Autor Wątek: Ace Combat 7  (Przeczytany 6094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Ace Combat 7
« dnia: Grudnia 05, 2015, 21:28:04 pm »


Z fukcjami PS VR. Ja tam się jaram :D Powrót do korzeni, i kontynacja fabuły Ace Combat 6 Fire Of Liberation :)

Sci-Fi klimat mega pasuje do Ace Combat i bardzo mi tego brakowało w Assault Horizon :)

Czekam. I jeżeli funkcjie PS Vr będą fajne to jest kolejny konkretny tytuł wspierający te gogle :)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 05, 2015, 21:30:55 pm »
Ja wolalem bardziej realna odslone AC. Poki co ani ziebi ani grzeje.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 05, 2015, 21:38:43 pm »
Ja wolalem bardziej realna odslone AC. Poki co ani ziebi ani grzeje.

Na razie to jakieś CGI trailer zobaczymy jak prawdziwy gameplay wygląda :)

Ale czuje, że całą otoczka PS VR ograniczy się do rozglądania się po kokpicie jak w EVE Valkyria ;) (swoją drogą też może być zajebista giera co zmierza na PS4 :) )

« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2015, 21:41:46 pm wysłana przez Mrocz »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 06, 2015, 06:10:29 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Z fukcjami PS VR. Ja tam się jaram :D Powrót do korzeni, i kontynacja fabuły Ace Combat 6 Fire Of Liberation :)

Sci-Fi klimat mega pasuje do Ace Combat i bardzo mi tego brakowało w Assault Horizon :)

Czekam. I jeżeli funkcjie PS Vr będą fajne to jest kolejny konkretny tytuł wspierający te gogle :)
Powrót do korzeni Ace Combat to strzał w dziesiątkę!
Po zwiastunie zapowiada się konkretnie, już czuję te powietrzne walki wśród gęstych chmur! :mad:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 06, 2015, 23:12:24 pm »
Gierka będzie korzystała z tej samej technologii co Driveclub, jeżeli chodzi o chmury:
http://www.dualshockers.com/2015/12/06/ps4-exclusive-ace-combat-7-uses-the-same-amazing-sky-technolgy-as-driveclub/

Cytuj
The technology is developed by Simul and named trueSKy, and it’s also been used extensively by Bohemia Interactive in Arma III and DayZ.

Here are the main features of the tech:

    Live, realtime volumetric clouds.
    Eye-wateringly fast: light on CPU, GPU, and memory.
    GPU data-generation.
    Realtime weather-changes.
    Industry-leading time-of-day effects.
    Atmospherics for distance fading.
    Thunder and lightning.
    Godrays.
    Clouds you can fly through.
    Clouds that mix with the landscape.
    Simple C++ API.
    Renderer-independent.
    Drop-in sample rendering source code and shaders for OpenGL, DirectX 11, console API’s and major game engines.
    Works with any 3D API or engine.
    Built-in binary and XML data streaming.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 08, 2015, 14:49:13 pm »
Dobra fabuła i fotorealizm w grafice.

Ja tam się jaram :D

http://www.dualshockers.com/2015/12/07/ps4-exclusive-ace-combat-7-gets-key-art-promises-photorealistic-visuals-and-immersive-storyline/

Cytuj
PS4 Exclusive Ace Combat 7 Gets Key Art, Promises “Photorealistic Visuals” and “Immersive Storyline”

After the Ace Combat 7 news and images released over the past couple of days, today Bandai Namco of America followed up with another press release, including a beautiful key art featuring an F-22 raptor (you can see it above) and a few more snippets of info on what we can expect from the game.

According to the press release, we can expect “an arsenal of ultra-modern super weapons and formidable enemies that the series is known for,” seemingly indicating that the series is really going back to its beloved roots after the happy news of the return to the Strangereal fictional world.

We’ll also get “photorealistic visuals, intense dog-fighting action, a multitude of authentic and futuristic aircraft to fly, and an immersive storyline.” There definitely seem to be enough in the package to relive the glory of Ace Combat 4 and Ace Combat 5.

Bandai Namco Entertainment America Vice President of Marketing Eric Hartness accompanied the press release with a statement:

    “ACE COMBAT 7 delivers the culmination of 20 years of aerial combat game development expertise, resulting in the most realistic and exciting ACE COMBAT game to date.

    It’s no small feat for any video game franchise to thrive over two decades; ACE COMBAT’s longevity lies in its ability to deliver authentic and intense flight combat action, presented through amazing visuals, all wrapped in a unique and compelling storyline. We look forward to seeing players suit up and become ace pilots.”

Personally, I can’t wait.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 08, 2015, 14:52:46 pm »
Wypada trzymac ich za slowo :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 09, 2015, 12:46:20 pm »
Nie wiem czy były te screeny.

Jeżeli to jest gameplay to grafa na wysokim poziomie IMHO



Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)





Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 09, 2015, 12:53:49 pm »
Pytanie jak gleba wypadnie ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 09, 2015, 13:00:01 pm »
Pytanie jak gleba wypadnie ;)

Po grze lotniczej nie spodziewałbym się jakiś uber HIGH DEF tekstur ;) Ogromna powierzchnia + 90% czasu obserwowana jest z wysokości.

Poziom nowego Star Wars Battlefront (tryb eskadry) i będzie zajebiście :)


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 09, 2015, 13:26:30 pm »












TAKIE PIĘKNE.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 09, 2015, 13:31:33 pm »
poj**ało już z to aberacjo.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 09, 2015, 13:34:20 pm »
Mi się podoba :C Choć abberacji mogłoby nie być. Może to jeszcze przykręcą.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 09, 2015, 13:40:58 pm »
Aberracja jest spoko jak nie jest przegieta.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 09, 2015, 13:45:10 pm »
Ja bym ten efekt przełknął gdyby był zrobiony poprawnie, a tutaj nie jest.


Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 09, 2015, 13:56:01 pm »
Mi się wydaje, że w rozgrywce zwłaszcza tak szybkiej nie będzie tego widać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 10, 2015, 10:19:42 am »
Garść nowych informacji:

Cytuj
gra jest skończona w 20%,

pokazany na PSX 2015 zwiastun został w całości stworzony na silniku gry,

twórcy wyciągną z poprzednich części najlepsze elementy by stworzyć doskonałą grę,

chmury w grze są trójwymiarowymi obiektami, przez które można przelecieć,

specjalne manewry nie będą wyłącznie wykończeniami - twórcy chcą by wymagały one odpowiednich umiejętności gracza,

znacznej poprawie ulegnie strategia w pokonywaniu przeciwników,

Ace Combat 7 (PS4) osadzone jest w tym samym świecie, w którym umiejscowione były poprzednie numerowane gry, lecz o 10 lat starszym. Deweloper uczyni go przystępnym dla nowych graczy,

symbolem gry jest kosmiczna winda, która będzie odpowiednikiem prawdziwiej, tworzonej przez japońską firmę, winda jest tak wysoka, że osoba ukazana na zwiastunie musiała nosić specjalny kombinezon ponieważ nie przetrwałaby warunków środowiskowych. Najbardziej oddalony od Ziemi fragment znajduje się na wysokości 100 tysięcy kilometrów,

winda jest zaprojektowana z myślą o lataniu i strzelaniu,

ogromny statek powietrzny nazywa się “FAS" i chroni windę. Potrafi wystrzeliwać bezzałogowe statki powietrzne,

powodem, dla którego zdecydowano się skorzystać z PlayStation VR jest chęć stworzenia gry intuicyjnej. Twórcy uważają, że rzeczywistość wirtualna idealnie pasuje do tego typu produkcji,

ekipa tworząca grę jest dumna ze światowej rozpoznawalności japońskiej marki.

