Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 509110 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

JOE_BANANAS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • gorąco cos dzisiaj , chyba sciagne kominiarke
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #800 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:03:39 pm »
obrazoburcze,.


jak dla kogo . . .


A co powiecie na moje teorie spiskowe :

Ad.1
Wirus AIDS rozprzestrzenil na cały swiat Watykan , patrzac z punktu widzenia przykazania o nie cudzolozeniu. Zakladajac ze czlowiek jest mocno  wierzacym w  te bzdurki katolem ,uprawia sex dopiero po slubie z partnerka ktora rowniez robi to pierwszy raz , wiec prawdopodobienstwo zarzenia sie chorobą jest znikome.AIDS jest wiec taka kara wymierzona w bluzniercow i nie powiazanych z sekta krzyza . Zeby potwierdzic moje przypuszczenia , moge przytoczyc wam fakt ,że pan Papiez Hitlerjunge potępił w oficjalnym wystapieniu uzywanie prezerwatym w Afryce, gdzie umieralnosc na HIV jest najwieksza....

jak bede mial cos czasu to skrobne inne moje teorie
SCREW THE BABILON

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #801 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:11:50 pm »
O ku*** jay jay co to jest  :shock:
no jak to co  , teoria spiskowa , która staje się rzeczywistością . Sczególnie srogo wygląda ten zakład koncentracyjny w stanach , ciekawe jakie przypadki tam przebywają .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #802 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:15:07 pm »
Nic tylko sobie strzelić w banie.

JOE_BANANAS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • gorąco cos dzisiaj , chyba sciagne kominiarke
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #803 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:15:50 pm »
to jest oczywiste ze te wszytkie choroby,wirusy rozprzestrzenia czlowiek , tylko nasuwa sie pytanie w jakim celu . Z zalozen teorii o illuminati  robia to wplywowi ludzie na wysokich szczeblach , aby wybic bezwartosciowych lebkow nieprzynaleznych do organizacji i stworzyc nową ziemie ,zasiedlajac ja swoimi genami . Tak czy siak swiat skonczy sie  2013 i te wysrane z rowa teorie bedzie mozna o kant dupy rozbic.
SCREW THE BABILON

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #804 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:17:09 pm »
Joe, z tego co widze to te teorie nieźle ci bańke zryły :).

JOE_BANANAS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • gorąco cos dzisiaj , chyba sciagne kominiarke
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #805 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:19:34 pm »
a ja widze ze ty masz na tyle nierozwinieta banke ,ze nie potrafisz nic wartosciowego napisac , tylko plytko to skomentowac .

Check yourself beofure you wreck yourself
SCREW THE BABILON

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #806 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:22:30 pm »
No ale raz piszesz, że masz jakieś własne teorie a potem stwierdzasz, że w 2012 a może teraz w 2013 skończy sie świat i te wysrane z rowa teorie pójdą sie kochać. No zdecydujże sie :).

JOE_BANANAS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • gorąco cos dzisiaj , chyba sciagne kominiarke
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #807 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:26:47 pm »
No ale raz piszesz, że masz jakieś własne teorie a potem stwierdzasz, że w 2012 a może teraz w 2013 skończy sie świat i te wysrane z rowa teorie pójdą sie kochać. No zdecydujże sie :).

...................................


jesli nadal nie zauwazyles to są tylko teorie , a szanse na to ,że są one faktem to jak 100000000 : 1 , BO TO TYLKO TEORIE ! ktore moze wysnuc kazdy ktory potrafi myslec. Pozatym nie pisałem ,że 2012 tylko 2013 ,a dokladniej w sierpniu.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 23:29:01 pm wysłana przez JOE_BANANAS »
SCREW THE BABILON

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #808 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:29:32 pm »
A co ma sie wtedy stać?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #809 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:30:26 pm »
A co ma sie wtedy stać?
Pierdutnie wszystko w pizdu, ot co.

JOE_BANANAS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • gorąco cos dzisiaj , chyba sciagne kominiarke
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #810 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:32:09 pm »
planeta X > skutkiem czego , przekierowanie biegunow > skutkiem czego anomalie ktore zniszcza ziemie .....   dla niedowiarkow ; ta planeta jest juz widziana z pewnych punktow na ziemi, a naukowcy twierdza ze w roku 2011 bedzie ja widzial kazdy mieszkaniec naszego globu..




to swoja droga kolejna teoria, może nie spiskowa , ale jak groteskowa by sie nie wydawala , wierze w nią.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 23:37:34 pm wysłana przez JOE_BANANAS »
SCREW THE BABILON

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #811 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:37:50 pm »
Więc jeżeli wierzysz, to przed tym rokiem wyprzedaj wszystko, zbuduj schron, ulokuj się tam i czekaj, by później zaludnić Ziemię powtórnie. Będziesz drugim Adamem, brak ci tylko Ewy.

JOE_BANANAS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • gorąco cos dzisiaj , chyba sciagne kominiarke
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #812 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:40:15 pm »
Więc jeżeli wierzysz, to przed tym rokiem wyprzedaj wszystko, zbuduj schron, ulokuj się tam i czekaj, by później zaludnić Ziemię powtórnie. Będziesz drugim Adamem, brak ci tylko Ewy.

kolejny ociemnialy sceptyk ktory , nie wie nic o genezie problemu . . . ehhh

mysle ze schron sie na nic nie przyda , wole zyc pelnia zycia przez ten czas ktory mi zostal niz tracic czas na bezsensowne przygotowania do nieuchronnego odejscia w czelusci mroku.


Zreszta tu nie jest rzecza wielka uwierzyc , tylko zapoznac sie z faktami i samemu wysunac wnioski.
Summerowie znali nasz uklad planetarny  zanim Kopernik zdolal w ogole sobiew glowce ubzdurac ze ziemia moze byc okrągła , bez jakich kolwiek narzedzi typu teleskop , czy nawet pier**lona lornetka. I to oni przepowiedzieli nadejscie Nibiru w tymze tak znany wszytkim roku. Trudno nie zastanowic sie glebiej skad tak zacofana cywilizacja mogla posiadac takie informacje.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 23:47:23 pm wysłana przez JOE_BANANAS »
SCREW THE BABILON

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #813 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:43:48 pm »
Więc jeżeli wierzysz, to przed tym rokiem wyprzedaj wszystko, zbuduj schron, ulokuj się tam i czekaj, by później zaludnić Ziemię powtórnie. Będziesz drugim Adamem, brak ci tylko Ewy.

kolejny ociemnialy sceptyk ktory , nie wie nic o genezie problemu . . . ehhh

mysle ze schron sie na nic nie przyda , wole zyc pelnia zycia przez ten czas ktory mi zostal niz tracic czas na bezsensowne przygotowania do nieuchronnego odejscia w czelusci mroku.
A może jakieś źródła, artykuły, linki, czy to ty jesteś autorem tej teorii. Bardzo możliwe bo "planeta x" brzmi pociesznie.

JOE_BANANAS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • gorąco cos dzisiaj , chyba sciagne kominiarke
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #814 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:51:02 pm »
zamiast zaczac sypac setkami linkow , do artykulow , video i tym podobnych , zostawie wam otwarta furtke ,bo jesli was to ciekawi to wykazecie sie inwencja i sami odszukajcie informacje o : Summerach , ich przepowiedniach i  planecie X tzw Nibiru.
SCREW THE BABILON

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #815 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:52:52 pm »
zamiast zaczac sypac setkami linkow , do artykulow , video i tym podobnych , zostawie wam otwarta furtke ,bo jesli was to ciekawi to wykazecie sie inwencja i sami odszukajcie informacje o : Summerach , ich przepowiedniach i  planecie X tzw Nibiru.
Jakoś styl twoich postów plus avatar mnie do tego nie motywują. ;)

JOE_BANANAS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • gorąco cos dzisiaj , chyba sciagne kominiarke
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #816 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:55:07 pm »
Ato ty jesteś autorem tej teorii

zeby wysunac takie wnioski i nie posiadajac zadnych inf. na wyzej wymienione przezemnie tematy musiales chyba byc zahibernowany w zamrazalce przez conajmniej 20 ostatnich lat.ALbo poprostu za duzo grasz w gry.
: Sierpień 01, 2009, 23:53:38 pm
Jakoś styl twoich postow


tzn? wyrazaj sie precyzyjniej bo ja sobie nie mam nic do zarzucenia w kwestii pisania postow.... a avatar to avatar , nie doszukuj sie w nim głebi , on ma byc i to wszytko.
SCREW THE BABILON

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #817 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:55:11 pm »
Też o tym nie słyszałem, czy to planeta na której mieszkają xmeni?

JOE_BANANAS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • gorąco cos dzisiaj , chyba sciagne kominiarke
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #818 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:56:58 pm »
i na tym konczy sie moja dyskusja z jakże rozgarnietymi konsolowymi nerdami , którzy poza koncówką swojego pada nie widza swiata ...
SCREW THE BABILON

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #819 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:58:08 pm »
A może to planeta X-tiny?



Jeśli tak, to czekam na nią cholernie!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #820 dnia: Sierpnia 02, 2009, 00:00:02 am »
i na tym konczy sie moja dyskusja z jakże rozgarnietymi konsolowymi nerdami , którzy poza koncówką swojego pada nie widza swiata ...

lupinator

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #821 dnia: Sierpnia 02, 2009, 00:07:59 am »


A jak. No i za multikonto swoją drogą. Kit z tym, że ip zmienne, jak barana rozpozna się z daleka.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #822 dnia: Sierpnia 02, 2009, 00:09:13 am »
A kto to jest?

lupinator

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #823 dnia: Sierpnia 02, 2009, 00:10:23 am »
http://www.neogo.pl/forum/index.php?action=profile;u=11199

Na tym chciałbym zakończyć temat tego przykrego jegomościa.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #824 dnia: Sierpnia 02, 2009, 03:10:45 am »
Szkoda.
Planeta X= to samo co wymiar X? Bo to było w wojowniczych żółwiach ninja przypominam.

A wiedziałem że coś w tej kreskówce było niepokojącego. Jakiś potomek Nostradamusa ją stworzył.

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #825 dnia: Sierpnia 02, 2009, 04:03:10 am »
sami odszukajcie informacje o : Summerach , ich przepowiedniach i  planecie X
tak zrobilem i znalazlem strone oficjalna nawet
www.planetaxxx.com/
mamy przeruchane :/

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #826 dnia: Sierpnia 02, 2009, 14:53:07 pm »
Banan cos ta teoria jest dziwna, bo Summerowie nie mieli żadnej planety X :(

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #827 dnia: Sierpnia 02, 2009, 15:06:26 pm »
Cytuj
Zapiski pochodzące z przed 6 tysięcy lat, opisują doskonale nasz ówczesny system planetarny jednak system Sumeryjski uwzględnia jeszcze jedną planetę, którą jest Nubiru. Zapiski te zawierają również dane dotyczące tej planety. Dlaczego Planeta X nie była ostatnio widoczna ? Otóż, poglądy starożytnej i nowoczesnej astronomii sugerują, że orbita Planety X jest podobną do orbit komet, umiejscawiają tą planetę w odległej przestrzeni kosmicznej, daleko poza orbitą Plutona. Sumeryjskie zapiski potwierdzają obserwacje współczesnych astronomów.
Cytuj
W 1982 roku NASA uznala mozliwosc istnienia Planety X.
Cytuj
Sumeryjskie opisy stwierdzają, że Planeta X (Nibiru) jak nazywali ją Sumerowie zderzyła się w odległej przeszłości z Ziemią. Pozostałością oderwanej części Ziemi jest pas asteroidów oraz orbitujące wokół Słońca komety.

jak to ku*wa nie ? może koleś i pieprzy jak jakiś nostradamus, ale wie o co chodzi ... no może trochę poplątał, ale Nibiru istnieje

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2009, 15:10:34 pm wysłana przez czokapik »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #828 dnia: Sierpnia 02, 2009, 16:22:40 pm »
Cytuj
Zapiski pochodzące z przed 6 tysięcy lat, opisują doskonale nasz ówczesny system planetarny jednak system Sumeryjski uwzględnia jeszcze jedną planetę, którą jest Nubiru. Zapiski te zawierają również dane dotyczące tej planety. Dlaczego Planeta X nie była ostatnio widoczna ? Otóż, poglądy starożytnej i nowoczesnej astronomii sugerują, że orbita Planety X jest podobną do orbit komet, umiejscawiają tą planetę w odległej przestrzeni kosmicznej, daleko poza orbitą Plutona. Sumeryjskie zapiski potwierdzają obserwacje współczesnych astronomów.
Cytuj
W 1982 roku NASA uznala mozliwosc istnienia Planety X.
Cytuj
Sumeryjskie opisy stwierdzają, że Planeta X (Nibiru) jak nazywali ją Sumerowie zderzyła się w odległej przeszłości z Ziemią. Pozostałością oderwanej części Ziemi jest pas asteroidów oraz orbitujące wokół Słońca komety.

jak to ku*wa nie ? może koleś i pieprzy jak jakiś nostradamus, ale wie o co chodzi ... no może trochę poplątał, ale Nibiru istnieje

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Pierwszym ?faktem? podawanym przez tych proroków jest istnienie takiej planety i fakt jej obserwacji! Ponoć od zeszłego roku widoczna jest z półkuli południowej! - Nie jest to prawdą!

Planeta którą można obserwować od zeszłego roku na półkuli południowej to planeta karłowata nazwana przez astronomów Eris, planeta ta w żadnym wypadku nie odpowiada opisywanej Nibiru!


Ja- Czy Eris to Nibiru?


D.M- Nie. Eris (jak Pluton) jest planetą karłowatą z zewnątrz naszego układu słonecznego. Nibiru po prostu nie istnieje.


Ja- Czy istnieje jakikolwiek znany nam obiekt który mógłby być Nibiru?


D.M- Nie

Nibiru zderza się z ziemią co 3600 lat! - Tej bujdy tłumaczyć nie trzeba, mam nadzieję że każdy z czytających ma wystarczająco wyobraźni by domyślić się że dwa ciała astronomiczne tej wielkości nie mogą się zderzać więcej niż raz!

Nibiru uderzy w ziemię w roku 2012! - Wiemy już że nie istnieje żaden, obiekt który mógłby być, opisywaną w przepowiedniach Nibiru. Postanowiłem zapytać jednak czy istnieje jakikolwiek obiekt

większy niż asteroida który może zagrozić ziemi.

 

Ja- Czy jakakolwiek planeta lub planeta karłowata może zderzyć się z ziemią w roku 2012?


D.M- Nie. Wszystkie planety są w stabilnych orbitach.

 

Nibiru pociągnie za sobą warkocz komet które zniszczą ziemię!- Wielu ?proroków? twierdzi że Nibiru mijając ziemię spowoduje, że lecące za nią obiekty wytrącone z pasa asteroid uderzą w ziemię. Jeszcze inni twierdzą że przechodząc pomiędzy ziemią a słońcem wytrąci nas z grawitacyjnych ryzów i wyrzuci z orbity! Na niektórych filmach i w artykułach pojawia się zdjęcie Sedny kolejnej planety karłowatej (w rzeczywistości nie została ona sklasyfikowana jeszcze jako planeta karłowata, astronomowie wahają się czy nie jest dużą planetoidą) dlatego postanowiłem zapytać i o nią.

 

Ja- Jak długo będziemy czekać aż Eris zbliży się do najbliższego punktu do słońca. I czy przetnie ona orbitę którejkolwiek z planet?

 

D.M.- Eris nigdy nie zbliży się bardziej niż na odległość około 6 bilionów metrów od słońca.(4,43 bilionów metrów to najmniejsza odległość Plutona od słońca przyp. autora) Eris jak każda planeta karłowata jest bardzo mała, bardzo odległa, i bardzo słabo widoczna. (co powoduje że przy tak krótkim okresie obserwacji ciężko przewidzieć datę dotarcia do tego pkt. Ja jednak pokusiłem się o skorzystanie z programu symulującego ruch ciał niebieskich ?mitaka? by sprawdzić kiedy na oko to nastąpi. Nikt z nas nie dożyje tego dnia, bo według aktualnych danych stanie się to w okolicach 2265r przypis. autora)

 

Ja- Czy Sedna jest aktualnie w najbliższym punkcie od słońca?


D.M- Sedna również ma stabilną orbitę i nie zbliża się do słońca.

 

Nibiru jest Brązowym karłem! (Pozostałość po słońcu, gazowa planeta nie wielkich rozmiarów i o potężnej masie. Przyp. Autora) ? Są wśród tych ?proroków? tacy którzy twierdzą że zagraża nam wygasła gwiazda która zbliżając się do naszego układu, pod wpływem słońca zapłonie na nowo i zaistnieje ponownie jako gwiazda, zmieniając trajektorie planet w naszym układzie, bądź spowoduje wielkie katastrofy na ziemi. Są to również bujdy.

 

Ja- Czy jest jakikolwiek obiekt w systemie słonecznym który mógłby być brązowym karłem?


D.M.- Nie. Jeśli by był, został by odkryty dekady temu dzięki obserwacji nieba w podczerwieni z przestrzeni kosmicznej.

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #829 dnia: Sierpnia 02, 2009, 16:30:06 pm »
NASZYNAL DZIJOGRAFIK KŁAMIE :<<<

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #830 dnia: Sierpnia 02, 2009, 18:12:00 pm »
Bullshit - 2012


natas

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-08-2009
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #831 dnia: Sierpnia 02, 2009, 23:03:52 pm »
Eris i Nibiru to jedna planeta . CI ktorzy wiedza o jej istanieniu nie chca wzbudzac paniki wsrod ludzi.Pomyslcie co by sie stalo jesli oficjalnie oglosili koniec swiata w tv ... pozoga , sodoma i gomora , jedna wielka anarchia. Ktory rzad by tak chcial ? zaden , dlatego trzymaja te wiadomosc w tajemnicy przed szarym zjadaczem chlebka.Jestem tu nowy wiec nie gancie mnie za ten  post ,wszak to tylko teoria  :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #832 dnia: Sierpnia 03, 2009, 00:34:54 am »
Wy tu gadacie o jakimś Nibiru, a co powiecie o innych spekulacjach na temat 2012? ;] Oczywiście traktuje to jako ciekawostkę bardziej, ale w jednym z ostatnich Focusów wyczytałem o możliwości poważnego uszkodzenia linii energetycznych na całym świecie poprzez silną burzę magnetyczną wywołaną Słoneczną Erupcją...

Jak wiadomo w 2012 roku przewidywane jest wejście naszego słońca w okres maksymalnej aktywności. W takim okresie może dojść do wymienionej przeze mnie wyżej erupcji słonecznej zwanej Rozbłyskiem Carringtona. W czasie którego dojdzie do burzy magnetycznej na ziemi. Nasze sieci elektryczne zostały zaprojektowane tak aby działać przy jak największym napięciu i na jak największym obszarze, nie mniej w trakcie burzy kosmicznej działają one wówczas jak wyjątkowo wydajne anteny, ściągając ogromne ilości energii elektrycznej i przekazując je do transformatorów które są... Najsłabszym punktem sieci... A teraz wyobraźcie sobie życie bez prądu? :) Jak wiele aspektów naszego życia zaczęło polegać na energii elektrycznej. I nie myślcie o zasilaniu przez tyle lat ( zanim naprawią sieci) z agregatów, bo aby je zasilić potrzeba paliwa, które... wydobywamy przy użyciu prądu... Etc. etc.

Opis podałem bardzo skrótowy bo nie chce mi się o tej godzinie robić tu na forum pełnej dokumentacji artykułu, nie mniej wydała mi się to dosyć ciekawa teoria... :) Zainteresowanych odsyłam do lipcowego numeru Focus, ewentualnie wygooglować kluczowe wyrazy ^__^
Osobiście uważam, że JEŻELI ma dojść do jakiejś zagłady w 2012 to prędzej będzie to coś takiego, niż jakieś Nibiru bądź planeta xxx uderzająca w nas czy coś takiego :P

Choć ja i tak uważam to bardziej za ciekawostkę... Bo nawet jeśli te teorie są prawdzie, nie jest powiedziane, że w okresie maksymalnej aktywności słońca DOJDZIE do Rozbłysku Carringtona oraz, że nasze transformatory wszystkie padną... Nie mniej nie zdziwię się jak jakieś problemy z elektrycznością się pojawią :)

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #833 dnia: Sierpnia 03, 2009, 00:40:26 am »
ja właśnie myślę że ludzie sami doprowadzą do zagłady, po prostu sami siebie powybijają.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #834 dnia: Sierpnia 03, 2009, 00:56:26 am »
końca świata nie da się przewidzieć tak czy siak, już ich kilka by było.
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #835 dnia: Sierpnia 03, 2009, 02:15:02 am »
Zaatakują nas małpy z kosmosu.

lupinator

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #836 dnia: Sierpnia 03, 2009, 02:37:54 am »
Zaatakują nas małpy z kosmosu.
Czasem wydaje mi się, że już to zrobiły. To dopiero spisek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #837 dnia: Sierpnia 03, 2009, 03:13:14 am »
Zaatakują nas małpy z kosmosu.

to swoja droga kolejna teoria, może nie spiskowa , ale jak groteskowa by sie nie wydawala , wierze w nią.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #838 dnia: Sierpnia 03, 2009, 10:31:07 am »
Jest osobny temat o końcu świata  8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #839 dnia: Sierpnia 03, 2009, 17:39:37 pm »
Jest osobny temat o końcu świata  8)

Wszyscy tutaj gadali o tym, więc nie zwróciłem uwagi, że może być gdzieś indziej taki temat :P

PS. I kurde ciekawą dyskusje szlag trafił... Ehhh... wy i te wasze małpy z kosmosu x(