Autor Wątek: Uncharted 4: A Thief's End  (Przeczytany 213725 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwca 16, 2015, 18:58:21 pm »
Chłopie, weź ty się ogarnij i skończ pieprzyć.

Poziom Uncharted 4:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
No cóż, na dziobie tej łodzi Uncharted 1 powodował wręcz opad szczęki. ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwca 16, 2015, 19:01:22 pm »
Chłopie, weź ty się ogarnij i skończ pieprzyć.

Poziom Uncharted 4:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
No cóż, na dziobie tej łodzi Uncharted 1 powodował wręcz opad szczęki. ;)

Zgadzam się, ale aktualnie to wygląda biednie przy Uncharted 4. Według andrjuszki to jest 1:1.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwca 16, 2015, 19:30:56 pm »
Jak masz drobne jajka to ci urwie :lol:
Mi nie urywa, bo wygląda mało efektywnie jak U1 :troll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwca 16, 2015, 19:40:53 pm »
Jak masz drobne jajka to ci urwie :lol:
Mi nie urywa, bo wygląda mało efektywnie jak U1 :troll:



wyje**ny ten screen z U4 :lol: Jak to wygląda! W pierwszych prezentacjach uncharted dżungla gorzej się przedstawiała.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwca 16, 2015, 20:24:51 pm »
Worki z piaskiem to po prostu kosmos.


Jestem ciekaw czy to jakiś skrypt, czy różnie się worki opróżniają w zależności od trafienia kulą. Bo w sumie jak się patrzyło, to wyglądało na to, że tylko strzały z tego opancerzonego wozu niszczą worki.
Być może dla tego ze posiada większy kaliber

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwca 16, 2015, 21:02:45 pm »
Jak masz drobne jajka to ci urwie :lol:
Mi nie urywa, bo wygląda mało efektywnie jak U1 :troll:



wyje**ny ten screen z U4 :lol: Jak to wygląda! W pierwszych prezentacjach uncharted dżungla gorzej się przedstawiała.
:wall_bash:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwca 16, 2015, 22:01:17 pm »
Obejrzałem trailer i mogę stwierdzić jedynie, że jest to bezapelacyjnie najładniejsza gra targów. Dla samej grafy będzie warto zagrać.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwca 16, 2015, 22:09:33 pm »
Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić, to brak większych rozprysków wody w końcowej fazie pościgu ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwca 16, 2015, 22:38:23 pm »
Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić, to brak większych rozprysków wody w końcowej fazie pościgu ;)

Słusznie. Także na ten feler zwróciłem uwagę. Gra prezentuje się bajecznie - świetne tekstury, ogrom detali. Co do jakości wykonania postaci, nie gloryfikowałbym ich aż tak, biorąc pod uwagę:





Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwca 16, 2015, 22:50:31 pm »
Pewnie nawyk z wiadomego forum, ale tu nie ma master rejsów z tanimi komputerkami i trzy gify/zdjęcia nikomu gieforca nie spalą. :)


O:








pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwca 16, 2015, 22:52:46 pm »
 :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwca 16, 2015, 22:57:45 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Sprzedajo piach za 600 ziko :troll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwca 17, 2015, 08:39:17 am »
Sprzedajo piach za 600 ziko :troll:

To oferta dla blacharzy :troll:

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:02:08 am »
Ja nie wiem jak wam mógł się podobać ten gameplay..
Stagnacja w serii na całego. Mam nadzieję, że będzie więcej otwartych poziomów takich jak na poprzedniej prezentacji, bo inaczej w takie uncharted mi sie nie będzie chciało grać.
Grafika imo niewiele lepsza niż w the order. Miało być jak w teaserze, no ale już trudno. Przliczyli się jak zwykle.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:10:05 am »
Grafika imo niewiele lepsza niż w the order
The Order to korytarzyk pełną gębą i miejscami gwałcący przycisk Share oprawą, jak w ogóle grafę "niewiele lepszą niż w The Order" można rozpatrywać w kategorii wady?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:15:36 am »
Poza tym ze zniszczalnym środowiskiem i latającymi pudłami, owocami oraz garnkami na szeroką skalę.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:18:18 am »
Ja nie wiem jak wam mógł się podobać ten gameplay..
Stagnacja w serii na całego. Mam nadzieję, że będzie więcej otwartych poziomów takich jak na poprzedniej prezentacji, bo inaczej w takie uncharted mi sie nie będzie chciało grać.
Grafika imo niewiele lepsza niż w the order. Miało być jak w teaserze, no ale już trudno. Przliczyli się jak zwykle.
Tylko the order ma znacznie niższą rozdzielczość, jest bardziej korytowaty i ma 100 razy gorsza fizykę. Postęp jest i to wyraźny. W unchated 4 widać, że konsola ma więcej do liczenia i trzeba  docenić, że udało się ND to osiągnąć bez żadnych pasów, 900p czy spadków animacji. W the order takich akcji nie ma

