Autor Wątek: Ninja Gaiden - megakiller  (Przeczytany 162584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 24, 2005, 06:36:27 am »
Ta odnoga na pierwszy rzut oka nie widoczna jest ale jest tam na pewno  8) .

Ps:Ako nie mów do mnie synku :!: Do fanboya mi daleko więc sorry dude no bonus :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 24, 2005, 11:35:47 am »
Cytat: "FokA"
Ps:Ako nie mów do mnie synku :!:

OK, nie bede do ciebie mówił synku, a ty sobie mów do mnie tak ile chcesz :lol:  :lol:  :lol:
kim ty jestes ze mozesz obrazac innych, a ja nie moge? :?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 24, 2005, 16:28:00 pm »
Cytat: "FokA"
Cytat: "Ako"
Ale beznadziejne chaptery niektóre w Ninja Gaiden. Walki z czołgami, marins i helikopterami które strzelają z rakiet i zżucaja bomby
Beznadziejny to masz synek avatar NG to najlepsza gra tyle że klimatu nie łapiesz i nie wiesz czemu są tam helikoptery i marines


Gdzie ja tutaj kogoś obraziłem jedynie ziutka na twoim avatarze :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 24, 2005, 22:33:54 pm »
Chodzi o synka... dokladnie o to, co ty sie na mnie wkurzyles po raz drugi (bo tez cie tak nazwalem) :roll:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 24, 2005, 22:46:56 pm »
Kurde, Ninja Gaiden na Very Hard jest momentami troche denerwujące. Nawet zwykłe, żółte Fiendy potrafią człowiekowi napsuć krwi. Jestem w 6 Chapterze, idzie mi całkiem nieźle, większe problemy z bossem to narazie jedynie horsemeni. Gra na najwyższym poziomie trudności wymaga bardzo dobrej operacji blokiem i rollami. Największą satysfakcje sprawia mi ciachanie fiendów Izuna Drop :twisted: No nic, jutro gram dalej.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 24, 2005, 22:52:20 pm »
Mi strasznie wolno idzie przechodznie NJ, gram juz chyba ze 3 tygodnie, a jestem dopiero w 11 chapterze. Niestety tak mam z Xem, gram w jakąś gre godzinke i wzucam nastepną, specjalnie mnie nie przyciągają, ale i tak są wypaśne.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Misterbuu

  • Gość
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 25, 2005, 04:21:21 am »
Sorry za oftopic,ale ja mam podobny problem do ciebie Ako...Otóż jak włacze konsole to mam na dysku tyle gier że nie wiem w którą grać i kończy się to tak że wyłączam konsole po 10 minutach smigania po menu:////a co do ninja gaiden to nie wiem czemu ale nie chce mi się teraz grać:/penie zacznie mi się baaardzo od 1 września,ale tak to już kurna jest... :evil:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 27, 2005, 16:35:29 pm »
nieźle, ostatnie chaptery to hardkor (15, 16), trzeba walczyć w 15 chapterze z 5 wiekszymi przeciwnikami, no i w 16 z ostatnim bossem. A na to wszystko miałem tylko 4 małe apteczki i 3 duze (+ maxymalna ilosc czerwonego plynu). Teraz na ostatniego bossa została mi ostatnia duza apteczka, walczyłem z nim 3 razy poki co i zabrałem mu z polowe HP, wiec nie jest zle, jeszcze kilka walk i go rozpracuje jak wszystkich bossów z 15 chapteru (tych to po 3 razie dobrze pokonałem, tzn mało apteczek uzyłem). Jakby był w poblizu sklep to ten ostatni bosiak by juz dawno lezał i kficzał, ale nie dziwie się ze w NG utrudniają gre :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 27, 2005, 16:52:27 pm »
Troche z innej beczki: czy sadzicie, ze jesli ktos gral/przeszedl Ninja Gaiden, tobedzie mial po co kupowac NG Black? Ja osobiscie nie mialem jeszcze stycznosci z NG wiec "czarna wersje" lykam bez zastanowienia.

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 27, 2005, 16:58:26 pm »
Tzn jezeli ma sie NG zwyklego i nie ma sie XL zeby zassac NG:HP to oczywiscie ze sie oplaca tymbardziej ze poza nowymi poziomami trudnosci beda rowniez nowosci w samej grze np. nowe historyjki, przeciwnicy, bronie itp. Natomiast dla osob ktore maja HP to nie wiem ale chyba nie do konca sie oplaca  :roll: Ja nie mam XL wiec zaqp NGB jest dla mnie obowiazkiem  :twisted: tymbardziej ze VH mam juz za soba wiec oczeqje wyzszy poziom  8)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 27, 2005, 17:39:39 pm »
Wlasnie skonczylem NG, cholera nie pokjazali oceny koncowej gry :? Pewnie miałbym MAster ninja, hehe. No i po 17 godzinach gry zdobylem tylko jeden strój?
Teraz pytanie, new game zaczac na hard, czy very hard? Very hard jest mozliwy do przejscia, czy lepiej jak wezme HArda?????

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Teddy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-06-2005
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 27, 2005, 17:51:36 pm »
To zależy jak Ci szła gra na normalu. Skoro mówisz, że miałbyś master ninja to wal od razu na Very Hard.
No i potwierdzam 15 chapter to był HARDCORE!. Przed walką z Imperatorem to specjalnie sie wracałem do sklepu Mayamusy żeby nakupić potionów i talizmanów.
A Evil Murai to był najprostszy boss w całej grze. NIe dość, że padł za pierwszym razem to jeszcze ani jednego eliksiru na niego nie wykorzystałem..

Wiem jak pasować do siebie mają części..

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 27, 2005, 17:52:23 pm »
Ako to zalezy, jezeli przeszedles teraz na Normal to mi sie wydaje ze lepiej by bylo zwiekszyc poziom o jedna poprzeczke :wink: czy na Hard, zobaczysz jak tam jest. Jezeli chodzi o VH to powiem jedno, 3 razy porzadnie sie zacielam  :? Ale oczywiscie jest do przejscia  :roll:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 27, 2005, 18:15:02 pm »
Dziewczyna przechodząca Ninja Gaiden na Very Hard i do tego z Polski. Chyba jedyny taki przypadek. :shock:

Ja sobie kupię Black, choć Alma z pomocnikami to będzie prawdziwy hardcore. Kto się przymierza do Ninja Dog? :mrgreen:

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 27, 2005, 18:46:38 pm »
xelloss ciekawa jestem jak mam odebrac to co napisales na poczatq  8) hehe, ale rozumiem ze nie czesto sie slyszy o czyms takim :roll:  chodz nie rozumiem dlaczego tak malo dziewczyn gra w tak Hardcorowe gry  :D Co prawda to prawda ze Boss z pomocnikami to bedzie nie lada gratka  :shock: juz zaczyna sie bac  :shock: bo Alma na VH nabawila mi duza nerwice  :evil: Poczekamy, Zobaczymy  :wink:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 27, 2005, 18:56:45 pm »
Mało Polaków ma Xboxa, jeszcze mniej grało w Ninja Gaiden, jeszcze mniej ukończyło na normalu, jeszcze mniej na very hardzie (ja podszedłem tylko do normala i jakoś dałem radę, choć było ciężko). Patrząc na to, jak zmaskulinizowaną dziedziną jest granie na konsolach, nie przypuszczałem, że znajdzie się w tym gronie dziewczyna. No ale oczywiście masz to odebrać jako komplement. :twisted:

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 27, 2005, 19:43:01 pm »
No i tak wlasnie to odebralam  :oops: hehe 8)  Trzeba przyznac ze w duzym stopniu masz racje co do ilosci i jakosci grajacych na konsolach ludzi w Polsce. Np. w gronie moich znajomych jestem jedyna osoba, ktora gra w konsole  :roll: nawet moi kumple tego nie robia ehh a kumpele to patrza na mnie troche dziwnie  :shock: Jedynie moj brachol (mlodszy) jakos sie garnie do grania jak widzi ze ja gram  :mrgreen: xelloss ale jezeli twierdzisz ze mam to odbierac jako komplement  8) to dzieki wielkie :*  :oops:  :mrgreen:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 27, 2005, 19:44:46 pm »
a z czystej ciekawosci mila dziewczyno ile masz lat?????? :wink:  :wink:

Teddy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-06-2005
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 27, 2005, 20:39:43 pm »
Walker wiesz, że kobiet sie o wiek nie pyta? :P

Wiem jak pasować do siebie mają części..

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 27, 2005, 20:45:26 pm »
etam mamy rownouprawnienie wiec :wink:  :wink: , qrde offtop sie robi....

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 27, 2005, 22:06:11 pm »
No nie jestem na tyle stara zeby sie jeszcze o wiek martwila i o jego oglaszaniu  8) No jak narazie czekaja mnie niedlugo urodzinki ale na ten czas 18 wiosen  :roll: A tak z ciekawosci walker, dlaczego sie pytasz 8) A tak po za tym to Ninja Gaiden to kiler zeby nie bylo...  :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 28, 2005, 01:47:13 am »
Zaczałem NG na very hard, a przeciwników jest jakby wiecej O_o i to chyba ze 3 razy wiecej! A wiek jest istotny, dobrze wiedziec z kim ma sie doczynienia na necie :p
A tak w ogole to jestem w szoku, kobieta grająca na very hard w tak hardkorową gre? nie no musze to zobaczyc, z kąd ty jestes??? :D chyba nie musze wysylac swojego czlowieka, rutkowsiego :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 28, 2005, 03:25:02 am »
Spokojnie chłopaki bo dziewczyna się nam tu zarumieni. Powiedzcie mi lepiej czy prawda to z tym bugiem przy walce z czołgiem przy którym można stanąć w połowie i szczypać go aż miło. Takie mnie słuchy doszły, a byłby to niezły patent przy szarpaniu na Very Hard.
Jestem szczęśliwy, że puknąłem gierkę na Normalu, a co dopiero na wyższych poziomach trudności. Czasmi k...i ch... niosą się kilometrami przy NG. Black pewnie sprawi, że osiwiejemy. Tym czasem pierwsza edycja złamała mój zwyczaj sięgania po najwyższy poziom zaraz po Normalu. Normal jest jak Hard, natomiast Very Hard jest jak "szlag cię trafi, albo walnij głową w ścianę z rozbiegu".

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 28, 2005, 08:08:14 am »
Ako ja z Łodzi jestem  :mrgreen: Wiec Rutkowski zbedny bedzie  8) A jezeli chodzi o wiek to czasami wolala bym nie wiedziec z jaka osoba pod wzgledem wieq mam do czynienia :? Na innym forum poprostu mnie rozgromil koles, ktory ma texty 2-latka a ma ich 29  :shock: ehh...
A jezeli chodzi o ta "dziewczyne grajaca w tak hardcorowa gre" to normalnie mam wrazenie ze jakis stereotyp sie wczesniej stworzyl  :roll:
yap, spokojnie ja nie z takich co sie rumienia  :oops: a zeby takiego offtopu nie bylo to powiem ci ze to prawda z tym bugiem, wstyd sie przyznac ale na Hardzie i VH tak wlasnie zaalatwilam wszystkie czolgi  :roll:  Jak przechodzilam Normal tez myslalam ze to chyba pomylka, ze to tak naprawde Hard :shock:  ale pozniej mialam wrazenie ze pomylili Hard z Normalem bo wydawalo mi sie ( i tu mozecie sie nie zgodzic  :D ) ze Hard byl latwiejszy w wielu momentach od Normal  :shock: No nic, moze ze mna jest cos nie tak  :lol:
Ps: A jak juz mowa o wieq, to moze sie odwdzieczycie tym samym  8) jeszcze raz sorry za polowiczny offtop  :oops: buzka

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 28, 2005, 08:15:05 am »
Cytuj

yap, spokojnie ja nie z takich co sie rumienia Embarassed a zeby takiego offtopu nie bylo to powiem ci ze to prawda z tym bugiem,

W Black już ma go nie być. A słyszeliście, że poziom trudności w Black, Master Ninja, ukończyła tylko jedna osoba z Team Ninja i szacuje się, że na całym świecie przejdzie go około 1000 graczy. Ktoś z was podejmuje wyzwanie? 8)
Cytuj
Ps: A jak juz mowa o wieq, to moze sie odwdzieczycie tym samym

18

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 28, 2005, 08:25:20 am »
xellos to prawda, buga w Blacku ma nie byc, tak przynajmniej Itagaki stwierdzil  :roll: A jezeli chodzi o ilosc osob, ktore przeszly NGB to tez jest prawda :shock: Tylko jedna osoba z TN ukonczyla NGB  :| hmm... No to szyqje sie ostra jatka  :D Tylko czy moje nerwy i cierpliwosc to w ogole zniosa  :shock: hehe...
Ps: xell dzieki za wiek  :mrgreen: , widze ze nie jestem tu sama z iloscia lat  :wink: buzka

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 28, 2005, 11:41:26 am »
Bug o którym mowa jest dla mnie nie do odtworzenia. Czołg wali do mnie bez żadnych przeszkód jak to robił bez zbędnej bliskości. No nic, popracuję nad tym patentem.
Jeśli chodzi o poziom Hard to nie dziwię się, że w paru momentach może się wydawać łatwiejszy od Normalu. Teraz już wiadomo o co chodzi, wiadomo jakich broni używać na poszczególnych kolesi, znana jest taktyka na każdego bossa, etc. trzeba się tylko męczyć z intensywnością ataków. Ja stanąłem na śmigłowcu z dwoma Great Elixir of Life i tak się męczę już chyba z miesiąc. ZAWSZE mnie dziabnie, choćbym zjadł tysiąc kotletów. Stosuję masę uników, skoków nie zliczę...wszystko na marne.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 28, 2005, 12:37:30 pm »
Cytat: "yap"
Stosuję masę uników, skoków nie zliczę...wszystko na marne.


W tej grze nic się ie robi na marne Yap.Swoja drogą jak go pokonasz z tym stanem elixirów to bedziesz o wiele bardziej dumny z siebie niż jak byś ich miał max

PozdroOo

Teddy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-06-2005
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 28, 2005, 13:28:55 pm »
W walce z czołgiem stań za tym konterem z tymi strzałami przeciw pancernymi i mierz cały czas w kolesia który strzela z machinguna.

Wiem jak pasować do siebie mają części..

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 28, 2005, 17:02:40 pm »
A ja się przyznam że nigdy nie stosowałem tego buga w grze(bug czołgowy).Zawsze dawałem rade bez większych strat.Pamiętam też że raz mi się "takie coś" przytrafiło przy skrzynce ze strzałami tej bliżej wejścia jakim się wchodzi na tą miejscówe że mogłem walić w tanka non stop a on jeździł w koło ale ja jak gram to ciągle w rcuhu jestem i nie myśląc że w taki spośob moge go rozwalić(nawet mi do głowy nie przyszło) odskoczyłem i rolla zrobiłem itd itp

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 30, 2005, 13:05:29 pm »
Jestem w Akweduktach, Alma pękła za druim podejściem, teraz zbieram na dopakowanie kijka, zostało mi 40 stysięcy. Ta broń jest mi potrzebna do Challenga w podziemiach żeby zdobyć LOTG na setce zombiaków, bo na Very Hardzie to mnie tam szlag po prostu trafia, a podpatrzyłem fajny sposób o Shinobiera i zamierzam go wykorzystać.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #111 dnia: Września 08, 2005, 16:08:19 pm »
Za niedlugi czas moze stane sie posiadaczem owej gry i chcialbym sie spytac od jakiego poziomu najlepiej zaczac, poraz pierwszy przechodzac gre?

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #112 dnia: Września 08, 2005, 16:11:38 pm »
Zacząłem od hard i jestem bardzo zadowolony z wyboru.

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #113 dnia: Września 08, 2005, 16:36:03 pm »
Von chcesz kolege poslac na glebokie wody od samego poczatq  :lol: ladnie ladnie 8)  hehe ale tak odp na pytanie, jezeli czujesz sie w ogole w takich grach dobry i masz zdolnosci przyswajania zagran, uniqw itp to rzeczywiscie mozesz wskoczyc odrazu na Hard  :D Ale mowie ci szczerze, ze bedzie naprawde sporo "uzywal niecenzuralnych slow" lekko mowiac  :shock: Przynajmniej tak mialo grono osob, ktore znam i ktore graly w ta gre na wyzszym poziomie  :lol: Buzka

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #114 dnia: Września 08, 2005, 21:01:45 pm »
Cytat: "Hubi"
Za niedlugi czas moze stane sie posiadaczem owej gry i chcialbym sie spytac od jakiego poziomu najlepiej zaczac, poraz pierwszy przechodzac gre?


Nie próbuj nawet zaczynać Hard'a bez przejścia Normal'u!!!!! To nie jest zwykły poziom trudności. NG jest ucieleśnieniem masakry w najczystrzej postaci. Zaklniesz się na śmierć kolego :lol: .

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #115 dnia: Września 17, 2005, 11:30:52 am »
Koleś graj na normalu(ten normal to jak hard or v.hard w kazdej innej grze)ja dlużej przechodziłem na normalu ale to było pierwsze podejście

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #116 dnia: Września 17, 2005, 11:32:21 am »
Cytat: "FokA"
Koleś graj na normalu(ten normal to jak hard or v.hard w kazdej innej grze)ja dlużej przechodziłem na normalu ale to było pierwsze podejście
tak pisz mu teraz jak napewno od dawna jzu w to gra.....poszukaj moze ktos sie cos rok temu pytal i daj mu rade....

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #117 dnia: Września 17, 2005, 14:10:03 pm »
NG to jedna z wielu gier jakie zazdroszcze innym posiadaczom konsol. Sęk w tym że oceniam ją nawet dziś na 8+/10! Gra bardzo dobra, grywalna i świetna graficznie...Najlepsza obok 1 i 3 historii Dantego i God of War.

Moje ocena:Ninja Gaiden 8+/10

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #118 dnia: Września 17, 2005, 14:26:35 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
NG to jedna z wielu gier jakie zazdroszcze innym posiadaczom konsol. Sęk w tym że oceniam ją nawet dziś na 8+/10! Gra bardzo dobra, grywalna i świetna graficznie...Najlepsza obok 1 i 3 historii Dantego i God of War.

Moje ocena:Ninja Gaiden 8+/10


nie ma to jak oceniac gre ktorej sie nie przeszlo....gratuluje....

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #119 dnia: Września 17, 2005, 14:50:07 pm »
Cytat: "walker_san"
Cytat: "Don_Pedro"
NG to jedna z wielu gier jakie zazdroszcze innym posiadaczom konsol. Sęk w tym że oceniam ją nawet dziś na 8+/10! Gra bardzo dobra, grywalna i świetna graficznie...Najlepsza obok 1 i 3 historii Dantego i God of War.

Moje ocena:Ninja Gaiden 8+/10


nie ma to jak oceniac gre ktorej sie nie przeszlo....gratuluje....

I tu cie mam bowiem jednej, długiej nocy i jednego długiego dnia u kumpla przeszliśmy całego Ninja Gaiden!