Autor Wątek: Puchar Narodów Afryki 2006  (Przeczytany 4083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Puchar Narodów Afryki 2006
« dnia: Stycznia 21, 2006, 16:08:00 pm »
Turniej zaczal się wczoraj . Inauguracjny mecz rozegraly druzyny Egiptu(gospodarze) i Libii(maruderzy) ... nikogo chyba nie zdziwil wynik 3-0 dla faworytow .
Dzis juz zakonczyl sie drugi mecz tej grupy(A) :
Wybrzeże Kości Słoniowej pokonalo Maroko 1:0 (1:0) . Mecz ogladalem na Eurosporcie i musze przyznac , ze nie byl powalajacy . Braamke zdobyl z rzutu karnego Drogba . Kilka akcji ciekawcyh przeprowadzaly zespoly obu druzyn jednak to nie to co wyrafinowany europejski futbol - i moze dlatego zacheci to widzow do ogladania zmagan o puchar afryki . Jak kazdy wie(lub i nie) zawodnicy z czarnego lądu wyrozniaja sie nienaganna tehcnika i fantazja w grze przez co mecz jest ładny dla oka .
Zachecam wszystkich do ogladania kolejnych meczow i do komentowania ich zmagan .

Don

  • Gość
Puchar Narodów Afryki 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 21, 2006, 16:17:44 pm »
Oglądałem mecz Egipt - Libia i zwyciestwo tych pierwszych w stosunku 3:0 uważam za troszkę niesprawiedliwe. Honorowa bramka należała się przegranym - pewnie Kadafii nieżle się wkurzył.

A mecze tych drużyn ogląda sie bardzo dobrze. Szybkie akcje, często cios za cios: coś zupełnie odmienego od footballu europejskiego.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Puchar Narodów Afryki 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 21, 2006, 16:34:12 pm »
Cytuj
Oglądałem mecz Egipt - Libia i zwyciestwo tych pierwszych w stosunku 3:0


A bramkarz libi chciał sie pokazać z jak najlepszej strony.
Wielka szkoda. :(

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Puchar Narodów Afryki 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 21, 2006, 16:49:15 pm »
Cytuj
Wybrzeże Kości Słoniowej pokonalo Maroko 1:0 (1:0) . Mecz ogladalem na Eurosporcie i musze przyznac , ze nie byl powalajacy .

Ten Aruna Kone z Arminni Bielefeld to jakis dziwny jest :) Na maxa egoistycznie gra :x
Kogo typujecie na zwycięzcę turnieju :?: Ja Kamerun :)

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Puchar Narodów Afryki 2006
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 21, 2006, 18:01:12 pm »
Cytat: "barman"
Cytuj
Wybrzeże Kości Słoniowej pokonalo Maroko 1:0 (1:0) . Mecz ogladalem na Eurosporcie i musze przyznac , ze nie byl powalajacy .

Ten Aruna Kone z Arminni Bielefeld to jakis dziwny jest :) Na maxa egoistycznie gra :x
Kogo typujecie na zwycięzcę turnieju :?: Ja Kamerun :)


Aruna to gra w PSV  :wink:  
Kamerun z pewnoscia bedzie chcial cos udowodnic z racji niezakwfalifikowania sie do MŚ . To samo tyczy sie Senegalu i RPA(niewiem czy ci ostatni są w turnieju) . Moim faworytem jest ... Tunezja .Widzialem tylko obszerne skroty ich meczow z El.MŚ i innych - sprawiaja wrazenie poukladanej i solidnej druzyny ... jak bedzie to sie okaze .

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Puchar Narodów Afryki 2006
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 21, 2006, 18:16:18 pm »
Cytuj
Aruna to gra w PSV  

Sorki pomyliło mi się z takim co gra w Arminni z białymi włosami Zouma czy jakoś tak :oops:
Chodziło mi oczywiście o Arouna Kone :wink: On niedawno z rody do PSV przeszedł.
Często oglądam skróty z ligi holenderskiej i nie wiedziałem tam wiekszego egoisty niz on :x

Cytuj
Moim faworytem jest ... Tunezja

Obrońcy tytułu hehe 8)

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Puchar Narodów Afryki 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 21, 2006, 18:39:05 pm »
Ja osobiscie typuje Egipt i WKS, RPA i Kamerun tez powinni sie z niezłej strony pokazac. No ale to tylko sport, wszystko sie może zdarzyć:)
DRES GENERATION MEMBER

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Puchar Narodów Afryki 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 21, 2006, 20:43:38 pm »
"Samuel Eto'o popisał się fantastyczną skutecznością w meczu grupy B turnieju o Puchar Narodów Afryki, który odbywa się w Egipcie. Napastnik reprezentacji Kamerunu zdobył wszystkie gole dla swej drużyny w meczu z niespodziewanym finalistą MŚ, Angolą (3:1)."

GO GO Kamerun :twisted:

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Puchar Narodów Afryki 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 21, 2006, 21:55:09 pm »
Togo vs Republika Demokratyczna Kongo 0-2
Mecz ogladalem na zywo i wlasnie o taką pilke afrykanska mi chodzilo  :wink:  Pierwsze 15min to dominacja Kongo niestety nie zakonczona bramka mimo doskonalych sytuacji . Togo odpowiedzialo jednak nie mniej 100% sytuacją ktorą oczywiscie nie wykorzystali . Ciekawy komentarz byl do tej akcji - zawodnik nie trafil w pusta bramke z 3-4m i bylo to widac jak na dloni ... jendak komentator upieral sie , ze bramka padla (oczywsice glosnie GOOOL!) ale judge nieuznal gola bo byl na spalonym  :lol:  .(a zawodnik stal na linii bramki) .Pozniej po kilka razy ta sytuacja byla powtarzana ale komentator europsortu jak na profesjonaliste przystalo nie przyznal sie do winy tylko raz powiedzial ,,a oto jeszcze raz sytuacja po ktorej padal bramka a sedzia prawidlowo nie uznal bramki'' ehh do ksiązek ludzie ...
Druga polowa to juz dominacja Kongo zakonczone krotko po wznowieniu gry bramka napsastnika(nie bede pisac nazwiska bo cos przekrece  :) ) . Pozniej przewazalo juz Togo jednak dominowali tylko w posiadaniu pilki .