Current Gen > PeCetowa enklawa

Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane

(1/177) > >>

LoNdEk:
Wiec tak, w skrocie, dzial ten na celu rozmowy o PC, rozwiazywanie problemow, mile widziane sa rozmowy czysto techniczne, nie chce rozwalac tego na kilka tematow, wiec wszyscy "bawiacy sie" w programowanie, tworzenie stron WWW itp. niech pisza tutaj, daja linki do swoich dziel, tu moga tez szukac porady itp. mam nadzieje ze znajda sie chetni do dyskusji, pomocy itp.

deek:
no ja jestem chętny do rozmowy, nie jestem jakimś fantycznym idiotą żeby nie wypowiadać się na temat pc tylko z tego powodu że mam konsole.  :D .Uwielbiam to i to ,super sie gra i na pc i konsolce.

LoNdEk:

--- Cytat: deek w Sierpnia 05, 2008, 18:50:30 pm ---no ja jestem chętny do rozmowy, nie jestem jakimś fantycznym idiotą żeby nie wypowiadać się na temat pc tylko z tego powodu że mam konsole.  :D .Uwielbiam to i to ,super sie gra i na pc i konsolce.

--- Koniec cytatu ---


ogolnie nie jest zamierzeniem tego tematu, zeby rozmawiac o grach na PC, ale i ten temat mozna poruszyc, ale raczej przez pryzmat sprzetu wiec. np. karta graficzna/gra wyniki (fps.)... :P

Mikes:
Nienawidze pc. Jest to głupi, powolny, cholernie problematyczny, męczący, wkurwiający, <wstaw inne, podobne> sprzęt. Mam go tylko do internetu, granie to absolutna katorga. Nie mogę się doczekać jak rynek gier PC umrze. A umiera powoli.

svonston:
Pieprzenie, że rynek PC umiera robi sie powoli śmieszne...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej