Inne > Cmentarzysko

Gry ''wysokiego ryzyka''

(1/12) > >>

jay jay:
Dla przestrogi wypisujemy tytuły (i komentujemy jesli mozna ), ktore nie przypadły nam do gustu i chcielibysmy ustrzec innych od wywalania pieniedzy w błoto .

Bornout: Grafika pierwszeh generacji PS2 .Speed wieloletniego trabanta względem tego co uswiadczylismy w trojeczce . Trasy troszke bezpłciowe , muzyka dla głuchoniemych -_-' i uczucie zniecheceni po głębszym zagłebieniu się w rozrywke . Czerwony alarm .

Maximo - bezmyslna młocka , horendlnie wysoki poziom trudności (nie raz i nie dwa polecą soczyste słówka ) , beznadziejnie rozmieszczone save pointy potęgują naszą bezradnośc .  Ghost & Ghouls w 3D dla ubogich jednym słowem .

sambady:
Salt Lake City 2002 na GBA.

Vitryna:
Digimon 4 coś tam coś tam w podtytule. Nie pożyczać, nie kupować :) dno dna i dwa metry mułu, jedyny plus tej gry to muza przy loadingu :)

Tomb Rider Angel of Darkness predefiniowane kamery, prędkość żółwia sportowego, sterowanie do bólu utrudniające nam życie. Serdecznie odradzam.

Syphon Filter Omega Strain beznadziejne sterowanie, grafika z psx i mały improvement względem poprzednich częsci :)

Tourist Trophy Beznadziejna gra zwalili licencje, sterowanie motocyklami, trybu story to tam chyba nie ma w ogóle, kiepsko wymyślone zdobywanie motocykli + ich fizyka.

Harvest Moon Back To The Nature kaszana kaszana kaszana...

Colloseum Road To Freedom beznadziejne sterowanie, rozwój postaci , grafika ujdzie ale ten tytuł nie ma plusów żadnych wg. mnie

dark\:
TE ! od B- Revenge Ty mi sie odczep bo  Ty ---> ('.') Q('.'Q) <------ ja ;p

tekken 4

minusy:

-brak grywalnosci
-muzyka
-malo postaci
prawie wszystko ( :P )

plusy:

-ladna grafika

---------------------------------------

Wszelkiego rodzaju Toca itp.

---------------------

homm4

------------------------

FIFA FIFA FIFA - KLIK haha

------------------------

Nie gralem w duzo gownianych gier ( na szczescie ) ;]

siudym:
Conspiracy - PS2/XBOX - koszmar.... plusow brak (ostatecznie plynna animacja...)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej