Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 398850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2440 dnia: Marca 15, 2010, 19:07:41 pm »
No u mnie też działa. Przydałoby się przy okazji po kliknięciu w zakładkę Newsy zresetować poprzednie filtrowanie i pokazywać niusy o wszystkich konsolach. Teraz trzeba klikać w banner.

Fakt, wg planu tak właśnie miało to działać, ale z jakiegoś powodu tego nie zrobiłem :P.
Już poprawione.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2441 dnia: Marca 16, 2010, 13:13:12 pm »
Może mi ktoś powiedziec dlaczego nie moge wejsc na forum normalnie,tylko musze wchodzic przez proxy.Gdy wchodze normalnie pojawia sie komunikat:

Cytuj
Błąd bazy danych: MySQL server has gone away
Plik: /home/inet/domains/gameonly.pl/public_html/forum/Sources/Security.php
Linia: 335

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2442 dnia: Marca 16, 2010, 17:31:40 pm »
http://gameonly.pl/artykul/czy-upadek-bijatyk-jest-bliski

Błagam nie piszcie o grach o których nie macie pojęcia. Wypisujecie takie brednie, że tylko siąść i płakać.
Mogliście chociaż wziąć pod uwagę wydawanie klasyków takich jak SSF2, SSF2HD, Garou, MvC2, KoF98 na PSN/XBL i wspomnieć o takich tytułach jak fanowski Melty Blood czy mający na dniach premierę w europie Blazblue CT oraz zbliżającej się w Japonii i USA konsolowej premierze BB CS. Który jeżeli chodzi o wspominaną przez was warstwę audiowizualną zjada DoA4/SC4 na śniadanie.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 00:34:42 am wysłana przez Patosław »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2443 dnia: Marca 16, 2010, 18:14:08 pm »
bez kitu. tak dobrze jak teraz to bijatyki się dawno nie miały.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2444 dnia: Marca 16, 2010, 19:35:47 pm »
Ogólnie ten artykuł jest slabo pisany, zupłenie bez polotu a sprawa grafiki powraca dwa razy jakby parka zapomniała o czym wczesniej mowiła

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2445 dnia: Marca 16, 2010, 20:16:50 pm »
Brakowalo mi Was;)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2446 dnia: Marca 16, 2010, 20:55:32 pm »
http://gameonly.pl/artykul/czy-upadek-bijatyk-jest-bliski

Błagam nie piszcie o grach o których nie macie pojęcia. Wypisujecie takie brednie, że tylko siąść i płakać.
Mogliście chociaż wziąć pod uwagę wydawanie klasyków takich jak SSF2, SSF2HD, Garou, MvC2 na PSN/XBL i wspomnieć o takich tytułach jak fanowski Melty Blood czy mający na dniach premierę w europie Blazblue CT oraz zbliżającej się w Japonii i USA konsolowej premierze BB CS. Który jeżeli chodzi o wspominaną przez was warstwę audiowizualną zjada DoA4/SC4 na śniadanie.
Ej, stary, ale nie każdego jara calakowanie gier z arcade'a sprzed 15 lat  :lol:
Poza tym jak możesz porównywać warstwę audiowizualną gry 2D i 3D xDD

No i nie skomentuję nawet faktu, że żałosna jest sytuacja kiedy gry przez półtora roku nie mogą wydać w Europie gry od czasu jej premiery japońskiej. A za parę miechów z kolei w Japonii uderza następna część. Która ukaże się tam rok po pierwszej części. Więc pewnie masę rzeczy zmienili i coś mi tu je**e wyciskaczem kasy.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2010, 21:16:01 pm wysłana przez Kresq »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2447 dnia: Marca 17, 2010, 00:10:00 am »
Cytuj
No i nie skomentuję nawet faktu, że żałosna jest sytuacja kiedy gry przez półtora roku nie mogą wydać w Europie gry od czasu jej premiery japońskiej.

Na Guilty Gear Ancient Core czekało się dwa lata, a Blazblue większość importowała już rok temu, zaraz po premierze w USA.

Pisząc o bijatykach i ich wymarciu, a nie wspomnieć o takich tytułach i można powiedzieć, że renesansie bijatyk 2D to głupota i widoczny brak obeznania w temacie.

Cytuj
Ej, stary, ale nie każdego jara calakowanie gier z arcade'a sprzed 15 lat  Laughing

Nie moja wina, że niektórych (na przykład Ciebie bejbe:*) przerastają gry wymagające większych zdolności manualnych niż poziom orangutana. Przeleć sobie moją friend liste na XBL, a zobaczysz, że nie tylko ja gram w tytuły "sprzed 15 lat". Chociaż za ch** nie wiem skąd wziąłeś sobie to piętnaście jeżeli SF2HDR miał premierę przed rokiem, a MvC2 jest bodajże portem z PS2.

Cytuj
Poza tym jak możesz porównywać warstwę audiowizualną gry 2D i 3D
A dlaczego nie porównywać?

Jeżeli wybierać, która bijatyka jest najlepsza i jednym z głównych argumentów autora jest to, że w bijatyce x niszczą się stroje, to ja mogę sobie porównywać Gears of War do pasjansa.

Autor pisał również, że bodajże DoA4 ma najbardziej złożony i dopracowany system, żebyś znów nie powiedział, że porównuje 2D do 3D napisze, że chociażby system Virtua Fighter jest trzy razy bardziej dopracowany i złożony.

Zresztą obaj doskonale wiemy, że Twoja wiedza opiera się w roli głównej na perfekcyjnej znajomości tego oto dzieła kinematografii
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 01:14:27 am wysłana przez Patosław »

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2448 dnia: Marca 17, 2010, 00:47:26 am »
http://gameonly.pl/artykul/czy-upadek-bijatyk-jest-bliski

Błagam nie piszcie o grach o których nie macie pojęcia. Wypisujecie takie brednie, że tylko siąść i płakać.
Mogliście chociaż wziąć pod uwagę wydawanie klasyków takich jak SSF2, SSF2HD, Garou, MvC2 na PSN/XBL i wspomnieć o takich tytułach jak fanowski Melty Blood czy mający na dniach premierę w europie Blazblue CT oraz zbliżającej się w Japonii i USA konsolowej premierze BB CS. Który jeżeli chodzi o wspominaną przez was warstwę audiowizualną zjada DoA4/SC4 na śniadanie.
Ej, stary, ale nie każdego jara calakowanie gier z arcade'a sprzed 15 lat  :lol:
Poza tym jak możesz porównywać warstwę audiowizualną gry 2D i 3D xDD

Mogłeś się chociaż pokusić o sprawdzenie, mniej więcej, kiedy wymienione przez Patosława gry zostały wydane. Nie wiadomo skąd wyskakujesz z calakowaniem i gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę na temat popularności tych arcade'ówek to byś nie pisał takich głupot. Tak dla Twojej wiadomości SSF2HD i MvC2 to jedne z najlepiej obecnie sprzedających się, jak Ty to nazwałeś, gier sprzed 15 lat.

W porównaniu warstwy audio, gry 2D i 3D nie widzę żadnego problemu. Jeżeli chodzi zaś o wizualną to porównanie grafiki gier to dość subiektywna sprawa i nie ma się o co tu kłócić. Jak dla mnie dobre 2D jest dużo bardziej ponadczasowe niż piękne 3D które za 2 lata będzie wyglądać jak stolec, ale jak już wspomniałem to bardzo subiektywna sprawa.


Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2449 dnia: Marca 17, 2010, 01:27:03 am »
Cytuj
Na Guilty Gear Ancient Core czekało się dwa lata, a Blazblue większość importowała już rok temu, zaraz po premierze w USA.

Pisząc o bijatykach i ich wymarciu, a nie wspomnieć o takich tytułach i można powiedzieć, że renesansie bijatyk 2D to głupota i widoczny brak obeznania w temacie.
To dlaczego nie importowałeś? :grin:
Hehe, w znajomość autora nie będę się zagłębiać, nie mi to oceniać. Czy bym od razu renesansem to nazywał? Od kiedy pamiętam czytywałem w PE jakieś recki Garou, MvsC na PS2, Dreamcasta... Było bezkonkurencyjne w swej kategorii Guilty Gear, a teraz doszło BlazBlue i git. Ale aż takiej różnicy nie widzę generalnie.


Cytuj
Nie moja wina, że niektórych (na przykład Ciebie bejbe:*) przerastają gry wymagające większych zdolności manualnych niż poziom orangutana. Przeleć sobie moją friend liste na XBL, a zobaczysz, że nie tylko ja gram w tytuły "sprzed 15 lat". Chociaż za ch** nie wiem skąd wziąłeś sobie to piętnaście jeżeli SF2HDR miał premierę przed rokiem, a MvC2 jest bodajże portem z PS2.
Heheh, skończ już z tymi zdolnościami maualnymi i orangutanami, bo się powtarzasz fchuj xD
No tak, jeśli nie podchodzi mi dana gra i jej system to od razu napierdalamy bzdety o upośledzeniu psychomotorycznym. Ach, szkoda, że już nie mam PS2 i Amplitude na przykład, to byśmy zrobili sobie mały challenge i zobaczyli czy byś pierwsze trzy kawałki na insane zrobił. A później pokazałbym Ci jak w to się gra. Nie będę przelatywał żadnej listy friendsów - co do przelatywania, to wiesz co mógłbym przelecieć :naughty:

Wbijcie sobie do głowy, że nie jara mnie system zawarty w takim SF. Mogłem w to grać na jakimś pierwszym Game Boyu czy innym pegasusie, kiedy nikt jeszcze nie myślał o gierkach w 3D. A później i tak bardziej mnie jarało Darkstalkers. Nie wspominając już o grach typu Metal Slug czy ta druga podobna, w której pływało się łodziami podwodnymi (MOC). No, ale nie ma tego co porównywać.



Cytuj
A dlaczego nie porównywać?

Jeżeli wybierać, która bijatyka jest najlepsza i jednym z głównych argumentów autora jest to, że w bijatyce x niszczą się stroje, to ja mogę sobie porównywać Gears of War do pasjansa.
Okej, jeśli chodzi o audio, to jeszcze niech będzie. Choć to i tak trochę inna specyfika. A dlaczego nie porównywać? To tak jak porównywać Ferrari do Hummera - jedno i drugie są do czegoś innego i nie ma sensu po prostu. I nie rozumiem dlaczego miałbyś móc porównywać GoW do pasjansa, skoro autor tamtego tekstu a propos oprawy napomknął o niszczących się strojach; co ma jedno do drugiego? Okej, dobra. Generalnie wisi mi to, ale niech w jakimś 2D też zrobią stroje, które się niszczą.

Co do VF, to się zgadzam. Na pewno jest bardziej rozbudowany. Ale jeśli chodzi o taki balans, to w czwórce mocno przysiedli nad systemem i naprawdę chyba nawet postawiłbym na równi. Bo szczerze powiedziawszy nie pamiętam jak było ze zbalansowaniem w VF, bo przy okazji 4 i 5 znów wypuszczali sto tysięcy wersji.



http://gameonly.pl/artykul/czy-upadek-bijatyk-jest-bliski

Błagam nie piszcie o grach o których nie macie pojęcia. Wypisujecie takie brednie, że tylko siąść i płakać.
Mogliście chociaż wziąć pod uwagę wydawanie klasyków takich jak SSF2, SSF2HD, Garou, MvC2 na PSN/XBL i wspomnieć o takich tytułach jak fanowski Melty Blood czy mający na dniach premierę w europie Blazblue CT oraz zbliżającej się w Japonii i USA konsolowej premierze BB CS. Który jeżeli chodzi o wspominaną przez was warstwę audiowizualną zjada DoA4/SC4 na śniadanie.
Ej, stary, ale nie każdego jara calakowanie gier z arcade'a sprzed 15 lat  :lol:
Poza tym jak możesz porównywać warstwę audiowizualną gry 2D i 3D xDD

Mogłeś się chociaż pokusić o sprawdzenie, mniej więcej, kiedy wymienione przez Patosława gry zostały wydane. Nie wiadomo skąd wyskakujesz z calakowaniem i gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę na temat popularności tych arcade'ówek to byś nie pisał takich głupot. Tak dla Twojej wiadomości SSF2HD i MvC2 to jedne z najlepiej obecnie sprzedających się, jak Ty to nazwałeś, gier sprzed 15 lat.

W porównaniu warstwy audio, gry 2D i 3D nie widzę żadnego problemu. Jeżeli chodzi zaś o wizualną to porównanie grafiki gier to dość subiektywna sprawa i nie ma się o co tu kłócić. Jak dla mnie dobre 2D jest dużo bardziej ponadczasowe niż piękne 3D które za 2 lata będzie wyglądać jak stolec, ale jak już wspomniałem to bardzo subiektywna sprawa.
Hłe, hłe - jak zobaczyłem w mailu, że Mejs odpisał, to wiedziałem, że będą to jakieś farmazony, w których będzie się czepiał. Ale okej. W każdym razie dołączę tu zarzuty Patosława jeszcze. A więc MvC2 - no mylisz się Pato, bo (oprócz arcade'a oczywiście) najpierw wyszła na Dreamcasta, a później zrobili port na PS2. I sorry wielkie - faktycznie wyszła nie 15, a 10 lat temu. Wybaczcie za tę hiperbolizację, ale mam nadzieję, że zczailiście jakie miała zadanie. Co do SF2HDR to już w ogóle mnie nie rozśmieszajcie :lol: :lol: Dobra, powiedzcie mi czym się różni ten remake od oryginału wydanego jakieś 16 lat temu oprócz grafy, muzy i bardziej zbalansowanego gameplayu? Czy można to w ogóle nazywać nową grą, która wyszła półtora roku temu?? :roll: To może Monkey Island też uznajmy za nową grę, bo wyszła ponad pół roku temu. -_-
I ej, spoko - ja nie mam nic przeciwko temu, że zremasterowane remake'i tak dobrze się sprzedają. Ja się jak najbardziej cieszę.
Co do grafy - spoko, jasne, ma sens to co piszesz. Ale w takiego SC, Tekkena 3 albo w TTT dalej mogę grać z wielką przyjemnością. Co tylko dowodzi subiektywności jeśli chodzi o grafę. I dobrze, że odnawiają bitki 2D, bo nie chciałoby mi się pykać już zupełnie w jakąś rozpikselowaną jajecznicę. Która wygląda jak wspomniany stolec. Wszystko się starzeje.

A skąd wyskakuję z calakowaniem? Nie wiem, Pato się strasznie jarał i mówił mi o tym chyba z trzy razy, bo nie wiem czy pamiętał, że już mi o tym wspominał, a generalnie mało mnie to interesowało. No ale w sumie nie wiem po co to napisałem, bo dla Ciebie też stary największym sensem życia jest chyba Twój GS :|

Weźcie chłopaki odstawcie te bijatyki 2D i idźcie coś poruchać, odpocznijcie trochę.  :cry_anim:
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 01:30:52 am wysłana przez Kresq »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2450 dnia: Marca 17, 2010, 01:38:48 am »
Cytuj
Dobra, powiedzcie mi czym się różni ten remake od oryginału wydanego jakieś 16 lat temu oprócz grafy, muzy i bardziej zbalansowanego gameplayu?

Grafika, muzyka, gameplay no chyba podałeś właśnie trzy najważniejsze rzeczy w grach wideo, co nie?

Cytuj
To dlaczego nie importowałeś? Very Happy

Bo nie mam PS3, ale przynajmniej za frajer dostaje DLC.
Ale z tego co widziałem autorzy grają na PS3, a jak wiadomo tam blokady nie ma, więc chyba przed napisaniem artykułu o bijatykach wypadałoby im zagrać w tytuł uznany za najlepszy w roku 2009 w tej kategorii.

Cytuj
No tak, jeśli nie podchodzi mi dana gra i jej system to od razu napierdalamy bzdety o upośledzeniu psychomotorycznym.
Spoko problem w tym, że nie podoba Ci się system, którego nawet nie znasz. Twoja znajomość wygląda tak, że u mnie zagrałeś dwa razy.
Cytuj
I nie rozumiem dlaczego miałbyś móc porównywać GoW do pasjansa, skoro autor tamtego tekstu a propos oprawy napomknął o niszczących się strojach
Autor nie napomknął tylko podał to jako jeden z dwóch argumentów dlaczego gra jest lepsza.

Cytuj
Co do VF, to się zgadzam. Na pewno jest bardziej rozbudowany. Ale jeśli chodzi o taki balans, to w czwórce mocno przysiedli nad systemem i naprawdę chyba nawet postawiłbym na równi.

Litości.

Cytuj
Monkey Island też uznajmy za nową grę, bo wyszła ponad pół roku temu.
W tym momencie porównujesz Point and Click do bijatyki. Chyba już mój durny pasjans był bardziej trafiony. Ewentualnie możemy też zaryzykować porównanie God of War do Sapera, w końcu tu i tu zdechnąć można.

