Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 398817 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1280 dnia: Lipca 12, 2008, 14:16:43 pm »
My piszemy bandyta ty piszesz rotfl i kto jest lepszy?
I co myślisz że to coś da? Lepiej gościa olewać niż potem irytować się jak znowu założy konto.

Proponuje zbanować tarniaka. Kto za? :-x
Nie z nim przynajmniej się fajnie kłuci.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1281 dnia: Lipca 12, 2008, 14:18:21 pm »
Ja

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1282 dnia: Lipca 12, 2008, 14:34:14 pm »
Wszechobecne offtopy mnie nie ruszają, ale " :lol: ", "rotfl" i " bandyta" to jest lekka przesada.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1283 dnia: Lipca 12, 2008, 15:44:20 pm »
przydałaby się opcja IGNORE . Oszczędziłoby to czasu moderatorom a wyzwoleńcom spamu dałoby poczucie spełnienia .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1284 dnia: Lipca 12, 2008, 16:01:36 pm »
Obejedzie się bez ignora.
"Efekt Wora" polega na zmianie przyzwyczajeń i często stylu pisania postów, co się objawia w wielu wypowiedziach w każdym już praktycznie temacie, dlatego wygląda to jak wygląda.
Nie mam nic przeciwko worowi jako takiemu, ale jeśli dalej to się będzie przenosić jak zaraza na wszystko wokół, to można:
a) ignorować regulamin i pozwolić na wolną amerykankę
b) czasem przymknąć oko na mniejsze wykroczenia, ale jak ktoś przedobrzy to niestety- ban
c) trzymać się sztywno regulaminu i karać jak bozia napisała- wtedy na forku zostaje 6 użytkowników
Optuję za b)
Naprawdę nie czyta się dobrze tematów, jeśli wszędzie są bzdury na poziomie wczesnego gimnazjum w stylu " :x", " :lol:" czy "bandyta". Z takimi postami, to na różowe szalone fora dla nastolatek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1285 dnia: Lipca 12, 2008, 18:57:31 pm »
Cytuj
Naprawdę nie czyta się dobrze tematów, jeśli wszędzie są bzdury na poziomie wczesnego gimnazjum w stylu " Mad", " Laughing" czy "bandyta".

Myślę, że to nie wina Wora czy też "mody na spam". Po prostu był okres w którym przyszło na to forum sporo użytkowników, którzy od początku większość postów zamykali w jednej kretyńskiej emotikonie, a jak już wysilili się na przynajmniej jednozdaniową wypowiedź, to zazwyczaj ciężko było się w niej doszukać jakiegoś znaku interpunkcyjnego. Nie spam, a nieumiejętność przetwarzania myśli na słowo pisane, ewentualnie zwykłe ograniczenie umysłowe. Niemniej tak tu jest od dawna, mnie tam to ryba, i w sumie nie wiem czemu akurat teraz robi się z tego problem o_O.

Aha, no i jedna kwestia - nie wytykam nikogo palcem z tym ograniczeniem umysłowym, więc żeby zaraz tu nie było postów w stylu "do mnie pijesz?" lub ":x". Kto ma się domyślić, ten się domyśli. Może :o

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1286 dnia: Lipca 12, 2008, 19:11:00 pm »
Tarniak a powiedz gdzie ja cos napisałem złego lub skłamałem, za przeproszeniem odczep sie zeby nie napisać czegoś innego.
Zresztą po co ja Ci sie tłumacze.....

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1287 dnia: Lipca 12, 2008, 19:58:09 pm »
My piszemy bandyta ty piszesz rotfl i kto jest lepszy?
I co myślisz że to coś da? Lepiej gościa olewać niż potem irytować się jak znowu założy konto.

Proponuje zbanować tarniaka. Kto za? :-x
Nie z nim przynajmniej się fajnie kłuci.
Nie, nie kłóci się z nim fajnie. Ale też nie banowałbym go raczej :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1288 dnia: Lipca 12, 2008, 22:01:18 pm »
Cytuj
Po prostu był okres w którym przyszło na to forum sporo użytkowników, którzy od początku większość postów zamykali w jednej kretyńskiej emotikonie, a jak już wysilili się na przynajmniej jednozdaniową wypowiedź

To jest pesymistyczna teoria, bo pokazuje że część użytkowników nie zeszło z poziomu do pojedynczych emotek w postach- jeśli faktycznie to był ich cały potencjał, to taki pozostanie i zapowiada się nieciekawie w takim razie.

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1289 dnia: Lipca 12, 2008, 22:10:28 pm »
Ta, nie bawią mnie bandyci, nie mam poczucia humoru

rotfl
mnie nie bawi 'umrzyj' i zyje

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1290 dnia: Lipca 12, 2008, 22:15:42 pm »
Ja się zażalam, że nikt nie wchodzi na irca  :(

Spam lepszy [']

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1291 dnia: Lipca 12, 2008, 22:38:58 pm »
Ta, nie bawią mnie bandyci, nie mam poczucia humoru

rotfl
mnie nie bawi 'umrzyj' i zyje
Sam to sobie wymysliłes, svonstonku, pokaz mi kiedy ostatni raz napisałem umrzyj, zanim mi o tym nie przypomniałeś. :lol:
Opublikowane: Lipiec 12, 2008, 22:31:48
Ale k, specjalnie dla Ciebie

Moje umrzyj:
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?action=search2


Naprawdę, duuużo tego o_O

Link nie działa, sam sobie wpisz, całe 9 wyników, na 3 lata mojego pisania na forum, łaaał, cały czas tak mówię. :lol:

« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2008, 22:40:34 pm wysłana przez Mikes »

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1292 dnia: Lipca 12, 2008, 22:40:37 pm »
umrzyj

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1293 dnia: Lipca 12, 2008, 22:44:38 pm »
Brak argumentów boli, nie?  :eek:

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1294 dnia: Lipca 12, 2008, 22:45:54 pm »
No tak, wszak wymyslilem to sobie. Co mam argumentowac?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1295 dnia: Lipca 12, 2008, 22:48:59 pm »
Mikes i jego twarde argumenty ktos urzywa jakiegoś słowa a ono mi sie nie podoba trzeba bo zbanować bo inaczej pójde do mamusi albo się popłacze... kłócicie się o jakieś emoty i o spam bez którego forum byłoby idealnym forum (utopią). Czy naprawde tego chcecie bo ja nie.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1296 dnia: Lipca 12, 2008, 22:55:52 pm »
Ależ ja Ci nie zabraniam mówić "bandyta" czy użyć " :mad: ", sam powinieneś(powinniście) znać granice spamu, a to takie troche meczące jak wchodzę* poczytać jakiś topic i widze tam "BANDYTY :mad: :mad: :mad: " Macie wór, siedźcie tam, nie rozumiem po co wychodzić z tym wszystkim na inne tematy

*wchodziłem, bo widze żescie sie uspokoili, chwała wam za to.

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1297 dnia: Lipca 12, 2008, 22:58:46 pm »
A teraz pokaz mi, gdzie ja uzywalem sforumowalania 'bandyty' poza dzialem Rozne.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1298 dnia: Lipca 12, 2008, 23:04:05 pm »
Ależ ja Ci nie zabraniam mówić "bandyta" czy użyć " :mad: ", sam powinieneś(powinniście) znać granice spamu, a to takie troche meczące jak wchodzę* poczytać jakiś topic i widze tam "BANDYTY :mad: :mad: :mad: " Macie wór, siedźcie tam, nie rozumiem po co wychodzić z tym wszystkim na inne tematy

*wchodziłem, bo widze żescie sie uspokoili, chwała wam za to.
To też chyba zależy czy ktoś wie kiedy tego używać nie chodzi mi tu o sam dział wór tylko np. jak ktoś pisze o poważnych rzeczach a ktoś cytuje i pisze samo bandyta itp. to jest nie do przyjęcia ale jak ktoś chce cos ciekawszego przez to wyrazić to chyba dobrze nie?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1299 dnia: Lipca 12, 2008, 23:07:31 pm »
A teraz pokaz mi, gdzie ja uzywalem sforumowalania 'bandyty' poza dzialem Rozne.
svonston, ty ostatnio piszesz TYLKO w "różne", ciezko znaleźć cokolwiek  :lol: Akcja z zaspamowaniem całego forum całkiem nie dawno też działa się tylko w rózne, tam wam było najłatwiej chyba.

DEVIl, uzywaj wiecej znaków interpunkcyjnych bo mam problemy z twoimi postami. no więc, nie wiem co ciekawego można wyrazić przez słowo "bandyta", oświeć mnie
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2008, 23:09:05 pm wysłana przez Mikes »

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1300 dnia: Lipca 12, 2008, 23:09:28 pm »
A teraz pokaz mi, gdzie ja uzywalem sforumowalania 'bandyty' poza dzialem Rozne.
svonston, ty ostatnio piszesz TYLKO w "różne", ciezko znaleźć cokolwiek  :lol: Akcja z zaspamowaniem całego forum całkiem nie dawno też działa się tylko w rózne, tam wam było najłatwiej chyba.
Forum zostalo wyczyszczone ze spamu, ale zajrzyj chociazby do dzialu Wii. No tak, pisze tu, wiec o co Ci chodzi? Ze pisze sobie 'bandyta' w Worze czy moze ze pisze 'bandyta' w temacie o dupie maryny? Do czego sie przyczepiles?

Pocisnij takze inne osoby, ktore uzywaja tego zwrotu. Ja wiem, moze najpierw przypierz sie do tylka Tarniaka i Kuna?



Okres? E?


Koniec offtopa, bo znajac zycie Music da mi bana, a Tobie na PW podziekuje, ze zyjesz. Umrzyj.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1301 dnia: Lipca 12, 2008, 23:11:47 pm »
DEVIl, uzywaj wiecej znaków interpunkcyjnych bo mam problemy z twoimi postami. no więc, nie wiem co ciekawego można wyrazić przez słowo "bandyta", oświeć mnie
Jak już się czepiamy to na całego, jak już piszesz mój nick z dużych liter to tego się trzymaj :wink:.
A słowo bantyda pewnie może wiecej wyrazić niż np. rotfl lub  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1302 dnia: Lipca 12, 2008, 23:18:48 pm »
Ależ ja pisałem o wszystkich osobach z Wora, tylko Ty(no i DEVIL) to skomentowaliście, rozmowa przeszła na Ciebie, nie kapuje o co Ci chodzi, jaki okres? Ja spokojnie rozmawiam, mówiąc co mi sie nie podoba, nie atakuje Cie w zaden sposób więc daj sobie spokój z takimi tekstami.
Cytuj
Pocisnij takze inne osoby, ktore uzywaja tego zwrotu. Ja wiem, moze najpierw przypierz sie do tylka Tarniaka i Kuna?
Tarniak piszący "bandyty :mad: "? Pokaż mi to :eek: Kun też spamuje, owszem, niech się udzieli w tym topicu, chętnie z nim porozmawiam nt. temat. :lol:

Cytuj
Umrzyj.
hihi
Opublikowane: Lipiec 12, 2008, 23:16:37
DEVIl, uzywaj wiecej znaków interpunkcyjnych bo mam problemy z twoimi postami. no więc, nie wiem co ciekawego można wyrazić przez słowo "bandyta", oświeć mnie
Jak już się czepiamy to na całego, jak już piszesz mój nick z dużych liter to tego się trzymaj :wink:.
A słowo bantyda pewnie może wiecej wyrazić niż np. rotfl lub  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie powiedzialbym.

Zresztą, mam nadzieje ze nie pijesz do mnie? Ja takich postów nie pisze.

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1303 dnia: Lipca 12, 2008, 23:19:20 pm »
Dopiero zacząłeś. Bandyta :x. EOT.


I juz koniec. Hej.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1304 dnia: Lipca 12, 2008, 23:22:51 pm »
DEVIl, uzywaj wiecej znaków interpunkcyjnych bo mam problemy z twoimi postami. no więc, nie wiem co ciekawego można wyrazić przez słowo "bandyta", oświeć mnie
Jak już się czepiamy to na całego, jak już piszesz mój nick z dużych liter to tego się trzymaj :wink:.
A słowo bantyda pewnie może wiecej wyrazić niż np. rotfl lub  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie powiedzialbym.

Zresztą, mam nadzieje ze nie pijesz do mnie? Ja takich postów nie pisze.
Teraz akurat pisałem ogólnie. A teraz zajmijmy się tym jakie ty wyrafinowane i długie oraz wiele znaczące posty pisze zobaczmy tylko na poprzednia strone o jaki dłui post całe "Ja" napisałem normalnie o 100% lepszy post niż ten cały bandyta....
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1305 dnia: Lipca 12, 2008, 23:45:01 pm »
DEVIl, uzywaj wiecej znaków interpunkcyjnych bo mam problemy z twoimi postami. no więc, nie wiem co ciekawego można wyrazić przez słowo "bandyta", oświeć mnie
Jak już się czepiamy to na całego, jak już piszesz mój nick z dużych liter to tego się trzymaj :wink:.
A słowo bantyda pewnie może wiecej wyrazić niż np. rotfl lub  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie powiedzialbym.

Zresztą, mam nadzieje ze nie pijesz do mnie? Ja takich postów nie pisze.
Teraz akurat pisałem ogólnie. A teraz zajmijmy się tym jakie ty wyrafinowane i długie oraz wiele znaczące posty piszezobaczmy tylko na poprzednia strone. o jaki dłui post całe "Ja" napisałem normalnie o 100% lepszy post niż ten cały bandyta....
CAŁY JEDEN POST! ŁAŁ! Dodatkowo wyjęty z kontekstu kompletnie, gratuluję.

No i ekhem, to tyle?

I proszę, interpunkcja, DEVIL, nie mówie tego bo sie czepiam ale zazwyczaj jak piszesz post dłuzszy od jednego zdania to nie da sie tego czytac

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1306 dnia: Lipca 12, 2008, 23:48:29 pm »
Cytuj
Mikes i jego twarde argumenty ktos urzywa jakiegoś słowa a ono mi sie nie podoba trzeba bo zbanować bo inaczej pójde do mamusi albo się popłacze...

Na serio nie rozumiesz o co chodzi?
Nie chce mi się tłumaczyć.

Cytuj
A teraz pokaz mi, gdzie ja uzywalem sforumowalania 'bandyty' poza dzialem Rozne.

Svon............

Cytuj
Pocisnij takze inne osoby, ktore uzywaja tego zwrotu. Ja wiem, moze najpierw przypierz sie do tylka Tarniaka i Kuna?

Gdyby używali tego tak często jak ty w każdym temacie, to napewno każdy by się ich o to czepiał.
Jednak każdy sam sobie buduje jakiś poziom wypowiedzi.

Cytuj
Koniec offtopa, bo znajac zycie Music da mi bana, a Tobie na PW podziekuje, ze zyjesz. Umrzyj.

Wiedz że należy ci się, za obrażenie użytkownika w przedostatnim poscie. Jednak jeśli teraz dostaniesz, to podniesiesz wielkie pretensje że uwziąłem się na ciebie i jestem niesprawiedliwy.
Wystarczy ci tych żółtych kartek- przeżyjemy bez 2000 postów typu "bandyta", "umrzyj" i stosu emot.



Opublikowane: Lipiec 12, 2008, 23:47:06
Mikes, Devil- kłótnie na privie. Nie tutaj.

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1307 dnia: Lipca 13, 2008, 00:08:09 am »
Stary, robisz ze mnie idiote i pozniej wmawiasz mi, ze kogos obrazam?
Umiem sie wypowiadac, umiem formulowac wypowiedzi, umiem nie uzywac 'bandyta', ktorego w 'normalnym zyciu' uzywam... Raz na kilka miesiecy?
Music, naprawde, prosze Cie - pokaz mi, gdzie ja gdzies poza dzialem Rozne wale notorycznie posty typu 'bandyta' lub samo ':x'. Czekam.

Taki poziom wypowiedzi, ba, kretyn, co nie? Jestesmy powazni, umiemy rozmawiac jak ludzie, po co probujesz wmowic mi, ze jestem roslinka, ktora jedyne co potrafi, to seplenic i uzywac zwrotu na poziomie podstawowki? Jak chcesz to na privie mozemy porozmawiac na 'normalnym' poziomie na kazdy wybrany przez Ciebie temat. Nie mowie o problemach drzew na poludniu kraju, bo nie mam o tym zielonego pojecia, ale o wszystkim tym, czego dotyczy to forum.
Przeciez to tylko glupi Wor, temat, ktory i tak zostanie skasowany, jest potepiany przez wszystkich, nikt tam nie wchodzi... A jednak cale forum wie, co sie tam dzieje. Jak to?

Tak, 'Okres?' to obrazanie. Jak sie kobiety pytam, czy ma okres, to ona powinna na mnie walnac focha? Wspomne, ciekawe, czy tak samo zareaguje.

Nie bedzie zadnych pretensji, to Twoje decyzje, Ty tutaj rzadzisz. Daj mi drugiego osta, czyli w praktyce bana. Miesiac od forum to nic strasznego. Mam normalne zycie, inne zajecia, nauke, zycie towarzyskie i chociazby te glupie konsole, za ktore niektorzy na tym forum mogliby pocisnac kazdego. A czy sie uwziales, czy nie - Twoja i moja sprawa, a ban bedzie 'dobrem dla ludzkosci, bandytom stop, spam ssie'.

Jak Ci wadza emotki, to sobie je wylacz. Mi przeszkadzaja sygnatury, wiec mam odhaczone w opcjach, zeby ich nie pokazywano. Bandyta, umrzyj, :x. Uh, ban.
Smieszysz mnie czasami. Uwazam Cie za spoko goscia, jednak z jakimis niezrozumialymi dla mnie kompleksami, ktory leczy sie na forum, udowadniajac, ze ma ego wieksze niz on sam, ze jest mega powazny, wcale nie dziecinny, nigdy nie smieje sie z idiotycznego zartu, no i nigdy nie uzywa emot. Pozal sie Boze zachowanie.

Wybacz, ale musialem to powiedziec.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2008, 00:15:07 am wysłana przez svonston »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1308 dnia: Lipca 13, 2008, 00:10:29 am »
Cytuj
Tak, 'Okres?' to obrazanie. Jak sie kobiety pytam, czy ma okres, to ona powinna na mnie walnac focha? Wspomne, ciekawe, czy tak samo zareaguje.
No, zwłaszcza bezsenownie użyte w stosunku do mężczyzny. Daj już spokój. :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1309 dnia: Lipca 13, 2008, 00:40:13 am »
Cytuj
Stary, robisz ze mnie idiote i pozniej wmawiasz mi, ze kogos obrazam?

Litości.
Gdyby Mikes napisałby teraz, że chce osta dla ciebie za te słowa, to wlepiłbym.

Cytuj
Music, naprawde, prosze Cie - pokaz mi, gdzie ja gdzies poza dzialem Rozne wale notorycznie posty typu 'bandyta' lub samo

A w dziale "różne" regulamin nie działa?

Cytuj
Jak chcesz to na privie mozemy porozmawiac na 'normalnym' poziomie na kazdy wybrany przez Ciebie temat.

To się bardzo cieszę, ale jeszcze bardziej bym się cieszył gdybyś tak pisał w codziennych postach, zamiast ograniczać się do trzech znaków na post.

Cytuj
Przeciez to tylko glupi Wor

Przecież ja nie mówię że ten cały bajzel dzieje się w worze. Gdyby tak było, nie przyczepiłbym się do tego wogóle najpewniej.
Problem w tym, że wór urządzacie praktycznie wszedzie.

Cytuj
ze jest mega powazny, wcale nie dziecinny, nigdy nie smieje sie z idiotycznego zartu, no i nigdy nie uzywa emot. Pozal sie Boze zachowanie.

Wręcz przeciwnie- rzadko jestem poważny. Często jestem dziecinny. Często śmieję się z wręcz idiotycznych żartów. No fakt- nie to że nie używam emot, ale ich nie nadużywam. No i Bóg nie musi mi się żalić.

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1310 dnia: Lipca 13, 2008, 00:42:58 am »
Dobra, zakonczmy ta dyskusje. Ty nie zwracaj uwagi na to, co pisze w Worze, a ja obiecuje, ze nigdzie poza Worem nie bede urzadzal jakis glupich dyskusji. No to joł.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1311 dnia: Lipca 13, 2008, 01:07:24 am »
Nie czytam wora. Nie wiem co tam piszesz.
Jeżeli poza nim, będą fajne posty to git.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1312 dnia: Lipca 13, 2008, 10:10:40 am »
DEVIl, uzywaj wiecej znaków interpunkcyjnych bo mam problemy z twoimi postami. no więc, nie wiem co ciekawego można wyrazić przez słowo "bandyta", oświeć mnie
Jak już się czepiamy to na całego, jak już piszesz mój nick z dużych liter to tego się trzymaj :wink:.
A słowo bantyda pewnie może wiecej wyrazić niż np. rotfl lub  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie powiedzialbym.

Zresztą, mam nadzieje ze nie pijesz do mnie? Ja takich postów nie pisze.
Teraz akurat pisałem ogólnie. A teraz zajmijmy się tym jakie ty wyrafinowane i długie oraz wiele znaczące posty piszezobaczmy tylko na poprzednia strone. o jaki dłui post całe "Ja" napisałem normalnie o 100% lepszy post niż ten cały bandyta....
CAŁY JEDEN POST! ŁAŁ! Dodatkowo wyjęty z kontekstu kompletnie, gratuluję.

No i ekhem, to tyle?

I proszę, interpunkcja, DEVIL, nie mówie tego bo sie czepiam ale zazwyczaj jak piszesz post dłuzszy od jednego zdania to nie da sie tego czytac
Ty też chyba przykładów nie podałeś?
Od teraz dla Ciebie będe stawiał przecinki,,,,,,,,,,,;*
Yeahh, me and hate that's an odd couple

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1313 dnia: Lipca 13, 2008, 12:02:43 pm »
Jak to dyskusja nie skończy się zaraz to dostaniecie po tygodniowym banie. Pozdrawiam.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1314 dnia: Lipca 13, 2008, 18:56:27 pm »
Dwa wory są. Chyba więcej pisać nie muszę, czekam jeno na odpowiednie stłumienie rebelii.

---

Wolałbym identyfikować się z jakimś królem-despotą, co jak mu lud się buntuje, to napuszcza na nich wojsko.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2008, 19:22:35 pm wysłana przez setezer »

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1315 dnia: Lipca 13, 2008, 19:09:32 pm »
Dwa wory są. Chyba więcej pisać nie muszę, czekam jeno na odpowiednie stłumienie rebelii.
Trzeba przyznać, że niezły byłby z Ciebie SB-ek...

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1316 dnia: Lipca 13, 2008, 20:58:45 pm »
Porównywanie zgłaszania podwójnych topiców do aparatu utrwalania władzy komunistycznej z którym pół polski ma, lekko mówiąc, złe skojarzenia jest chyba nie na miejscu!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1317 dnia: Lipca 16, 2008, 09:47:00 am »
Surowa ocena konferencji Sony w wykonaniu lewika i informacja prasowa prosto od speców z PR na temat konkurencji.

A potem się dziwią, że ich XBOXonly nazywają.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1318 dnia: Lipca 16, 2008, 10:14:20 am »
I na to się żalisz? A gdyby napisali, że była super to byłoby OK? :eek:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #1319 dnia: Lipca 16, 2008, 10:20:46 am »
Żalę się na zamieszczanie informacji prasowych.