Autor Wątek: TES IV: Oblivion for PS3 :)  (Przeczytany 33511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
TES IV: Oblivion for PS3 :)
« dnia: Września 28, 2006, 21:37:57 pm »
Tak, to nie są plotki! Wreszcie fani Sony mają się z czego cieszyć, bo Oblivion wyląduje na ich konsolach. :D  Wersja na PS3 ma zawierać nowe questy, bronie, całkowicie nową gildię i inne dodatki! Co z tego, że Sony straciło takie gry jak Bioshock czy Splinter Cell 5, skoro Microsoft stracił tak wielkiego exclusiva jak Oblivion 8)
Na dowód podaję linka : http://www.news4gamers.com/ps3/News-10734.aspx

Cieszmy się!!! :o
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2007, 14:01:44 pm wysłana przez Sowa »

Supersonic

  • Gość
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Września 28, 2006, 21:44:59 pm »
Wszystko fajnie dla fanów PS3 ale mnie Oblivion w ogóle nie rusza. Wiem może sie to wydać dziwne ale nie lubię takich gier wolę FF ale to kwestia gustu więc nie ma co polemizować  :D

http://i95.photobucket.com/albums/l148/Kblueninja/media00p0p0.jpg
Woda wygląda jak na N64  :?

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Września 28, 2006, 21:52:00 pm »
Cytat: "Supersonic"
Wszystko fajnie dla fanów PS3 ale mnie Oblivion w ogóle nie rusza. Wiem może sie to wydać dziwne ale nie lubię takich gier wolę FF ale to kwestia gustu więc nie ma co polemizować  :D

http://i95.photobucket.com/albums/l148/Kblueninja/media00p0p0.jpg
Woda wygląda jak na N64  :?
Heh rzeczywiście fajna ta woda :P

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Września 28, 2006, 21:53:07 pm »
Tylko że Obliviona na XO lub PC kupili juz prawie wszyscy których ta gra rajcowała. Bioshock i Splinter dopiero wyjdą...
Ech, gdyby chociaż Oblivion dorównywał klimatem Morrowindowi... grafika śliczna, wiele rozwiazań bardzo fajnych i tylko klimat gdzieś się poszedł kochać...

nakimushi

  • Gość
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Września 28, 2006, 21:53:18 pm »
Cytat: "Sowa"
Microsoft stracił tak wielkiego exclusiva jak Oblivion


ale jestescie zabawni ;)
to nie byl zaden exlusive...
po drugie to zwykla konwersja...
po trzecie na x360 mozna w to grac rok przed wersja na ps3
po czwarte mnie tez gra wogóle nie rusza bo silnik wogóle sobie nie radzi z tak duzym terenem... (co chwile loadingi i slabiutkie animacje postaci !!!!)
pomimo ze mam x360 nie kupilem tej gry bo nie przypadla mi do gustu

Jesli zakladasz temat o grze to niech to bedzie nowa gra warta pieniedzy na konsole ps3 a nie roczna konwersja z teoretycznie slabszej konsoli

takie jest moje zdanie chociaz mogłem sie narazic fanom tej serji :evil:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Września 28, 2006, 21:55:22 pm »
Powiem to w stylu fanboyów Sony którzy komentowali utratę exclusive`a Assasin`s Creed...


Heh, cieszą się jakby mieli z czego, a na X360 to już było od dawna, a ci sie cieszą że dostaną grę w którą gramy już pół roku, lol :lol:  :lol:  gupie fanboje! :lol:  :lol:



A na serio, coś za coś... Sony straciło permanentnie kilka gier (w tym genialnie wyglądającego Alan Wake), przy czym zyskało wydanie Obliviona na PS3, miło :)

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Września 28, 2006, 22:08:20 pm »
Cytat: "nakimushi"
Cytat: "Sowa"
Microsoft stracił tak wielkiego exclusiva jak Oblivion


ale jestescie zabawni ;)
to nie byl zaden exlusive...
po drugie to zwykla konwersja...
po trzecie na x360 mozna w to grac rok przed wersja na ps3
po czwarte mnie tez gra wogóle nie rusza bo silnik wogóle sobie nie radzi z tak duzym terenem... (co chwile loadingi i slabiutkie animacje postaci !!!!)
pomimo ze mam x360 nie kupilem tej gry bo nie przypadla mi do gustu

Jesli zakladasz temat o grze to niech to bedzie nowa gra warta pieniedzy na konsole ps3 a nie roczna konwersja z teoretycznie slabszej konsoli

takie jest moje zdanie chociaz mogłem sie narazic fanom tej serji :evil:
Nie wiem czy zauważyłeś to nie będzie zwykła konwersja, a wzbogacona o kilka dodatków, pewnie wyeliminują loadingi i conieco poprawią. Po drugie dla mnie jest to gra warta pieniędzy ponieważ nie posiadam  X360 ani mocnego PC, który udźwignął by Obliviona, więc cieszę się, że będę miał możliwość zagrania w Obliviona na PS3. Po trzecie zakładam temat jaki chcę, po to jest forum żeby zakładać tematy, zresztą myślę, że słusznie bo szanowna redakcja GO nie raczyła napisać o tym wogóle. Po czwarte news nie traktuje tylko o konwersji starej gry, lecz mówi również o zupełnie nowej części TES na PSP.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Września 28, 2006, 22:11:57 pm »
Cytat: "Sowa"
lecz mówi również o zupełnie nowej części TES na PSP.


O, i to mnie ciekawi... Tylko nie wiem jakim cudem chcą upchnąć ten ogromny teren gry na PSP-ku i jak to będzie wyglądać. Podobno tereny maja być zupełnie inne. Jeśli to im wyjdzie to bardzo chętnie bym obczaił.

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Września 28, 2006, 22:14:14 pm »
Cytat: "Fanboy hater"
Cytat: "Sowa"
lecz mówi również o zupełnie nowej części TES na PSP.


O, i to mnie ciekawi... Tylko nie wiem jakim cudem chcą upchnąć ten ogromny teren gry na PSP-ku i jak to będzie wyglądać. Podobno tereny maja być zupełnie inne. Jeśli to im wyjdzie to bardzo chętnie bym obczaił.
Napewno nie będzie to tak ogromny świat jak w TES IV, o grafike nie ma co się bać bo PSP jest dosyć mocne.

nakimushi

  • Gość
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Września 28, 2006, 22:15:48 pm »
Cytat: "Sowa"
Nie wiem czy zauważyłeś to nie będzie zwykła konwersja, a wzbogacona o kilka dodatków, pewnie wyeliminują loadingi i conieco poprawią.


 :mrgreen:  taaa..napewno bedzie kilka dodatków jak jakas tarcza i siodło dla konia.
Co do loadingów to ciezka sprawa skoro na PC nie udało im sie tego poprawic... a gra na pc instaluje sie w calosci na HD i dziala na wiekszej ilosci pamieci niz ma ps3 i x360 razem wziete ;)

Cytat: "Sowa"
Po drugie dla mnie jest to gra warta pieniędzy ponieważ nie posiadam X360 ani mocnego PC, który udźwignął by Obliviona, więc cieszę się, że będę miał możliwość zagrania w Obliviona na PS3


przepraszam ponioslo mnie gdyż źle odebrałem twoją wypowiedz
 :oops: pokój ;)

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Września 29, 2006, 18:32:47 pm »
Bardzo się cieszę! Czekam Oblivion na PSP niż PS3!  Faaaakt! :D

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Września 29, 2006, 21:05:18 pm »
Cytat: "konsolko"
Bardzo się cieszę! Czekam Oblivion na PSP niż PS3!  Faaaakt! :D
No wiesz w końcu masz PSP. Ja nie...kupuję DS'a :)

Netcut

  • Gość
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Września 30, 2006, 10:27:12 am »
http://www.1up.com/do/slideshow?pager.offset=2&mt=0&cId=3150341&mId=3041974
Już teraz widać że ta gra jest kiepskim portem z PC/x360. Popatrzcie choćby na wodę. Na PC/X360 była świetna błyszcząca i wogóle były fajne fale. To wygląda jak na kiepskiej karcie graficznej która nie obsługuje pixelshaderów woda matowa i lipnie wyglądająca. Czyżby nie starczyło mocy PS3?
Poza tym X360 nie odczuje utraty tego exclusiva tak jak PS3 np ASSASINA. Wszyscy ci którzy mieli kupić Obliviona już dawno go kupili, a ci którzy mieli kupić X360 dla tej gry też już kupili, gra nie ma więc znaczenia strategicznego już jako exclusive więc jakąś kiepską konwersję dla zarobienia dodatkowej kasy mogą wydać.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Września 30, 2006, 10:36:26 am »
dodatki moze i ebda, ale zaloze sie ze na X360 tez beda, tyle ze do sciagniecia ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Września 30, 2006, 10:49:53 am »
Login, ja się dziwie że jeszcze cie strażnicy nie przechwycili  :roll:

Wody się czepiasz, ale filtrowania anizotropowego, którego próżno szukać na konsoli Microsoftu, nie zauważyłeś?
X360 nie starczyło mocy?  :lol:

Z racji upływającego czasu wersja na PS3 będzie najbardziej dopasiona i lepiej się z tym pogódź  :)


Cytat: "Netcut"
jakąś kiepską konwersję dla zarobienia dodatkowej kasy mogą wydać.

A wcześniej setki razy zapluwałeś monitor że do tego napewno nie dojdzie  :lol:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Września 30, 2006, 10:53:07 am »
Cytat: "Iras"


Z racji upływającego czasu wersja na PS3 będzie najbardziej dopasiona i lepiej się z tym pogódź  :)




tego nie wiesz, ja stawiam ze grafa zostanie ta sama, jedynie dodadza te nowe pierdoly( ktore na X360 tez beda ale do sciagniecia zapewne), ja i tak gram na PC wiec mi to loto wszystko :D, nie mowiac jzu o tym ze gra sie szybko nudzi w porownaniu z Morrowindem
 :roll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Września 30, 2006, 10:59:30 am »
Cytat: "Walker"
tego nie wiesz

Patrząc na screeny już wiem, że będzie AF, a to chyba dobrze, że na podłożu nie będzie rozmazanej plamy trzy metry od postaci.

Moge się również założyć, że w pewnym stopniu (o ile nie w całkowitym) wyeliminują irytujące lagi przy dogrywaniu lokacji, zwłaszcza przy konnej jeździe. Blu-ray jest wolny, więc doczytywanie z płyty odpada ale w standardzie mają HDD, więc powinni się z tym uporać  :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Września 30, 2006, 11:25:44 am »
Ja tam się cieszę i to bardzo- już myślałem że w Oblibiona sobie nie zagram wogóle, a tu taki kinder suprise...

nakimushi

  • Gość
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Września 30, 2006, 11:29:37 am »
skoro Ps3 jest takie silne to gra zapewne bedzie dzialać w 60fps

nakimushi

  • Gość
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Września 30, 2006, 11:37:10 am »
Cytat: "Iras"
Wody się czepiasz, ale filtrowania anizotropowego, którego próżno szukać na konsoli Microsoftu, nie zauważyłeś?



http://i95.photobucket.com/albums/l148/Kblueninja/media00p0p0.jpg
to pokąz mi gdzie ty widzisz tutaj FA ?
bo ja mam chyba przewidzenia ze na wysokości barku jest podłoże rozmyte ? :|

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Września 30, 2006, 11:40:03 am »
Cytat: "Walker"
nie mowiac jzu o tym ze gra sie szybko nudzi w porownaniu z Morrowindem

Dokładnie. Za każdym razem jak zaczynam grać w Oblivka mam ochotę szybko skończyć i włączyć Morka na starym X-ie. Ech, najlepszy dowód że grafika nie decyduje o grywalności.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Września 30, 2006, 11:56:49 am »
Akcja jest na tyle intensywna, by wszystko musiało działać w 60 fps?
Jeśli nie, to po co?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Września 30, 2006, 12:11:49 pm »
Cytat: "Iras"

Wody się czepiasz, ale filtrowania anizotropowego, którego próżno szukać na konsoli Microsoftu, nie zauważyłeś?
X360 nie starczyło mocy? Laughing


Ale się z ciebie zrobił okrutny flamer:/ Przecież de facto nie możesz ocenić po tych screenach, czy AF nie ma na podłożu (bo tam go brakowało w wersji na 360). Po pomniejszeniu screenów łatwo uzyskać efekt superostrości tekstur. Trzeba poczekać na pełne 720p.

Prywatnie nie wierzę, żeby woda wyglądała na PS3 gorzej - w końcu RSX nie jest słabszy, jeśli chodzi o pixel shadery.

nakimushi

  • Gość
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Września 30, 2006, 12:28:23 pm »
Cytat: "_Music"
Jeśli nie, to po co?

 wolisz dławiące sie 30 fpsów ?
przecież jesli ps3 jest naprawdę silniejsze to po roku czasu powinni zoptymalizować gre pod kątem ps3 i zwiększyć płynność.
Dla mnie fajnie by było jakby każda gra była celowana pod 60 klatek - zawsze lepiej kiedy wszystko śmiga płynnie -ale to moje zdanie ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Września 30, 2006, 12:44:38 pm »
Dla gier pokroju DMC to fundamentalna rzecz.
Dla gier pokroju Oblivion to tak jakby montować podtlenek azotu w maluchu.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Września 30, 2006, 12:50:45 pm »
Kufa, ale macie problemy, kłócicie się o, erm...
"filtrowanie anizotropowe", jakby dla każdego gracza była to najważniejsza cecha w całej grze :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Września 30, 2006, 13:16:56 pm »
Cytat: "CassSept"
Kufa, ale macie problemy, kłócicie się o, erm...
"filtrowanie anizotropowe", jakby dla każdego gracza była to najważniejsza cecha w całej grze


Właśnie. Ja nawet nie mam pojęcia oczym oni gadają. :D  Mniejsza z tym ja nigdy w takiego rpga nie grałem to kiedyś trzeba spróbować. :)

Misterbuu

  • Gość
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Października 01, 2006, 03:12:39 am »
Naprawde fajnie że PS3 dostanie Obliviona..kawał dobrego rpg'a...jest czego gratulować..przeszłem na X360 i jestem zachwycony..mam nadzieje że posiadacze PS3 też bedą;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Października 01, 2006, 16:14:25 pm »
Bedą o ile gra nie będzie kosztować ze 400zł :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Października 03, 2006, 18:45:13 pm »
Oblivion na PS3 nie będzie miał lepszych tekstur:
Cytuj
The PSM in question says that for the PS3 version they'll be optimizing the lod renderer to get rid of that hard line that separates close and distant terrain. Hopefully they can patch the PC version for the same effect.

On the other hand, the PS3 version won't come with any of the DLC on the disc and it may not even be able to download any due to the state of the PS3's online infrastructure

Aside from this new content, you might be wondering if the PS3 version of Oblivion sports any technical improvements over the 360 version. The answer: sort of. "It has a lot of technical niceties," Howard says, "just [as a result of] the development time. One of the things that always bothered us was how the distant landscape looked. You'd get this very perceptible line of where stuff is loaded and where it's not loaded, and then it pops in. On the PS3, it's a lot more seamless. We did some new shaders for how it takes information from the background to the foreground and blends all that together. It's a slightly cleaner image." The results are subtle, but noticeable.

But what about more sweeping changes to things like animation, textures, or basic gameplay? Turns out, the team wasn't interested in rebuilding the game from the ground up. "That's the game we want to have out there," Howard says emphatically. "It's Oblivion. It's Oblivion on the PC, it's Oblivion on the 360, it's Oblivion on the PS3. Even if we had the ability



No ale dodali nowe cienie.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Października 03, 2006, 19:42:18 pm »
A miało być tak pięknie :D

lupinator

  • Gość
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Października 03, 2006, 19:45:26 pm »
A po co komu lepsze tekstury? ;) Gra wyglada swietnie juz na X360. Na PS3 wystarcza nowe questy ^^

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Października 03, 2006, 19:46:00 pm »
No wkońcuy z tego BD powinni korzystać nie
?=p

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Października 03, 2006, 19:52:50 pm »
Cytat: "Master_666"
Oblivion na PS3 nie będzie miał lepszych tekstur:
Cytuj
The PSM in question says that for the PS3 version they'll be optimizing the lod renderer to get rid of that hard line that separates close and distant terrain. Hopefully they can patch the PC version for the same effect.

On the other hand, the PS3 version won't come with any of the DLC on the disc and it may not even be able to download any due to the state of the PS3's online infrastructure

Aside from this new content, you might be wondering if the PS3 version of Oblivion sports any technical improvements over the 360 version. The answer: sort of. "It has a lot of technical niceties," Howard says, "just [as a result of] the development time. One of the things that always bothered us was how the distant landscape looked. You'd get this very perceptible line of where stuff is loaded and where it's not loaded, and then it pops in. On the PS3, it's a lot more seamless. We did some new shaders for how it takes information from the background to the foreground and blends all that together. It's a slightly cleaner image." The results are subtle, but noticeable.

But what about more sweeping changes to things like animation, textures, or basic gameplay? Turns out, the team wasn't interested in rebuilding the game from the ground up. "That's the game we want to have out there," Howard says emphatically. "It's Oblivion. It's Oblivion on the PC, it's Oblivion on the 360, it's Oblivion on the PS3. Even if we had the ability


No ale dodali nowe cienie.


A w lesie jest także o dwa komary, dwie muchy i jednego chrabąszcza wiecej zwierząt  :wink:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Października 03, 2006, 20:38:54 pm »
Dla mnie to poprostu im sie niechce. Poco mają coś usprawniać/ulepszać skoro mogą zrobić kotleta i zarobić.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Października 04, 2006, 18:48:05 pm »
Cytuj
A po co komu lepsze tekstury?

Fakt. Ale jeśli nie poprawią dogrywania i płynności to nie wybacze  :twisted:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Października 04, 2006, 18:54:48 pm »
poprawia, bo kazde PS3 posiada twardziela

nakimushi

  • Gość
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Października 04, 2006, 20:53:02 pm »
Cytat: "pokrytyśniegiem"
poprawia, bo kazde PS3 posiada twardziela


co z tego skoro na pc twardy dysk nic nie zmienił :evil:

Supersonic

  • Gość

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Oblivion oficjalnie potwierdzony na PS3 i PSP!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Października 07, 2006, 23:20:43 pm »
"403 : Pas d'autorisation d'accès au serveur"

Hmmm... nie znam francuskiego za dobrze, czyżby sugerowali żebym się odp...?:)