Autor Wątek: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum  (Przeczytany 33633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 01, 2019, 13:53:39 pm »
@Mateo - chodzi o ten wygląd ?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
O w ku*wę, toż to moje początki na GO, koniec czasów PS2 i powoli debiutująca generacja PS3. :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #81 dnia: Września 04, 2019, 20:48:00 pm »
Ten kolor był najfajniejszy!

Ps. Jest gdzieś baza starych tekstów z GO? Bym se poczytał swoje stare wypociny dla śmiechu! :D

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #82 dnia: Września 04, 2019, 22:33:06 pm »
Conker podobno ma stara bazę, czekam na nią - co się da to chciałbym przywrócić. Sam jestem ciekaw co tam będzie - na pewno wojny gazetowe :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #83 dnia: Października 03, 2019, 10:00:13 am »
Dobra, troche czasu juz minelo wiec ja mowie sprawdzam. Bezpiecznie zalozylem, ze nowe GO dziala od czerwca, mniej wiecej jak ten temat. Duzo bylo mowy o recenzjach, na stronie pojawily sie 3:
- jakiejs mobilnej "gierki" dolaczonej do klockow lego - https://gameonly.pl/recenzja/recenzja-lego-hidden-side-zbuduj-zestaw-a-potem-zagraj-nim-na-swojej-komorce
- Laser Kitty Pow Pow - ciezko mi zweryfikowac co to, bo nawet nie ma sredniej ocen na metacritic - https://gameonly.pl/recenzja/recenzja-laser-kitty-pow-pow
- Irony Curtain - srednia na meta ~80 - https://gameonly.pl/recenzja/recenzja-irony-curtain-from-matryoshka-with-love

... i to tyle. 4 miesiace. Zobaczmy jakie duze gry wyszly w tym czasie:
- Crash Team Racing Nitro-Fueled
- Super Mario Maker 2
- Wolfenstein: Youngblood
- Control
- Astral Chain
- The Legend of Zelda: Link's Awakening

To tak na szybko, recenzja zadnej z tych gier nie ukazala sie na lamach GO. Czy mozna wiedziec dlaczego wybierane sa jakies niszowe gry zamiast gier o ktorych wiekszosc z nas chcialaby przeczytac? Tym bardziej, ze co najmniej jedna z tych gier zostala solidnie ograna przez jednego z redaktorow: https://psnprofiles.com/trophies/9198-crash-team-racing-nitro-fueled/gnysek.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #84 dnia: Października 03, 2019, 11:29:34 am »
Zostałem wywołany, więc od razu mówię: ja liczę, że strona działa od lipca, bo wtedy weszły zmiany (dokladnie noc 6/7 lipca), ale to tam kwestia dni. Zanim ogarnąłem kogoś do pomocy, minęło też parę dni, i zaraz było już 3-4 tygodnie po premierze Crasha. Uznałem, że chyba bez sensu robić recenzję po takim czasie - ale jeśli uważacie, że sens jest, to zrąbałem i mogłem napisać :)

Niestety, żadnej z pozostałych gier nie dostaliśmy, z dwóch powodów - raz, że wydawcy sami się nie zgłoszą bo GO sporo jednak zmalało (czy nawet przez 4 lata było niemal nieżywe, poza forum), a po drugie ktos musi je napisać, żeby potem nie było, ze klucz to wzięli, ale tylko żeby zagrać za free, no i ktoś musi jeszcze miec na to czas.

Więc sprawa wygląda tak, ze przydały by się osoby które napiszą recenzje, nawet pisałem na forum, że szukamy nie tylko osób do newsów. Mi też jest cieżko się ugadywać z firmami, bo jak już nawet dostanę kod, a potem nie ma komu napisać i wyjdzie, ze wyłudziliśmy, pewnie sprzedaliśmy i to ostatni raz. Z dwiema osobami tutaj się ugadywałem w prywatnych wiadomościach na recenzje i co? Nie dostałem ich do dziś. Tylko Ryo napisał artykuł jak obiecał i stanął na wysokości zadania. Dwie osoby były też chętne pisać newsy i jedna napisała aż dwa, a druga jak wysłała próbki to się cieszcie, że nie napisała żadnego...

Więc bardzo chętnie widzimy każdego, kto pomoże w pisaniu recenzji, newsów, felietonów czy nawet poradników. Mógłbym walić ściemę i napisać recenzję na podstawie innych recenzji, ale uważam, że takie oszustwo od razu mądry czytelnik wykryje i nie powinno się tak robić. Na razie więc trwają prace nad redesignem strony, myślę, że to fajne zmiany, mam nadzieję, że po tej zmianie strona będzie wyglądała bardziej zachęcająco i może uda się jeszcze ze 2-3 osoby zgarnąć i wtedy łatwiej będzie ogarniać recenzje. Na razie niestety przejadamy czas który na nie można by poświęcić na newsy i redesign, czy też ja przejadam programując nowe ficzery.

W Zeldzie został mi ostatni dungeon, więc recenzje postaram się dodać jak najszybciej :)

---

tl;dr - zwyczajnie brakuje jeszcze mocy przerobowych :(


Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 18, 2020, 02:08:41 am »
Cytuj
Jak dobrze przeszukuję sieć, to w 2001 roku działało już gameonly. Znalazłem nawet ogłoszenie o wymianę gier na stronie, z 14 marca 2001 (ale zdaje się być z psxextreme.pl/ps2only). Wygląda też, że w 2001 roku, jakoś lipiec/sierpień strony psxextreme.pl/ps2only i psxextreme.pl/gameware sie połączyły - zmieniając nazwy GameWARE i PS2ONLY na... GAMEONLY. Taka historia.

Ale nostalgłem :-)

Pamiętam, że jeszcze przez jakiś czas byliśmy na http://psxextreme.pl/go i tam była zajawka, że "nadchodzi coś dużego" i podpis "Jedyne słuszne miejsce w sieci...".

Do teraz pamiętam jak byłem na wakacjach podczas właściwego startu serwisu, a Ćwikus wysyłał mi sms'em statystyki odsłon :-D Jeszcze Radax wtedy był chyba w GameWare.

@gnysek - wielki szacun, że wkładasz trud i pracę w utrzymanie GameOnly - to kawał historii :-)

No i że Simple Machines Forum jeszcze istnieje :-D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 7
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 18, 2020, 23:12:09 pm »
Gdyby powrócili na gameonly starsi wyjadacze tego forum, to może omawiane i jak dla mnie kultowe forum delikatnie by odżyło.  Czasy ery PS2/Xbox/GCN i gameonly to były bezcenne czasy. Piękna historia i fajnie że forum nie umarło śmiercią naturalną. Są tu ludzie którzy naprawdę dbają aby gameonly nie zdechło i za to im wielki szacunek.  POK, pozdrawiam.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 19, 2020, 09:13:05 am »
Ostatnio forum bardzo przymarło. Są dni, gdy żadnego postu nie ma. Czasem się zastawiam, czy jest jeszcze sens tu cokolwiek pisać.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 19, 2020, 12:49:45 pm »
Wakacje, urlopy, czekanie na nową generację

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 19, 2020, 13:34:01 pm »
Ostatnio forum bardzo przymarło. Są dni, gdy żadnego postu nie ma. Czasem się zastawiam, czy jest jeszcze sens tu cokolwiek pisać.

Ostatnio tzn - ostatnie dni, miesiące, lata? ;-)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 19, 2020, 14:48:04 pm »
Przymiera od dłuższego czasu, ale są okresy, gdy jest naprawdę źle.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 19, 2020, 15:06:00 pm »
Zrobie offtopa pewnie, ale co tam:

Gdzie teraz w takim razie brać konsolowa przesiaduje? Na jakichiś polskich serwisach, czy zagranicznych? Ten Discord GO co jest link na górze jakoś zastępuje forum?
Może Gnysek podzieliłbyś się jak to teraz w ogóle wygląda z GO pod względem odwiedzin, ruchu na stronie / forum itd (o ile to nie tajemnica :-)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 20, 2020, 00:55:48 am »
Generalnie ludzie siedzą po różnych discordach (nasz w ogóle nie wiem czy ktoś odwiedza), np. od PPE, Łowców itd.. Ruch wygląda tak sobie, tzn. niby jest kilkadziesiąt tysięcy odsłon miesięcznie, ale dobrze to by było jakby było kilkaset.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Osiemnastka GO i inne zmiany na stronie i forum
« Odpowiedź #93 dnia: Października 13, 2020, 09:43:41 am »
Zrobie offtopa pewnie, ale co tam:

Gdzie teraz w takim razie brać konsolowa przesiaduje? Na jakichiś polskich serwisach, czy zagranicznych? Ten Discord GO co jest link na górze jakoś zastępuje forum?
Może Gnysek podzieliłbyś się jak to teraz w ogóle wygląda z GO pod względem odwiedzin, ruchu na stronie / forum itd (o ile to nie tajemnica :-)
ja siedze na forum PSX EXTREME. Tam w miare jest jeszcze ruch. Reszte chyba zycie przygniotło :(
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl