Prehistoria gen > PlayStation

Gry które szczególnie miło pamiętacie, gry w które chcielibyście/gracie do dziś.

<< < (2/20) > >>

Solid Snake 1989:
MGS, Resident Evil 2. W sumie nie miałem PSone ale w te gierki grałem u kumpla. MGSa mam na pc ale jak sie ma Xp to nie zawsze jest dźwięk.

Grafoman:

--- Cytat: Mejs w Sierpnia 06, 2007, 18:19:14 pm ---Nie ma co jęczeć ani emulować, trzeba kupić stare graty i cieszyć się masą wspaniałych tytułów które się omineło, wychodzę z założenia że nie ma co gonić nowych tytułów póki nie pozna się tych starych hitów, i to pozna tak naprawdę, na konsoli oryginalnej!

--- Koniec cytatu ---

Racja. W moim wypadku problem polega jednak na tym, że na poważnie siedzie w konsolach dopiero od około roku(wymarzone PS2 zakupiłem zeszłego lata, a gacka 6ść m-cy później). W praktyce znaczy to mniej więcej tyle, że mam jeszcze sporo starych tytułów do nadgonienia na gacka i (zwłaszcza)PS2, więc tym bardziej brak czasu na zainteresowanie sie platformami naprawdę retro....;-) Choć z drugiej strony dobrze cię rozumiem, bo sam na pewno nie sprzedam nigdy żadnej gry ani konsoli jaką posiadam w tej chwili, lub jaką posiadać będę w przyszłości. W sumie sam podchodzę do tego w dużej mierze  jak kolekcjoner, i być może kiedyś - podobnie jak ty - zainteresuje się starszymi platformami, bo uważam ich zbieranie za naprawdę piękne hobby.  Niestety, jeśli nawet to nastąpi, to dopiero za jakiś czas, bo na chwile obecną nie mam aż tak dużego mieszkania, aby pomieścić gdzieś te wszystkie starsze "cuda techniki"..;-) Stąd odwołuję się do takich półśrodków jak emulacja, choć bezsprzecznie uważam, że nic nie zastąpi grania na oryginalnej konsoli, a nie jakieś programowej podróbce.

Hubi:
Ja chciałbym przejść sobie na nowo pierwszego MGS'a. Ponadto pograłbym sobie w Wip3outa, Villgante 8, Crash Team Racing (w zwykłego w sumie też) i Worms Armagedon. Te gry miały świetnego multiplayera.

mateo:
Najbardziej mile wspominam Chrono Cross'a, to oczywiste  :grin:
Następnie Soul Reaver (za koszący klimat i grywalnośc)
#Walki z bossami oraz zagadki.. tego się niezapomina.
Vargant Story..kurna każdy musi w tą pozycje zagrać, przynajmniej dla systemu,
no i ponadczasowy Final Fantasy 7.


Z chęcią poszpilałbym w Parasite Eve I oraz Legend of Mana (więcej grzechów nie pamiętam)

behemoth:
 ja pograł był sobie jeszcze  w delta force: urban warfare jedna z ostatnich gier na psone ponoć nawet niezła

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej