Autor Wątek: To My Pijacy  (Przeczytany 104116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #120 dnia: Września 26, 2008, 20:59:25 pm »
Skoro już odkopujemy...
Hubi, ale my wiemy lepiej więc się nie kłuć- kaszlałeś :sad:


btw ja się zaciągać nauczyłem w ciekawy sposób dość, w sumie dość radyklalny...
Aras, co to za sposób?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #121 dnia: Września 26, 2008, 21:48:02 pm »
Pijacy to mogą byc np. Anglicy, My natomiast jesteśmy pijący ! :lol:

az wyjatkowo sie z toba zgodze:D

svonston

  • Gość
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #122 dnia: Września 27, 2008, 12:56:23 pm »
Aż dziw bierze, że ten temat umarł, ożyj!11  :o
Górnik. Teraz Wór by na całe forum wystarczył, tak w ogóle. Często tam ludzie dają śmieszne filmiki, piszą, co ich wkurza albo szokuje, gadają normalnie. Tylko brakuje info o konsolach i nie potrzeba nam innych tematów! 8)

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #123 dnia: Września 28, 2008, 14:52:28 pm »
Piję dużo, tj. okazjonalnie oczywiście. Z wczoraj...



x3 / 8



x1 / 8



0,5 x1 / 6



0,5 x 1 / 5

A nad ranem...



Efekt piorunujący, wierzycie mi na słowo?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

svonston

  • Gość
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #124 dnia: Września 28, 2008, 14:53:33 pm »
Ale e-lans, ho ho ho. Fantastycznie.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #125 dnia: Września 28, 2008, 14:54:27 pm »
Ale e-lans, ho ho ho. Fantastycznie.
E-lans to masz chyba w gadkach...ja mówię o oblewaniu swoich urodzin :P

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #126 dnia: Września 28, 2008, 14:54:58 pm »
I jak absynt ?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #127 dnia: Września 28, 2008, 14:56:57 pm »
 :?

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #128 dnia: Września 28, 2008, 14:57:04 pm »
Nie piłeś nigdy? Nad granicą młodzież spożywa to często ci powiem (nie całe 15 euraków flaszka)...hmm...halunów się po tym nie ma, ale faza jest "odrobinę" inna, jakby większe "falowanie".

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #129 dnia: Września 28, 2008, 15:06:07 pm »
Ale e-lans, ho ho ho. Fantastycznie.

No ja wale tak czy siak albo z kumplami 3g, albo sam 1,5. :) Tylko sie zastanawiam czy Spice Diamond czy Spice (Silver) - co polecacie? Ma byc lajcik, smiech, fajnie nastroj na wieczor i przed spaniem. : ]


grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #130 dnia: Września 28, 2008, 15:07:32 pm »
 :lol:

svonston

  • Gość
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #131 dnia: Września 28, 2008, 15:08:39 pm »
Ale e-lans, ho ho ho. Fantastycznie.

No ja wale tak czy siak albo z kumplami 3g, albo sam 1,5. :) Tylko sie zastanawiam czy Spice Diamond czy Spice (Silver) - co polecacie? Ma byc lajcik, smiech, fajnie nastroj na wieczor i przed spaniem. : ]

Czy lansem jest kupienie czegos, czego efektow nie znam, w tym zakupuje tak, ze w sumie wychodzi 0.5 grama na glowe?
Aaaa, no i tam jest pytanie, ktore jest lepsze. No ale coz.

Dla mnie jest roznica miedzy napisaniem "wypilem 13 litrow w 2 minut" a "ktore lepsze, zeby sie fajnie pobawic?"

No ale...
:lol:
Poczytałem opinie w tym sklepie odnośnie Spice D i w piątek zamawiam 6g  :lol:
Okej...  :roll:

« Ostatnia zmiana: Września 28, 2008, 15:16:21 pm wysłana przez svonston »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #132 dnia: Września 28, 2008, 15:37:50 pm »
Spoko, svon, tylko...kto napisał...

"wypilem 13 litrow w 2 minut"

Ja?? Jestem po prostu po naprawdę fajnej bibie, a ty mi tu wyjeżdzasz z jakimś e-lansowaniem. Myślisz, że koleś który ma 304 posty po pół roku pisania na tym forum, na prawdę chcę się "e-lansować". Skąd taki wniosek, w ogóle czym się tu chwalić? Alkoholem? Uwierz mi, że po tej imprezie wszyscy byli tak wy-elansowani, że się jest czym chwalić, że hoho. He...a w ogóle to jaki jest tytuł tego wątku bo średnio widzę, jakiś pijany jestem czy cuś...]

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

svonston

  • Gość
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #133 dnia: Września 28, 2008, 15:39:35 pm »
Juz luzujmy, nie klocmy sie, milosc. :*

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #134 dnia: Września 28, 2008, 15:42:29 pm »
Nie ma miłości, nienawidzę cię, bujaj się, jesteś moim wrogiem, bankowo masz minusa każdego dnia...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #135 dnia: Września 28, 2008, 15:59:22 pm »
Nie ma miłości, nienawidzę cię, bujaj się, jesteś moim wrogiem, bankowo masz minusa każdego dnia...

A po cichutku:*
Geez, co to w ogóle za tekst?

Za bardzo chcesz być fajny.  8)

svonston

  • Gość
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #136 dnia: Września 28, 2008, 16:00:04 pm »
No, ale minusa dostalem. :x

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #137 dnia: Września 28, 2008, 16:30:25 pm »

Geez, co to w ogóle za tekst?

Za bardzo chcesz być fajny.  8)
Pójdę o krok dalej i powiem nawet, że chcę być e-fajny.

No, ale minusa dostalem. :x
Ja tyż, więc jesteśmy kwita?

Nie ma jak to mały offtopic poranną porą kreślony...
Wracając do tematu, kiedyś pewien anglik powiedział mi o 12 popołudniu w niedziele w parku przed kościołem na rusholm w manchesterze dyndając flaszką niedopitetego absoluta z poprzedzającego dnia  "co ty kur**, polak jesteś i wódki nie chcesz pić?". EOT.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #138 dnia: Września 28, 2008, 16:35:52 pm »
Coraz bardziej tandetny ten topic.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #139 dnia: Września 28, 2008, 16:37:56 pm »
Też tak myślę.

PS: bardzo ładny absolut w avku.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #140 dnia: Września 28, 2008, 17:27:14 pm »
Dziękuję- mam go już od 3 lat.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #141 dnia: Września 29, 2008, 11:42:51 am »
ja dochodze do siebie po weekendzie, w sobote na targach piwa mi sie film urwal - ale z opowiesci znajomych wiem, ze nic bardzo glupiego nie zrobilem, no poza podrywaniem hostessy zywca, klotni z jej rodzicami (co oni tam robili??), proby pobicia jakiegos albanczyka i jego 3 polskich kolegow, zaskoczylo mnie, ze nie pamietam jak do domu dojechalem mimo, ze musialem sie przesiadac 3x w metrze :) - GPS w glowie dziala, w niedziele byla poprawka, odwiedzilli mnie znajomi wiec 0.7 absoluta poszlo + 0.7 smirnoffa, a to wszystko zakrapiane piwami :) - ale jakos zyje, fakt faktem jeszcze pokramow nie moge przyjmowac, ale jest ok, zawroty glowy powinny niedlugo minac :):)

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #142 dnia: Września 29, 2008, 19:06:06 pm »
ja podobnie jak Londek zaliczyłem nagłą utratę filmu heeh tzn po kolei najpierw bar z brejdakiem i niszczenie sie Lechem plus gorzka żołądkowa i na koniec Jim Beam fuuuuuu gowno niedobre. Potem poszaleliśmy na dyskotece i tam juz szla czysta Bols na przemian z Finlandia żurawinową ofc po 50ml razy takich kolejek z 8 dalej juz nie pamiętam czy były dalsze i tak do 4 rano i powrót nawet nie wiem jak ja dotarlem do domu.W ten sam dzień tudzież juz po 11 kac okropny ale go przespałem do godz 19 i bylo juz oki.

i co w tym jest najgorsze ze poszło mi 170zł nie wiem jakim cudem tyle przechlałem i i nie ma sie czym chwalić z czego cieszyć kuwa to qupota moja tyle przechlać :mad: :mad: :mad:

Diuk

  • Gość
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #143 dnia: Września 29, 2008, 19:48:41 pm »
i co w tym jest najgorsze ze poszło mi 170zł nie wiem jakim cudem tyle przechlałem i i nie ma sie czym chwalić z czego cieszyć kuwa to qupota moja tyle przechlać :mad: :mad: :mad:

Swoją drogą, nie szkoda Wam hajsu na taki szajs (u nas ta żurawinowa koło 40zł)? Moim zdaniem finlandia to jest maksymalnie przereklamowana wódka, jak dla mnie lepiej kupić sobie połówke soplicy czy sobieskiego niż walić "północną", bo za tą ceną masz litra tych wódek, a poniewiera bardzo ładnie. W ogóle smakowe wódki to bieda totalna, można pić to bez zapojki (no chyba, że mówimy o ukraińskich "wynalazkach" które np z miodem lub cytryną mają wspólną chyba tylko nalepkę na butelce...) a i tak nadaje się na walenie "pod smaka" niż na jakieś konkretniejsze picie. Finlandia ssie.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2008, 23:59:52 pm wysłana przez Diuk »

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #144 dnia: Września 29, 2008, 19:52:21 pm »
Dokładnie, Finlandia to trunek dla burżuja. Tymczasem Polska ma tak pięknie rozwinięty rynek gorzelniczy.

svonston

  • Gość
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #145 dnia: Września 29, 2008, 19:55:48 pm »
No, można sporo tańszych vódek kupić, poza tym żurawinowej nie ruszałbym, bo nie czuję różnicy w smaku. Jak ktoś chce smakowej, to zajebista jest Soplica Wiśniowa - nie czuć praktycznie vódki, a 37% siedzi. Cena jak za normalną połówkę.

W ogóle, to 3/4 ze "smakoszy" nie odróżniło by Finlandii od innych vódek, a gdybyś przelał Starogardzką do butelki po Bolsie, to pili by jakby to było najlepsze gówno pod słońcem.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #146 dnia: Września 29, 2008, 22:06:53 pm »
każdy pije to co lubi Finke żurawinową pije od niedawna fakt do tanich nie należy ale smakuje, ale najbardziej uwielbiam kosztować gorzka żołądkową z mięta wódka super w smaku jak ktoś lubi mięte no i nie droga i z Polmosu :-D

svonston

  • Gość
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #147 dnia: Września 29, 2008, 22:11:23 pm »
Właśnie co do "to my pijacy", to ustawiłem się na weekend już z jednym kumplem, z którym już dawno gdzieś nie byłem, a jeszcze dawniej nie piłem. Zwerbować jeszcze dwóch, pady i karty (eoj) w dłonie i można miło spędzić wieczór. ; )

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #148 dnia: Września 30, 2008, 20:07:35 pm »
Czytam tak o alkoholu jaki degustujecie i jakoś ochota mnie naszła na jakiegoś dobrego drinka chyba zapuszcze sobie jakis film i zrobie sobie drinka Martini + Sprait.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #149 dnia: Września 30, 2008, 23:58:15 pm »
Czytam tak o alkoholu jaki degustujecie i jakoś ochota mnie naszła na jakiegoś dobrego drinka chyba zapuszcze sobie jakis film i zrobie sobie drinka Martini + Sprait.


i za to masz plusikaaaaa świetny drink lubię często gęsto popijać, leciutki ale bardzo dobry w smaku tak dla kobiety jak i faceta.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #150 dnia: Października 01, 2008, 10:45:51 am »
Podwojna wodka + tonic = pycha, podwojny rum + cola = pycha, podwojny JackDaniels + cola = pycha, wodka tylko na 50atki lub 100etki.

