Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2047587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15920 dnia: Lutego 12, 2017, 22:59:09 pm »
No właśnie, pomyśl... kto rządzi w Rosji!? sądzisz, że ta cała oligarchia, której tylko zależy na ćpaniu, ruchaniu, i taplaniu się w bambilionach zaryzykują wojny atomowej, bo chyba nie sądzisz, że dla USA rozrzucanie atomem po Europie przez ruskich byłoby tak hop siup.
A po co im w takim razie Twoim zdaniem Ukraina i problemy finansowe z nią związane? Zakładasz, że rządzą tam "myślące lewaki", niestety, pisoprawica właśnie stamtąd do nas przypełzła. Jeszcze jedno: czemu Putinowi zależy na zwycięstwach prawicowych rządów w Europie i na świecie? Czemu był za Trumphem i wspierał go hakerami?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15921 dnia: Lutego 12, 2017, 23:20:46 pm »
pisoprawica
Pis nie jest żadną prawicą!

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15922 dnia: Lutego 12, 2017, 23:42:10 pm »
No właśnie, pomyśl... kto rządzi w Rosji!? sądzisz, że ta cała oligarchia, której tylko zależy na ćpaniu, ruchaniu, i taplaniu się w bambilionach zaryzykują wojny atomowej, bo chyba nie sądzisz, że dla USA rozrzucanie atomem po Europie przez ruskich byłoby tak hop siup.
A po co im w takim razie Twoim zdaniem Ukraina i problemy finansowe z nią związane? Zakładasz, że rządzą tam "myślące lewaki", niestety, pisoprawica właśnie stamtąd do nas przypełzła. Jeszcze jedno: czemu Putinowi zależy na zwycięstwach prawicowych rządów w Europie i na świecie? Czemu był za Trumphem i wspierał go hakerami?
zacznijmy od tego ze jesteś debilem albo nie, jesteś kompletnym debilem. KOSMICZNYM
A teraz możecie zacząć jakąś dyskusje o ukrainie.
Moim zdaniem wejść na wilnus i zabrać a jak lwów da przy okazji rade to tylko plus dla pisu.
pisoprawica
Pis nie jest żadną prawicą!
tylko mamy ten problem.
Ale to nie jest problem parti czy ludzi w tych partiach tylo problem wyborców i demokracji.
Gdyby ludzie mieli rozumki w glowach to nigdy taki tusk czy buzek nie dostaliby mandatu posła(chyba ze to był przekret)


Głos z budy: 3 dni za obrażanie
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2017, 12:22:13 pm wysłana przez Lem++ »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15923 dnia: Lutego 13, 2017, 00:18:53 am »
Z pozdrowieniami dla bobana:

Cytuj
Znamy fragmenty wyjaśnień 21-latka, który spowodował piątkowy wypadek kolumny z premier Beatą Szydło. Kierowca seicento miał mówić, że widział "w tylnym lusterku zbliżające się auto, które jechało na sygnałach świetlnych" - informuje RMF FM.

Mężczyzna przyznał, że zatrzymał się przy krawężniku, po prawej stronie jezdni. Chciał w ten sposób przepuścić zbliżający się pojazd. Za nim miało zatrzymać się także kilka innych samochodów.

Według zeznań 21-latka, chciał włączyć się do ruchu, gdy tylko minęło go pierwsze auto - nie zdawał sobie sprawy, że mija go nie jeden pojazd, a kolumna. Seicento i limuzyna premier otarły się o siebie, kierowca BOR odbił w lewo i uderzył w drzewo stojące przy drodze. Mężczyzna miał przyznać, że słuchał muzyki w samochodzie.

Zaraz się pewnie dowiem, że policja wymusiła zeznania torturami :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15924 dnia: Lutego 13, 2017, 00:37:40 am »
Z pozdrowieniami dla bobana:

Cytuj
Znamy fragmenty wyjaśnień 21-latka, który spowodował piątkowy wypadek kolumny z premier Beatą Szydło. Kierowca seicento miał mówić, że widział "w tylnym lusterku zbliżające się auto, które jechało na sygnałach świetlnych" - informuje RMF FM.

Mężczyzna przyznał, że zatrzymał się przy krawężniku, po prawej stronie jezdni. Chciał w ten sposób przepuścić zbliżający się pojazd. Za nim miało zatrzymać się także kilka innych samochodów.

Według zeznań 21-latka, chciał włączyć się do ruchu, gdy tylko minęło go pierwsze auto - nie zdawał sobie sprawy, że mija go nie jeden pojazd, a kolumna. Seicento i limuzyna premier otarły się o siebie, kierowca BOR odbił w lewo i uderzył w drzewo stojące przy drodze. Mężczyzna miał przyznać, że słuchał muzyki w samochodzie.

Zaraz się pewnie dowiem, że policja wymusiła zeznania torturami :lol:
to nieaktualne teraz sprawą zajmuje sie budka i platforma, czyli sejczento tam nie było a kopacz przeszukała okolice cały metr w głąb. Wina pisu i beaty, bo kazała jechać bo jej kot był głodny, lub pies..sledztwo trwa.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15925 dnia: Lutego 13, 2017, 00:45:49 am »
Życzę powodzenia na drodze z takim myśleniem, bo z pojazdów uprzywilejowanych na sygnale pojedynczo to zwykle tylko karetki jeżdżą, bo policja, straż pożarna i ciemne limuzyny przeważnie w kilka sztuk.


Wczoraj akurat mijał mnie pojedynczy radiowóz na sygnale  :lol: Co do ciemnych limuzyn się zgodzę, nie jeżdżą same. Za to na pewno w nocy, w lusterku jak widzisz niebieskiego koguta to widzisz, że to rządowe limuzyny, a nie chociażby ciemna insygnia. Zresztą i tak w nocy to dopiero z bliska by się zauważyło że to srebrna alfa, a nie czarny audi a8.

W ogóle Twoje usprawiedliwianie każdego pisora i wszystkiego co zrobią jest tak groteskowe, że Tim Burton powinien jaki film o Tobie nakręcić :lol: Z jednej strony rozsądny człowiek, z drugiej kiedy trzeba trzeźwo ocenić postępowania ulubionej frakcji politycznej to zamieniasz się w jakiegoś 8 latka świeżo po komunii. Najlepsze, że tutaj wina 21 latka jest EWIDENTNA i to nawet gdyby wyprzedzała go grupa trzech fanów BMW bez sygnału, on byłby winny bo skręcając w lewo trzeba zachować ostrożność i przepuścić wszystkich, nawet nieprawidłowo wyprzedzające samochody.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15926 dnia: Lutego 13, 2017, 00:49:04 am »
Życzę powodzenia na drodze z takim myśleniem, bo z pojazdów uprzywilejowanych na sygnale pojedynczo to zwykle tylko karetki jeżdżą, bo policja, straż pożarna i ciemne limuzyny przeważnie w kilka sztuk.


Wczoraj akurat mijał mnie pojedynczy radiowóz na sygnale  :lol: Co do ciemnych limuzyn się zgodzę, nie jeżdżą same. Za to na pewno w nocy, w lusterku jak widzisz niebieskiego koguta to widzisz, że to rządowe limuzyny, a nie chociażby ciemna insygnia. Zresztą i tak w nocy to dopiero z bliska by się zauważyło że to srebrna alfa, a nie czarny audi a8.

W ogóle Twoje usprawiedliwianie każdego pisora i wszystkiego co zrobią jest tak groteskowe, że Tim Burton powinien jaki film o Tobie nakręcić :lol: Z jednej strony rozsądny człowiek, z drugiej kiedy trzeba trzeźwo ocenić postępowania ulubionej frakcji politycznej to zamieniasz się w jakiegoś 8 latka świeżo po komunii. Najlepsze, że tutaj wina 21 latka jest EWIDENTNA i to nawet gdyby wyprzedzała go grupa trzech fanów BMW bez sygnału, on byłby winny bo skręcając w lewo trzeba zachować ostrożność i przepuścić wszystkich, nawet nieprawidłowo wyprzedzające samochody.
ale zeby tak obrazać kierowców bmw..

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15927 dnia: Lutego 13, 2017, 06:57:34 am »
Cytuj
skręcając w lewo trzeba zachować ostrożność i przepuścić wszystkich, nawet nieprawidłowo wyprzedzające samochody.

Z tego co wiem, to w takim przypadku jest coś takiego jak współwina czyli technicznie rzecz biorąc odpowiedzialność ponoszą zarówno wyprzedzający w niedozwolonym miejscu jak i osoba wyprzedzana, bo nie spojrzała w lusterko.
Czy może mi ktoś wrzucić info o specjalnych uprawnieniach BOR? Serio pytam, bo moim zdaniem zarówno kierowca limuzyny (nieważne, że jadąc na sygnale) i ten typek z sejczento są współwinni. To nie jest tak, że kierowcę auta uprzywilejowanego nie obowiązują przepisy ruchu drogowego, może je po prostu nagiąć. Przynajmniej mnie tak uczono. I z takim przeświadczeniem jeżdże już 10 lat jako kierowca.

Jeszcze inną sprawą jest, że kolumny rządowe jeżdżą strasznie niebezpiecznie. No ale rozumiem, że ochrona VIPów jest dla tych kierowców priorytetem i biorą na siebie ryzyko zwiększenia niebezpieczeństwa dla innych urzytkowników ruchu drogowego. Sam się o tym przekonałem, gdy w Katowicach na dwu pasmówce zupełnie nagle z pasa do włączania się wyjechał radiowóz, stanął w poprzek drogi i zachamował cały ruch. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że tam jest ograniczenie do 70, zakręt i w dodatku zrobili to zupełnie niespodziewanie (kogutów i sygnału nie było słychać, bo wjeżdżali z dolnego poziomu drogi) i wszyscy kierowcy, w tym ja mieli ostre hamowanko. Myślę, że to było tylko kwestią czasu, aż doszło do jakieś stłuczki czy wypadku z udziałem kolumny rządowej. Mam nadzieję, że dzięki temu zdarzeniu poprawi się bezpieczeństwo zarówo VIPów jak i normalnych użytkowników dróg.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2017, 06:59:13 am wysłana przez szafa »
Fryty tyty dotknij pyty

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15928 dnia: Lutego 13, 2017, 08:00:20 am »
Cytuj
skręcając w lewo trzeba zachować ostrożność i przepuścić wszystkich, nawet nieprawidłowo wyprzedzające samochody.

Z tego co wiem, to w takim przypadku jest coś takiego jak współwina czyli technicznie rzecz biorąc odpowiedzialność ponoszą zarówno wyprzedzający w niedozwolonym miejscu jak i osoba wyprzedzana, bo nie spojrzała w lusterko.

Współwina jest wtedy jak pojazd, który wyprzedza, omija ma linię przerywaną. Wtedy skrecający w lewo jak i wyprzedzający ponoszą winę. Tam jest linia ciągła i nikt nie miał prawa dokonywać tam manewru wyprzedzania. Czy auto było przy prawej krawędzi jezdni czy przy lewej to nie ma znaczenia. W momencie kiedy pojazd wyprzedzający musi przekroczyć oś jezdni i ta oś jest oznaczona linią ciągłą to on ponosi odppwiedzialność za ten manewr bo świadomie łamie przepisy przekraczając linię ciagłą.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15929 dnia: Lutego 13, 2017, 08:11:00 am »
Cytuj
skręcając w lewo trzeba zachować ostrożność i przepuścić wszystkich, nawet nieprawidłowo wyprzedzające samochody.

Z tego co wiem, to w takim przypadku jest coś takiego jak współwina czyli technicznie rzecz biorąc odpowiedzialność ponoszą zarówno wyprzedzający w niedozwolonym miejscu jak i osoba wyprzedzana, bo nie spojrzała w lusterko.
Czy może mi ktoś wrzucić info o specjalnych uprawnieniach BOR? Serio pytam, bo moim zdaniem zarówno kierowca limuzyny (nieważne, że jadąc na sygnale) i ten typek z sejczento są współwinni. To nie jest tak, że kierowcę auta uprzywilejowanego nie obowiązują przepisy ruchu drogowego, może je po prostu nagiąć. Przynajmniej mnie tak uczono. I z takim przeświadczeniem jeżdże już 10 lat jako kierowca.

Jeszcze inną sprawą jest, że kolumny rządowe jeżdżą strasznie niebezpiecznie. No ale rozumiem, że ochrona VIPów jest dla tych kierowców priorytetem i biorą na siebie ryzyko zwiększenia niebezpieczeństwa dla innych urzytkowników ruchu drogowego. Sam się o tym przekonałem, gdy w Katowicach na dwu pasmówce zupełnie nagle z pasa do włączania się wyjechał radiowóz, stanął w poprzek drogi i zachamował cały ruch. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że tam jest ograniczenie do 70, zakręt i w dodatku zrobili to zupełnie niespodziewanie (kogutów i sygnału nie było słychać, bo wjeżdżali z dolnego poziomu drogi) i wszyscy kierowcy, w tym ja mieli ostre hamowanko. Myślę, że to było tylko kwestią czasu, aż doszło do jakieś stłuczki czy wypadku z udziałem kolumny rządowej. Mam nadzieję, że dzięki temu zdarzeniu poprawi się bezpieczeństwo zarówo VIPów jak i normalnych użytkowników dróg.
:lol:
lechu miał wypadki, kwachu miał, drugi lechu też( :-x) lider inteligenci wsi kodowej tez(ministrowie i ich pomocnicy to hohoho). Takie rzeczy sa raczej normalne, tylko wczesniej nikt nie robił rozgłosu, wszystko sie zamiatało albo ludziom dawało kase czy straszyło. Ot różnica, dzis władza nawet jakby chciała to nic nie zakombinuje bo wszyscy patrza z każdej strony i tylko czekają lub nawet prowokują.
Ciągle jakies protesty z dupy, misiewicze, aborcja, powiekszanie warszawy, brak demokracji, trybunał, feministi, sierotki, sedziowie, bolek itd... ehh ile można?
To już nie jest smieszne. Jeden prawdziwy zarzut do pisiorów to jest brak aresztowania tuska i buzka(oczywiscie z całą swita), ile kur** trzeba czekać?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15930 dnia: Lutego 13, 2017, 08:13:29 am »
Cytuj
skręcając w lewo trzeba zachować ostrożność i przepuścić wszystkich, nawet nieprawidłowo wyprzedzające samochody.

Z tego co wiem, to w takim przypadku jest coś takiego jak współwina czyli technicznie rzecz biorąc odpowiedzialność ponoszą zarówno wyprzedzający w niedozwolonym miejscu jak i osoba wyprzedzana, bo nie spojrzała w lusterko.

Współwina jest wtedy jak pojazd, który wyprzedza, omija ma linię przerywaną. Wtedy skrecający w lewo jak i wyprzedzający ponoszą winę. Tam jest linia ciągła i nikt nie miał prawa dokonywać tam manewru wyprzedzania. Czy auto było przy prawej krawędzi jezdni czy przy lewej to nie ma znaczenia. W momencie kiedy pojazd wyprzedzający musi przekroczyć oś jezdni i ta oś jest oznaczona linią ciągłą to on ponosi odppwiedzialność za ten manewr bo świadomie łamie przepisy przekraczając linię ciagłą.
wine ponosi ten kto ma gorsza papuge(czytaj mniej zapłacił) Gdzie Ty Boban zyjesz, ze sie na prawie nie znasz?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15931 dnia: Lutego 13, 2017, 08:25:54 am »
Z tego co wiem, to w takim przypadku jest coś takiego jak współwina czyli technicznie rzecz biorąc odpowiedzialność ponoszą zarówno wyprzedzający w niedozwolonym miejscu jak i osoba wyprzedzana, bo nie spojrzała w lusterko.


Tak się składa, że moja babcia skręcając kiedyś w lewo w dróżkę została potrącona przez gościa wyprzedzającego właśnie na podwójnej ciągłej. Nie miał prawa jazdy, dlatego wezwała policję, zamiast spisać orzeczenie o winie dla ubezpieczyciela. Gość chciał się dogadać, że spoko jego wina itp, więc jakież było jej zdziwienie, kiedy panowie policjanci orzekli tylko i wyłącznie jej winę. Typek dostał mandacik za brak prawa jazdy, ona za spowodowanie kolizji, mimo że wyprzedzał ją jakiś imbecyl na podwójnej ciągłej.

Zresztą, dla mnie ta cała sytuacja z Szydło to nie kwestia kogo wina wypadku, tylko jak przedstawia to pisowska tv vs. reszta mediów. PiS usilnie chce wybielić SZydło Dziewice i jej kierowców, pisząc durnoty o wyprzedzaniu jadąc 50km/h (po kiego grzyba wyprzedzać z taką prędkośćia, skoro wszyscy tyle jadą? ) czy malując przerywane pasy na "wizualizacji" miejsca wypadku. Z drugiej strony są jeszcze bardziej poj**ani posłowie PO, którzy namawiają 21 latka do podjęcia walki, wprowadzajac go tym samym do jeszcze większej ciemnej dupy (swoją droga, nikt nie zginał, nic takiego się nie stało, to nie wiem czemu za błachą stłuczkę chcą go do pierdla na 3 lata wsadzić? Gdyby był pijany to spoko, tak to nie wiem z jakiej racji.).

Cytuj
skręcając w lewo trzeba zachować ostrożność i przepuścić wszystkich, nawet nieprawidłowo wyprzedzające samochody.

Z tego co wiem, to w takim przypadku jest coś takiego jak współwina czyli technicznie rzecz biorąc odpowiedzialność ponoszą zarówno wyprzedzający w niedozwolonym miejscu jak i osoba wyprzedzana, bo nie spojrzała w lusterko.

Współwina jest wtedy jak pojazd, który wyprzedza, omija ma linię przerywaną. Wtedy skrecający w lewo jak i wyprzedzający ponoszą winę. Tam jest linia ciągła i nikt nie miał prawa dokonywać tam manewru wyprzedzania. Czy auto było przy prawej krawędzi jezdni czy przy lewej to nie ma znaczenia. W momencie kiedy pojazd wyprzedzający musi przekroczyć oś jezdni i ta oś jest oznaczona linią ciągłą to on ponosi odppwiedzialność za ten manewr bo świadomie łamie przepisy przekraczając linię ciagłą.

Oj Boban, Boban. Takie niesprawdzone rzeczy wypisujesz, naginając kodeks drogowy pod własne widzimisię. Zresztą wystarczy wpisać w google odpowiednia frazę i będzie milion postów o tym, jak ludzie skręcając zostali uderzeni przez palanta wyprzedzającego na podwójnej ciągłej i zostali uznanych za winnych, a nie współwinnych. Ogólnie też nie zgadzam się z taką interpretacja kodeksu, no ale co poradzić na głupie prawo? Można by to spokojnie zmienić, ale nikomu się nie chce.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15932 dnia: Lutego 13, 2017, 08:33:18 am »
Leszke dobrze pisze. Racje bedzie mial tutaj mocniejszy. A ze pis dal sie poznac jako partia nagminnie naginajaca prawo, to chlopaczek z Sejo ma przejebane.

Btw. Jesli zjechal do prawej krawedzi to caly czas byl uczestnikiem ruchu, a nie wlaczal sie do niego. Gdyby oba auta zmiescily sie na jednym pasie to co innego. Sprawa jest prosta bo nawet jak ciagnik jedzie 20km/h i jest ciagla to nie wolno go wyprzedzac. Ciaglej nie wolno przekraczac, ale jak widac w panstwie "prawa i sprawiedliwosci" sa rowni i rowniejsi.

« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2017, 08:38:51 am wysłana przez BoBaN »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15933 dnia: Lutego 13, 2017, 08:37:44 am »
Leszke dobrze pisze. Racje bedzie mial tutaj mocniejszy. A ze pis dal sie poznac jako partia nagminnie naginajaca prawo, to chlopaczek z Sejo ma przejebane.

Leszke pisze głupoty jak zawsze. Weźcie sobie poczytajcie forum prawne i że taka "niesprawiedliwość", że winny jest skręcający w lewo jest w KAŻDYM przypadku, a nie że straszny pis i beatka jechali :lol: . I tego w lemingach i tej całej sytuacji najbardziej nie znoszę. Gadanie, że pis sobie prawo pod siebie pisze i robi.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15934 dnia: Lutego 13, 2017, 08:39:02 am »
@Master
Twoja babcia zostala oszukana. Sprawe w sadzie wygralaby bez problemu. Niestety ale duzo jest takich sytuacji i ludzie przyjmuja mandaty. Zreszta ilosc blednie sporzadzonych notatek z miejsc wypadkow jest przerazajaca.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15936 dnia: Lutego 13, 2017, 08:55:04 am »
A nie no, spoko bo google to kodeks prawa o ruchu drogowym. Czyli wedlug pisorkow moge sobie popierdalac dowolnie nie patrząc na linie, moge wyprzedzać bez mrugnięcia okiem na ciągłej bo i tak jak coś to będzie wina barana co skręcał w lewo. Czy Wy w ogóle czytacie te pierdoły które wypisujecie? :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15937 dnia: Lutego 13, 2017, 09:10:01 am »
A nie no, spoko bo google to kodeks prawa o ruchu drogowym.


Nie, ale pokazuje jak orzeka policja w takich wypadkach.

Cytuj
Czyli wedlug pisorkow moge sobie popierdalac dowolnie nie patrząc na linie, moge wyprzedzać bez mrugnięcia okiem na ciągłej bo i tak jak coś to będzie wina barana co skręcał w lewo. Czy Wy w ogóle czytacie te pierdoły które wypisujecie?

Tak, dostałbyś co najwyżej mandat za wyprzedzanie na podwójnej. Ewentualna kolizja ze skręcającym w lewo byłaby winą skręcającego.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15938 dnia: Lutego 13, 2017, 09:12:33 am »
Master, ale teraz to faktycznie smuta zapodałes, bo nigdzie nie ma nic takiego napisane, że w każdym przypadku jest winny skrecający w lewo :lol:
Jeśli skręcam w lewo, wcześniej sygnalizując taki manewr, możesz mnie wyprzedzić tylko z prawej strony jak jest miejsce a nie napier**lać bez opamiętania lewym pasem i jak mi zajebiesz to moja wina, tym bardziej na podwójnej ciągłej.

Inaczej pewnie sprawa wygląda jeśli nie sygnalizuje skrętu w lewo a ktoś już wcześniej zaczął mnie wyprzedzać, ale robiąc wszystko zgodnie z przepisami jak napisałem wyżej, no nie ma bata żeby moja wina była.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2017, 09:20:22 am wysłana przez Wooyek »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15939 dnia: Lutego 13, 2017, 09:13:14 am »
@Master
Dokładnie. Policja w wielu przypadkach orzeka z dupy i dlatego warto znać swoje prawa. Jedynie przed kamerami w Uwaga Pirat potrafią zastosować się do prawa (ostatnio przyje**li gościowi mandat bo wyprzedził ciągnik na podwójnej przerywanej mimo, że nie stworzył żadnego niebezpieczeństwa). Nie ma co ufać Policji.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15940 dnia: Lutego 13, 2017, 09:15:25 am »
Master, ale teraz to faktycznie smuta zapodałes, bo nigdzie nie ma nic takiego napisane, że w każdym przypadku jest winny skrecający w lewo 

No pewnie, ze nie. Jak są świadkowie i udowodnia, ze wyprzedzający, zaczął wyprzedzać po tym jak skręcający w lewo wykonywał manewr, to winę ponosi wyprzedzajacy. Tylko bez kamerek, monitorignu to tam nic nie udowodnisz i winny będzie skręcający w lewo.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15941 dnia: Lutego 13, 2017, 09:26:26 am »
Akurat w miejscu dzwona pani premier, sygnalizując normalnie skręt w lewo, zawsze będziesz winny, bo tam jest podwójna ciągła. Więc z czym tu dyskutować?

A twoją babcie to faktycznie wyje**li bez mydła. Pewnie do tej pory czuje swędzenie w okolicach odbytu. :troll:
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2017, 09:29:57 am wysłana przez Wooyek »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15942 dnia: Lutego 13, 2017, 09:30:54 am »
Leszke dobrze pisze. Racje bedzie mial tutaj mocniejszy. A ze pis dal sie poznac jako partia nagminnie naginajaca prawo, to chlopaczek z Sejo ma przejebane.

Leszke pisze głupoty jak zawsze. Weźcie sobie poczytajcie forum prawne i że taka "niesprawiedliwość", że winny jest skręcający w lewo jest w KAŻDYM przypadku, a nie że straszny pis i beatka jechali :lol: . I tego w lemingach i tej całej sytuacji najbardziej nie znoszę. Gadanie, że pis sobie prawo pod siebie pisze i robi.
zawsze mam racje i skonczcie już serio z tematem bo zadzwonie po milicje forumowa.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15943 dnia: Lutego 13, 2017, 09:36:32 am »
Mi zarzucali brak znajomości przepisów drogowych  :lol:
Polecam jeszcze przeczytać o kolumnie uprzywilejowanej

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15944 dnia: Lutego 13, 2017, 10:24:11 am »
No właśnie, pomyśl... kto rządzi w Rosji!? sądzisz, że ta cała oligarchia, której tylko zależy na ćpaniu, ruchaniu, i taplaniu się w bambilionach zaryzykują wojny atomowej, bo chyba nie sądzisz, że dla USA rozrzucanie atomem po Europie przez ruskich byłoby tak hop siup.
A po co im w takim razie Twoim zdaniem Ukraina i problemy finansowe z nią związane? Zakładasz, że rządzą tam "myślące lewaki", niestety, pisoprawica właśnie stamtąd do nas przypełzła. Jeszcze jedno: czemu Putinowi zależy na zwycięstwach prawicowych rządów w Europie i na świecie? Czemu był za Trumphem i wspierał go hakerami?
zacznijmy od tego ze jestem debilem albo nie, jestem kompletnym debilem. KOSMICZNYM
Poprawiłem twoją wypowiedź Leszku żeby oddawała poziom merytoryczny twego posta. Wydaje się że twój intelekt (a może to piwo) nie pozwala na dalszą dyskusję, ale może jednak?
Może widzisz ukrytą strategię w pozbawianiu nas sojuszników? Karabinki beryl zestrzelą głowice?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15945 dnia: Lutego 13, 2017, 10:29:55 am »
A twoją babcie to faktycznie wyje**li bez mydła. Pewnie do tej pory czuje swędzenie w okolicach odbytu.

Śmieszny jesteś. Oby wjebał ci się w auto ktoś jak będziesz skręcać w lewo. Zobaczymy czy taki mądry wtedy będziesz i kogo policja uzna za sprawcę. :lol:


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15946 dnia: Lutego 13, 2017, 10:57:17 am »
No właśnie, pomyśl... kto rządzi w Rosji!? sądzisz, że ta cała oligarchia, której tylko zależy na ćpaniu, ruchaniu, i taplaniu się w bambilionach zaryzykują wojny atomowej, bo chyba nie sądzisz, że dla USA rozrzucanie atomem po Europie przez ruskich byłoby tak hop siup.
A po co im w takim razie Twoim zdaniem Ukraina i problemy finansowe z nią związane? Zakładasz, że rządzą tam "myślące lewaki", niestety, pisoprawica właśnie stamtąd do nas przypełzła. Jeszcze jedno: czemu Putinowi zależy na zwycięstwach prawicowych rządów w Europie i na świecie? Czemu był za Trumphem i wspierał go hakerami?
zacznijmy od tego ze jestem debilem albo nie, jestem kompletnym debilem. KOSMICZNYM
Poprawiłem twoją wypowiedź Leszku żeby oddawała poziom merytoryczny twego posta. Wydaje się że twój intelekt (a może to piwo) nie pozwala na dalszą dyskusję, ale może jednak?
Może widzisz ukrytą strategię w pozbawianiu nas sojuszników? Karabinki beryl zestrzelą głowice?
po tym co teraz napisałeś to proponuje zalać to coś miedzy uszami piwem. Nie wiem może przez nos wlewać albo uchem. Tylko jak uchem to nie zapomnij drugiego zatkac, aby sie nie wylało przy okazji.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15947 dnia: Lutego 13, 2017, 11:05:26 am »
Więc jednak:
No właśnie, pomyśl... kto rządzi w Rosji!? sądzisz, że ta cała oligarchia, której tylko zależy na ćpaniu, ruchaniu, i taplaniu się w bambilionach zaryzykują wojny atomowej, bo chyba nie sądzisz, że dla USA rozrzucanie atomem po Europie przez ruskich byłoby tak hop siup.
A po co im w takim razie Twoim zdaniem Ukraina i problemy finansowe z nią związane? Zakładasz, że rządzą tam "myślące lewaki", niestety, pisoprawica właśnie stamtąd do nas przypełzła. Jeszcze jedno: czemu Putinowi zależy na zwycięstwach prawicowych rządów w Europie i na świecie? Czemu był za Trumphem i wspierał go hakerami?
zacznijmy od tego ze jestem debilem albo nie, jestem kompletnym debilem. KOSMICZNYM
Poprawiłem twoją wypowiedź Leszku żeby oddawała poziom merytoryczny twego posta. Wydaje się że twój intelekt (a może to piwo) nie pozwala na dalszą dyskusję, ale może jednak?
Może widzisz ukrytą strategię w pozbawianiu nas sojuszników? Karabinki beryl zestrzelą głowice?
Leszke, jesteś taki przewidywalny. Zabawne jak boisz się odpowiedzi :lol: Inaczej, jak panicznie boisz się przyznać do błędu i niewiedzy.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15948 dnia: Lutego 13, 2017, 11:53:45 am »
Więc jednak:
No właśnie, pomyśl... kto rządzi w Rosji!? sądzisz, że ta cała oligarchia, której tylko zależy na ćpaniu, ruchaniu, i taplaniu się w bambilionach zaryzykują wojny atomowej, bo chyba nie sądzisz, że dla USA rozrzucanie atomem po Europie przez ruskich byłoby tak hop siup.
A po co im w takim razie Twoim zdaniem Ukraina i problemy finansowe z nią związane? Zakładasz, że rządzą tam "myślące lewaki", niestety, pisoprawica właśnie stamtąd do nas przypełzła. Jeszcze jedno: czemu Putinowi zależy na zwycięstwach prawicowych rządów w Europie i na świecie? Czemu był za Trumphem i wspierał go hakerami?
zacznijmy od tego ze jestem debilem albo nie, jestem kompletnym debilem. KOSMICZNYM
Poprawiłem twoją wypowiedź Leszku żeby oddawała poziom merytoryczny twego posta. Wydaje się że twój intelekt (a może to piwo) nie pozwala na dalszą dyskusję, ale może jednak?
Może widzisz ukrytą strategię w pozbawianiu nas sojuszników? Karabinki beryl zestrzelą głowice?
Leszke, jesteś taki przewidywalny. Zabawne jak boisz się odpowiedzi :lol: Inaczej, jak panicznie boisz się przyznać do błędu i niewiedzy.
ale posłuchałeś rady, coś sie zmieniło od ostatniej mojej wypowiedzi? Czujesz efekt ?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15949 dnia: Lutego 13, 2017, 12:02:04 pm »
No właśnie, pomyśl... kto rządzi w Rosji!? sądzisz, że ta cała oligarchia, której tylko zależy na ćpaniu, ruchaniu, i taplaniu się w bambilionach zaryzykują wojny atomowej, bo chyba nie sądzisz, że dla USA rozrzucanie atomem po Europie przez ruskich byłoby tak hop siup.
A po co im w takim razie Twoim zdaniem Ukraina i problemy finansowe z nią związane? Zakładasz, że rządzą tam "myślące lewaki", niestety, pisoprawica właśnie stamtąd do nas przypełzła. Jeszcze jedno: czemu Putinowi zależy na zwycięstwach prawicowych rządów w Europie i na świecie? Czemu był za Trumphem i wspierał go hakerami?
zacznijmy od tego ze jestem debilem albo nie, jestem kompletnym debilem. KOSMICZNYM
Poprawiłem twoją wypowiedź Leszku żeby oddawała poziom merytoryczny twego posta. Wydaje się że twój intelekt (a może to piwo) nie pozwala na dalszą dyskusję, ale może jednak?
Może widzisz ukrytą strategię w pozbawianiu nas sojuszników? Karabinki beryl zestrzelą głowice?
Pozbawianiu nas sojuszników? co ty pier**lisz to głowa mała, czarna dywizja pancerna w Polsce to pewnie przykład tego osłabiania? Karabinki beryl jeleniu będą do walk w zwarciu, przynajmniej będziemy mieć ciągłe i niezagrożone dostawy tej że broni, ale wiem lemingu ze dla Ciebie lepiej jak by strzelali z ruskich gówien AK. Co do głowic nuklearnych , od tego powstaje baza w Redzikowie, do zestrzeliwania tego tupu pocisków, do tego w tym roku mają ruszać przetargi na naszą obronę przeciw-powietrzną. Ale to pewnie według szefa inspektoratu uzbrojenia 3RP, rozbrajanie i pozbawianie sie sojuszników. Powiedz lepiej hieno cmentarna, czemu siedziałaś cicho przez 8lat rozpierdalania kraju, czyżby utrata stanowiska mamusi lub tatusia? taki sam beneficjent z Ciebie , po tamtej władzy jak wulfen


Głos z budy: 3 dni za obrażanie
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2017, 12:15:37 pm wysłana przez Lem++ »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15950 dnia: Lutego 13, 2017, 12:35:08 pm »
Bobanek dalej walczy? :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15951 dnia: Lutego 13, 2017, 13:00:00 pm »
A ten znowu mnie wspomina. :lol: Musi strasznie piec.

Tu nie ma o co walczyć bo sprawa jest prosta jak drut i lamus z BORu musi nauczyć sie przepisów oraz jak jezdzic tak cieżkimi i szybkimi autami, bo sie chłopaczek porwał z motyką na słońce.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15952 dnia: Lutego 13, 2017, 13:21:14 pm »
Tu nie ma o co walczyć bo sprawa jest prosta jak drut i lamus z BORu musi nauczyć sie przepisów oraz jak jezdzic tak cieżkimi i szybkimi autami, bo sie chłopaczek porwał z motyką na słońce.

Serio nie widzisz w ogóle winy w 21 letnim debilu, wjeżdżającym w środek kolumny? :lol: Cała wina boru.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15953 dnia: Lutego 13, 2017, 13:36:13 pm »
Master on znajdował się na swoim pasie ruchu. To nie on, tylko właśnie kierowca BORu podjął decyzję o przekroczeniu osi jezdzni oznaczonej linią podwójną ciągłą, więc to on świadomie łamał przepisy. Koleś w Sejo bez winy nie jest jeśli faktycznie najpierw zjechał do prawej strony a potem odbił w lewo (chociaż ustawienie jego auta na to nie wskazuje wniosukjąc po zdjęciach). Natomiast to nadal nie zdejmuje z kierowcy Audi zakazu przekraczania linii podwójnej ciągłej. To on doprowadził do tego wypadku podejmując złą i niezgodną z przepisami ruchu drogowego decyzję.

Aczkolwiek znając "poszanowanie" PiSu dla przepisów prawa to pewnie chłopak dowie się, że jest zamachowcem i jest w dodatku jest zamieszany w zamach w Smoleńsku.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2017, 13:38:22 pm wysłana przez BoBaN »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15954 dnia: Lutego 13, 2017, 13:42:44 pm »
To nie on, tylko właśnie kierowca BORu podjął decyzję o przekroczeniu osi jezdzni oznaczonej linią podwójną ciągłą, więc to on świadomie łamał przepisy.

To jest tak komiczne, że poddaje się.

http://kodeks-drogowy.org/ruch-drogowy/porzadek-i-bezpieczenstwo-ruchu-na-drogach/warunki-uzywania-pojazdow-w-ruchu-drogowym

Cytuj
1. Pojazdem uprzywilejowanym w ruchu drogowym może być pojazd samochodowy:

jednostek ochrony przeciwpożarowej;
zespołu ratownictwa medycznego;
Policji;
jednostki ratownictwa chemicznego;
Straży Granicznej;
Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego;
Agencji Wywiadu;
[...]
Biura Ochrony Rządu;

Czytamy dalej:
Cytuj
2. Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, zatrzymaniu i postoju oraz do znaków i sygnałów drogowych tylko w razie, gdy:

uczestniczy:
[...]
w przejeździe kolumny pojazdów uprzywilejowanych,


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15955 dnia: Lutego 13, 2017, 13:52:56 pm »
Boban ignoruje fakty i przepisy, żeby tylko była wina PiS-u, a potem się wielce oburza, jak go nazywam pełowskim lemingiem :lol:

Kierowca sam się przyznał, że zatrzymał się przy krawężniku i przepuszczał pojazd uprzywilejowany, a kolumna zdaniem bobana powinna chyba zaparkować za nim, bo podwójna ciągła :rotfl:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15956 dnia: Lutego 13, 2017, 13:54:37 pm »
kolumna zdaniem bobana powinna chyba zaparkować za nim, bo podwójna ciągła


Boban myśli, że jak kolumna/policja/karetka/straż/całamasainnychautu trafi na jadący traktor i jest podwójna ciągła to sobie jadą za nim aż będzie przerywana.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15957 dnia: Lutego 13, 2017, 13:55:41 pm »
Dobrze napisane "pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności" o której ten borowiec zapomniał. Mało tego to nie zastosował się do podstawowej zasady jaka obowiązuje na dordze czyli zasady ograniczonego zaufania. Nie ma co szukać winnego w młodym kierowcy Sejo, bo tutaj ewidentnie spierdolił sprawę kiepski kierowca Audi. Przypominam, że kierowanie pojazdem uprzywilejowanym nie zwalnia ze stosowania się do przepisów drogowych i zawsze w takiej sytuacji winny jest ten kto się do nich nie zastosował. Zapytaj kogoś kto jest kierowcą karetki.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15958 dnia: Lutego 13, 2017, 13:58:23 pm »
No klaun po prostu, no.


Głos z budy: 1 dzien odpoczynku
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2017, 14:24:10 pm wysłana przez Lem++ »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15959 dnia: Lutego 13, 2017, 14:04:22 pm »
Irasku ja wiem, ze tobie jakby pisory rozjechały rodzinę na pasach, bo akurat Beatka Szydło spieszyła się na sygnałach do domku (tak jak to miało miejsce w Oświecimiu) to byś jeszcze przydeptał i powiedział, że to twoja wina. Tak bardzo kochasz tych nieudacznikow (moze sie z nimi po prostu za bardzo utożsamiasz). A jak nie potrafisz normalnie dyskutować tylko ciągle wyzywasz i toczysz pianę to zabieraj się stąd jak najszybciej bo przez takich jak ty to forum śmierdzi szambem.