Autor Wątek: Project CARS 2  (Przeczytany 38301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwca 05, 2017, 18:27:22 pm »
Mrocz spoko, ale w bete przestales grac na poziomie wersji. 1.04. ;)

PC2 ma poki co malo przejrzysta grafike. Sama jej jakosc jest wporzo jak na sima. Musza poprawic przejrzystosc. Nic tak bardziej nie wkurza jak przestrzelony punkt hamowania. To sama wade mialy kiedys F1 od Codies.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2017, 18:32:17 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwca 05, 2017, 18:39:19 pm »
Mrocz spoko, ale w bete przestales grac na poziomie wersji. 1.04. ;)

PC2 ma poki co malo przejrzysta grafike. Sama jej jakosc jest ok jak na sima. Musza poprawic przejrzystosc. Nic tak bardziej nie wkurza jak przestrzelony punkt hamowania.

Bo gra nie ma nic ciekawego do zaoferowania ;) Jest po prostu nudna, ale dobra zainstaluje sobie ponownie i sprawdzę co tam zmienili. Nie mniej braku porządnej kampanii, biednej i mało urozmaiconej zawartości raczej nic nie uratuje.

Inna sprawa, że wy zawsze sprowadzacie temat do tej grafiki ;) Już o gameplayu i zawartości w grze nie można pogadać :)

Project Cars ma wystarczająco przejrzystą grafikę, więc wątpię by PCars 2 jej nie miało ;) Natomiast sugerujecie się screenami promocyjnymi z dodanym blurem i wielkim DOF, którego w gameplayu nie będzie ;) Powyżej macie gameplay z jazdy Mclarenem i jak dla mnie jest wystarczająco dobrze :)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwca 05, 2017, 19:19:25 pm »
Mrocz ogladalem gameplay'e. Na jednych jest fajnie, na innych nie. PC2 I GTS to beda kompletnie inne gry. Ja je przynajmniej tak widze. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwca 05, 2017, 19:21:14 pm »
Mrocz ogladalem gameplay'e. Na jednych jest fajnie, na innych nie. PC2 I GTS to beda kompletnie inne gry. Ja je przynajmniej tak widze. :)

Co by nie mówić. Ja osobiście wolałbym pełnoprawne GT7 zamiast GT Sport. Tyle w temacie. I wróćmy do tematu PC2 :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 05, 2017, 19:26:26 pm »
Ja tu nie widzę progresu względem jedynki jeśli chodzi o grafikę, a tam nie było cudów i graficznie sim powinien według mnie mieć znacznie bardziej przejrzysty obraz. GT pod tym względem zawsze było idealne i GTSport jak widać planuje powtórzyć sukces poprzedniczek w tej kwestii.

Do hejterów info, że zanim zaczniecie wklejać screeny z drzewkami 4D, słabymi teksturami pobocza itp. zrozumcie, że nie o tym mowa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwca 05, 2017, 19:50:01 pm »
Ja tu nie widzę progresu względem jedynki jeśli chodzi o grafikę, a tam nie było cudów i graficznie sim powinien według mnie mieć znacznie bardziej przejrzysty obraz. GT pod tym względem zawsze było idealne i GTSport jak widać planuje powtórzyć sukces poprzedniczek w tej kwestii.

Do hejterów info, że zanim zaczniecie wklejać screeny z drzewkami 4D, słabymi teksturami pobocza itp. zrozumcie, że nie o tym mowa.

No i spoko.

Tylko znowu gadamy o grafice i tylko grafice. A ona nie jest najważniejsza. Ja wolę poświęcić grafikę i dać coś co ubogaci gameplay.

Pomijam fakt, że gadacie jakby PCars wyglądało jak Lotus 3 czy Pole Position.... A prawda jest taka, że jest w ścisłej czołówce najładniejszych samochodówek tej generacji.

I nie wiem o co wam chodzi z tą "przejrzystością" ja tam problemów w PCars 1 nie mam i wszystko widzę idealnie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2017, 19:54:55 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwca 05, 2017, 19:59:03 pm »
O gameplay'u nie gadamy, bo ten wiadomo już teraz, że będzie genialny. Nie ma co już offtopować. Myślę, że dopiero na PS5 zobaczymy PCars, które zbliży się do idealnej gry symulacyjnej, bo do bogatej zawartości i świetnego modelu jazdy dojdzie jeszcze grafika najwyższych lotów.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwca 05, 2017, 20:06:59 pm »
O gameplay'u nie gadamy, bo ten wiadomo już teraz, że będzie genialny. Nie ma co już offtopować. Myślę, że dopiero na PS5 zobaczymy PCars, które zbliży się do idealnej gry symulacyjnej, bo do bogatej zawartości i świetnego modelu jazdy dojdzie jeszcze grafika najwyższych lotów.

Wszystko się okaże. Oby premiera jak najwcześniej, bo osobiście mam największy hype właśnie na ten tytuł.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwca 07, 2017, 21:31:14 pm »
Co prawda tekst został usunięty ze strony Project Cars 2 :D

Ale w tym artykule:
http://www.projectcarsgame.com/newspc2/porsche-comes-to-project-cars-2?lang=en

Na dole pojawiła się na chwilę data premiery 22 Września 2017 :D Wszystko by się zgadzało ;) Piątek itp. Pewnie czekają na ogłoszenie jej na E3 :P

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwca 08, 2017, 14:04:35 pm »
Premiera 22.09.17

« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2017, 14:07:13 pm wysłana przez Legrad »

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwca 08, 2017, 14:30:45 pm »
O MÓJ BOŻE. Tyle wspaniałych serii wyścigowych w jednej grze T_T wzruszyłem się...

Potwierdza się pełna stawka 1998 GT1...

Pełna stawka TRANS AM z 1989 roku.

Wyścigi Muscle Carów :C

Grupa C w pełnej krasie (choć Mazdy 787B brakuje narazie)

Grupa 5 wraz z Grupą 4

GT3, GT4, Rallycross, IndyCar, wreszcie widzimy autorską (od SMS) Formułę X (lekka odpowiedź na RedBulla z GT5 ;) ) :D

Składam PreOrder :D

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwca 08, 2017, 16:56:59 pm »
Myslalem ze to kwestia fotek ale na Indy zchrzanili kolorystyke...zielen trawy przesadzona w cholere :-P
Co ciekawe na innych torach jest lepiej.
Pozatym zapowiada sie KAPITALNIE :-)
Driftowanie rallycrossowa fura po Nurbie.... jaram sie jak pochodnia!

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwca 08, 2017, 18:06:47 pm »
Graficznie, do GTS daleko. Poza tym, zapowiada sie wysmienicie. Jak ja to mowie, pelnoprawne PC. Gdyz jedynka dla mnie to byla beta na szybko przeportowana z poprzedniej generacji.

Ps. Ja na weekendzie chyba biegne po D4, gdyz Codies dolozyli do pieca.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwca 08, 2017, 18:35:07 pm »
Myslalem ze to kwestia fotek ale na Indy zchrzanili kolorystyke...zielen trawy przesadzona w cholere :-P
Co ciekawe na innych torach jest lepiej.
Pozatym zapowiada sie KAPITALNIE :-)
Driftowanie rallycrossowa fura po Nurbie.... jaram sie jak pochodnia!

Zieleń drzew i trawy zmieniać się ma w zależności od pory roku. Wiosną może być o wiele jaśniejsza :) Może to tego kwestia? :)

Graficznie jak Project Cars 1 :) Czyli wystarczająco dobrze. Jaram się mega wyścigami endurance :D To będzie miotać :D

BTW. Namierzyli dwa dodatkowe samochody ukryte na trailerze :D

Toyota GT-one 1998


Ferrari F50 GT1


Ciekawostka, bo F50 GT1 nie zdążyło na sezon 1998 roku GT1, a w 1999 zmieniono regulacje więc auto nie miało okazji ścigać się, a widać będzie można je dodać by stoczyła równą walkę ze swoimi naturalnymi wrogami :D Ciekawe czy Diablo GT1 też otrzymamy ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2017, 18:41:31 pm wysłana przez Mrocz »

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwca 10, 2017, 12:10:17 pm »
A teraz coś dla geeków jarających się tym co gra symuluje "pod maską"  :o



Filmik nagrzewanie się toru. Okazuje się żę tor nagrzewa się nie tylko wraz ze zmianą pory dnia ale tez pod wpływem tarcia opon :)
Generalnie tor cały dynamicznie zmienia swoją temperaturę w newralgicznych miejscach na wyscigowej linni (najbardziej to widac na dohamowaniach).





A powyżej kałuże, przesychanie toru, nagumowanie toru, kurz/brud/syf na torze oraz oblodzenie....
Podoba mi się kierunek w jakim to zmierza. Jakby ktoś mi kilka lat temu powiedział że na konsolach bedziemy mieli takie szczegółowe simy to zabiłbym go śmiechem :P


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwca 10, 2017, 12:35:19 pm »
Tak to robi wrazenie. Pierwsza gra ktora zwracala na to uwage byl GP3. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwca 10, 2017, 20:06:10 pm »
To sie nazywają dynamiczne warunki. Szkoda, że konkurencja zamiast tego, zastanawia się, jak HDR zrobić, żeby lepiej wyglądał.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwca 10, 2017, 23:05:36 pm »
Sądzicie, że siedząc na krześle z Ikei i grając na plastikowym kółku (albo padzie) poczujecie temperaturę toru? :hihi:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwca 10, 2017, 23:16:02 pm »
Sądzicie, że siedząc na krześle z Ikei i grając na plastikowym kółku (albo padzie) poczujecie temperaturę toru? :hihi:

A ty poczujesz wacka kaza jak wciśnie ci demo-produkt w postaci GTS?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwca 10, 2017, 23:20:55 pm »
 :lol:

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwca 11, 2017, 07:14:17 am »
Sądzicie, że siedząc na krześle z Ikei i grając na plastikowym kółku (albo padzie) poczujecie temperaturę toru? :hihi:

Temperatura toru ma wplyw na takie rzeczy jak przyczepnosc toru czy degradacja opon...a takie rzeczy mozna wyczuc.
Zatem TAK, jest to rzecz majaca bezposredni wplyw na gameplay

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwca 12, 2017, 01:16:53 am »
No SMS jest na dobrej drodze zrobić race dima generacji :) filmiki robią wrażenie dla mnie to jest prawdziwy next gen :)

Gra wygląda najsłabiej z wielkie trójki na koniec 2017, ale widać na co poszła moc obliczeniowa konsol/PC. Robi to ogromne wrażenie :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2017, 11:39:14 am wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwca 12, 2017, 12:32:23 pm »
Niestety graficznie jest za słabo żeby okrzyknąć grę simem roku. Na pewno będzie to bardzo dobry tytuł, ale oprawa nie daje rady. Jako gra wyścigowa jest ok, ale jako sim grafika niestety nie nadąża.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwca 12, 2017, 12:36:04 pm »
Niestety graficznie jest za słabo żeby okrzyknąć grę simem roku. Na pewno będzie to bardzo dobry tytuł, ale oprawa nie daje rady. Jako gra wyścigowa jest ok, ale jako sim grafika niestety nie nadąża.

A myślałem, że grafika nie jest najważniejsza ;)

Póki co to będzie jedyny Sim tego roku...

Gt Sport fizyką jeszcze jest daleko w tyle (nawet za Assetto Corsą i PCars 1), ciekawe ile patchy im wyjdzie by dobić do tego poziomu, a Forzy 7 jako sim nie liczę bo to od dawna pół zręcznościówka.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2017, 12:50:14 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwca 12, 2017, 21:50:18 pm »
No niestety w simach jest bardzo ważna i wolałbym żeby SMS zrezygnowali z bajerów zamiennej pogody na rzecz czystej i dokładnej grafiki.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwca 12, 2017, 21:56:26 pm »
Co tu by nie napisać jeszcze, żeby wyszło, że gt szprot lepsze...  :lol:

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwca 12, 2017, 22:11:10 pm »
Niestety graficznie jest za słabo żeby okrzyknąć grę simem roku.

Zmienne warunki, lepsza fizyka z tego co czytalem, tryb dla samotnego gracza, prawdopodobnie bardzo fajne online, ogolnie wszystkiego wiecej, plus niezla graficznie. GTS sim roku bo grafika i FIA. Nie czaje tego kompletnie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwca 12, 2017, 23:26:03 pm »
Żenada to brak singla w GTS, bo serio - prostszej gry do zrobienia SP nie ma. Predefiniowane wyścigi na różnych torach, różne kategorie aut + time traile i dowidzenia. Mamy singiel. Oni jednak woleli wyje**ć go całkowicie :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwca 13, 2017, 12:42:55 pm »
Ok pieniacze, a teraz pokażcie mi gdzie ja napisałem, że GTS będzie lepsze. Czekam panowie od bezsensownych i durnych dojebek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwca 13, 2017, 12:51:01 pm »
Ok pieniacze, a teraz pokażcie mi gdzie ja napisałem, że GTS będzie lepsze. Czekam panowie od bezsensownych i durnych dojebek.

No to skoro:

Niestety graficznie jest za słabo żeby okrzyknąć grę simem roku. Na pewno będzie to bardzo dobry tytuł, ale oprawa nie daje rady. Jako gra wyścigowa jest ok, ale jako sim grafika niestety nie nadąża.

To co? Forza 7? Bo za bardzo nic więcej nie wychodzi w tym roku ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwca 13, 2017, 13:04:58 pm »
W tej fascynacji do PCars2 zapomniałeś chyba o nowym Dircie, który jest grą bardzo wysoko ocenianą jako sim i graficznie nie odbiega od PCars2. Czekam dalej aż Windo mistrz dojebki pokaże mi gdzie pisałem, że GTS lepsze. Graficznie na pewno lepsze, ale całościowo wielokrotnie podkreślałem, że to PCras2 będzie górą. Od tej nienawiści do Kaza i PD aż Wam klapki na oczy opadły.

Co tu by nie napisać jeszcze, żeby wyszło, że gt szprot lepsze...  :lol:

???

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwca 13, 2017, 13:15:09 pm »
W tej fascynacji do PCars2 zapomniałeś chyba o nowym Dircie, który jest grą bardzo wysoko ocenianą jako sim i graficznie nie odbiega od PCars2. Czekam dalej aż Windo mistrz dojebki pokaże mi gdzie pisałem, że GTS lepsze. Graficznie na pewno lepsze, ale całościowo wielokrotnie podkreślałem, że to PCras2 będzie górą. Od tej nienawiści do Kaza i PD aż Wam klapki na oczy opadły.

Skoro NIE ODBIEGA od PCars 2 grafiką, czyli jest na tym samym poziomie, albo nieznacznie gorsze bo to oznacza określenie "NIE ODBIEGA". To dlaczego on może być simem roku a PCars 2 nie może bo ma za słabą grafę?

Mam wrażenie, że miałeś od początku na myśli GT Sport ale pod natłokiem krytyki innych użytkowników zmieniłeś zeznania ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwca 13, 2017, 13:19:49 pm »
Ooo i zaczyna się teraz czytanie w moich myślach żeby wybrnąć. Nadal czekam na cytat gdzie uważam GTS za grę lepszą.

A Dirt4 w swojej kategorii pokazuje równie dużą rozpiętość jak PCars2 czym tak bardzo się jarasz. Już nie tylko rajdy, ale też RX i jakieś buggy. W kategorii gier sim rajdowych to taki odpowiednik PCars2 na asfalcie, więc spokojnie może rywalizować o tytuł najlepszego sima tym bardziej, że opinie o Dirt4 są wyśmienite.