Ktos pisal wczesniej o finlandii zurawinowej - afeeeeee.... zatrulem sie tym i od tamtej pory nie tykam tego, a zatrucie wyniklo z tego, ze siadlem sam ( znaczy sie kumpel zostawil mnie samego ze swoim 10 letnim bratem - a mlody nie chcial pic :/ - musialem pic z 2 kieliszkow :) ) do litrowej butelki tego i nawet nie wiem ile wypilem, bo jak sie obudzilem to juz bylem zupelnie gdzies indziej .

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #151 dnia: Października 01, 2008, 11:47:04 am »
W ogóle, to 3/4 ze "smakoszy" nie odróżniło by Finlandii od innych vódek, a gdybyś przelał Starogardzką do butelki po Bolsie, to pili by jakby to było najlepsze gówno pod słońcem.

Każdy, kto choć raz w życiu pił Starogardzką, zawsze pozna smak tego ścierwa. Przecież tego się prawie nie da pić  :-x

Smak tych lepszych wódek też łatwo odróżnić od tych gorszych.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #152 dnia: Października 01, 2008, 11:49:12 am »
hahah.... Iras tu mnie zaskoczyles, az mnie cofnelo jak zobaczylem nazwe Starogardzka :) wiem o czym mowisz, odradzam wszystkim to cos... nawet mocno schlodzona z dodatkiem cytrynki jest nie do wypicia... a jaki kac po niej straszny

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #153 dnia: Października 01, 2008, 12:07:56 pm »
W ogóle, to 3/4 ze "smakoszy" nie odróżniło by Finlandii od innych vódek, a gdybyś przelał Starogardzką do butelki po Bolsie, to pili by jakby to było najlepsze gówno pod słońcem.

Każdy, kto choć raz w życiu pił Starogardzką, zawsze pozna smak tego ścierwa. Przecież tego się prawie nie da pić  :-x

Smak tych lepszych wódek też łatwo odróżnić od tych gorszych.
:lol:
Pamiętam jak na jednej imprezie w drugim dniu "afterparty" zaprosiliśmy dziewczyny, a wszystko co było do wypicia już dawno zostało wypite. Do tego budżet był tak zacieśniony, że o jakieś lepszej wódce to mogliśmy jedynie pomarzyć, tak więc przelaliśmy starogardzką do pustych butelek po "panu Tadeuszu" i włala...kobiety piły ze smakiem :lol:. Taka starogardzka i tak wydaję się całkiem niezła, przyzna mi racje każdy kto pił chociażby wynalazek ala "z czerwoną kokardką". Z lepszych tanich wódek, jeżeli ktoś lubi drinki, to wczoraj piłem żołądkowa gorzką i wydaje się całkiem najs. Nie wiem co macie wszyscy do Finlandii, nie mówiąc o smakowej, ale mi ona smakuje. Nie tak dobrze jak smirnoff, ale jednak.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #154 dnia: Października 01, 2008, 12:42:22 pm »
z gorszych gówien nie polecam Niagary i Ojczystej jedne z najtańszych i ścierwo okrutne 

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #155 dnia: Października 01, 2008, 12:42:37 pm »
@ grami

"czerwona kartke" tez mialem okazje degustowac i uwazam, ze jest troszke lepsze od starogardzkiej, a co do zoladkowej - ta jest calkiem niezla, w UK mozna dostac zoladkowa DeLuxe - ktora jest poprostu "czysta", tez niezla.

Diuk

  • Gość
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #156 dnia: Października 01, 2008, 12:55:19 pm »
Jeśli Wy mówicie, że Starogardzkiej się pić nie da, to panowie polecam wam wynalazek o nazwie "Przenicznaja" lub "Arkadia" od naszych wschodnich sąsiadów, przy tym gównie Starogardzka (swoją drogą bez przesady z tą jej obrzydliwością) to jak szkocka Diva smakuje...

Zresztą, wódka nie po to jest by smakować, tylko dobrze poniewierać ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #157 dnia: Października 01, 2008, 13:00:58 pm »
Zresztą, wódka nie po to jest by smakować, tylko dobrze poniewierać ;)

dobrze gada! polac mu!

do tego wszystkiego dochodza wynalazki z tzw. "melin" przemycane wodki 10 zl za litr :)  - mialem okazje pic kilka takich 50% i powiem, ze zaskakujaco dobre.


btw. ostatnio zauwazylem ze po Smirnoffie choruje, tzn. kac straszny bole glowy, zoladek rozwalony itd. a np. po absolucie/zoladkowej/ Ruskij standart :) czy jakims whiskey jest OK.

svonston

  • Gość
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #158 dnia: Października 01, 2008, 13:16:53 pm »
Każdy, kto choć raz w życiu pił Starogardzką, zawsze pozna smak tego ścierwa. Przecież tego się prawie nie da pić  :-x

Smak tych lepszych wódek też łatwo odróżnić od tych gorszych.
Piłem Starogardzką i była niedobra, ale bez przesady. Gorsze są te włoskie gówna, co śmierdzą jak bimber ze skarpetami. Nie pamiętam nazwy.

Taaa, co do tych drogich vódek - zajebiście schłodzone vódki wchodzą praktycznie tak samo, może jakaś tam różnica w smaku jest, ale sram na smak, ma poniewierać. : ] Poza tym jakbym Ci wlał do butelki po Finlandii jakiegoś Absolwenta (nota bene bardzo dobra vódka, w sensie żaden kaszalot z przemytu, tania, po prostu okej), to byś po prostu nie odróżnił, co jest co. A Starogardzka w Finlandi = skwaszenie co najwyżej i "ojej, ale mi pierwszy kielon nie przeszedł". Buerk.

Czerwona kartka jest dobra, czasem u dziadka stoi. : )

@ grami

"czerwona kartke" tez mialem okazje degustowac i uwazam, ze jest troszke lepsze od starogardzkiej, a co do zoladkowej - ta jest calkiem niezla, w UK mozna dostac zoladkowa DeLuxe - ktora jest poprostu "czysta", tez niezla.
W Polsce też jest, nie martw się. :)
Opublikowane: Październik 01, 2008, 13:15:37
Pamiętam jak na jednej imprezie w drugim dniu "afterparty" zaprosiliśmy dziewczyny, a wszystko co było do wypicia już dawno zostało wypite. Do tego budżet był tak zacieśniony, że o jakieś lepszej wódce to mogliśmy jedynie pomarzyć, tak więc przelaliśmy starogardzką do pustych butelek po "panu Tadeuszu" i włala...kobiety piły ze smakiem :lol:. Taka starogardzka i tak wydaję się całkiem niezła, przyzna mi racje każdy kto pił chociażby wynalazek ala "z czerwoną kokardką". Z lepszych tanich wódek, jeżeli ktoś lubi drinki, to wczoraj piłem żołądkowa gorzką i wydaje się całkiem najs. Nie wiem co macie wszyscy do Finlandii, nie mówiąc o smakowej, ale mi ona smakuje. Nie tak dobrze jak smirnoff, ale jednak.
Wpis. Zwykłe pierdolenie. :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: To My Pijacy
« Odpowiedź #159 dnia: Października 01, 2008, 13:28:23 pm »
@ svon

wierze na slowo, napisalem tak jak napisalem bo pierwszy raz sie z ta odmiana zoladkowej spotkalem w UK, a ze kiedy bylem jeszcze w PL nie gradzilem "trunkami" zadnymi to mnie zdziwilo, ze nie probowalem tego "cuda" w PL :P


btw. wiem ze to moze nie dobry temat na te pytania, ale chcialem sie dowiedziec czy, ktorys z was mial okazje zapalic/wypic herbatke z tego :

http://en.wikipedia.org/wiki/Salvia_divinorum

wpiszcie sobie na youtube : salvia trip lub szalwia man :), a co najciekawsze roslinka jest zupelnie legalna :) ja juz wytropilem krzaczek dla siebie na ebay'u