Link do PSsite: http://www.pssite.com/news/46481/garsc-zrzutow-ekranu-oraz-nowe-informacje-o-ace-combat-7.html

Link do oryginału bo tłumaczenie w paru miejscach nieco koślawe ;) http://gematsu.com/2015/12/ace-combat-7-reveal-trailer-real-time

Screeny w chujowej jakości:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 03, 2016, 21:01:56 pm »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 04, 2016, 09:55:24 am »
Widoki z kokpitu robią  :o

Dawać gify!  :grin:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 04, 2016, 11:02:56 am »
Najlepsza seria o samolotach powraca  :angel:

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 04, 2016, 17:20:58 pm »
Dla mnie rewelka. Najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra 2017.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 08, 2016, 12:51:02 pm »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 08, 2016, 12:53:08 pm »
Skoro VR to powinni wypuścić dedykowany kontroler, taki jaki były kiedyś na PC, zamiast na padzie. Wtedy by była zajebista wczuta.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 04, 2017, 00:06:35 am »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 27, 2017, 00:25:24 am »


PC, PS4, XOne

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 24, 2017, 08:23:53 am »
Jest trochę latania w deszczu.


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 03, 2017, 08:22:11 am »

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 27, 2019, 12:51:58 pm »
Wow... Serio ten temat nawet po premierze jest tak opuszczony? Tym bardziej, że gra wypadła rewelacyjnie :)

Ja już przeszedłem, (gram od day one) przyznam że rewelacyjny tytuł i chyba najlepsza lotnicza gra dostępna na konsolach (w sumie konkurencji nie ma żadnej). Gameplay to po prostu malinka i nigdzie w całej mojej karierze symulatorów lotu i zręcznościowych latadeł nie miałem tak intensywnych walk powietrznych jak w tej grze i mówię tu tylko o wersji bez VR. :) Naprawdę polecam.

No i osobno o VR.. To jest kosmos i definicja tego do czego stworzono ten headset :D Dla mniej najlepsza gra na PS VR jaka powstała, aż boli że tylko 3 misje są (choć trzeba je powtarzać by wszystkie samoloty do VR odblokować) mam nadzieje, że twórcy zrobią więcej zadań do VR i dodadzą więcej samolotów z podstawowej wersji gry bo aż się prosi o to :)

PS. Jako ciekawostka, gra nie mała żadego day one patcha i do tej pory żadnej aktualzacji nie otrzymała. Mało tego nie ma żadnych lootboxów, mikrotranzakcji i innych gówien. Gre załadowałem do napędu i po prostu grałem. Rzadkość w dzisiejszych czasach i naprawdę ogromny szacunek dla twórców tej gry. Po przejściu kampanii (i powtórzeniu nie jednej misji kilka razy) nie miałem żadnego bugu, problemu czy nawet spadku FPSów :) Imho rewelacja.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 27, 2019, 18:35:10 pm »
Grałeś na PS4 czy X0? Czytałem gdzieś, że X0 ma problemy z grą w pewnych aspektach.
Od dobrego roku byłem mocno napalony na kupno AC7 na premierę, ale jakoś w grudniu mi przeszlo. Kupić kupię, ale jak cena poszybuje w dół.
Tak po prawdzie to ostatnio przechodzę kryzys kupowania gier podczas ich premier, kiedy widzę, ile tracą na wartości w ciągu 3-4 miesięcy od tego momentu.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

lupinator

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 28, 2019, 08:27:21 am »
Tak po prawdzie to ostatnio przechodzę kryzys kupowania gier podczas ich premier, kiedy widzę, ile tracą na wartości w ciągu 3-4 miesięcy od tego momentu.
Ostatnio to i dwa tygodnie wystarczają do spadku ceny. Tęsknię za czasami, kiedy konsolowe nówki potrafiły kosztować 189-199 zł.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 28, 2019, 09:49:33 am »
Grałeś na PS4 czy X0? Czytałem gdzieś, że X0 ma problemy z grą w pewnych aspektach.
Od dobrego roku byłem mocno napalony na kupno AC7 na premierę, ale jakoś w grudniu mi przeszlo. Kupić kupię, ale jak cena poszybuje w dół.
Tak po prawdzie to ostatnio przechodzę kryzys kupowania gier podczas ich premier, kiedy widzę, ile tracą na wartości w ciągu 3-4 miesięcy od tego momentu.

PS4 standard i działa idealnie moim zdaniem :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 28, 2019, 16:20:30 pm »
Grałeś na PS4 czy X0? Czytałem gdzieś, że X0 ma problemy z grą w pewnych aspektach.
Od dobrego roku byłem mocno napalony na kupno AC7 na premierę, ale jakoś w grudniu mi przeszlo. Kupić kupię, ale jak cena poszybuje w dół.
Tak po prawdzie to ostatnio przechodzę kryzys kupowania gier podczas ich premier, kiedy widzę, ile tracą na wartości w ciągu 3-4 miesięcy od tego momentu.

Co do ceny, to różnie to bywa. Taki Vampyr i NieR: Automata niezwykle wolno tanieją. Natomiast Asasyna Odyseje po niecałych 4 tygodniach można było za 140zł kupić i to w sklepie. Sądzę, że AC VII raczej rekordziście w postaci GTA V nie będzie towarzyszył w tym aspekcie.

Najnowszy Ace Combat już na niektórych aukcjach kosztuje niecałe 4 Kazimierze (nowa, PL wer.).
W kwestii płynności pozwolisz, że rozmowę przeniosę do wojen, bo jednak tu nie miejsce do tego. Tak na szybko, Mrocz nie ma racji. Ta gra na PS4 niemal cały czas gubi latki.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 28, 2019, 16:36:17 pm »
Grę przeszedłem w całości i jestem w połowie drugiego podejścia na Hard :) oprócz tego gram sporo w multi. Spadków płynności nie zauważyłem :) Pewnie pijesz do materiału z Digital Fondry, no ale ja przede wszystkim gram w gry i czerpie z tego radoche a nie analizuje filmiki na necie by podbudować swoje ego :)

Do system wars sie nie przenosze bo szkoda mi czasu na walke o cyferki, ale jeśli chodzi o gameplay to wrazie co jest dla ciebie tryb Easy Assisted. :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2019, 16:46:00 pm wysłana przez Mrocz »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 28, 2019, 16:57:16 pm »
Mnie się podobała twoja wypowiedź. Niezbyt rozległa, treściwa i widać, że gra sprawiła ci frajdę. No i AC nie jest popularne u nas, jak sam zauważyłeś.
Więc taka opinia to niemal rarytas.

Nawet miałem dać zasłużonego plusa i dałbym go gdybyś tylko co kilka zdań nie wrzucał tych hamburgerowych zwrotów z tym durnym "imho" powtarzanym niemal w każdej wypowiedzi. Polak na polskim forum, nie wypada wręcz.

I ja nie neguję radości jakiej czerpiesz z gry. Jedną z moich ulubionych gier przykładowo na PS Trzecie jest The Bureau: XCOM Declassified.
Chwaliłem na forum, ale nie pisałem bzdur, że działa w porządku, skoro ledwo to hulało na konsoli.

Jakby nie było, miłej gry na wysokim poziomie trudności.

P.S. A o moje ego się nie martw, ma się doskonale.  8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 28, 2019, 18:16:33 pm »
I ja nie neguję radości jakiej czerpiesz z gry. Jedną z moich ulubionych gier przykładowo na PS Trzecie jest The Bureau: XCOM Declassified.
Chwaliłem na forum, ale nie pisałem bzdur, że działa w porządku, skoro ledwo to hulało na konsoli.

Bzdur nie piszę. Polecam zagrać, a nie oglądać filmiki na necie :) Bo spadki do 50 klatek raczej nie są na poziomie "gra ledwo chodzi na konsoli".

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 17, 2019, 18:45:34 pm »
Była dyskusja o cechach, no i proszę, AC7 trzyma się dość mocno, dopiero od jakiegoś tygodnia da się znaleźć używane gry w cenie ~160zł.

Windo, widzę że często pogrywasz, jak wrażenia ? Ogladajac materiały w oczy rzuca się fakt, iż samoloty maja ogromne pokłady sterowności, albo oglądałem grę na jakimś trybie Easy, albo twórcy na dużym luzie podeszli do realizmu.


Anyway, przed zakupem RDR2 byłem mocno napalony na AC, ale RDR wyszło taniej, niemniej nadal jest na mojej liście i mam nadzieję że wkrótce trafi na moją półkę ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 17, 2019, 18:53:00 pm »
Ano pogrywam. Jestem raczej samolotowym laikiem, ostatnio w takie cos gralem na psx i byl to AC3 i mam fajne wspomnienia. 7 pozyczyl mi mrocz i bawie sie calkiem niezle. Do wyboru masz dwa tryby bodaj expert i jakis latwiejszy ktorego nazwy nie pamietam. Ja gram na ekspercie i jest dosc wymagajacy, no ale nie ukrywajmy, to jest zrecznosciowka i chyba seria nigdy nie aspirowala do bycia symulacja. Fajnie sie lata, fajnie sie strzela, jest masa rzeczy do odblokowania. Gra wyglada tylko ok, szkoda, ze brak wsparcia szachownicy na prosiaku, a juz brak wsparcia HDR rozpatruje jako maly skandal. Ta gra az sie prosi o napieprzajace po oczach slonce przebijajace sie przez chmury. Fabula dla mnie nudna, raczej nie zwracam na nia wiekszej uwagi, ale czasami meczy dlugimi wstawkami miedzy misjami.  To takie wrazenia na szybko. Idealna gierka do plusa, nigdy bym jej nie kupil, ale fajnie w to pograc ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 17, 2019, 19:04:12 pm »
No jasne, odlschoolowa forma gry na pewno na plus. Ja z takich latanych gier grałem tylko w Eagle One: Harrier Attack na PSX i AC5 na PS2. Na PS4 lekko liznąłem War Thunder'a gdzie doświadczyć można nieco bardziej symulacyjnego podejścia do tematu. Niemniej , dla samej przyjemności z gameplayu i otoczki , bardzo chętnie dam szansę AC7.

BTW, czy w grze jest jakiś tryb ograniczajacy ilość uzbrojenia do tej rzeczywistej , wymagający lądowania na bazie i uzupełnienia ?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 17, 2019, 21:08:21 pm »
Ooo Eagle one harrier attack pamietam ze mialem demko i ogrywalem namietnie :D

Co do pytania trybu nie ma ale ja mialem jedna misje ktora wymagala takiego podejscia z uzupelnianiem amunicji.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat 7
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 24, 2019, 15:33:16 pm »
No jasne, odlschoolowa forma gry na pewno na plus. Ja z takich latanych gier grałem tylko w Eagle One: Harrier Attack na PSX i AC5 na PS2. Na PS4 lekko liznąłem War Thunder'a gdzie doświadczyć można nieco bardziej symulacyjnego podejścia do tematu. Niemniej , dla samej przyjemności z gameplayu i otoczki , bardzo chętnie dam szansę AC7.

BTW, czy w grze jest jakiś tryb ograniczajacy ilość uzbrojenia do tej rzeczywistej , wymagający lądowania na bazie i uzupełnienia ?

Nie ma. Byłoby to bez sensu w sumie bo we wszystkich misjach ilość przeciwników sprawiłaby, że byś musiał co minute lądować :D