Inne > Cmentarzysko

Gry ''wysokiego ryzyka''

<< < (2/12) > >>

CassSept:

--- Cytat: "Vitryna" ---Digimon 4 coś tam coś tam w podtytule. Nie pożyczać, nie kupować :) dno dna i dwa metry mułu, jedyny plus tej gry to muza przy loadingu :)

--- Koniec cytatu ---

Ja ogólnie ostrzegałbym od kupowania wszystkich (no dobra, z wyjątkiem TYCH PRAWDZIWYCH pokemonów, bo te akurat są mioooodneee) gier z podtytułem "mon" :lol:
A ode mnie: Univeral Studio`s Theme Park Adventure na GC... omijać szerokim łukiem

_Music:
Lion's heart- jeden z najgorszych rpg w historii od najlepszego studia tworzącego rpg w historii- absurd. Ogólnie rzecz biorąc, gierka jest tak beznadziejna, że po 15 min. ma się ochotę znaleść frajera, kto by ją odkupił za 1/4 ceny.

Arcanum- Niby wszystko ok, świetna fabuła, genialny system rozwoju postaci, bogactwo świata- a wyszedł jakiś niestrawny koszmar, do którego nie da się przysiąść na dłuższy czas.

Final Fantasy X-2- czyli FFX raz jeszcze, tylko w średniej wersji. W sumie gierka nie jest zła- ale jak na FF, poziom jest wyjątkowo niski. Plus jedna z najgorszych fabuł jakie widziałem.

Walker:
eeee w sumie nie gralem w jakies tam crapy ktore by mnie zmusily do zaprzestania grania, ale widzialem jak brat gral w FFX-2 i to co zobaczylem wystarczylo... do pieca z tym!!! a i MOnster Hunter, ale nuudaaaaaa i tyle narazie

Tarniak:

--- Cytat: "Walker" ---MOnster Hunter, ale nuudaaaaaa i tyle narazie
--- Koniec cytatu ---

No jak ktoś gra w to offline, to prawda, ale nie ma chyba wątpliwości, że to gierka pod online i tam naprawdę rozgrywka nabiera wartości.

Ring:

--- Cytat: "Walker" --- widzialem jak brat gral w FFX-2 i to co zobaczylem wystarczylo... do pieca z tym!!!
--- Koniec cytatu ---

Infantylność można przeżyć, a sama gra przy przejściu wszystkiego na 100% zjada ponad setkę godzin, i ma najlepszy system walki ze wszystkich części (nie liczac 12)  :D plus nie jest liniowa. Trzeba zagrać, żeby się wkręcić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej