Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 509134 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Ohtar

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #960 dnia: Maja 09, 2010, 17:30:54 pm »
Dla osób które lubują się w teoriach spiskowych polecam stronę/blog:
www.grypa666.wordpress.com
Znajdziecie tam dużo materiałów nt. bierzących spraw i dokładną ich analizę zaczynając od 11 września przez świńską grypę i mordercze szczepionki kończąc na katastrofie w Smoleńsku i nie tylko.

Tinfoil hat required! :)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #962 dnia: Maja 17, 2010, 22:15:45 pm »


Demot ale jaki trafny :) no to tyle jeśli chodzi o globalne ocieplenie powodowane przez ludzi  :lol:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #963 dnia: Maja 17, 2010, 22:22:46 pm »

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #964 dnia: Maja 17, 2010, 23:21:41 pm »
Słyszałem o tym w rmfie od kogoś ale tego pierwszego z tvp info to nie. Zastanawiające to z tym tvp info  :roll:

_invictus

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-06-2005
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #965 dnia: Maja 19, 2010, 10:08:13 am »
Pospieszalski załatwił sobie wejściówkę na serwery tvpinfo :D
straight X edge

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #966 dnia: Czerwca 03, 2010, 11:12:45 am »
Alex Jones o tragedii w Smoleńsku
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #967 dnia: Czerwca 03, 2010, 11:38:24 am »


w 12 sek jest jakieś 20m nad ziemią. Sądzicie że samolot zdołałby się odwrócić na dach? To drzewo to on złamał jak zapałkę.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2010, 11:50:32 am wysłana przez sieq »

_invictus

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-06-2005
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #968 dnia: Czerwca 03, 2010, 12:29:03 pm »
Cytuj
Sądzicie że samolot zdołałby się odwrócić na dach?
przez złamane skrzydło (czyli obrót w osi kadłuba) - tak  , coś w ten deseń  jak przy końcówce filmu (tylko w nim, pilot miał lekki samolot, i go wyprowadził do pasa)
straight X edge

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #969 dnia: Czerwca 03, 2010, 12:44:37 pm »
Nie wiem, jak w przypadku uderzenia w drzewo, ale uderzenie w latarnie/słup skrzydłem to nawet dla takiego kolosa spowoduje takie wygibasy.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #970 dnia: Czerwca 03, 2010, 12:58:00 pm »
 Tylko porównaj sobie masę i prędkość samolotu a także odległość od ziemi ok 20m.Te 20m to pokonał w jakąś sekundę (w stenogramie 0,5sek od "kur** mać" do końca zapisu). Sądzisz że taki samolot w tym czasie mógłby się obrócić o 180 stopni  :lol: Nie żartuj. W dodatku nie stracił całego skrzydła tylko część . Sama resztka paliwa waży 11ton taki samolot to ogromna masa. Drzewo strzeliło jak zapałka a samolot lądował na podwoziu IMO
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2010, 13:08:18 pm wysłana przez sieq »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #971 dnia: Czerwca 03, 2010, 13:04:42 pm »


Demot ale jaki trafny :) no to tyle jeśli chodzi o globalne ocieplenie powodowane przez ludzi  :lol:
No nie bardzo, jedynie te dane pokazują, że wybuch tego wulkanu wydzielił tyle samo co2 co samochody przez ostanie 100 lat, co może oznaczać, ze dodatkowo przyczynił się do ocieplenia klimatu.


Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #973 dnia: Czerwca 03, 2010, 13:49:41 pm »
Cytuj
Sądzicie że samolot zdołałby się odwrócić na dach?
przez złamane skrzydło (czyli obrót w osi kadłuba) - tak  , coś w ten deseń  jak przy końcówce filmu (tylko w nim, pilot miał lekki samolot, i go wyprowadził do pasa)

Niezły Fake :D

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #974 dnia: Czerwca 03, 2010, 14:06:02 pm »
Cytat: Piter_neo
No nie bardzo, jedynie te dane pokazują, że wybuch tego wulkanu wydzielił tyle samo co2 co samochody przez ostanie 100 lat, co może oznaczać, ze dodatkowo przyczynił się do ocieplenia klimatu.
Dla mnie to pokazuje jak mało mamy do powiedzenia jeśli chodzi o zmiany klimatu ; ) wulkany były zawsze, wybuchały zawsze i zobacz jak fajnie nam się dalej żyje. No a cieplej, to lepiej dla roślinek.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #975 dnia: Czerwca 03, 2010, 17:53:48 pm »
Cytuj
Sądzicie że samolot zdołałby się odwrócić na dach?
przez złamane skrzydło (czyli obrót w osi kadłuba) - tak  , coś w ten deseń   jak przy końcówce filmu (tylko w nim, pilot miał lekki samolot, i go wyprowadził do pasa)
-OMFG nie mów że w to uwierzyłeś  :hihi:  :hahaha: Z początku nie obejrzałem do końca bo jak zobaczyłem tą urtralekką konstrukcje to wyłączyłem gdyż za dużo to niema wspólnego z pasażerskim TU 154.

No ale ja się wieży że 100 tonowa maszyna rozpędzona do 200km/h może zakręcić bączka 180stopni  w 0,5sek 20m nad ziemią przez głupi kawałek drewna który został dosłownie przecięty na pół to cóż nie mam pytań.





Cytuj
Ostatni etap to potwierdzenie autentyczności nagrania. A te może być m.in. autentyczne i oryginalne. Autentyczne znaczy, że nagrywano je bez przerw i cięć w montażu. Oryginalne, że realizowano je w chwili dziania się zdarzenia.

Amatorskie nagranie ze Smoleńska zostało przez specjalistów uznane za autentyczne i oryginalne. Ale na oficjalną i szczegółową analizę musimy jeszcze poczekać.



Według stenogramu samolot zrywa linie wysokiego napięcia na 400m  o 10:39  :roll: … Na końcu Polacy krzyczą "Jezu" a nie "kur**" dlatego jeden z naszych rodaków podpisuje inny stenogram. Ciekawe ile jeszcze jest w nim różnic?

Jeśli ktoś boi się prawdy proszę nie wchodzić na te strony

http://smolensk-2010.pl/ http://wolnemedia.net/?p=21358

Zawsze jak oglądam ten  pierwszy film ze smoleńska myślę co Ci biedni Polacy mogli czuć. Spadli z nieba ledwo przeżyli wypadek i jeszcze ruskie trzymali ich na muszce… obłęd.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2010, 09:13:44 am wysłana przez sieq »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #976 dnia: Czerwca 04, 2010, 09:27:17 am »
Zawsze jak oglądam ten  pierwszy film ze smoleńska myślę co Ci biedni Polacy mogli czuć. Spadli z nieba ledwo przeżyli wypadek i jeszcze ruskie trzymali ich na muszce… obłęd.

Nic nie czuli. Ledwo zdążyli się zorientować co się dzieje i zginęli rozbijając się o ziemie. Przeżycie takiego upadku jest po prostu niemożliwe.

Wiadomość scalona: Czerwca 04, 2010, 09:29:21 am

http://wolnemedia.net/?p=21358


Ooo to na tej stronie pokazywali tylną część samolotu i usilnie twierdzili, że to jest kokpit dziwiąc się przy tym jak to możliwe, że w tak dobrze zachowanym kokpicie nikt nie przeżył. Bez komentarza.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2010, 09:29:21 am wysłana przez BoBaN »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #977 dnia: Czerwca 04, 2010, 10:19:09 am »
Zawsze jak oglądam ten  pierwszy film ze smoleńska myślę co Ci biedni Polacy mogli czuć. Spadli z nieba ledwo przeżyli wypadek i jeszcze ruskie trzymali ich na muszce… obłęd.

Ale tak na serio? :]

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #978 dnia: Czerwca 04, 2010, 10:24:41 am »
Z tego linka wolnemedia:

DZIWNE SPRAWY, SUGERUJĄCE, A W NIEKTÓRYCH PRRZYPADKACH DOWODZĄCE, ŻE NIE BYŁA TO ŻADNA TRAGEDIA, LECZ ZAMACH!!!
- Kwiaty, jakie miał dać prezydent, a były w samolocie, są nienaruszone.

 :lol:

rozwaliło mnie to ;P


sieq, ja się zastanawiam co musieli czuć ci którzy lecieli w silniku, a potem z niego wychodzili, żeby zostać zastrzelonymi przez ruskich.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #979 dnia: Czerwca 04, 2010, 10:25:56 am »
sieq, ja się zastanawiam co musieli czuć ci którzy lecieli w silniku, a potem z niego wychodzili, żeby zostać zastrzelonymi przez ruskich.

