Prehistoria gen > Nintendo 64

Goldeneye

(1/4) > >>

Conker:
Nie moglem sobie odmowic zalozenia tego tematu. Goldeneye to jedna z najlepszych gier FPP, jakie w ogole powstaly na domowe konsole. Przegladajac dzisiaj w poszukiwaniu newsow przerozne zrodla informacji, natrafilem na bardzo ciekawa rzecz, ktora zapewne zainteresuje wszyskich fanow Zlotego Oka. Otoz pewna grupa odnalazla w grze ukryty etap, od ktorego przez te wszystkie lata odcinalo sie Rareware. "Citadel" bo o nim mowa można odkryć za pomoca Gameshark'a . Niestety nie jest on ukonczony, jednak sam fakt jest warty odnotowania. Zastanawia mnie ile takich rzeczy ukrywaja przed nami tworcy...

Ponizej znajdziecie kilka fotek:


:
ciekawe, naprawde ciekawe....

welpa:

--- Cytat: "Conker" ---Nie moglem sobie odmowic zalozenia tego tematu. Goldeneye to jedna z najlepszych gier FPP, jakie w ogole powstaly na domowe konsole. Przegladajac dzisiaj w poszukiwaniu newsow przerozne zrodla informacji, natrafilem na bardzo ciekawa rzecz, ktora zapewne zainteresuje wszyskich fanow Zlotego Oka. Otoz pewna grupa odnalazla w grze ukryty etap, od ktorego przez te wszystkie lata odcinalo sie Rareware. "Citadel" bo o nim mowa można odkryć za pomoca Gameshark'a . Niestety nie jest on ukonczony, jednak sam fakt jest warty odnotowania. Zastanawia mnie ile takich rzeczy ukrywaja przed nami tworcy...

--- Koniec cytatu ---


Kolejny motyw z tej samej serii, co drugie wieżyczki w pierwszej misji (na tamie trzeba dac maksymalne zblizenie snajperka... wiadomo o co chodzi). Natomiast co co samej gry - cud, miód i ogień z dupy. Pierwsza gra nad ktora zarywalem noce. Zawsze bedzie mi sie koajarzyc z bezkompromisowym graniem do upadlego, kosztem swiadectwa szkolnego  :D Do dzisiaj, przy kazdej mozliwej okazji, urzadzamy sobie sesje multiplayerowe z tym tytulem (hi kris!)...
Natomiast tak bardzo przez nasza golden-ajową ekipę (ja, oli, kris) oczekiwany perfekt dark zawiodl niestety nasze oczekiwania. a szkoda.

Kris:
Coz, nie wiem co powiedziec.......
Wiem jedno, ze kazdy z Panow powyzej, ma w domu Cartdridza z Goldeneye 007, z calkowitym sejfem..........
To juz mowi samo za siebie,
a Perfect Dark niech sie ukryje w swoich ciemnosciach............
Heh, chyba sobie kupie GameSharka;D
Oby wiecej takich rzeczy:D

welpa:
a co do ciekawostek - widzial ktos z Was moze mod do half-life`a (na pc) - Golden Eye? Calkiem ciekawe, mialem okazje zagrac pare lat temu w betę (Wania @ stadion entertainment)...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej