Autor Wątek: Postanowienia Noworoczne  (Przeczytany 24254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Spyro

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 490
  • Reputacja: 3
  • PS3 ID---->Sqero
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 31, 2009, 13:22:28 pm »
Nowa lepsza praca... tak od tego trzeba zaczac.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 31, 2009, 13:53:17 pm »
-zacząć się wreszcie uczyć (bo sesja za 3 tygodnie się zaczyna)
-mniej pić alkoholu (bo za dużo kasy na to idzie)
-kupić gitarę elektryczną i zacząć naukę na niej
-kupić może jakąś lepszą furę (najchętniej jakiś drechowóz marki BMW)

-więcej ruchać, co by mniej fapować

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 31, 2009, 13:54:12 pm »
-zacząć się wreszcie uczyć (bo sesja za 3 tygodnie się zaczyna)
-mniej pić (bo za dużo kasy na to idzie)
-kupić gitarę elektryczną i zacząć naukę na niej
-kupić może jakąś lepszą furę (najchętniej jakiś drechowóz marki BMW)

-więcej ruchać, co by mniej fapować
Zapomniałeś o zwiększeniu masy :P

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 31, 2009, 13:54:51 pm »
No to też się by przydało, bo trochę niedowagi mam.

Mrocz

  • Gość
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 31, 2009, 14:00:43 pm »
Ja tam nie widze problemu ,na YT czy videogoogle jest mnóstwo klasyków z USA ,a i jak dobrze poszukać znajdą się łakome kąski z Japonii i Europy . For free!

Moje są proste: całkowite rzucenie internetu (wyłączając potrzeby naukowe)

A ja widzę problem :P

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 31, 2009, 14:05:42 pm »
Przebiec dystans minimum 12km, trochę przytyć, zdać.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 31, 2009, 14:10:27 pm »
Setezer, po jaką cholerę ci taka asceza? Masz 20 lat a chcesz się bawić w stuletniego mnicha-prawiczka?

deepthroat

  • Gość
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 31, 2009, 14:33:46 pm »
Ja tam nie widze problemu ,na YT czy videogoogle jest mnóstwo klasyków z USA ,a i jak dobrze poszukać znajdą się łakome kąski z Japonii i Europy . For free!
Tak samo ,nie wiem jak u seta ,ale u mnie sytuacja z książkami wygląda wręcz bajecznie . Dużo pozycji ,stałe dofinansowanie wspomaga księgozbiory a i z nowości czasem jest coś ciekawego . Nowości zaś zazwyczaj czytuje na kanapie w empiku co by darmowo wyszło bo i nachlać się od święta trzeba .
Większość tych klasyków na YT, to wciąż nielegalny proceder. To samo ebooki. Czytanie w Empiku jest po prostu żenujące, bez większego wnikania w legalność interesu.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 31, 2009, 14:36:54 pm »
Rzucic palenie, ograniczyc picie, bardziej szanowac siebie i swoje zdrowie, skonczyc Mass Effect.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 31, 2009, 14:52:50 pm »
No sorry, ale mam jakieś 1mln książek w bibliotece uniwersyteckiej, nie znam żadnej książki, której by tam nie było.

Co do piracenia, problem jest taki, że skoro nie mam internetu, to skąd te rzekomo kradzione filmy wezmę? Klucz do sukcesu to znajomi, którzy piracą, choć JA O TYM NIE WIEM, nie znam ich źródła itd., sumienie nieczyste, ale do więzienia nikt mnie nie wsadzi i ja nie piracę bezpośrednio. YT, videogoogle itd. - nielegalne jest zamieszczanie, a oglądanie tego co tam jest, jest jak najbardziej legalne (przynajmniej w Polsce). Nie nasza wina, że jakiś przestępca tam wrzucił, my możemy oglądać co nam dają. YT powinno wywalać nielegalne treści, to ich obowiązek, więc tu nie widzę problemu.

Cytuj
Setezer, po jaką cholerę ci taka asceza? Masz 20 lat a chcesz się bawić w stuletniego mnicha-prawiczka?
Jaka znowu asceza, nie korzystanie z internetu to same zalety, po prostu rzygam już tymi wyskakującymi okienkami z nowymi dietami, rpg-ami online i innymi debilizmami, o TV nawet nie wspominam, bo nóż się w kieszeni otwiera. Jak widzę kolejną uśmiechniętą babę, bo schudła 50kg, to odechciewa mi się jakiegokolwiek kontaktu z innymi przedstawicielami rasy ludzkiej. Jak słyszę jak ludzie się podniecają walką Pudziana itd, to wolę się zamknąć w jaskini.

Nie oglądanie tv i nie korzystanie z internetu to nie jest asceza, to wolność. Nikt mi siłą nie narzuca modnego stylu życia, tego że muszę mieć biały uśmiech i ipoda oraz chodzić ze znajomymi do klubów z ogrzewaniem. Może wyolbrzymiam, ale czuję jak reklamy spaczają mózg, powoli, każdy tryb mieli pojedynczą komórkę, ale skutecznie, aż nic ci prawdziwej swobody nie zostanie, a będziesz marzył o nowym ipodzie. Tym optymistycznym akcentem kończę i życzę jak najmniej wypitego alkoholu, by świadomie wejść w nowy rok, a nie pod stołem.

deepthroat

  • Gość
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 31, 2009, 14:56:51 pm »
Cytuj
Co do piracenia, problem jest taki, że skoro nie mam internetu, to skąd te rzekomo kradzione filmy wezmę? Klucz do sukcesu to znajomi, którzy piracą, choć JA O TYM NIE WIEM, nie znam ich źródła itd., sumienie nieczyste, ale do więzienia nikt mnie nie wsadzi i ja nie piracę bezpośrednio. YT, videogoogle itd. - nielegalne jest zamieszczanie, a oglądanie tego co tam jest, jest jak najbardziej legalne (przynajmniej w Polsce). Nie nasza wina, że jakiś przestępca tam wrzucił, my możemy oglądać co nam dają. YT powinno wywalać nielegalne treści, to ich obowiązek, więc tu nie widzę problemu
To trochę koliduje z Twoja wieczną krucjatą przeciwko piractwu jako niegodziwości najpotężniejszej, świadczącej o braku kośćca moralnego. Hipokryzją je**e, że hej.

Ach, no i:


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 31, 2009, 15:02:39 pm »
Ej bez kitu trochę zgadzam się z Setezerem, nikt nam nie każe używania iPoda itp, reklamy też mi już obrzydzają życie (i to nie tylko te w TV)....ogólnie to ludzie to nieźli hipokryci--narzekają na graffiti ale jak by jakaś firma od tak zmalowała im pół budynku reklamą jakiegoś gówna to by żadnych sprzeciwów nie było.
Z jednej strony szanuję Setezera za jego inność i jego wybór ale z drugiej...kur*a inaczej ja już żyć bym nie umiał.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 31, 2009, 15:10:35 pm »
Szanuję postawę Setezera, ale ostatnio doszedłem do wniosku, że- chcemy czy nie- i tak jesteśmy wszyscy częścią jednego bagna i nie ma co na siłę robić z siebie odizolowanego frustrata jak z jakiejś książki, tylko najlepiej umiejętnie cieszyć się życiem, nawet z "głupimi" znajomymi, Srajpodami i mieć swój rozum. HEJ!

Właściwie to nic nie postanawiam, bo dla mnie postanowienia z okazji nowego roku są bezsensu. Niemniej, chciałbym:
-jeszcze częściej pływać
-zacząć wreszcie się uczyć włoskiego
-otworzyć się bardziej do ludzi
-mniej siedzieć przed kompem (konsole mogą być ;))
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2009, 15:16:23 pm wysłana przez LesiuGR »

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 31, 2009, 15:12:36 pm »
Ludzie się zmieniają Mateusz, już od dosyć dawna bym nie karał śmiercią piratów. Młody jestem, jeszcze milion razy mi się pozmieniają priorytety wartości. Pamiętasz pewnie doskonale, że największymi "purystami" w kwestii piractwa są dzieciaki, którym rodzice kupują z rzadka oryginalne gry i chcąc się dowartościować zaczynają krucjatę, bo zazdroszczą piratom, którzy za darmo mają setki gier. Można powiedzieć (a nawet trzeba), że ja taki byłem. Takie głupkowate uczucie wyższości, ale i zazdrość, stąd agresja. Potem już w tym trwałem (z inną podbudową), aż mi to zaczęło zupełnie wisieć. Na obronę dodam tylko, że gier i muzyki nie tykam, a filmy i tak głównie starocie niedostępne w Polsce (a co za tym idzie jest to wg idiotycznego polskiego prawa prawie legalne - nie ma paragrafu na to, w bardziej cywilizowanych krajach wygląda to inaczej - stąd oglądanie anime wychodzi na to jest zupełnie legalne, większość seriali nigdy do nas nie trafi, więc można śmiało to robić, aha no i nigdy nie zapłacę 50zł za film sprzed 50lat, którego reżyser dawno temu wyciągnął nogi - coś tu nie gra).

Boję się tego, że ludzie nie potrafią iść dokądkolwiek bez słuchawek w uszach, bez komórki, bez wysłania sms-a, muszą mieć włączone TV gdy np. robią lekcję, czyżby byli aż tak samotni, że potrzebowali towarzystwa w każdej chwili swojego życia? Raczej utożsamiałbym się z tego rysunku z kimś innym. Należałoby narysować dzieciaka, który włazi na drzewo albo podpiernicza jabłka sąsiadowi, jeżeli rozumiesz co mam na myśli.

Hej, ale ja się nie izoluję, po prostu nie zamierzam korzystać z internetu jak teraz to robię. Fajnie jest mi teraz wam odpisywać, super się czuję, chwilowe euforie nie są warte tego całego bagażu.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2009, 15:15:30 pm wysłana przez setezer »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 563
  • Reputacja: 251
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 31, 2009, 16:12:25 pm »
Nie siedzieć przed kompem, więcej zarabiać ,mniej pracować/uczyć się ,więcej oglądać filmów ,troszkę przypakować ,kupić jakieś autko i w końcu x360 .
To jak więcej zarabiać, to po co kupować gry na nośnikach DVD R - z kiosku  :grin:

deepthroat

  • Gość
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 01, 2010, 12:19:49 pm »
Cytuj
Boję się tego, że ludzie nie potrafią iść dokądkolwiek bez słuchawek w uszach, bez komórki, bez wysłania sms-a, muszą mieć włączone TV gdy np. robią lekcję, czyżby byli aż tak samotni, że potrzebowali towarzystwa w każdej chwili swojego życia? Raczej utożsamiałbym się z tego rysunku z kimś innym. Należałoby narysować dzieciaka, który włazi na drzewo albo podpiernicza jabłka sąsiadowi, jeżeli rozumiesz co mam na myśli.
Słyszałeś kiedyś o inteligencjach wielorakich? To taki twór, że jeden uczy się lepiej jak łazi, a inny odnosi największe efekty jak korzysta z materiału do słuchania. Jak komuś lepiej się myśli/uczy jak stoi na rękach, niech stoi. I telewizor ogląda, jego sprawa.

Czy ty musisz czytać książki, bo jesteś aż tak samotny, że nie masz lepszego pomysłu na życie? Co to w ogóle za argument. Zaczynasz wartościować nośniki kultury, które są zupełnie inne. Że filmy głupie, nie to co książki. Że muzyka bez sensu, nie to co książki. Czy jedno z drugim koliduje? Czy to się jakoś wyklucza? Po co w ogóle je czytasz? Chcesz po prostu poszerzyć Twoją wiedzę czy może, odpukać w niemalowane, sprawia Ci to przyjemność? Twoja postawa nie jest dla mnie specjalnie ekscentryczna czy szokująca, żeby nie było. Oryginalna też nie. Tak czy inaczej, powodzenia.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 01, 2010, 13:05:45 pm »
Boję się tego, że ludzie nie potrafią iść dokądkolwiek bez słuchawek w uszach (...) czyżby byli aż tak samotni, że potrzebowali towarzystwa w każdej chwili swojego życia?

Nie bardzo rozumiem toku Twojego myślenia. Lubię słuchać muzyki cały czas = jestem samotny?
Wręcz przeciwnie, spędzając jakąś godzinę dziennie na przystankach i w autobusie lubię słuchać muzyki (i pewnie to samo powie większość osób), właśnie po to, by odciąć się od świata zewnętrznego, by nie słuchać trajkotania jakichś głupich bab o zdrowiu/polityce/beznadziejnej młodzieży, by nie być zmuszony do podsłuchiwania czyjejś rozmowy telefonicznej, bo ktoś nie potrafi mówić cicho, by nie słuchać muzyki puszczanej przez jakichś małolatów z komórki itp.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

deepthroat

  • Gość
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 01, 2010, 13:11:01 pm »
Izolujesz się od otoczenia = jesteś samotny, ale to by również znaczyło, że setezer (nawet nie słuchając muzyki) też jest samotny.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 01, 2010, 14:50:26 pm »
Filozoficznie się robi.

Zgodzę się z tym że internet to okrutny złodziej czasu, w sumie dobrze by było gdybym też ograniczył ilośc czasu na sieci, jednak nie tak ostro jak Set.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 01, 2010, 22:50:46 pm »
Pomimo tego, że uważam, że przesadzasz, to życzę Ci powodzenia, Setezer.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 01, 2010, 23:46:42 pm »


Tyle w kwestii postanowień.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 02, 2010, 01:59:26 am »
Ja tam jestem z Setezerem.
Czas spędzany przy kompie ograniczyłem naprawdę znacznie, choć nie tak radykalnie, ale gdy nic nie potrzebuję - nie siedzę. Muszę tylko zwalczyć nawyk sprawdzania gdy tylko mam możliwość fejsbuka i lastfma - zajmuje to co prawda tylko kilka minut, ale zaczyna mnie wkurzać.
Telewizji od października nie oglądałem ani razu.
Rok 2009 zamknąłem bez ani jednej wizyty w makdonaldzie, kejefsi czy innym takim.
No i w przeciwieństwie do Seta nie zamierzam ograniczać muzyki - z tego powodu komp jest włączony gdy tylko jestem w domu.

PS. Set - Byłem pewien, że wyrośniesz ze swojego radykalizmu w kwestii piractwa.
Jakby nie patrzeć na ten temat, to oddawanie pieniędzy wielkim koncernom płytowym kupując płytę dawno zmarłego artysty nie jest ok.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 02, 2010, 14:12:46 pm »
Jakiś wielkich postanowień to nie mam. Telewizji już praktycznie nie oglądam od dłuższego czasu i dobrze z mi z tym. Internet też znacznie ograniczyłem. Z nauką nie mam problemów (przynajmniej na studiach ;)). Grać ostatnio nie chce mi się jakoś szczególnie (akurat nie wiem, czy to dobrze czy źle) i przestawiłem się bardziej na czytanie książek.

Więc jak już bym miał coś postanowić:
1. Powrót do ćwiczeń (realizowane już w grudniu więc chyba się uda)
2. Opracowanie tematu pracy magisterskiej (jak dobrze pójdzie to jeszcze dzisiaj coś wymyślę :))
3. Mniej siedzenia w chacie (wszystko zmierza w dobrym kierunku)

Oczywiście wszystko jest dla ludzi i każdy sam wie czego chce. Setezer ma w tym względzie racje, że powinniśmy patrzeć na siebie, a nie na to co robią inni, ale jeśli ktoś lubi oglądać telewizję, czy surfować po necie, a np książki średnio go interesują to właśnie tak powinien spędzać czas. Nic na siłę. Wiem, że w praktyce nie ma tak różowo i wiele osób ogląda telewizję "bo nie wie co ze sobą zrobić", ale tak naprawdę jest to tylko wymówka i często lenistwo. Jeśli się chwilę zastanowisz to na pewno będziesz mógł zmienić swoje życie na lepsze i robić to co faktycznie Cię interesuje.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 02, 2010, 16:04:46 pm »
Nie da się mniej fapować, więc czemu zakładacie, że w nowym roku nie będziecie się już tasować? Imposibel.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 02, 2010, 16:06:27 pm »
Nie da się mniej fapować, więc czemu zakładacie, że w nowym roku nie będziecie się już tasować? Imposibel.

