Past Gen > Multiplatformowe Past Gen

Aliens: Colonial Marines

(1/45) > >>

Snake_Plissken:
Pierwsze obrazki z Aliens: Colonial Marines
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39607


--- Cytuj ---Przy okazji prezentacji okładki najnowszego numeru magazynu Game Informer na jaw wyszła nazwa, pod jaką ukaże się produkowana w studiu Gearbox Software nowa gra o dzielnych marines walczących z krwiożerczymi ksenomorfami.

Aliens: Colonial Marines będzie strzelaniną z zacięciem taktycznym, w której gracz wcieli się w rolę amerykańskiego marine walczącego wraz z kolegami z niebezpiecznymi i doskonale znanymi z serii filmów i gier Obcymi. Program umożliwi nawet wspólną zabawę w trybie kooperacji ze znajomymi na specjalnie zaprojektowanych mapach, na których naszym zadaniem będzie pozbycie się wszystkich Obcych. Tryb ten, o nazwie Alien Hunt w swoich założeniach bardzo mocno będzie przypominał Terrorist Hunt, z którym spotkaliśmy się przy okazji Rainbow Six: Vegas. Opcja respawnowania się przeciwników nie będzie aktywna.

W Colonial Marines pojawi się również specjalnie zaprojektowana multiplayerowa kampania rozgrywana na oddzielnych mapach. W tym trybie będziemy mieli do czynienia z nieustannym naporem wroga, a naszym zadaniem będzie na przykład podłożenie bomby w konkretnej lokacji, zabarykadowanie się i próba obronienia pozycji do momentu przybycia posiłków czy odszukiwanie i pomoc cywilom.
SEGA, będąca wydawcą gry uruchomiła także oficjalną stronę programu
--- Koniec cytatu ---







http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=26192&r=top

BLUE:
ciekawe czy bedzie tak trzymac w napieciu jak kampania marine'a w avp2... to byla najbardziej przerazajaca gra w jaka gralem... trzymam kciuki za ten tytul ze wzgledow sentymentalnych, ale wieksze nadzieje pokladam w dead space

kun:
Coś z tego może wyjść! Screeny naturalnie podrasowane. Kilmat!
Ciekaw jestem tylko, czy Wierzbowski i Vasquez powrócą????

Snake_Plissken:

--- Cytat: kun w Lutego 21, 2008, 12:29:20 pm ---Ciekaw jestem tylko, czy Wierzbowski i Vasquez powrócą????

--- Koniec cytatu ---
Wierzbowski zginął w filmie  :smile:

aphelion:
Vasquez podobnie skonczyla. Fajnie, ze bedzie w koncu jakas gra o alienach bo to moja ulubiona seria Sci-Fi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej