Autor Wątek: Shenmue III  (Przeczytany 67172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 16, 2015, 18:57:07 pm »
Lipka, że ewentualne wydanie pudełkowe przewidują tylko na PC, ale bardzo zastanawia brak XO na liście sprzętów na które Shenmue 3 ma wyjść. Albo Microsoft ma totalnie na tą grę wyje**ne albo SONY może faktycznie będzie chciało w zamian za pomoc finansową pełny eks konsolowy. Tylko co wtedy z PC?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 16, 2015, 21:30:28 pm »
Tylko, że dialogi z tego trailera Shenmue 3 wyglądają tak samo drętwo jak te sprzed 16 lat.
Bo ten trailer pewnie był robiony z zerowym budżetem, by było cokolwiek nowego, co jeszcze dodatkowo podgrzeje i zachęci fanów do przekazania mamony.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 16, 2015, 23:15:08 pm »


 :P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 16, 2015, 23:26:18 pm »


Myślę, że wszystkie cele można spokojnie uznać za zaliczone :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 16, 2015, 23:46:35 pm »

Sony is officially helping with funding and development with Shenmue 3

Cytuj
It was just announced by Gio Corsi during their Live from E3 Stream on twitch. It was something to gauge interest and since it hit it's goal they are officially partnering up to help fund and develop with YS Net.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 17, 2015, 08:13:40 am »
Yeah. Można być spokojnym o jakość.

Samo pisanie w tym temacie sprawia mi radość i podniecenie. Tyle lat czekania i w końcu się udało :( :mad:

http://www.dualshockers.com/2015/06/16/yu-suzuki-talks-shenmue-iii-gives-more-details-on-the-game-and-its-new-focus/
Cytuj
- Yu Suzuki was getting nervous backstage before the announcement of Shemue III‘s Kickstarter, because he did not know if he could compete with all the big IPs that were getting announced, but then he heard the reaction of the crowd, and realized that it was just fine.

- You don’t need to have played the first two games to enjoy the third, and one of the stretch goals is to include some flashback videos.

- In Shenmue III the open world and freedom elements will be preserved, but Suzuki-san wants to also focus on the relationship between Ryo and Shenhua and on how they grow as people together.

- The only reason why the game will be made is because of the fans, he Suzuki-san couldn’t be more thrilled to be able to finally meet expectations. He feels the pressure, but he thinks he’ll be able to satisfy the need for the game and to make something special.

- According to Sony’s Gio Corsi, Shenmue III was the game most in demand for the #Buildingalist campaign. Sony met with Suzuki-san at GDC last year, and started the long road to get to the Kickstarter. They figured that the only way the game could be made was if the fans spoke up, and Kickstarter is the perfect place to see that. They set the two million dollars goal, pledging to make the game a reality if that was achieved. Corsi explained that Sony is “definitely a partner” for Shenmue III “the whole way.”
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2015, 08:49:13 am wysłana przez Ryo »

iko

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 17, 2015, 15:02:58 pm »


Dla mnie to jest nieco śmieszne, i na pewno nie dlatego, że takie próbuje być.
Wydaje mi się, że źle na to patrzysz, z resztą ilu jest takich ludzi? Multum.
Kiedyś Shenmue było dla nie których grą życia, wirtualną Japonią, smakiem tamtejszych czasów, potokiem świeżości. Sam pykam w Shenmue II i przyznam, że gra jakoś istotnie się niezestarzała. Atmosfera gry Segi udzieliła mi się od samego początku. Gram i gram, bo szpil jest tego WARTY.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 17, 2015, 15:30:20 pm »
Ja nie przeszedłem Shenmue. Miałem na miesiąc od kumpla dreamcasta z pierwszą częścią, podchodziłem kilka razy, ale nie znalazłem w grze nic ciekawego, a tragiczny schemat poruszania się postacią skutecznie mi utrudniał próbę poznania rzekomej cudowności tej gry.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 17, 2015, 15:35:14 pm »
nie znalazłem w grze nic ciekawego
[']

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 17, 2015, 15:36:28 pm »
Ja nie gralem, ale slyszalem duzo legend o tej produkcji. Niestety podjarka na niskim poziomie, ale nie krytykuje, bo nie mam do tego podstaw ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 17, 2015, 15:42:15 pm »
Nie kojarzę żadnej innej gry, w której się chodzi do pracy i dostaje za to hajs, który potem można przejebać na gierki w salonie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 17, 2015, 15:44:40 pm »
Takie wlasnie legendy do mnie docieraly. Pamietam, ze kuzyn byl tym mocno zajarany.

iko

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 17, 2015, 15:47:52 pm »
Ja nie przeszedłem Shenmue. Miałem na miesiąc od kumpla dreamcasta z pierwszą częścią, podchodziłem kilka razy, ale nie znalazłem w grze nic ciekawego, a tragiczny schemat poruszania się postacią skutecznie mi utrudniał próbę poznania rzekomej cudowności tej gry.

Widocznie nie czujesz 'Klimatu dzieła Segi' i ok. ;) Tak samo może nie podobać się SOTC, bo w grze nic się takiego nie dzieje. Ueda rozwalił Kolosami prawie wszystko co powstało w artyzmie gier video, a cisza potęgująca podróż do Kolosa i emocje z tym związane? Za to się KOCHA GRY.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 17, 2015, 18:32:08 pm »
Nie kojarzę żadnej innej gry, w której się chodzi do pracy i dostaje za to hajs, który potem można przejebać na gierki w salonie.


Simsy? Zresztą w GTA jest to samo - robisz "prace" (przerzut narkotyków itp) i potem możesz przejebać hajsy na różne rzeczy.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 17, 2015, 18:33:55 pm »
Tak samo może nie podobać się SOTC, bo w grze nic się takiego nie dzieje. Ueda rozwalił Kolosami prawie wszystko co powstało w artyzmie gier video, a cisza potęgująca podróż do Kolosa i emocje z tym związane? Za to się KOCHA GRY.
Jak ktoś ciśnie po SOTC to zostaje mu tylko baranek w ścianę, bo nawet jak dyskredytuje się produkcję Uedy, to dostaliśmy dzięki niej jeden z najpiękniejszych soundtracków, nie tylko w kategorii gier. Ktokolwiek krytykujący grę, a więc również OST - to nie jest kwestia gustu, a oficjalne przyznanie się do jego braku i słonia depczącego po uszach od małego.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 17, 2015, 18:37:21 pm »
Zresztą w GTA jest to samo - robisz "prace" (przerzut narkotyków itp) i potem możesz przejebać hajsy na różne rzeczy.
Budzi Cię budzik codziennie, idziesz na autobus, wyrabiasz normę godzinową na wózku widłowym, dostajesz wypłatę, wbijasz do salonu i przepierdalasz wszystko na Out Run? Nie sądzę ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 17, 2015, 18:49:34 pm »
Zresztą w GTA jest to samo - robisz "prace" (przerzut narkotyków itp) i potem możesz przejebać hajsy na różne rzeczy.
Budzi Cię budzik codziennie, idziesz na autobus, wyrabiasz normę godzinową na wózku widłowym, dostajesz wypłatę, wbijasz do salonu i przepierdalasz wszystko na Out Run? Nie sądzę ;)
Simsy jak nic.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 17, 2015, 18:58:05 pm »
Brzmi jak simsy i równo emocjonująco co grindowanie w MMO.

Cytuj
- I love this season. It's so beautiful. The forest is so full of color.
- Yeah...
- Ryo, can you jump?
- Yeah...
- Ryo, this way.
- Ouh... Ok...
- Come on, let's hurry.


Ambitne i porywające dialogi w grach/filmach. To lubię.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2015, 19:04:18 pm wysłana przez Master_666 »

iko

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 17, 2015, 19:13:45 pm »
Tak samo może nie podobać się SOTC, bo w grze nic się takiego nie dzieje. Ueda rozwalił Kolosami prawie wszystko co powstało w artyzmie gier video, a cisza potęgująca podróż do Kolosa i emocje z tym związane? Za to się KOCHA GRY.
Jak ktoś ciśnie po SOTC to zostaje mu tylko baranek w ścianę, bo nawet jak dyskredytuje się produkcję Uedy, to dostaliśmy dzięki niej jeden z najpiękniejszych soundtracków, nie tylko w kategorii gier. Ktokolwiek krytykujący grę, a więc również OST - to nie jest kwestia gustu, a oficjalne przyznanie się do jego braku i słonia depczącego po uszach od małego.

