Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 509144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1480 dnia: Kwietnia 14, 2011, 17:24:17 pm »
Teorie spiskowe na temat Smoleńska zajebiście kurewsko wykraczają poza granice zdrowego rozsądku i jakiejkolwiek logiki. Ile można z takimi bzdurami, jak sieq zapuszcza, napier**lać?

Unlimited

  • Gość

Spidey^

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1482 dnia: Kwietnia 14, 2011, 18:31:15 pm »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1483 dnia: Kwietnia 14, 2011, 18:34:09 pm »
To lecimy z nowym tematem(jak nie było):

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1375203/The-memo-proves-aliens-landed-Roswell--released-online-FBI.html
W treść tych "raportów" (bo jak nazwać raport, opisujący wrażenia kogoś innego) się nie zagłębiam, ale o tych zdjęciach (film też jest) z sekcji zwłok obcych, choć dość wiarygodne, to już nie raz widziałem i słyszałem, że fake jak stąd na Marsa.

Poza łykaniem filmów o kosmitach i natknięcia się od czasu do czasu na jakieś zdjęcia z latającymi talerzami, jako małolat przeczytałem zbiór opowiadań ludzi na temat bliskich spotkań z przedstawicielami innych planet. Pamiętam jedno, że przez te kur** opowiastki z pół roku miałem problemy ze snem, w obawie przed szarymi stworkami o wyłupiastych oczach, stukającymi w okno.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1484 dnia: Kwietnia 14, 2011, 18:56:45 pm »

To jest chyba najgorsza teoria spiskowa w kosmosie.
SW-5606-3156-4802

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1485 dnia: Kwietnia 14, 2011, 18:56:54 pm »


Jakie pierdoły :lol:

Jacek, a co Ty w swojej muzyce przekazujesz słuchaczą?

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1486 dnia: Kwietnia 14, 2011, 19:03:50 pm »


Mnie to zaciekawiło, jestem na 2 części, ale wiele rzeczy się potwierdza.

Ps. Na szczęście nie wykorzystują bitu który może zabić człowieka.. ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2011, 19:08:23 pm wysłana przez Unlimited »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1487 dnia: Kwietnia 14, 2011, 20:55:04 pm »
Teorie spiskowe na temat Smoleńska zajebiście kurewsko wykraczają poza granice zdrowego rozsądku i jakiejkolwiek logiki. Ile można z takimi bzdurami, jak sieq zapuszcza, napier**lać?
obrady Okrągłego stołu pokazują, że polityka to naprawdę brudny interes,a sentymenty mogą być pokazywane tylko w mediach.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Spidey^

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1488 dnia: Kwietnia 14, 2011, 21:16:00 pm »

To jest chyba najgorsza teoria spiskowa w kosmosie.



Jakie pierdoły :lol:

Jacek, a co Ty w swojej muzyce przekazujesz słuchaczą?

Gratuluję obejrzenia w 15 minut ponad półtoragodzinnego materiału :lol:

A tak w ogóle to w tym wszystkim nie chodzi o to żeby oglądać i łykać wszystko jak młode pelikany tylko wyciągać własne wnioski. Niech któryś z was wytłumaczy mi dlaczego w teledysku Rihanna S&M w 0:38 sekundzie pojawia się napis "Rihanna illuminati princess"? :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2011, 21:17:55 pm wysłana przez Spidey^ »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1489 dnia: Kwietnia 14, 2011, 21:31:19 pm »
Pewnie dlatego, że lśni jak księżniczka. Księżniczka szatana.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1490 dnia: Kwietnia 14, 2011, 22:01:33 pm »
Jest tam też napisane SLUT  :o
Nie obejrzałem całego materiału wystarczyła mi myśl przewodnia pierwszej części "w klipach często pojawia się Rain Man i oczko - zmowa diabła, przekaz podprogowy do robienia ludziom gówna z głów". W dobie kur** internetu i przy liczbie twórców muzyki  przewyższającej liczbę jej odbiorców.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2011, 22:10:07 pm wysłana przez wojteq »
SW-5606-3156-4802

Ogur

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1491 dnia: Kwietnia 14, 2011, 22:22:04 pm »
Pierdolenie trzy po trzy. I jeszcze ta wkurwiająca muzyczka będąca cały czas w tle. Jakby, kur**, nie mogli zrobić filmu bez tych poj**anych fajerwerków (zawodzący song w tle, jakieś okultystyczne symbole wyskakujące z dupy między wątkami). Przecież to wiadomka, że ten materiał jest robiony pod odpowiednią publikę. Lepiej przestań oglądać to gówno.

Powiem jeszcze - jeżeli zależałoby mi na rozpadzie jakiegoś państwa (np. byłbym muzułmańskim terrorystą) to atakowałbym na wszystkich możliwych frontach. Między innymi spamował bym youtube takimi chujowymi filmikami, żeby prać mózgi przyszłych agentów. Fajna teoria? :] Może zrobię z tego film i wrzucę na tubę.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1492 dnia: Kwietnia 14, 2011, 23:49:13 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1493 dnia: Kwietnia 15, 2011, 00:01:24 am »
Hahaha :lol:

A Apollo 11 nie wylądował na księżycu.

Wiadomość scalona: Kwietnia 15, 2011, 00:02:05 am
Najlepsze te wszystkie obliczenia, dzięki którym myśłi się tak: "Są obliczenia z duzymi liczbami! To musi być prawda!"

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1494 dnia: Kwietnia 15, 2011, 15:20:02 pm »
Odnośnie wątku muzycznego, dołożę coś jeszcze(oliwy do ognia) ;)


pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1495 dnia: Kwietnia 15, 2011, 16:43:49 pm »
Wiedziałem, że POP to dzieło szatana i złych ludzi  8)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1496 dnia: Kwietnia 15, 2011, 17:28:42 pm »
Odnośnie wątku muzycznego, dołożę coś jeszcze(oliwy do ognia) ;)



A jak ta rada 13 szatanów może robić obrzędy wokół mp3 sprzedawanych w iTunes? :<

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1497 dnia: Kwietnia 15, 2011, 17:32:08 pm »
Mp3 to stratna kopia taśmy matki. Taśma matka jest tylko jedna-ta która wychodzi z studia. To z niej powstają płyty fizyczne czy formaty w postaci plików stratnych czy nie, a także ostatnio kopie Hi Res plików taśmy matki dla audiofilii.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2011, 17:33:47 pm wysłana przez Unlimited »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1498 dnia: Kwietnia 15, 2011, 17:38:03 pm »
To zmienia postać rzeczy. Przy obecnych ilościach wydawanych płyt, to ja nie wiem, jak te czarownice nadążają chrzcić taśmy matki.

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1499 dnia: Kwietnia 15, 2011, 17:40:01 pm »
Z tego co mówi ten Pan - John Todd, wystarczy że rzucą czar na tą jedną płytę - taśmę-matkę, zresztą to dotyczy tylko największych, jeśli jest to prawdą. Choć muzyka także może mieć demoniczne czy lecznicze moce, o czym świadczą np. obrzędy które wykonują szamani, większość z nich zna także taki bit który w niedługim czasie doprowadza do śmierci osoby która go słucha. Także ta teoria nie jest na pewno spisana na straty, a wydaję się być bardzo prawdopodobna szczególnie że każda religia czy stowarzyszenie ma swoje tajemnice których będzie strzegło, a do których dostęp ma niewielu. Szczególnie że to w głównej mierze Nasz umysł jest odbiorcą a także przekaźnikiem dźwięków, a co ważne jest nieograniczony. Na koniec dodam tylko taki jeden cytat:

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę. Eddy Manson
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2011, 17:49:57 pm wysłana przez Unlimited »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1500 dnia: Kwietnia 15, 2011, 17:54:24 pm »
Cytuj
taki bit który w niedługim czasie doprowadza do śmierci osoby która go słucha.
ahahahahaaha dobre :grin:

Jacek84

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1501 dnia: Kwietnia 15, 2011, 17:57:43 pm »
Cytuj
Choć muzyka także może mieć demoniczne czy lecznicze moce, o czym świadczą np. obrzędy które wykonują szamani,
No no.

Trochę jak: "człowiek ma duszę, świadczy o tym zmartwychwstanie Jezusa".

Ogur

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1502 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:01:00 pm »
Cytuj
taki bit który w niedługim czasie doprowadza do śmierci osoby która go słucha.
ahahahahaaha dobre :grin:



Przykład. Dzisiaj prawie umarłem.

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1503 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:05:50 pm »
Widze ze niektorzy sa niedoinformowani, polecam google. Akurat jest to potwierdzone..efekt taki takze mozna uzyskac w muzyce Techno ktora m.in swoje korzenie ma w rytualach wykonywanych przez szamanow, nie mowie juz o wpadaniu w trans i temu podobne sytuacje. Jednak jest to dosc obszerny temat.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2011, 18:07:32 pm wysłana przez Unlimited »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1504 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:09:10 pm »
Zomg ale pod wpływem psychotropów.

Jacek84

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1505 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:11:04 pm »
O Jezusie też jest sporo w google.

Jeśli coś nie jest potwierdzalne empirycznie to jest o dupę rozbić. I to zasada, która tyczy się każdej dziedziny nauki. W przeciwnym razie - stygmaty to prawda, Bóg istnieje, a WTC to spisek, bo dużo o tym piszą. Litości. Działanie muzyki na psychikę jest empirycznie potwierdzone. Niestety kolego, demony i "właściwości lecznicze" to już szarlataństwo ale możesz sobie w to wierzyć, gdyż ktoś o tym napisał!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2011, 18:13:03 pm wysłana przez Jacek84 »

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1506 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:13:33 pm »
Blachor nie tylko, sam kiedyś wpadłem w trans, który o mało co nie skończył się źle.

@ Jacus

Polecam literature, nie tylko internet. Poza tym zapominasz że każdy słyszy inaczej, ten kto słyszy więcej, a sam mogę się do tej grupy zapisać po testach wykonywanych na słyszalność odpowiednich częstotliwości. Poza tym muzyka nie działa tylko na psychikę. Jednak jeśli o psychice mowa, to właśnie w dużej mierze od Naszej psychiki zależy jak się dalej ułoży choroba i wiele innych spraw. Odnośnie Demonów itd. zgodzę się że to już jest sprawa posunięta o krok dalej. I to już o wiele trudniej udowodnić..co nie znaczy że nie ma na świecie przykładów na to.

Ps. Polecę Ci na początek taką książkę Davida Crossbego, Tajemnicza moc muzyki.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2011, 18:28:20 pm wysłana przez Unlimited »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1507 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:16:43 pm »
Cytuj
taki bit który w niedługim czasie doprowadza do śmierci osoby która go słucha.
ahahahahaaha dobre :grin:



Przykład. Dzisiaj prawie umarłem.

Fajna nawet.

Ogur

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1508 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:20:02 pm »
Blachor nie tylko, sam kiedys wpadlem w trans, ktory o malo co nie skoncz
yl sie zle.

@ Jacus

Polecam literature, nie tylko internet.

http://www.empik.com/sztuka-pierdzenia,prod58590419,ksiazka-p?gclid=CK-r_7_2nqgCFQUz3wodUwtQIA

Literatura. Książkę można sobie wydać o czym kto chce. Wystarczy kasa.

Jacek84

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1509 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:22:53 pm »
Polecam literature, nie tylko internet.
Ziom, gdybym nie czytał książek to kaleczyłbym język(i) tak jak Ty. Czego nie robię, Bogu/szamanom/Thorowi dzięki.

Natomaist jesli dysponujesz tytułami, w których empirycznie potwierdzono istnienie demonów, lecznicze właściwości muzyki oraz, przede wszystkim nieodżałowany "morderczy bit" to ja poproszę!

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1510 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:30:04 pm »
@ Jacek

Zdaniem psychologów muzyka kształtuje nasz sposób postrzegania i myślenia o otaczającym świecie. Innymi słowy muzyka ma dostęp do naszej podświadomości. Ma to swe podstawy fizjologiczne. Wiadomo, że nerwy słuchowe to najwrażliwsze z ludzkich zmysłów. Badania prowadzone na Uniwersytecie w Stanford potwierdzają ich dominację nie tylko na poziomie fizycznym i podświadomości, ale także w dziedzinie przeżyć transcendentalnych, charakterystycznych dla istot ludzkich, zwanych w psychologii jako wzruszenie. Odkryto, że tego rodzaju przeżycia najczęściej występują pod wpływem muzyki. Muzykolog Dawid Crossby potwierdza odkrycia Uniwersytetu w Stanford w książce "Tajemnicza moc muzyki". Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, można stwierdzić, że żadna dziedzina sztuki nie porusza ani nie wpływa na podświadomość tak jak muzyka. Dawid Crossby miał na myśli oddziaływanie na podświadomość, gdy w wywiadzie dla magazynu "Rolling Stones" stwierdził, że poprzez muzykę może zmienić system wartości swoich słuchaczy i w końcu wykraść ich rodzicom. Crossby nie jest osamotniony. Jimmi Hendrix prawdopodobnie największy geniusz rocka powiedział dla pisma "Life" w roku 1969: "Wszystko mogę wytłumaczyć lepiej poprzez muzykę. Hipnotyzuję ludzi, aż dochodzą oni do podstawowego stanu, a gdy osiągnę moment największej słabości, mogę przemówić do ich podświadomości i wmówić im co chcę".

Eddy Manson świadomy tej niezwykłej mocy muzyki ostrzega: "Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu, może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę".

Ps. Poza tym polecam książki o amplitudzie dźwięków, o tym jak poszczególne harmoniczne pasma wpływają na to jak i co odbierasz, zjawisko psychoakustyki, jak każdy z Nas inaczej słyszy etc. Widzę że chcesz się wymądrzać, ale nie masz czym.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2011, 18:32:57 pm wysłana przez Unlimited »

Jacek84

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1511 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:34:03 pm »
Przyznałem Ci rację w tej kwestii więc nie wiem po ch** elaborat. Paragraf o Hendriksie i manipulacji z dupy, bo doskonale wiadomo kto i pod wpływem czego słuchał Hendrixa. Jak połowa widowni była na kwasie to nie jest to jakieś novum. Nie kwestionuję również paradygmatów NAUKI. Pytałem o te pierdoły o demonach, szamanach itd. To nauka nie jest.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2011, 18:35:49 pm wysłana przez Jacek84 »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1512 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:34:29 pm »
Ten film o przemyśle muzycznym już widziałem z tydzień, dwa temu, całkiem spoko, w sumie nie wierzę, że to jest tak jak tam jest przedstawione i mam swoją własną koncepcję, ale warto raczej obejrzeć.



To jest chyba najgorsza teoria spiskowa w kosmosie.

Jest tam też napisane SLUT  :o
Nie obejrzałem całego materiału wystarczyła mi myśl przewodnia pierwszej części "w klipach często pojawia się Rain Man i oczko - zmowa diabła, przekaz podprogowy do robienia ludziom gówna z głów". W dobie kur** internetu i przy liczbie twórców muzyki  przewyższającej liczbę jej odbiorców.

Staryyyy, Ty i 80% innych studentów tylko potwierdzacie teorię, że jednak można robić ludziom gówna z głów.  :angel:






Kuźwa, co z tym cytowaniem. Dwie ostatnie linijki są moje!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2011, 18:37:36 pm wysłana przez Ciapkas »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1513 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:34:41 pm »
Unli nieładnie nie podawać źródła.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1514 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:37:00 pm »
Widze ze niektorzy sa niedoinformowani, polecam google. Akurat jest to potwierdzone..efekt taki takze mozna uzyskac w muzyce Techno ktora m.in swoje korzenie ma w rytualach wykonywanych przez szamanow, nie mowie juz o wpadaniu w trans i temu podobne sytuacje. Jednak jest to dosc obszerny temat.
Są dźwięki które mogą wywołać odmienne stany świadomości jak np hemi sync czy programy typu i-doser. Tylko że:
-nie na wszystkich działa.
-działa raczej tylko na słuchawkach bo tylko tak da się uzyskać synchronizacje.
-efekt jest co najwyżej średni.
Bajki o zabójczych dźwiękach to można opowiadać dzieciom.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2011, 18:39:03 pm wysłana przez Wulfen »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1515 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:42:12 pm »
Obejrzyjcie ten film to będzie można pogadać. Nawet nie wiecie w jakim celu robi się to, ale chcecie na ten temat dyskutować.

Cytuj
Bajki o zabójczych dźwiękach to można opowiadać dzieciom.

Kto Ci mówił o zabójczych dźwiękach?

Jacek84

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1516 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:43:43 pm »
kur**, wyskakujesz jak filip z konopii. Weź poczytaj najpierw co Unlimited napisał, a potem się udzielaj.

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1517 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:44:34 pm »
Przyznałem Ci rację w tej kwestii więc nie wiem po ch** elaborat. Pytałem o te pierdoły o demonach, szamanach itd.

To już trzeba doznać na własne skórze, to także kwestia wiary, osobowości, wiedzy na temat danych rytuałów, okultyzmu, psychiki itd. Także nie każdy się o tym dowie, czy będzie o tym przekonany, ja także nie mam zamiaru na siłę kogoś(w tym Ciebie) przekonywać.

Odnośnie bitu który zabija, po prostu w jakiś magiczny sposób zakłóca, a raczej trzeba powiedzieć synchronizuję się z pracą serca, co w konsekwencji dąży do śmierci. Oczywiście jest to już jakaś końcowa faza pewnego wpadnięcia w trans. Miałem gdzieś też nagraną o tym audycję(jeszcze stara audycja Techno Terror), jak odnajdę to podeślę Ci linka.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1518 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:45:43 pm »
Prócz szamanów nic nieprawdziwego nie napisał. Myślałem, że gadacie w odniesieniu do filmu.

Jacek84

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1519 dnia: Kwietnia 15, 2011, 18:46:36 pm »
Przyznałem Ci rację w tej kwestii więc nie wiem po ch** elaborat. Pytałem o te pierdoły o demonach, szamanach itd.

To już trzeba doznać na własne skórze, to także kwestia wiary, osobowości, wiedzy na temat danych rytuałów, okultyzmu, psychiki itd. Także nie każdy się o tym dowie, czy będzie o tym przekonany, ja także nie mam zamiaru na siłę kogoś(w tym Ciebie) przekonywać.

Odnośnie bitu który zabija, po prostu w jakiś magiczny sposób zakłóca, a raczej trzeba powiedzieć synchronizuję się z pracą serca, co w konsekwencji dąży do śmierci. Oczywiście jest to już jakaś końcowa faza pewnego wpadnięcia w trans.

A teraz przeczytaj co pisałem i schowaj do kieszeni "argumenty" o literaturze. Może innym razem, do kogoś innego. W końcu się uda!