Masz straszny problem z tym, że nie graficznie PCars2 nie jest niczym niesamowitym. Mówię Ci, że jak PCars dostanie wreszcie oprawę jak GTS (czyli pewnie na PS5) to będziemy mieć sim niemal bliski ideałowi. Na razie nie ma gry sim bliskiej ideałowi, bo każdej czegoś brakuje.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2017, 13:23:53 pm wysłana przez BoBaN »

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwca 13, 2017, 13:32:48 pm »
Ooo i zaczyna się teraz czytanie w moich myślach żeby wybrnąć. Nadal czekam na cytat gdzie uważam GTS za grę lepszą.

A Dirt4 w swojej kategorii pokazuje równie dużą rozpiętość jak PCars2 czym tak bardzo się jarasz. Już nie tylko rajdy, ale też RX i jakieś buggy. W kategorii gier sim rajdowych to taki odpowiednik PCars2 na asfalcie, więc spokojnie może rywalizować o tytuł najlepszego sima tym bardziej, że opinie o Dirt4 są wyśmienite.

Masz straszny problem z tym, że nie graficznie PCars2 nie jest niczym niesamowitym. Mówię Ci, że jak PCars dostanie wreszcie oprawę jak GTS (czyli pewnie na PS5) to będziemy mieć sim niemal bliski ideałowi. Na razie nie ma gry sim bliskiej ideałowi, bo każdej czegoś brakuje.

Ale ja nie mam problemu z Dirtem, bo to super gra jest, tylko twoja wypowiedź się kompletnie kupy nie trzyma ;)

I nie to nie ja mam problem z grafiką PCars 2 ;) Gra prezentuje normalny średni poziom co wspominałem nie raz :D . Nigdzie się tym nie zachwycam :D
To ty z kloszem przy okazji każdej wzmianki o tej grze piszesz o tym, ze graficznie odstaje od GT Sport :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2017, 13:35:09 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwca 13, 2017, 14:17:38 pm »
Ponieważ im więcej materiałów tym coraz gorzej to wygląda, a GTS coraz lepiej. Ja naprawdę wolałbym żeby poświęcili zmienne warunki pogodowe na rzecz lepszej oprawy. Ale to pewnie wynika z tego, że jestem słabym strategiem jeśli chodzi o zmiany opon i ustawień pod dane warunki pogodowe. ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwca 14, 2017, 16:00:16 pm »
Troche gameplayów:

Dodatkowo warto zaznaczyć, że według Ian Bella są to ustawienia na jakich gra chodzi w 1080p/60FPS na PS4 (standard!). Co prawda gameplay był z PC, ale był na nich ustawiony ten poziom detali co będzie na konsolach :)


+ więcej w spoilerze

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dla mnie 100% satysfakcjonująca grafa :)
Dowody:
https://www.gtplanet.net/forum/threads/project-cars-2-general-discussion-thread-coming-september-22nd-2017.342814/page-148

« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2017, 16:06:27 pm wysłana przez Mrocz »

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwca 14, 2017, 17:29:14 pm »
Wyglada bardzo ladnie. Podoba mi sie zwlaszcza na drugim filmiku kiedy slonko juz horyzontem.
I co jak co ale na przejrzystosc grafy akurat nie mozna narzekac.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwca 14, 2017, 18:54:50 pm »
Jest jak w jedynce. Grafa jest ok, ale szału nie ma. Kolorystyka bardzo drażniąca bo zazwyczaj przeważa jeden kolor w zależności od pory dnia.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwca 14, 2017, 20:45:17 pm »
Cóż, jest ok, ale szału nie ma.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwca 17, 2017, 16:48:23 pm »


Filmik pokazujacy uplyw czasu gdzie mozemy wkoncu zaobserwowac przesychajaca linie jazdy i formowanie sie kaluz :-)