 Nie wiem czego jeszcze ludzie oczekiwali. Moje oczekiwania spełnili w 100%
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2015, 09:24:07 am wysłana przez Wulfen »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:22:17 am »
Ja nie wiem jak wam mógł się podobać ten gameplay..
Stagnacja w serii na całego. Mam nadzieję, że będzie więcej otwartych poziomów takich jak na poprzedniej prezentacji, bo inaczej w takie uncharted mi sie nie będzie chciało grać.
Grafika imo niewiele lepsza niż w the order. Miało być jak w teaserze, no ale już trudno. Przliczyli się jak zwykle.
Tylko the order ma znacznie niższą rozdzielczość, jest bardziej korytowaty i ma 100 razy gorsza fizykę. Postęp jest i to wyraźny. W unchated 4 widać, że konsola ma więcej do liczenia i trzeba  docenić, że udało się ND to osiągnąć bez żadnych pasów, 900p czy spadków animacji.
 Nie wiem czego jeszcze ludzie oczekiwali. Moje oczekiwania spełnili w 100%

Oprawy lepszej niż w Uncharted 1. Jak wyszło to wszyscy widzą, dość słabo :-?

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:25:23 am »
Grafika imo niewiele lepsza niż w the order
The Order to korytarzyk pełną gębą i miejscami gwałcący przycisk Share oprawą, jak w ogóle grafę "niewiele lepszą niż w The Order" można rozpatrywać w kategorii wady?

Gameplay który pokazali teraz z uncharted to też korytarz pełną gębą. Zawsze miał tylko jedną uliczkę w mieście po której mógł jechać, bo inaczej by zginął.
Gierka wygląda super, ale miało być o pół generacji lepiej, także dlatego czuje się rozczarowany  ;)

Z tą fizyką w orderze nie przesadzajcie. Są miejsca gdzie też walczy się pomiędzy dziesiątkami kartonów, patelni, kubków, wazonów i innych gówien. I też wszystko ma fizykę, łącznie z symulacją fizyki ubrań. Uncharted to krok dalej, ale nie aż tak duży.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #580 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:45:10 am »
Cudów nie ma, gra prezentuję się najlepiej od całej reszty a i tak narzekania. TLG wygląda jak gra z poprzedniej generacji i gameplay też a ludzie się ciszą, dziwne.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #581 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:45:45 am »
Grafika imo niewiele lepsza niż w the order
The Order to korytarzyk pełną gębą i miejscami gwałcący przycisk Share oprawą, jak w ogóle grafę "niewiele lepszą niż w The Order" można rozpatrywać w kategorii wady?

Gameplay który pokazali teraz z uncharted to też korytarz pełną gębą. Zawsze miał tylko jedną uliczkę w mieście po której mógł jechać, bo inaczej by zginął.
Gierka wygląda super, ale miało być o pół generacji lepiej, także dlatego czuje się rozczarowany  ;)

Z tą fizyką w orderze nie przesadzajcie. Są miejsca gdzie też walczy się pomiędzy dziesiątkami kartonów, patelni, kubków, wazonów i innych gówien. I też wszystko ma fizykę, łącznie z symulacją fizyki ubrań. Uncharted to krok dalej, ale nie aż tak duży.
Co ty bredzisz, skręcił tym samochodem gdzie chciał, zresztą naughty dog właśnie potwierdziło ze samochodem będzie można wszędzie dojechać lub na pieszo,  wiec twoje bezsensowne dywagacje możesz wsadzić w pantofle

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #582 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:54:06 am »
TLG wygląda jak gra z poprzedniej generacji i gameplay też a ludzie się ciszą, dziwne.
Ja się cieszę, że go nie skasowali. Powtórzę się, ale oprawa po obejrzeniu direct feeda/streama też jest bardzo w porządku i śmiem twierdzić, że z efektami na poziomie wyższym, niż możliwości ps3 (i będzie fullhd). Nie wymagam, żeby wyglądało jak The Order czy Horizon, oprawa jest bardzo urokliwa, szczegółowa, charakterystyczna dla Team Ico architektura z wieloma detalami, animacja wzorcowa, naprawdę nie ma na co narzekać. A gameplay? Cóż, jak ktoś oczekiwał czegoś diametralnie innego, niż ukazywanego od dawnych trailerów i pozostałych gier Uedy powinien zweryfikować swoje przemyślenia na ten temat.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2015, 09:58:51 am wysłana przez Kert »

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #583 dnia: Czerwca 17, 2015, 10:05:43 am »
Co ty bredzisz, skręcił tym samochodem gdzie chciał, zresztą naughty dog właśnie potwierdziło ze samochodem będzie można wszędzie dojechać lub na pieszo,  wiec twoje bezsensowne dywagacje możesz wsadzić w pantofle

Jasne jasne. Masz przez cały czas jedną (góra dwie ) uliczki po których możesz jechać, bo inaczej opancerzony pojazd cie załatwi. Jak sie zatrzymasz albo cofniesz to też zapewne zginiesz. Zresztą nie bardzo widzę sens robić coś takiego.. I mówisz, że można tamtą sekcję przejśc również idąc? Ledwo im samochodem uciekł.. Zresztą jedyną atrakcją na tych drogach są rozwalane przedmioty, bo nic innego sie tam nie dzieje. Biegnięcie z salivanem pustą drogą przez 20minut byłoby iście fascynujące.
Hejtuje, ale tylko dlatego że poprzedni gameplay z dżungli był bardzo fajny i oryginalny w perspektywie całej serii. Może i będzie więcej takich lokacji, może gra będzie  bardziej otwarta, ale oceniam to co zaprezentowano, czyli korytarz i skrypty.

Cudów nie ma, gra prezentuję się najlepiej od całej reszty a i tak narzekania. TLG wygląda jak gra z poprzedniej generacji i gameplay też a ludzie się ciszą, dziwne.

Grafiką w last guardian sie akurat nikt nie podnieca. Gameplay tego typu, design i więź pomiędzy postaciami jest bardzo rzadko obecna w innych produkcjach. Także na tym polu last guardian spełnia oczekiwania i jest dokładnie tym czego oczekiwałem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #584 dnia: Czerwca 17, 2015, 10:15:53 am »
Lol Madman, a co tam niby ma być? Open world? Całe miasto odwzorowane? Czego ty się spodziewasz? Uncharted był i będzie bardziej liniowy. Conajwyżej dodadzą parę alternatyw i tyle. Jeżeli liczysz na jakieś kosmiczne zmiany to to nie jest gra dla Ciebie.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #585 dnia: Czerwca 17, 2015, 10:19:06 am »
Jeżeli liczysz na jakieś kosmiczne zmiany to to nie jest gra dla Ciebie.
Ewentualnie bardziej otwarty Rise of the Tomb Raider (a wątpię, żeby było mniej otwartych ścieżek, niż w pierwszej części).

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #586 dnia: Czerwca 17, 2015, 10:22:03 am »
Lol Madman, a co tam niby ma być? Open world? Całe miasto odwzorowane? Czego ty się spodziewasz? Uncharted był i będzie bardziej liniowy. Conajwyżej dodadzą parę alternatyw i tyle. Jeżeli liczysz na jakieś kosmiczne zmiany to to nie jest gra dla Ciebie.
Nie liczę na to. Braveheart wspomniał, że wszędzie można dojechać samochodem albo pieszo i skręcać gdzie sie chce, także do tego sie odniosłem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2015, 10:33:33 am wysłana przez Madman »

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #587 dnia: Czerwca 17, 2015, 10:24:23 am »
Bravehart tu popłynął ;) maks co będzie z otwartego świata to akcje jak na pierwszym gameplayu. Takie sekcje jak ta z jeepem muszą być bardziej zamknięte. Inaczej tego nie zrobisz.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #588 dnia: Czerwca 17, 2015, 10:41:10 am »
To jest Uncharted!!!!11one co niektorzy chyba zapomnieli, ze TU MA BYC KURWA WIDOWISKOWY ROZPIERDOL oraz skrypt na skrypcie, a nie ja kies openworldy.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 686
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #589 dnia: Czerwca 17, 2015, 11:32:26 am »
To jest Uncharted!!!!11one co niektorzy chyba zapomnieli, ze TU MA BYC KURWA WIDOWISKOWY ROZPIERDOL oraz skrypt na skrypcie, a nie ja kies openworldy.

Dokładnie tak i nawet bardziej rozbudowane poziomy to nie będzie jakiś wielki przełom, po prostu dojdzie kilka ścieżek. To Uncharted, ma renomę blockbustera, kina akcji i od tego nie odejdą. W przypadku pościgu otwartość polega pewnie na tym, że nie jedziesz od A do B jednym korytarzem, tylko masz więcej możliwości wyboru. Na prezentacji było widać, że jest trochę odnóg zapewne po to, aby gracz miał uczucie wyboru, oraz możliwość ucieczki od pogoni, nawet jeśli nie trafi w pierwszą możliwą. I to jest w tym wypadku fajne i dobrze wyważone. I tak wykonanie takiej sekcji to czysty masochizm ;).

Bravehart tu popłynął ;)

Trochę tak, bo o ile dobrze pamiętam, to ND mówiło trochę inaczej. Ich plan zakłada, że sekcji z Jeep'em będzie więcej. Nie zawsze będziesz nim uciekał. Czasem będziesz miał lokacje, po których możesz jeździć z większą swobodą, albo też chodzić. Będą też akcje jak ta przy budowie, czyli jazda terenowa.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #590 dnia: Czerwca 17, 2015, 11:37:35 am »
Ja pier**le,  Madman gada debilizmy jak Andryu przy dodatkach open world do DC. Żal czytać. Do tego teksty,  że jest korytarzyk,  a w grze właśnie rozległość terenu robi mega wrażenie w stosunku do innych gier tego typu i przypomina Crysisa 2 lub 3, ale z o wiele lepiej zorganizowaną akcją, mimo dość dużej swobody ruchu. Ten gameplay jest znacznie lepszy i dający większą swobodę niż poprzedni.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #591 dnia: Czerwca 17, 2015, 12:56:16 pm »
Dżungla sprzed kilku miesięcy jak z U1, no ale do tej sekcji z miasta to nie mogę się przyczepić i też trochę nie rozumiem Madmana. Ja tam widzę mnogość ścieżek i na prawdę efektywnie i ciekawie zaprojektowany pościg. Widać, że gracz ma większy wybór i nawet lekko to wszystko zalatuje open-wold'em, co robi niesamowite wrażenie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #592 dnia: Czerwca 17, 2015, 12:58:59 pm »
Dżungla sprzed kilku miesięcy jak z U1
Dwa faile w 5 minut, idzie na rekord :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #593 dnia: Czerwca 17, 2015, 13:01:46 pm »
Ja tam widzę mnogość ścieżek i na prawdę efektywnie i ciekawie zaprojektowany pościg. Widać, że gracz ma większy wybór i nawet lekko to wszystko zalatuje open-wold'em, co robi niesamowite wrażenie.


Ten wyścig to wyglądał jak wyciągnięty z Motorstorm'a, a błoto nawet i lepiej się prezentuje.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #594 dnia: Czerwca 17, 2015, 13:04:57 pm »
Jak masz drobne jajka to ci urwie :lol:
Mi nie urywa, bo wygląda mało efektywnie jak U1 :troll:

Dżungla sprzed kilku miesięcy jak z U1, no ale do tej sekcji z miasta to nie mogę się przyczepić i też trochę nie rozumiem Madmana. Ja tam widzę mnogość ścieżek i na prawdę efektywnie i ciekawie zaprojektowany pościg. Widać, że gracz ma większy wybór i nawet lekko to wszystko zalatuje open-wold'em, co robi niesamowite wrażenie.

Skasuj konto, bo psujesz poziom wypowiedzi na forum.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #595 dnia: Czerwca 17, 2015, 13:23:25 pm »
Cytuj
Hejtuje, ale tylko dlatego że poprzedni gameplay z dżungli był bardzo fajny i oryginalny w perspektywie całej serii. Może i będzie więcej takich lokacji, może gra będzie  bardziej otwarta, ale oceniam to co zaprezentowano, czyli korytarz i skrypty.
I o to chodziło, miało być mega efektownie i było, tak jak kiedyś gameplay z uncharted 2 na e3 2009. Zagadek i eksploracji na pewno nie zabraknie tylko to nie jest dobry materiał do pokazu na targach.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #596 dnia: Czerwca 17, 2015, 13:24:42 pm »
 :lol: :lol: :lol: ależ macie ból dupy, że nawet nie potraficie wyłapać, czy ktoś serio pisze, czy jaja sobie robi...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #597 dnia: Czerwca 17, 2015, 13:29:41 pm »
Przecież Ty serio uważasz, że dżungla w U1 robi większe wrażenie. No ale ludzie na forumku Ci pokazali jakie durnoty wypisujesz i teraz głupio przyznać im rację.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #599 dnia: Czerwca 17, 2015, 14:46:02 pm »
Przecież Ty serio uważasz, że dżungla w U1 robi większe wrażenie. No ale ludzie na forumku Ci pokazali jakie durnoty wypisujesz i teraz głupio przyznać im rację.

 :wall_bash:

http://www.ppe.pl/news-36705-nowe_szczegoly_nt__uncharted_4__bedzie_mozna_jezdzic_jeepem_.html

Ciekawe, czy te bajery nie ograniczą się tylko do jednego poziomu w grze.