Niegdyś znana persona z GameOnly cisnęła na SOTC, ale wybaczyłem facetowi w myślach, bo nie wiedział co czyni. Kert, na końcu Ico i SOTC tak się wzruszyłem, że musiałem wyjść na świeże powietrze.  ;)
Zwłaszcza końcowe Melodie potęgowały te doznania. Z wielką radością oglądałem kuzyna jak 'męczył' Ico oraz Kolosy.  Nie zapomne jego wyrazu twarzy po napisach końcowych. Pamiętam tylko, że prawie zesrał się ze szczęścia.



Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 17, 2015, 19:21:52 pm »
Brzmi jak simsy i równo emocjonująco co grindowanie w MMO.

Cytuj
- I love this season. It's so beautiful. The forest is so full of color.
- Yeah...
- Ryo, can you jump?
- Yeah...
- Ryo, this way.
- Ouh... Ok...
- Come on, let's hurry.


Ambitne i porywające dialogi w grach/filmach. To lubię.
A kto tu grindował w mmo i to jeszcze na dodatkowych komputerkach? Tak żeś to kochał!

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 17, 2015, 19:23:15 pm »
A kto tu grindował w mmo i to jeszcze na dodatkowych komputerkach? Tak żeś to kochał!


Jesteś idiotą? Grindował to program od tego. Ja w tym czasie byłem 10km dalej. Widze tylko wybiórcze fakty kojarzysz. Nigdy w życiu nie grindowałem w żadnej grze - w przeciwieństwie do Ciebie, bo w japońskich jrpgach to trzeba grindowac aż nagminnie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 17, 2015, 19:28:10 pm »
I kolejny połamany dekiel. PPE stoi otworem. xd

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 17, 2015, 19:33:17 pm »
Nic nie wkruza mnie bardziej niż kłamiący dekiel. Ty za to nie musisz nigdzie iść na PPE, bo już tam od dawna jesteś i śledzisz posty tej botowni.

iko

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 17, 2015, 19:45:06 pm »
Panowie wszystkiego końcem jest szczęście, więc po co się wkurwiać na coś... co nie istnieje?
Jeśli pozbędziecie się 'wkurwienia', szczęście jest wasze.
Dlaczego to pisze? Ponieważ ludzie pragną szczęścia, ale nie wiedzą, że dana im droga jest po coś. Szanujcie się ludzie. 
Fajnie jakby na GameOnly nie było egotypu tego rodzaju, iż każdy wie lepiej. Wiecie co? Każdy ma rację, lecz nie każdy na tym forum szanuje innego. Zawsze uważałem, że to forum ma potencjał i zawsze tak będę myślał.  Jednak szacunek dla drugiego jest najważniejszy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 17, 2015, 19:50:13 pm »
Fajnie jakby na GameOnly nie było egotypu tego rodzaju, iż każdy wie lepiej. Wiecie co? Każdy ma rację, lecz nie każdy na tym forum szanuje innego. Zawsze uważałem, że to forum ma potencjał i zawsze tak będę myślał.  Jednak szacunek dla drugiego jest najważniejszy.


Ależ jasna sprawa. Tylko wypowiedź Jurasa to jest poziom Lisa i Karolaka cytujących fejkowego twittera Kingi Dudy jako jej prawdziwe wypowiedzi. Jurek robi to samo teraz w stosunku do mojej osoby. Bardzo często ma słuszne pociski i trafne riposty, ale jak w żywe oczy pieprzy farmazony, bo ktoś mu obraził japońskie giereczki, to nie omieszkam się tego skomentować. Niech tam po mnie ciśnie ile chce, ale nie kłamstwami.

Szczescie to ja mam w życiu, forumek nie wpływa na nie w żadnym stopniu, oprócz straty czasu.

iko

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 17, 2015, 19:56:42 pm »
Master ja szanuje każdego na swój własny sposób. Ty Jesteś na tym forum od niepamiętnych czasów, i szacunek za to, że pozostajesz do końca. Juras dobrze wie która gra jest dobra, to doświadczony wyga. Niektórzy porzucili to forum, ale takie jest życie. A życie jest neutralne. ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:00:57 pm »
Prawda boli, co? A czym ty się różnisz od tamtych botów tymi porównaniami Shenmue do Simsów? W jednej nawet głupie kapcie przy wejściu do domu "ręcznie" zakładasz, gdzie w drugiej obserwujesz jak zlepek pikseli odpierdala jakieś gimbo akcje do wydanych odgórnie komend. Jedno i to samo. I co z grindowaniem w jrpgach? Że trzeba stoczyć parę walk z mniejszymi, żeby zabić większego? Co w tym złego, jak system walki w japońskich produkcjach to zazwyczaj jeden z najlepiej dopracowanych elementów gry.
No ale co ty możesz o tym wiedzieć, jak jedyne co se na tym komputerku odpalisz to takie coś:

Grindowanie w takim czymś to faktycznie lepiej iść 10km w pizdu.
I mnie śmieszy jak taki Masterek chu** o gierkach wie, chu** w gierki gra, renderek krizisa myli z grą, a na forumku udaje wielkie guru. No ale w końcu ciebie otaczają sami idioci i debile, zapomniałem.

Napisałem co chciałem, teraz se możesz mnie wyzywać od idiotów i kingi dudy (nawet kur** nie wiem kto to jest xd), mam to w dupie. Ale słowo o kocie i giniesz!

iko

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:07:45 pm »
Za bardzo się wkurwiacie :lol:
Fajnie jakby ktoś zorganizował zlot GameOnly. Wtedy można byłoby podyskutować, wypić, pogadać normalnie.
Ważne, że Wy jesteście, bo bez Was to forum by umarło.

el becetol

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:10:01 pm »
Porównać Shenmue do Simsów to trzeba mieć bałagan we łbie. Jeszcze Drivecluba do Simsów przyrównaj master, bo w obu samochód można przemalować.

iko

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:13:18 pm »
Hahaha polałem się kolom kurwaaa.
jESTEŚCIE SMIESZNI  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:17:25 pm »
Jak zawsze. Juraska zabolało jak się coś złego o japońskich giereczkach powie i od razu Jurek na potęgę wali kłamstwami :lol: Ta gierka co żeś gifa zapodał to nawet nie mam pojęcia jak się nazywa, ale Ty zapewne w niej grindowałeś, skoro tak foteczkę z rękawa zapodałeś.

Że trzeba stoczyć parę walk z mniejszymi, żeby zabić większego? Co w tym złego, jak system walki w japońskich produkcjach to zazwyczaj jeden z najlepiej dopracowanych elementów gry.

Gdyby to było parę walk to spoko. W jrpgach jednak sztucznie wydłużają czas gry tym grindowaniem i potem jest Twój zachwyt, że 300h na liczniku po przejściu.

System walki dopracowany? Spoko, tylko podczas grindowania ten system walki np. w turówkach często sprowadza się do napieprzania jednego schematu w kółko byle dobić do upragnionego levelka. Dopracowanie pełną gębą. Żadna gra nie możesz równać.

I mnie śmieszy jak taki Masterek chu** o gierkach wie, chu** w gierki gra, renderek krizisa myli z grą, a na forumku udaje wielkie guru. No ale w końcu ciebie otaczają sami idioci i debile, zapomniałem.

Tak, a pewnie trofiki to wielki wyznacznik "znania" się na gierkach :lol: Ja gram dla przyjemności, w przeciwieństwie do Ciebie i pewnie dzięki temu nie mam tak stopionego mózgu jak Ty, bo nie spędzam nad gierkami większość swojego wolnego czasu.

Grindowanie w takim czymś to faktycznie lepiej iść 10km w pizdu.

10km było spowodowane odległoscią mojego domu, w którym znajdował się komputer, a mieszkaniem, w którym mieszkam na co dzień. Moje "grindowanie" sprowadzało się do wstania rano i naciśnięcia guzika "start" na ekranie telefonu komórkowego. Śmiało można porównać do Twojego napieprzania potworków w jrpgach.


Porównać Shenmue do Simsów to trzeba mieć bałagan we łbie. Jeszcze Drivecluba do Simsów przyrównaj master, bo w obu samochód można przemalować.

Po pierwsze ja tylko odpowiedziałem na pytanie "W której grze można iść do pracy i zarobiony hajs wydać na gierki?" "W simsach." I jest to 100% poprawna odpowiedź.

iko

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:22:42 pm »
W ogóle kończąc. Juras, Master.

Kiedy was zainteresowały gry? Co się takiego stało, że chcieliście poznać konsole?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:26:16 pm »
Potyczki słowne OK, ale to to już za wiele w tym temacie, do innego proszę  :lol:

Cytuj
Kiedy was zainteresowały gry? Co się takiego stało, że chcieliście poznać konsole?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:32:12 pm »
Kiedy was zainteresowały gry? Co się takiego stało, że chcieliście poznać konsole?


Od dziecka miałem gameboya i psx i tyle. Ja nie jestem w wieku Jurasa (32 lata?), żeby konsole mnie czymś zainteresowały. Tak jak teraz dzieciaki dostają tablety, ja dostałem psx i gameboy'a czarnobiałego. Kumple grali na pecetach, ja na konsolach, bo były znacznie ciekawsze gry. Miła forma rozrywki, która została ze mną aż do dziś, chociaż teraz nie lubię wielu gier, z uwagi na zbyt duże pochłanianie czasu na wtórnych i nudnych bzdetach (typu grindowanie, czy misje w AC). Paręnaście lat temu pewnie bym się tym nie przejmował.

Marins

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:39:14 pm »
Mateone jesteś pijany ?

iko

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:43:41 pm »
Mateone jesteś pijany ?

Tak, pije drugiego drinka. Jak ty to 'wyczułeś?'
W ogóle świętuje najleprze E3 od niepamiętncyuh czasów. ;)
Ciesze się, po prostu.  :)

Marins

  • Gość
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 17, 2015, 20:46:13 pm »
Masz dobry humor dlatego ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 17, 2015, 22:19:22 pm »
Cytuj
$3,048,408




http://www.psu.com/news/27230/Shenmue-3-game-world-to-expand-with-further-Kickstarter-stretch-goals;-QTEs-will-be-%E2%80%98elaborate%E2%80%99
Cytuj
Speaking with Famitsu, Shenmue creator Yu Suzuki spoke about his vision for QTEs.

“I’d like to present a new QTE. Something elaborate, yet easily playable by just about anyone,” says Suzuki. “Instead of simply winning by pressing buttons in a timely manner, I’d like to make something that will have people win fights by making correct judgements.”

Taking about the game world, Suzuki said that he has no plans to expand the world in Shenmue 3 to cater for even more characters.

“Everyone must be thinking that we’ll expand the open world more, but I’ve been deeply questioning whether or not to do that instead,” he said. “If we were to have 100 characters and split the budget among them, we’d be limited in terms of what we could do with each one; however, if we were to split that budget among just 10 characters, we could do a lot more with them.”

He goes on to say that the scope of Shenmue 3 and the ambition to add more fetures is only restricted by the size of the Kickstarter campaign.

“A stretch goal on Kickstarter will determine the expansion of the city,” he told the website.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2015, 22:52:42 pm wysłana przez Ryo »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 17, 2015, 23:20:05 pm »
Zresztą w GTA jest to samo - robisz "prace" (przerzut narkotyków itp) i potem możesz przejebać hajsy na różne rzeczy.
Budzi Cię budzik codziennie, idziesz na autobus, wyrabiasz normę godzinową na wózku widłowym, dostajesz wypłatę, wbijasz do salonu i przepierdalasz wszystko na Out Run? Nie sądzę ;)
Bully.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Shenmue III
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 18, 2015, 09:42:03 am »
Nowe Stretch Goals. Jak zostaną osiągnięte, pojawią się kolejne.



http://www.eurogamer.net/articles/2015-06-17-shenmue-3-sets-guinness-world-record-for-quickest-video-game-crowdfunding
Cytuj
Shenmue 3 has set a Guinness World Record for being the fastest video game to raise $1m in pledges via a crowdfunding platform.

In a swift 102 minutes the long anticipated sequel joined the double comma club on Kickstarter, beating out Torment: Tides of Numenera, which took six hours and five minutes to do the same back in 2013.

Cytuj
Outside of video games, Shenmue 3 is the second quickest overall product to raise $1m on Kickstarter; the Pebble Time smartwatch bested it at a mere 46 minutes.