Autor Wątek: Fable 2  (Przeczytany 96219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 21, 2008, 15:50:13 pm »
A można nie mieć psa?

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 21, 2008, 15:54:28 pm »
Jak pamietam to wczesniej Piterek mowil, ze mozna porzucic psa albo zabic, ale jak to dokladnie wyglada i czy mozna z niego zrezygnowac od poczatku to nie wiem :p

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 21, 2008, 15:56:25 pm »
Iras - jeśli dla ciebie Fable jest brzydkie, to na świecie nie ma ładnych gier :lol:(wg ciebie) :lol:

Nie brzydkie, ale do bólu przeciętne. Chyba nawet słabsze od Overlorda.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 21, 2008, 16:01:48 pm »
Iras - jeśli dla ciebie Fable jest brzydkie, to na świecie nie ma ładnych gier :lol:(wg ciebie) :lol:

Nie brzydkie, ale do bólu przeciętne. Chyba nawet słabsze od Overlorda.



lol

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 21, 2008, 16:03:45 pm »
No i mówiłem xD jest tu opcja ignora? bo mnie nosi xD

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 21, 2008, 16:10:54 pm »
Ok, to widzę, że mamy kolejną grę, o której złego słowa powiedzieć nie wolno.

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 21, 2008, 16:17:42 pm »
Lol gorsze od overlorda, do bolu przecietne? Gralem jedynie w demko overlorda i ogladalem filmiki z F2, ale to mi wystarczy by wiedziec ze jest duza roznica. Rodzina, pies, kupowanie czego sie chce - domu, sklepu czy nawet zamku jak wiem, gra w coop'ie, no i to jest rpg... W overlordzie chyba nie staje sie lepszy w uzywaniu danej broni im dluzej sie nia walczy.


Iras: na wszystko mozesz powiedziec zle slowo, ale widze ze piszesz jedynie ze grafa nie jest najlepsza i ogolnie giera 'przecietna'. Moze jakies konkrety? Pokaz mi druga taka gre moze, chetnie bym sobie pogral w drugiego takiego rpg'a, moze jest taki tylko ze mnie cos ominelo.

svonston

  • Gość
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 21, 2008, 16:22:16 pm »
Na niektorych screen-ach Fable 2 przypomina mi World of Warcraft :lol:. Prawde mowiac, tak jak Iras, twierdze, ze grafika nie jest szczegolnie zajebista, ot co - ladna, fajna, ale bez rewelacji. Taki design mi odpowiada, ale moim zdaniem nie jest to szczyt mozliwosci XO; tak samo, jak Forza 2 czy Halo 3, przeciez sa ladniejsze gry.

@Trufs: a czym sie tak wyroznia Fable 2, ze trzeba Ci pokazywac "druga taka gre" czy "drugiego takiego RPG-a"?

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 21, 2008, 16:28:31 pm »
Iras pisze ze gra jest przecietna, no wiec nie wyroznia sie, jest pelno podobnych gier ? Czym gra sie wyroznia to juz pisalem, duzo roznych rzeczy - 'zyciowanie', pies, coop itp..

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 21, 2008, 16:29:23 pm »
Za nazywanie Fable RPG powinni na stosie palić  :lol:

Swoją drogą pewnie teraz grom RPG będziemy oceny obniżać za brak co-op  :lol:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 21, 2008, 16:35:25 pm »
Gralem w pierwsza czesc, i nazwanie Fable RPGiem to naprwade obraza dla gatunku. RPG to gry pokroju Diablo, Gothic, Elder Scrolls. Ale nie Fable do diaska...

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 21, 2008, 16:37:39 pm »
Za nazywanie Fable RPG powinni na stosie palić  :lol:


About

Fable™ 2 is the sequel to the enchanting, engrossing and award winning action role playing game Fable™ developed by Peter Molyneux and Lionhead Studios.

Ja sie nie bede klocic o to jaki to gatunek, bo mi to w sumie wisi, ale takie info jest na stronie oficjalnej, a overlord to 'action adventure' (by ign) :P

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 21, 2008, 16:38:40 pm »
RPG to gry pokroju Diablo
Tutaj się można kłócić ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 21, 2008, 16:43:29 pm »
Tutaj się można kłócić ;)

Bliżej Diablo do RPG niż Fable  :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 21, 2008, 16:48:50 pm »
Fable podobnie jak Jade Empire to raczej ACTION rpg albo Action&Adventure, czyste RPG hmmmm...Obliviona tez bym raczej cRPG nie nazwal, ciezko wsadzic te gry w ramy jednego gatunku...
Opublikowane: Luty 21, 2008, 16:46:34
Tutaj się można kłócić ;)

Bliżej Diablo do RPG niż Fable  :lol:

Diablo od Fable najbardziej roznia sie "umiejscowieniem kamery", tyle moge powiedziec:D:D...


Tarniak

  • Gość
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 21, 2008, 16:54:40 pm »
Genialna grafa???  :shock:
Przecież ta gra wygląda jak Fable1 podciągnięte do wysokiej rozdzielczości, masz tu screeny dla porównania:
FABLE2

FABLE1



Proszę tak wygląda Fable naprawdę. Jak widać postać dużo bardziej zdeformowana, tekstury jakie są kazdy widzi, detale również, ale spoko Sowa to jest to samo i podciągną to do HD i będzie Fable 2. Łahej.

A jak wam się nie podoba, to napiszcie sobie, a potem przenieście się do tematu o jakiejś pięknej grze z HDRem i 4x FS AA i w ogóle w 1080p. Mniej stresu w życiu, a złość piękności szkodzi.

No sorry ale tak sie składa, że grałem w Fable i przynajmniej w mojej wersji bohater za młodu wygląda właśnie tak jak na drugim screenie.
Co do filmików to co to jest za wszechobecna biel? No i poruszanie się postaci to po prostu lol.
Może dlatego, że to "DEVELOPER'S DIARY". Czyli migawki z postępu prac, a nie trailer/teaser?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 21, 2008, 16:58:58 pm »
Tarniak ten screen ktory wrzuciles jest chyba dosc mocno powiekszony...gralem w Fable LC ( przechodze 2 raz:):)) dokladnie wczoraj, no i chlopie nie wiem z kad taki obrazek dorwales

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 21, 2008, 17:00:56 pm »


Diablo od Fable najbardziej roznia sie "umiejscowieniem kamery", tyle moge powiedziec:D:D...



Ja bym dodal, ze Diablo w odroznieniu od Fable ma niewiarygodna grywalnosc. Jedna z najlepszych gier w jakie gralem (cala seria z dodatkami).
Zas Fable to taki crap, ze jak beda dawac Fable 2 gratis do karty graficznej to od razu to sprzedam bez instalowania nawet. Zas graficzne Fable 2 z tego co widac na filmikach to moze buty lizac Ratchetowi jezeli chodzi o grafike i animacje... i ilosc przeciwnikow na ekranie... i fizyke:).

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 21, 2008, 17:07:22 pm »


Diablo od Fable najbardziej roznia sie "umiejscowieniem kamery", tyle moge powiedziec:D:D...



Ja bym dodal, ze Diablo w odroznieniu od Fable ma niewiarygodna grywalnosc. Jedna z najlepszych gier w jakie gralem (cala seria z dodatkami).
Zas Fable to taki crap, ze jak beda dawac Fable 2 gratis do karty graficznej to od razu to sprzedam bez instalowania nawet. Zas graficzne Fable 2 z tego co widac na filmikach to moze buty lizac Ratchetowi jezeli chodzi o grafike i animacje... i ilosc przeciwnikow na ekranie... i fizyke:).


a ja widzisz zupelnie innaczej to odbieram, Diablo nigdy mnie nie potrafilo wciagnac, nigdy nie rozumialem czym ludzie sie tak fascynuja( wielu kolegow zagrywalo sie w D2) wolalem Dungeon Siege...ale wracajac do tematu, mi sie Fable podobalo, sa gusta i gusciki, porownujesz oprawe do R&C no ale Fable jeszcze nie mialo premiery ( mozna liczyc ze jeszcze cos poprawia;)) do tego wez pod uwage zlozonosc obu gier...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 21, 2008, 17:10:21 pm »
No właśnie złożoność tych gier jest na podobnym poziomie.

Tu główny bohater - tam Ratchet, tu pies - tam Clank, tu łazisz wyznaczonymi ścieżkami - tam tak samo.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 21, 2008, 17:12:53 pm »
No właśnie złożoność tych gier jest na podobnym poziomie.

Tu główny bohater - tam Ratchet, tu pies - tam Clank, tu łazisz wyznaczonymi ścieżkami - tam tak samo.

tak rozwoj postaci, to jak cie otoczeni/ludzie rozpoznaja, mozliwosc zalozenia rodziny itp, dowolna "customizacja" wygladu, do tego cudowny "basniowy" klimat...

lupinator

  • Gość
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 21, 2008, 17:14:10 pm »
Cytuj
Obliviona tez bym raczej cRPG nie nazwal
A czym byś go nazwał?
Cytuj
tu łazisz wyznaczonymi ścieżkami - tam tak samo
Porównanie tuneli z Fable do planet z Racheta jest raczej dziwne.
Cytuj
Ja bym dodal, ze Diablo w odroznieniu od Fable ma niewiarygodna grywalnosc.
To jest kwestia w 100% subiektywna więc to nie żaden argument przeciw Fable.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 21, 2008, 17:16:14 pm »
No właśnie złożoność tych gier jest na podobnym poziomie.

Tu główny bohater - tam Ratchet, tu pies - tam Clank, tu łazisz wyznaczonymi ścieżkami - tam tak samo.

tak to można połowę gier porównywac. nie bądź śmieszny.
co do fable i rpg to rzeczywiście diablo dużo bliżej do tego gatunki niż produkcji piotra.
odnośnie grafy to tak jak powiedziałem już wcześniej, nie jest to jakakolwiek rewolucja, wymiot itp. mi się po prostu design podoba i uważam, że gra jest śliczna. to tak jak z dziewczynami nie trzeba byc "pamelą anderson" i miec niewiadomo jakich cycków, dupy i czego tam jeszcze. czasami harmonia, styl potrafi z przeciętnej graficznie gry zrobic coś co może się podobac:D

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 21, 2008, 17:19:50 pm »
Chodzi mi o to ze Fable nijak ma sie do najwazniejszego zalozenia RPG - wielkiej swobody. W Fable (tak jak zreszta niestety w KoTOR i Jade Empire, ktore bardzo lubie) mamy, jak to ladnie ujal Lupi, tunele. Teraz przyrownajmy go choćby do światów Baldur's Gate, Fallout (chociaz porownywanie Fallout do Fable to ogromna ujma dla tego pierwszego), czy dyskusyjnego Diablo...
A pan wielki tworca Fable, uwazajacy siebie za rewolucjoniste mowi ze to wielkie nowosci, nowe spojrzenie itp.. Bullshit - rodzine moglismy sobie zakladac juz w Simsach..
Molyneux nabral mnie na jedynke, mocno sie zawiodlem i facet stracil wiele w moich oczach..

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 21, 2008, 17:22:49 pm »
taki OT na stronie Bethesty jest offerta pracy dla programistow:D, wymagane :

Development experience on game consoles (Xbox360/PS3)

http://www.bethsoft.com/links/job_090304_gameprgrmr.html

chyba jakis nowy projekt szykuja:D:D:

http://www.bethsoft.com/links/bethsoft_jobs.html

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 21, 2008, 17:26:57 pm »
Chodzi mi o to ze Fable nijak ma sie do najwazniejszego zalozenia RPG - wielkiej swobody. W Fable (tak jak zreszta niestety w KoTOR i Jade Empire, ktore bardzo lubie) mamy, jak to ladnie ujal Lupi, tunele.

Walka i rozwój w KoTOR są oparte na systemie Wizard of the Coast, co czyni z niego rasowe RPG, bardzo podobne z resztą do Baldur's Gate.

@LoNdEk - nie pomyślałeś, że im ludzi do F3 brakuje?  :?

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 21, 2008, 17:29:57 pm »

Cytuj
Ja bym dodal, ze Diablo w odroznieniu od Fable ma niewiarygodna grywalnosc.
To jest kwestia w 100% subiektywna więc to nie żaden argument przeciw Fable.

Zawsze kazda opinia na temat grywalnosci jakiejs gry jest w 100% subiektywna.
Nie ma wyjatku czy jest to gra na 10 czy 4. Bywa tak, ze komus sie moze super hypowana, mega oceniania gra nie spodobac (mi np Mario - jako seria). Zas moze uwazac gre na 5 za cudo. Sa ludzie co uwazaja Lair za swietna gre. Ja nie wiem/nie gralem wiec moge tylko domniemac, ze Lair to crap, ale szkoda mi wydac 200zl aby ewentualnie sie przekonac czy te pozytywne badz negatywne opinie pokrywaja sie z moim gustem. W Fable natomiast gralem i stwierdzam w 100% subiektywnie, ze ta gra byla dla mnie rozczarowaniem i drugiej czesci napewno nie kupie. Chociaz najwiekszym rozczarowaniem ever bylo dla mnie Jade Empire tak BTW ;)

 

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 21, 2008, 17:35:04 pm »
@Iras
a moze moze, zapomnialem o tej grze:D:D:D:D

Pytanie dotyczace KOTOR 2, czy pierwsza czesc sie duzo rozni od sequel'a ?!!?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 21, 2008, 17:35:34 pm »
Super. Może by tak przestać ogromną większość japońskich RPG-ów nazywać RPGami bo w nich jest  tyle prawdziwej  swobody co kot napłakał.
A żeby porównywać Fable do Ratcheta to już trzeba mieć ciężki dowcip W ten sposób to sobie możemy bajdurzyć o dowolnych grach bo wszystkie mają coś tam ze sobą wspólnego. 

Tak czy inaczej w sumie dobrze że Peter M. nie zrezygnował z baśniowości. Coś tam niby było że ta część ma być mroczniejsza, ale jakoś na razie nie za bardzo to widać.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2008, 19:25:14 pm wysłana przez Leenk »

Tarniak

  • Gość
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 21, 2008, 17:41:31 pm »
@Londek - specjalnie zrobiłem taki screen, żeby nie był ogadki, że F2 to F1 w HD. Ładne tez mogę porobić, ale te nie pasowałyby mi do tezy.

nakimushi

  • Gość
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 21, 2008, 19:48:37 pm »
o matko jak czytam ze drzewa sa slabe czy tekstury to az mnie ponosi_  :lol: / jestem za ps3 ale drzewa akurat sa lepsze niz np w Ratchecie a tekstury na podobnym poziomie albo i lepsze_ gra ma taki design wiec albo sie podoba albo nie _ tylko ciezko jest sie przewijac przez posty Irasa zwlaszcza ze co druga to jego odpowiedz  :?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 21, 2008, 20:10:51 pm »
do światów Baldur's Gate, Fallout

Jakich światów? Obie gry miały dobrych parę lokacji, ale żeby je zaraz światami nazywać? No chyba, że chodzi Ci o całą otoczkę (mitologię, historię, itp.) Tych drugich nie można jednak porównywać ze światem Fable. Przecież Pietrek nie próbował robić z Fable gry wybitnie epickiej i głębokiej!

Walka i rozwój w KoTOR są oparte na systemie Wizard of the Coast, co czyni z niego rasowe RPG, bardzo podobne z resztą do Baldur's Gate.

System Wizard of the Coast powiadasz?  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2008, 20:13:44 pm wysłana przez kun »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 21, 2008, 20:22:04 pm »
Cytuj
Pytanie dotyczace KOTOR 2, czy pierwsza czesc sie duzo rozni od sequel'a ?!!?
Dla mnie dwojka byla zdecydowanie lepsza niz 1, po prostu ciekawsza byla.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 21, 2008, 20:25:13 pm »
System Wizard of the Coast powiadasz?  :lol:

Czy ja coś zabawnego napisałem? Jak najbardziej powiadam Wizards of the Coast - dokładnie reguły Star Wars D20.

@KKRT - uważam odwrotnie. W dwójce tak od połowy gry czuć, że developerów gonił termin premiery.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 21, 2008, 21:30:49 pm »
Cytuj
W dwójce tak od połowy gry czuć, że developerów gonił termin premiery
Ja mialem tak z jedynka ;], bardzo mi sie poczatek podobal, ale im dalej bylem to tym bardziej sie nudzilem :P [dlatego 1 nie skonczylem ;\], za to w 2, poczatek byl wkurzajacy [chociaz wyjscie w skafandrze dalo rade ;], ale po zdobyciu miecza gra coraz wiekszego tempa nabierala ;], zwroty akcji tez mi sie bardzo podobaly, ale poziom trudnosci byl zbyt niski [poza bossem koncowym :P].

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 21, 2008, 21:44:26 pm »
@KKRT - uważam odwrotnie. W dwójce tak od połowy gry czuć, że developerów gonił termin premiery.
Zdecydowanie takie samo miałem wrażenie. Nie ma o czym mówić, jedynka była lepsza.

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 21, 2008, 21:47:52 pm »
Genialna grafa???  :shock:
Przecież ta gra wygląda jak Fable1 podciągnięte do wysokiej rozdzielczości, masz tu screeny dla porównania:
FABLE2

FABLE1



Proszę tak wygląda Fable naprawdę. Jak widać postać dużo bardziej zdeformowana, tekstury jakie są kazdy widzi, detale również, ale spoko Sowa to jest to samo i podciągną to do HD i będzie Fable 2. Łahej.

A jak wam się nie podoba, to napiszcie sobie, a potem przenieście się do tematu o jakiejś pięknej grze z HDRem i 4x FS AA i w ogóle w 1080p. Mniej stresu w życiu, a złość piękności szkodzi.

No sorry ale tak sie składa, że grałem w Fable i przynajmniej w mojej wersji bohater za młodu wygląda właśnie tak jak na drugim screenie.
Co do filmików to co to jest za wszechobecna biel? No i poruszanie się postaci to po prostu lol.
Może dlatego, że to "DEVELOPER'S DIARY". Czyli migawki z postępu prac, a nie trailer/teaser?
Tarniak, co ty za g**** wrzuciłeś! Przecież ten screen to jest największy szajs jaki kiedykolwiek widziałem, chyba bym lepszy z telewizora cyfrakiem zrobił, jutro się postaram. :cool:

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 22, 2008, 10:35:56 am »
Chyba jeszcze tego nie bylo :

Kilka tygodni przed premierą pojawi się na Xbox Live Arcade zestaw mini-gierek, w których pobawimy się w swego rodzaju hazardzistę. Co to ma wspólnego z głównym produktem studia Lionhead? Otóż wyobraź sobie, że zgarniasz 1000 sztuk złota, a następnie możesz je wydać w świecie Fable. Nowatorskie i interesujące rozwiązanie. Przed ukazaniem się Fable 2 będzie można zgromadzić niezły majątek na dobry start zabawy


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 22, 2008, 10:36:30 am »
Chyba jeszcze tego nie bylo :

Kilka tygodni przed premierą pojawi się na Xbox Live Arcade zestaw mini-gierek, w których pobawimy się w swego rodzaju hazardzistę. Co to ma wspólnego z głównym produktem studia Lionhead? Otóż wyobraź sobie, że zgarniasz 1000 sztuk złota, a następnie możesz je wydać w świecie Fable. Nowatorskie i interesujące rozwiązanie. Przed ukazaniem się Fable 2 będzie można zgromadzić niezły majątek na dobry start zabawy



było:)

Tarniak

  • Gość
Odp: Fable 2
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 22, 2008, 11:51:48 am »
Tarniak, co ty za g**** wrzuciłeś! Przecież ten screen to jest największy szajs jaki kiedykolwiek widziałem, chyba bym lepszy z telewizora cyfrakiem zrobił, jutro się postaram. :cool:
Przecież napisałe, że specjalnie. Mogę powrzucać ładniejsze, tylko po co. Skoro każdy kto grał, wie, że ta gra była ładna, a także, że Fable 2 to nie 'jedynka w HD'.