wmawiają sobie ze znajda dziewczynę marzyciele :P

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 02, 2010, 16:14:05 pm »
Mając dziewczynę i tak każdy się fapuje :angel:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 02, 2010, 16:19:53 pm »
Mając dziewczynę i tak każdy się fapuje :angel:

Zależy kogo masz w łóżku, jak szarlatan łóżkowego to nie myślisz o takich bzdetach bo wiesz ze ona zrobi to lepiej :grin: Chyba ze daleko od siebie no to wtedy jedyna możliwość.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 03, 2010, 19:48:34 pm »
Mając dziewczynę i tak każdy się fapuje :angel:

Zależy kogo masz w łóżku, jak szarlatan łóżkowego to nie myślisz o takich bzdetach bo wiesz ze ona zrobi to lepiej :grin: Chyba ze daleko od siebie no to wtedy jedyna możliwość.

Nie ma takiej baby, która potrafi fapować lepiej od własnej dłoni.

Ohtar

  • Gość
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 03, 2010, 21:20:38 pm »
Ja chcę w lato przebiec maraton. I nauczyć się pływać. I doszlifować angielski i francuski (chodzi oczywiście o formy komunikacji głosowej bądź na piśmie).

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 03, 2010, 21:46:40 pm »
Nie potrafisz pływac? To co z Ciebie za komandos? :]

Ohtar

  • Gość
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 03, 2010, 22:37:10 pm »
Nie rozumiem.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 03, 2010, 22:42:53 pm »
Pływają to marynarze :angel:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 04, 2010, 00:18:04 am »
A komandosi to nie?
Jeśli sprawdzają i charakter pisma przy rekrutacji, to myślę że zdolnośc pływania także jest uwzględniania.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 04, 2010, 02:37:56 am »
Ja swoje niektóre postanowienia zacząłem realizować długo przed sylwkiem i jest mi z tym zajebiście. :grin:
1. Świadomie zlasować sobie łeb. Być Jedi. Wiara. :D
2. Schudnąć do 74 kilo do okolic czerwca. Na razie od września schudłem ze 105 do 95 na lajcie (jedząc kebaby w przerwie od diety. lol) czyli sobie poradzę. Jutro Dzisiaj jak wstane basenik.
3. Nauczyć się. Zrobić przez 3 miechy zajebistą postać. Wystartować w Dominance War 5. (Mam wyje**ne jakie zajmę miejsce, nie o to chodzi.)

Ogólnie budować swój styl życia ciągle. Żyć jak chce tu i teraz a nie czekać na coś co nigdy nie przyjdzie. Czekania, "zacznę od poniedziałku" i marazmu miałem w życiu już za dużo. Czyli mniej więcej to:
Ruchać, je**ć, nic się nie bać!
I tego też wam życzę.


Nie zrealizujesz.
Jestem przekonany że ludzie modlą się (wkręcają, programują, afirmują, łatewa) każdym słowem które powiedzą, napiszą, tudzież z drugiej mańki usłyszą czy przeczytają. Na poziomie nieświadomym jesteśmy jak gąbka. Pisząc takie rzeczy kreujesz rzeczywistość swoją i jego. Nawet jak to mają być jaja to i tak działają to demotywująco. Nie chodzi mi o to żeby rozsiewać odrealniony optymizm (jak ja, lol) ale nie napierdzielać takimi mega negami bo niestety cholera działają.
:angel:
Ten post jest na serio.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2010, 02:40:12 am wysłana przez monio4 »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 04, 2010, 09:27:22 am »
Cytuj
Czytanie w Empiku jest po prostu żenujące, bez większego wnikania w legalność interesu.
Ciekaw jestem czemu jest żenujące .
Cytuj
To jak więcej zarabiać, to po co kupować gry na nośnikach DVD R - z kiosku
Ja nie gram bodaj od 2 lat w gry .

Paweł tylko wytrwaj w tym postanowieniu dłużej niż rok  8) Społeczeństwo ma być dla ciebie , nie Ty dla niego .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

deepthroat

  • Gość
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 04, 2010, 09:45:33 am »
Cytuj
Społeczeństwo ma być dla ciebie , nie Ty dla niego

Dzięki takiemu podejściu hodujemy kolejne pokolenie bezideowych, egocentrycznych dupków, dla których to co powinno być normalne i zdrowe, jest odchyleniem od normy.

Cytuj
Ciekaw jestem czemu jest żenujące
je**esz w dupę autora owej książki. Cenisz go? Daj mu zarobić, żeby mógł napisać kolejną. Jeśli nagle 100 tysięcy osób, zdecyduje się na Twoją formę rozrywki, ciekawe czy autor zarobi cokolwiek i napisze równie dobrą knigę po raz kolejny. Jak na fana anarcho-kapitalizmu (bo tak było do niedawna, choć możliwe, że miałeś kolejne objawienie) trochę przeczysz sam sobie.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 04, 2010, 09:57:00 am »
Ależ drogi Tarniaczku , struktura współczesnego społeczeństwa opiera się na indywidualizmie więc przęstać pojękiwać na to jaki to świat zły i kompromisowy tylko inwestuj we własne życie ,a nie dorabiaj jakieś wyświechtane i puste hasełka o humanitaryzmie . Gdzie nie patrzeć w tv tam humanista , bogobojny i miłośnik zwierząt . Dość .

Jeśli książka mnie zainteresuje , coś z niej wyniosę to tak jak w przypadku filmów staram się je zakupić . Hint : Wypatrzonych pozycji przeze mnie (w których gro pisarzy już dawno wącha kwiatki od spodu )czyta może 1% społeczeństwa wśród ludzi czytających także nie wiem jakby autor miał stracić na rzecz pojedynczej osobie ,czyli mnie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

deepthroat

  • Gość
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 04, 2010, 10:13:21 am »
Ależ drogi Tarniaczku , struktura współczesnego społeczeństwa opiera się na indywidualizmie więc przęstać pojękiwać na to jaki to świat zły i kompromisowy tylko inwestuj we własne życie ,a nie dorabiaj jakieś wyświechtane i puste hasełka o humanitaryzmie . Gdzie nie patrzeć w tv tam humanista , bogobojny i miłośnik zwierząt . Dość .
Nie patrzę w tv, więc nie wiem. Miłośnicy zwierząt? Każdy kocha świnkę, zabić by nie potrafił, ale wpie**olić to jak najbardziej. Obrażasz mnie wrzucając mnie do worka z takimi hipokrytami. Bogobojny? Chyba sobie ze mnie kpisz. Humanista? Czuję się w tym momencie zwyzywany. Może jeszcze wrzuć mnie do kulturalnego worka z lansowanymi przez GW "gwiazdami" i posadź na spotkaniu Krytyki Politycznej. Poniżysz mnie bardziej.

Cytuj
Jeśli książka mnie zainteresuje , coś z niej wyniosę to tak jak w przypadku filmów staram się je zakupić . Hint : Wypatrzonych pozycji przeze mnie (w których gro pisarzy już dawno wącha kwiatki od spodu )czyta może 1% społeczeństwa wśród ludzi czytających także nie wiem jakby autor miał stracić na rzecz pojedynczej osobie ,czyli mnie .
Osiągnąłeś ZEN alternatywności, gratuluję. Nie wiem skąd bierzesz te statystyki, ale pomyśl sobie, że jednak nie jesteś najbardziej oryginalnym człowiekiem na świecie (spróbuj chociaż) i jednak czytanie w Empiku jest bardziej powszechne.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 04, 2010, 10:20:57 am »
A kto powiedział ,że chce być alternatywny ? Deepthroat chyba .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

deepthroat

  • Gość
Odp: Postanowienia Noworoczne
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 04, 2010, 10:27:30 am »
A kto powiedział ,że chce być alternatywny ? Deepthroat chyba .
Nie napisałem, że chcesz. Napisałem, że Ci wyszło. Skoro czytasz książki, które 1% społeczeństwa uznaje za interesujące, a w dodatku uważasz, że AKURAT NA TOBIE autor nie traci, to jesteś niezwykłym indywiduum. A w dodatku znaki przestankowe stawiasz jak nikt inny.