:lol: :lol: :lol: Przepraszam, ale bardzo ładny PWNED.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #980 dnia: Czerwca 04, 2010, 10:45:22 am »
Zawsze jak oglądam ten  pierwszy film ze smoleńska myślę co Ci biedni Polacy mogli czuć. Spadli z nieba ledwo przeżyli wypadek i jeszcze ruskie trzymali ich na muszce… obłęd.

Nic nie czuli. Ledwo zdążyli się zorientować co się dzieje i zginęli rozbijając się o ziemie. Przeżycie takiego upadku jest po prostu niemożliwe.

Wiadomość scalona: [time]Czerwiec 04, 2010, 09:29:21 am[/time]

http://wolnemedia.net/?p=21358


Ooo to na tej stronie pokazywali tylną część samolotu i usilnie twierdzili, że to jest kokpit dziwiąc się przy tym jak to możliwe, że w tak dobrze zachowanym kokpicie nikt nie przeżył. Bez komentarza.

Tak to ta strona. Kadłub jest na filmiku po lewej stronie na samym początku tuż za tym wywróconym podwoziem. Polecam ściągnąć film założyć porządne słuchawki umyć uszy i kilka razy przesłuchać. „uspokój się” i „ja wam dam kur**” słychać ewidentnie! Warto podkreślić że film jest autentyczny i oryginalny.  

Jakiego upadku? Z 20m? Chłopie nie rozśmieszaj mnie samoloty spadały bez paliwa z ponad pół kilometra na ziemie i ludzie przeżywali. W ostatnim 10leciu sporo takich katastrof można wymienić. Paliwo u nas nie wybuchło to powiedz mi co rozpierdoliło samolot na tak wielkiej przestrzeni? Tylko nie mów że ta nieszczęsna brzózka się do tego przyczyniła.

Music tak na serio i dziwie się że ciężko wam w to uwierzyć. Gdyby nie było filmu też pewnie bym nie wierzył miałbym jedynie podejrzenia. W końcu to je**na Rosja której służby wykończyły już masę osób. Trzeba być skończonym idiotą (Tusk) żeby im ufać.

http://www.fakt.pl/Rosyjski-samolot-rozbil-sie-pod-Moskwa,artykuly,67393,1.html Tu 204 który lądował kilometr przed pasem w lesie. Wszyscy przeżyli.


Kadłub

Kolejne pytanie za 100PKT! Dlaczego górny silnik który wcześniej był niesłusznie brany za kadłub leży w normalnej pozycji tak jakby samolot lądował na podwoziu? Gdyby lądował na plecach ten silnik byłby kompletnie zniszczony.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2010, 11:34:26 am wysłana przez sieq »

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #981 dnia: Czerwca 04, 2010, 11:48:59 am »
Kadłub obok tylnego podwozia? Jeśli dobrze rozumiem to samolot jest rozwalony od miejsca w którym widać podwozie do prawej strony i w przód, tam dalej widać trochę ognia. Więc kadłub nie może być praktycznie obok, co on się złożył?
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #982 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:14:16 pm »
Kolejne pytanie za 100PKT! Dlaczego górny silnik który wcześniej był niesłusznie brany za kadłub leży w normalnej pozycji tak jakby samolot lądował na podwoziu? Gdyby lądował na plecach ten silnik byłby kompletnie zniszczony.

No i jest zniszczony. Wszystkie stateczniki (boczne i górny) są poobrywane co sugeruje, że ów silnik koziołkował wielokrotnie. Dziękuję za 100 punktów.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #983 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:23:02 pm »
 Niestety nie mogę przyznać 100pkt. Gdyby samolot lądował na plecach ten silnik byłby w kawałkach.



ale pokoziołkował  :lol: dokładnie w lini lądowania leży (w połowie miejsca lądowania)

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #984 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:26:24 pm »
Sieq, jaka jest twoja wersja tego zdarzenia? Opisz mi co się stało od początku do końca, dobrze?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #985 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:31:46 pm »
Sieq, jaka jest twoja wersja tego zdarzenia? Opisz mi co się stało od początku do końca, dobrze?
Wpis.

