Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 398877 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2880 dnia: Listopada 04, 2010, 09:28:22 am »
Czyt. spamujcie na głównej to zaczniemy wtedy Wam kasować tam wpisy :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2881 dnia: Listopada 26, 2010, 21:03:18 pm »
Komentarze niezarejestrowanego gościa, a więc każdorazowo akceptowane przez moderację/administrację:

Cytat: mado
~Kyokushinman ssij mi ciolu

Cytat: mado
ciągnij mi pałe twoja stara już to zrobiła teraz kolej na ciebie.

Jesteście absolutnie pewni, że tak to ma wyglądać?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2882 dnia: Listopada 26, 2010, 21:15:37 pm »
Popieram Irasa, chcecie aby był ruch na głównej, ale ludzi odpychają takie komentarze i fanboystwo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2883 dnia: Grudnia 02, 2010, 19:01:24 pm »
Tak jak się można było spodziewać - zero odzewu z góry. Redakcji najwyraźniej taki stan rzeczy odpowiada, bo jeszcze podkręcają atmosferę. Dzień nie może się obyć bez kontrowersyjnej krytyki Gran Turismo albo bezsensownego porównania do Forzy, a pod spodem szaleją ciągle te same osoby. Jeden głupi tekst o GT5, jeden spóźniony o dwa tygodnie nius i tak się kręci. Przykro patrzeć, jak poziom GO pikuje.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2010, 20:56:53 pm wysłana przez Iras »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2884 dnia: Grudnia 02, 2010, 19:12:10 pm »
Za to pojawiło się kilka nowych osób na głównej, które chętnie powalczą w komentarzach. Szkoda tylko, że tak mało newsów się pokazuje. Gdyby było ich więcej to młyn i spęd byłby jeszcze większy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2885 dnia: Grudnia 02, 2010, 19:16:19 pm »
Za to pojawiło się kilka nowych jaźni mado na głównej, które chętnie powalczą w komentarzach. Szkoda tylko, że tak mało newsów się pokazuje. Gdyby było ich więcej to młyn i spęd byłby jeszcze większy.
;

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2886 dnia: Grudnia 02, 2010, 20:18:55 pm »
Co prawda to prawda! Dlaczego każdy cieć może wypisywać co mu tylko się podoba?? Możliwość komentowania tylko po rejestracji! Poza tym nuda, nuda, nuda na głównej! Gdzie jakieś charakterne teksty? Czytać się tego nie chce! Sam nie wierzę, że to tutaj piszę, ale aktualny poziom GO jest najniższy od lat.

Ps. Duch Sparty ma banerek z Nathan'em z Unczarted'a!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2887 dnia: Grudnia 02, 2010, 21:44:36 pm »
Gdzie jakieś charakterne teksty?
Gdzie słynne w całym internecie, a nawet poza ankiety??
Naprawdę zajmijcie się główną, bo wygląda jak by ona była tylko po to by "leżała" na serwerze. A popier*olcy szaleją! Wiadomo że nie każdy lubi sprzątać, zwłaszcza jak jest taki pier*olnik, ale to aż łzy się w oku kręcą. I podpisuję się pod Kunem, nisko jest panowie..bardzo nisko.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2888 dnia: Grudnia 03, 2010, 14:30:21 pm »
Za to pojawiło się kilka nowych osób na głównej, które chętnie powalczą w komentarzach. Szkoda tylko, że tak mało newsów się pokazuje. Gdyby było ich więcej to młyn i spęd byłby jeszcze większy.

Tak to już jest BoBaN kiedy chcących pisać niusy jest tak mało. Posucha jakaś wśród młodych talentów najwidoczniej.

Za to pojawiło się kilka nowych jaźni mado na głównej, które chętnie powalczą w komentarzach. Szkoda tylko, że tak mało newsów się pokazuje. Gdyby było ich więcej to młyn i spęd byłby jeszcze większy.
;

Jaźni mado sie nie pojawiło więcej. Sam osobiście sprawdzam IP kiedy podejrzewam że to może być on. Więc albo koleś resetuje swój router neostrady za każdym razem, albo chodzi do kolegi na innym osiedlu. Może sie chłopak kłócić, oby kulturalnie. Nie dam rady go pilnować non stop, ale jak widze przeginanie to interweniuje.

Gdzie jakieś charakterne teksty?
Gdzie słynne w całym internecie, a nawet poza ankiety??
Naprawdę zajmijcie się główną, bo wygląda jak by ona była tylko po to by "leżała" na serwerze. A popier*olcy szaleją! Wiadomo że nie każdy lubi sprzątać, zwłaszcza jak jest taki pier*olnik, ale to aż łzy się w oku kręcą. I podpisuję się pod Kunem, nisko jest panowie..bardzo nisko.


Z tekstami podobnie jak z niusami. Co do ankiet to nie moja działka. Coś się zepsuło, a Zombie chyba dalej tego nie naprawił.

Póki nie znajdą się ludzie chętni pomóc i pisać regularnie to tak pewnie będzie. Niestety z osób w redakcji które teraz są nie ma takich co mieszkają z mamą i mają nadmiar wolnego czasu. A przynajmniej wśród tych, którym na stronie zależy (w tym ja).

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2889 dnia: Grudnia 03, 2010, 14:55:27 pm »
Gdzie słynne w całym internecie, a nawet poza ankiety??

Poprzedni moduł z ankietami się pierniczył (ponoć w 100% poprawnie działa tylko pod FF, ale nawet pod Firefoksem potrafił się chrzanić). Tak jak napisał Morfi, wciąż tego nie naprawiłem (a raczej nie znalazłem żadnej alternatywy); "tymczasowo" (stan, który wcale nie jest taki tymczasowy) mam w cholerę na głowie i po prostu to, jak i kilka innych rzeczy związanych ze stroną, jest ciągle odkładane na później.

Za wszelką zwłokę przepraszam i obiecuję poprawę (jak tylko będę miał trochę więcej czasu wolnego -- być może w okolicach świąt) ;)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2890 dnia: Grudnia 03, 2010, 15:12:37 pm »
Może sie chłopak kłócić, oby kulturalnie.

?!

Cytuj
na tych filmach to widać gołym okiem że grafa w GT5 jest taka jakaś wyblakła i kiepska.A FORZA błyszczy i lśni i masakruje tego MEGA FAILA GT5.CO ONI ROBILI PRZEZ TE PONAD 5 LAT.BUAHAHAHAHAAHAHAHAHA

tu wystarczy wejść i posłuchać.
Na temat Gt5 można posłuchać na Konsolowisku. Tam jest “Konsolidacja nr36″ i właśnie tam hiv jak i dwaj jeszcze panowie rozmawiają o GT5.Polecam posłuchać. Gt5 to gra na 8/10 która przy tylu latach developingu dostaje SOCZYSTEGO KOPA W RYJ od Forzy która wyszła 2 lata temu. Taka smutna jest prawda.

Słyszeliście SONOSKLAPY SOCZYSTEGO KOPA W RYJ od Forzy
Takie są fakty i nie ma co już w temacie GT5 VS FORZA dyskutować.
Forza gra która była robiona 2 lata a niszczy pod każdym względem TEGO FEJLA GT5 RIPA.

BUAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAH

Ale mam beke z tych SONOKLAPÓW.WIELKIE TROLSTWO BUAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

Cytuj
czarna na białym widać to co widać i komentarz jest zbyteczny.


http://gameonly.pl/news/gran-turismo-5-zawodzi-graficznie#comment-4026%22

MEGA HYPE a wyszedł przereklamowany ŚCIERWUCH.

ps3 RIPUS TO ŚCIERWUCH że nikt nie potrafi zrobić na to gry.I nawet 6 lat pracy dało taki mizerny efekt.Tylko 200 aut daje się oglądać a reszta czyli 800 to same ŚCIERWUCHY!.Rwąca animacja ,60klatek to tylko jak jest jedno auto na trasie BUAHAHAHAHAHAHAAHAH
Dłłłłługie loadingi oraz aby zrobić restart wyścigu aby poprawić miejsce to trzeba wyjść do menu gł.i wczytać wszystko od początku.PORAŻKA.
BUAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA H

DO sklapa BOBUNA
SOCZYSTEGO KOPA W RYJ od Forzy.
NAUCZ SIĘ TEGO NA PAMIĘĆ.

Cytuj
BOBUN ty MEGA SKLAPASIE tyle w temacie AI koniec kropka.

A na tym filmie co podałeś”http://www.youtube.com/watch?v=fYILvfRq6zY&feature=player_embedded#!”
to FORZA graficznie jest ładniejsza.Tyle w temacie MOŚKU.

(...)

JEDNYM SŁOWEM WIELKI MEGA FAIL ROKU 2010

Masz coś do dodania jeszcze TROLU.Nie tak myślałem wiec milcz na wieki.

Cytuj
Bobas dokładnie trzeba dać troszkę radości temu smarkowi.On oprócz grania w tego ścierwucha GT5 to jeszcze wydusza syfy z ryja przed lustrem.Oto jest jego zajęcie.Normalnie nieudacznik i tyle w temacie.

Dwa niusy, mado (jest jeszcze bobas). Kultura aż się wylewa z ekranu.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2891 dnia: Grudnia 03, 2010, 15:30:01 pm »
No wlasnie - pisalem ze nie siedze nad nimi ciagle i ich nie pilnuje, a zwlaszcza nie chce mi sie czytac wszystkiego co oni pisza. Najwyrazniej musze zaostrzyc rygor bo samemu mnie to zaczyna wkurzac. Dzieki Iras za zwrocenie uwagi. Pokasowałem głupie posty z debilnymi "buahhaa" itd.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2892 dnia: Grudnia 03, 2010, 15:37:21 pm »
A można zrobić tak, że to użytkownicy forum wrzucali by newsy? to znaczy, zrobić jakąś sensowną ekipę która miała by "prawo" do akceptowania newsów i umieszczania ich na głównej, a ktoś kto by chciał skleił by newsa. Myślę że ja, Plissken, Ryo, Iras, czasem nawet Boban czy reszta "normalnych" użytkowników mogli byśmy wrzucić co jakiś czas newsa, a na przykład Zombie czy ty akceptować, oczywiście samemu też coś wrzucić. Chodzi o to że każdy chce dobrze dla serwisu, ale nikt nie chce się angażować.
Wiadomo, czasem wyjdzie tak że człowiek nie ma czasu, chce pograć itd i po prostu obowiązek etatowego newsmen'a mu nie na rękę.
Do tego dołożyć jakiś bajerek dla tych najaktywniejszych.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2893 dnia: Grudnia 03, 2010, 15:51:49 pm »
A można zrobić tak, że to użytkownicy forum wrzucali by newsy? to znaczy, zrobić jakąś sensowną ekipę która miała by "prawo" do akceptowania newsów i umieszczania ich na głównej, a ktoś kto by chciał skleił by newsa. Myślę że ja, Plissken, Ryo, Iras, czasem nawet Boban czy reszta "normalnych" użytkowników mogli byśmy wrzucić co jakiś czas newsa, a na przykład Zombie czy ty akceptować, oczywiście samemu też coś wrzucić. Chodzi o to że każdy chce dobrze dla serwisu, ale nikt nie chce się angażować.
Wiadomo, czasem wyjdzie tak że człowiek nie ma czasu, chce pograć itd i po prostu obowiązek etatowego newsmen'a mu nie na rękę.
Do tego dołożyć jakiś bajerek dla tych najaktywniejszych.
Swego czasu (w sumie nie tak dawno) podsyłałem Rodiemu na maila newsy, które były publikowane na głównej.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2894 dnia: Grudnia 03, 2010, 15:55:05 pm »
No właśnie tylko zrobić że nie na meila, a na..no nie wiem..zrobić coś odpowiedniego.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2895 dnia: Grudnia 03, 2010, 16:05:16 pm »
Wiesz jakby to wyglądało? Wrzucasz świeżego niusa, a na stronie pojawia się z trzydniowym opóźnieniem (po zaakceptowaniu).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2896 dnia: Grudnia 03, 2010, 16:12:19 pm »
Właśnie myślę że z tym może być problem, że mało by było osób do wrzucania, chyba że.. damy więcej możliwości użytkownikom.
Zresztą, jak jedynie trzeba będzie kliknąć w ikonkę "akceptuj" to chyba Rodi czy Morfi częściej będą to robić niż pisać własne newsy.

el becetol

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2897 dnia: Grudnia 03, 2010, 16:15:25 pm »
Zróbcie CMS na wzór portalu społecznościowego w stylu wykopu, każdy użytkownik może dodać treść (ze źródłem), którą oceniają inni użytkownicy, po przekroczeniu limitu plusów news ląduje na głównej. Na razie najświeższe newsy lądują na forum. Taki system wyróżniał by stronę na tle innych i zapewniał najwyższą świeżość newsów, moderowaną przez użytkowników - każdy móglby dać plusa lub minusa.

(zaznaczam że jak to wypali biorę 5% zysku 8) )
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2010, 16:17:27 pm wysłana przez el becetol »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2898 dnia: Grudnia 03, 2010, 16:19:21 pm »
Zróbcie CMS na wzór portalu społecznościowego w stylu wykopu, każdy użytkownik może dodać treść (ze źródłem), którą oceniają inni użytkownicy, po przekroczeniu limitu plusów news ląduje na głównej. Na razie najświeższe newsy lądują na forum. Taki system wyróżniał by stronę na tle innych i zapewniał najwyższą świeżość newsów, moderowaną przez użytkowników - każdy móglby dać plusa lub minusa.

(zaznaczam że jak to wypali biorę 5% zysku 8) )
ja jestem za..tylko że..czy takie Bobasy nie będą specjalnie minusować?

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2899 dnia: Grudnia 03, 2010, 18:39:42 pm »
Nie podoba mi się nagromadzenie tematów dotyczących Gran Turismo 5 w dziale PS3. Mamy: GT5, GT5 Online, GT5 Kierownice, GT5 Photo Mode. Co jeszcze wymyślicie? Jeśli chcemy być konsekwentni, to dlaczego nie stworzyć osobnego tematu dotyczącego multiplayera dla każdej możliwej gry? Będziemy mieć za niedługo Killzone 3 Online, Killzone 3 Który Masz Poziom, Killzone 3 Ile Pucharków Zdobyłeś, itd.

Proponuję następujące rozwiązanie: stworzyć z GT5 osobny temat (przyklejony jak np. PS3 Temat Główny), gdzie będą wszystkie jego składowe.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2010, 18:51:08 pm wysłana przez Wojtq »
PSN ID: WojtqGO

1man1jar

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2900 dnia: Grudnia 03, 2010, 18:44:47 pm »
Zróbcie CMS na wzór portalu społecznościowego w stylu wykopu, każdy użytkownik może dodać treść (ze źródłem), którą oceniają inni użytkownicy, po przekroczeniu limitu plusów news ląduje na głównej. Na razie najświeższe newsy lądują na forum. Taki system wyróżniał by stronę na tle innych i zapewniał najwyższą świeżość newsów, moderowaną przez użytkowników - każdy móglby dać plusa lub minusa.
Dojebana opcja. Teraz i tak ograniczacie się do tłumaczenia treści z vg247 i n4g, więc przy obecnej kumatości językowej jakaś krótka treść po polsku i link. Traffic na stronie GO znikomy, a świeżość informacji raczej na topie jeśli idzie o Poldon. Ja się jaram. +5% dla mnie za fachowe rozwinięcie tematu.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2901 dnia: Grudnia 04, 2010, 00:57:31 am »
I jezeli ladnie sie wszystko rozwinie to znajda sie ludzie, ktorzy specjalnie beda wszystko minusowali : P
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2902 dnia: Grudnia 04, 2010, 14:32:23 pm »
Rozumiem, że mój pomysł o wrzuceniu wszystkich tematów GT5 w jeden łączny nie spotkał się z uznaniem, tak?
PSN ID: WojtqGO

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2903 dnia: Grudnia 04, 2010, 14:40:33 pm »
Wiesz, to zależy od ludzi; zainteresowani (ludzie, którzy dyskutują o GT5) chcieli tego podziału, więc założyli poszczególne tematy.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2904 dnia: Grudnia 04, 2010, 14:45:05 pm »
Cały zamysł jest w porządku i nie potępiam go, ale robi się niepotrzebny bajzel z tego powodu. Nie dałoby się przykleić tematu GT5 i wrzucić tam wszystkie te składowe? I tak przez najbliższy czas będzie to jeden z popularniejszych tematów.
PSN ID: WojtqGO

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2905 dnia: Stycznia 09, 2011, 11:30:51 am »
Nie wiem gdzie to dać: dodajcie na dole takie mini-menu szybkie jak jest u góry,
Witamy na forum GameOnly.pl > GameOnly > Różne > Co Was ostatnio rozśmieszyło?

, bo jak się zjedzie na sam dół po przeczytaniu tematu, to poręcznie byłoby móc kliknąć w dział, a nie jechać na górę/klikać do góry i dopiero.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2011, 18:15:59 pm wysłana przez setezer »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2906 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:14:56 pm »

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2907 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:21:37 pm »
Wymaga za dużej ilości kliknięć, takie menu co jest u góry poręczniejsze.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2908 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:22:22 pm »
Wymaga dwóch kliknięć.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2909 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:26:33 pm »
Zanim się w rozwijanym menu wyszuka dział, do którego chce się skoczyć to szybciej można kółkiem u myszy przesunąć stronę do góry!

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2910 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:36:43 pm »
Klikasz w IDŹ, które przenosi cię poziom wyżej - jesteś na górze działu i pod nosem masz swoje ulubione menu.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2911 dnia: Stycznia 09, 2011, 14:32:30 pm »
Ulubione menu wymaga jednego kliknięcia, a więc proponowane przez ciebie rozwiązanie wymaga 200% pracy wymaganej przy preferowanym przeze mnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2011, 18:19:08 pm wysłana przez setezer »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2912 dnia: Stycznia 09, 2011, 14:49:22 pm »
To masz problemo

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2913 dnia: Stycznia 09, 2011, 16:01:39 pm »
Toteż proszę o jego rozwikłanie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2914 dnia: Stycznia 16, 2011, 19:31:23 pm »
Usuńcie czapkę Mikołaja z logo na forum.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2915 dnia: Stycznia 17, 2011, 11:43:24 am »
Usuńcie czapkę Mikołaja z logo na forum.
o ch**, nawet nie widzialem, ze ona tam jest :-D
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2916 dnia: Stycznia 17, 2011, 14:48:28 pm »
Zombie, miało nie być usuwania kont :(

lupinator

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2917 dnia: Stycznia 28, 2011, 00:38:03 am »
Ikona wysyłania prywatnej wiadomości pod każdym awatarem zmieniła mi się na awatar modlara. O co chodzi?


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2918 dnia: Stycznia 28, 2011, 00:41:56 am »
Mi sie kiedys avatar zombiego pojawił u sylwana i sie zastanawialem pol wieczoru, co ten zombie dzisiaj takie głupoty pierdoli.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2919 dnia: Stycznia 28, 2011, 07:21:28 am »
Jest to pewnie problem pieprzącej się pamięci podręcznej w przeglądarce. Zazwyczaj wystarczy odświeżenie strony za pomocą Ctrl + F5 (przeładowuje stronę bez korzystania z cache), ewentualnie po prostu przeczyszczenie cache przeglądarki.
Na forum nic nie było zmieniane, jeżeli o to chodzi ;P.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.