Jeżeli wylądowali awaryjnie, to czemu czarne skrzynki przestały rejestrować po wylądowaniu a ostatnie słowa są wypowiedziane przed katastrofą?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #986 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:36:19 pm »
Jak coś koziołkuje to oznacza, że nie może być ułożone w linii lądowania? Od kiedy takie teorie tworzymy? Stateczniki były poobrywane się z dupy sie to nie zrobiło.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #987 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:40:11 pm »
Nic nie czuli. Ledwo zdążyli się zorientować co się dzieje i zginęli rozbijając się o ziemie. Przeżycie takiego upadku jest po prostu niemożliwe.

Też nie pierd**, bo przed uderzeniem w ziemię samolot miał parametry schodzenia podobne do lądowania. Samoloty lądują awaryjnie nawet bez wysuniętego podwozia, walą przy tej prędkości kadłubem o beton, a ludzie wychodzą z tego bez szwanku.

Jeżeli wylądowali awaryjnie, to czemu czarne skrzynki przestały rejestrować po wylądowaniu a ostatnie słowa są wypowiedziane przed katastrofą?

Będąc precyzyjnym, to my czarnych skrzynek nie mamy, tylko stenogramy spisane przez rusków. Nie żebym przychylał się do wersji sieqa, ale gdyby faktycznie dobijali pasażerów, raczej prawdziwych zapisów byśmy nie poznali nigdy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #988 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:43:01 pm »
Nic nie czuli. Ledwo zdążyli się zorientować co się dzieje i zginęli rozbijając się o ziemie. Przeżycie takiego upadku jest po prostu niemożliwe.

Też nie pierd**, bo przed uderzeniem w ziemię samolot miał parametry schodzenia podobne do lądowania. Samoloty lądują awaryjnie nawet bez wysuniętego podwozia, walą przy tej prędkości kadłubem o beton, a ludzie wychodzą z tego bez szwanku.


Tyle, że ten samolot obróciło więc uderzał w ziemię najsłabszą częścią konstrukcji. Poczytaj jakie siły G tam działały. Żaden człowiek nie mógłby tego przetrwać.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #989 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:47:50 pm »
Może i najsłabszą, ale żeby się rozsypał w drobny mak? Obrót o 180 stopni wokół własnej osi siły uderzenia o ziemię nie zwiększył. Przeciążenia były podobne do awaryjnego lądowania.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #990 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:49:49 pm »
Swoją drogą jeśli samolot zaczęło wykręcać dookoła własnej osi to powinno być to zarejestrowane na czarnych skrzynkach.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #991 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:50:15 pm »
 Jak mógł się obrócić skoro górny silnik jest w prawie idealnym stanie. W 0,5sek 140ton obraca się o 180stopni. Pół sekundy tyle jest od "kur** mać" do uderzenia w ziemie. Do końca słychać krzyki  jeśli byłoby tak olbrzymie przeciążenie to nikt nie wydobyłby z siebie czegokolwiek oprócz moczu i kału.

Co do wcześniejszych pytań to Iras odpowiedział zgadzam się z nim. Jakiejś swojej ostatecznej wersji nie posiadam. Wierzę w filmik który został nagrany kilka chwil po katastrofie tylko tego w 100% mogę być pewny.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2010, 12:54:48 pm wysłana przez sieq »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #992 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:53:28 pm »
Symulacja lotu oparta na analizie i parametrach wskazuje, że samolot nie obrócił się całkiem o 180 stopni, tylko obrócił się o około 90, zarył skrzydłem w ziemie i dalej wykonując obrót rozrywało go na części. Przecież to było szeroko dostępne i można było sobie sprawdzić jak wyglądały ostatnie chwile. Zaglądaj czasem na inne stronki niż te, które wcześniej wklejałeś. :roll:

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #993 dnia: Czerwca 04, 2010, 13:00:30 pm »
Aha a jak się dalej przewrócił na plecy to górnego silnika nie przykrył tak? W magiczny sposób oderwał się wcześniej i spadł na ziemie w prawie nie naruszonym stanie w pozycji takiej jakiej znajdował się na samolocie. Z deczka dziwne to ale okej.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #994 dnia: Czerwca 04, 2010, 13:12:00 pm »
Nic nie czuli. Ledwo zdążyli się zorientować co się dzieje i zginęli rozbijając się o ziemie. Przeżycie takiego upadku jest po prostu niemożliwe.

Też nie pierd**, bo przed uderzeniem w ziemię samolot miał parametry schodzenia podobne do lądowania. Samoloty lądują awaryjnie nawet bez wysuniętego podwozia, walą przy tej prędkości kadłubem o beton, a ludzie wychodzą z tego bez szwanku.


Tyle, że ten samolot obróciło więc uderzał w ziemię najsłabszą częścią konstrukcji. Poczytaj jakie siły G tam działały. Żaden człowiek nie mógłby tego przetrwać.
Trudno przeżyć spadając z 10 metrów, trudno przeżyć jak się porusza z prędkością 200km/h i uderza w ziemię, trudno przeżyć jak się ma zderzenie z drzewami. Teraz wyobraź sobie, ze samolot spadał z za duża prędkością z 20 metrów, leciał około 200km/h i miał zderzenie z drzewami, a ludzie byli zamknięci w metalowej pouszcze. Nie było najmniejszych szans by ktoś przeżył.

Polecam ściągnąć film założyć porządne słuchawki umyć uszy i kilka razy przesłuchać. „uspokój się” i „ja wam dam kur**” słychać ewidentnie!
Tak się składa, że mój brat ma profesjonalną kartę dźwiękową za 1000zł, profesjonalne studyjne słuchawki i nic takiego nie usłyszałem. A tutaj nowiązanie do interpretacji tego co słychać na filmiku z katastrofy:

No jak byk słychać "ssij" albo "podnieśli prześliczne"

Teraz coś od siebie. Po prostu jestem w szoku jacy ludzie potrafią być. Poprostu nie wierze, ze ktoś twierdzi, że to jakiś zamach był i tworzy teorie spiskowe. Jak upubliczniono scenogramy to już byłem pewein, że te osoby zrozumieją głupotę swojego myslenia, ale widzę, że tak się nie stało..

Już takie gadanie, ze ktoś zastrzelił tych co przeżyli to już skrajna głupota. Raz dwa coś takiego by wyszło na sesji zwłok.

Poza tym, po ca ja w ogóle dyskutuje na tan temat.

Jak są ludzie co twierdzą, że nie było II wojny światowej, ze jest to tylko nam wmawiane, albo, że nie ma Stanów Zjednoczyonych tylko tworzy się nam w mediach taki wizerunek utopii, to nie powinno mnie dziwić, ze ktoś twierdzi, ze to był zamach.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #995 dnia: Czerwca 04, 2010, 13:17:53 pm »
W "Zagubionych" wielu udało się przeżyć wypadek samolotu, więc czegoś tutaj nie rozumiem. To musiał być spisek!!!1!1!1!1 :twisted:
PSN ID: WojtqGO

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #996 dnia: Czerwca 04, 2010, 13:27:18 pm »
Cytat: Boban
Przeżycie takiego upadku jest po prostu niemożliwe.

Cytat: Piter_Neostrada
Nie było najmniejszych szans by ktoś przeżył.

http://www.dziennik.krakow.pl/pl/aktualnosci/swiat/1017951-tragedia-na-lotnisku-w-trypolisie-przezyl-tylko-maly-chlopiec.html

Dobrze, że on nie wiedział, że nie miał najmniejszych szans na przeżycie takiego wypadku, bo by pewnie wziął i umarł.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #997 dnia: Czerwca 04, 2010, 13:41:06 pm »
1 ze 104 pasażerów i w dodatku mały chłopiec (masa ciała). To potwierdza, że tragedia TU 154 była rosyjskim zamachem. :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2010, 13:43:46 pm wysłana przez BoBaN »

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #998 dnia: Czerwca 04, 2010, 13:48:46 pm »
Pisałem coś o rosyjskim zamachu Boban?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #999 dnia: Czerwca 04, 2010, 13:52:10 pm »
Już takie gadanie, ze ktoś zastrzelił tych co przeżyli to już skrajna głupota. Raz dwa coś takiego by wyszło na sesji zwłok.

I znów. Sekcje przeprowadzali Rosjanie, a polska strona do tej pory nie dostała nawet protokołów z tych sekcji.