Cytuj
Weźcie chłopaki odstawcie te bijatyki 2D i idźcie coś poruchać, odpocznijcie trochę.

Seks tylko po ślubie.

Cytuj
A skąd wyskakuję z calakowaniem? Nie wiem, Pato się strasznie jarał i mówił mi o tym chyba z trzy razy
Ale co ma piernik do wiatraka ?
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 01:49:21 am wysłana przez Patosław »

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2451 dnia: Marca 17, 2010, 01:48:27 am »
Dobra, powiedzcie mi czym się różni ten remake od oryginału wydanego jakieś 16 lat temu oprócz grafy, muzy i bardziej zbalansowanego gameplayu? Czy można to w ogóle nazywać nową grą, która wyszła półtora roku temu?? :roll: To może Monkey Island też uznajmy za nową grę, bo wyszła ponad pół roku temu. -_-
I ej, spoko - ja nie mam nic przeciwko temu, że zremasterowane remake'i tak dobrze się sprzedają. Ja się jak najbardziej cieszę.
Co do grafy - spoko, jasne, ma sens to co piszesz. Ale w takiego SC, Tekkena 3 albo w TTT dalej mogę grać z wielką przyjemnością. Co tylko dowodzi subiektywności jeśli chodzi o grafę. I dobrze, że odnawiają bitki 2D, bo nie chciałoby mi się pykać już zupełnie w jakąś rozpikselowaną jajecznicę. Która wygląda jak wspomniany stolec. Wszystko się starzeje.

A skąd wyskakuję z calakowaniem? Nie wiem, Pato się strasznie jarał i mówił mi o tym chyba z trzy razy, bo nie wiem czy pamiętał, że już mi o tym wspominał, a generalnie mało mnie to interesowało. No ale w sumie nie wiem po co to napisałem, bo dla Ciebie też stary największym sensem życia jest chyba Twój GS :|

Weźcie chłopaki odstawcie te bijatyki 2D i idźcie coś poruchać, odpocznijcie trochę.  :cry_anim:

Remake SF2 tak jak już wspomniałeś grafą, muzą i bardziej zbalansowanym gameplayem. To dość dużo jak na remake nieprawdaż ? Mówisz że nie każdego obchodzą gry sprzed 15 lat, lekceważysz tak popularne i zajebiste gry które,jak sam stwierdziłeś, zajebiście się sprzedają. Wychodzą też nowe bijatyki 2D, SF4, BlazBlue, są też genialne, dobrze się sprzedają i turnieje odbywają się na całym świecie. Ludzi to jara. I nie piszę tego jako jakiś mega fighter 2D spędzający 4h dziennie w treningu, staram się tylko naprostować Twój pogląd na te gry, to nie są jakieś dinozaury w które grają tylko psychole.

A co do GSu i Twojego stwierdzenia że to największy sens mojego życia jest to zupełny offtopic i nie rozumiem czemu w ogóle coś takiego insynuujesz. Przepraszam że gry video to moja pasja i poświęcam jej tyle czasu, widocznie nie powinienem się wypowiadać na forum o grach :cry:

W imieniu moim i Patosława jeszcze raz gorąco Cię przepraszam za to tak dużo gramy.

Chciałbym jeszcze dodać że jakby wszystkie remaki byłyby na poziomie Monkey Island, to ja nie potrzebowałbym nowych gier.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 02:01:50 am wysłana przez Mejs »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2452 dnia: Marca 17, 2010, 02:26:56 am »
Ech, no tak, macie rację - weźmy starą grę, podnieśmy rozdziałkę etc., dodajmy lepszy dźwięk, poprawmy błędy i już mamy nówkę. Ja wiem, że w bijatykach 2D niewiele można wymyślić nowego, ale Capcom zawsze strasznie odcinało kupony. Głupie buce.


Cytuj
Spoko problem w tym, że nie podoba Ci się system, którego nawet nie znasz. Twoja znajomość wygląda tak, że u mnie zagrałeś dwa razy.
Po co mam się zapoznawać, skoro mnie wcale nie zachęca do zapoznania się? Dobra, żeby to obrazowo napisać - nie muszę próbować gówna żeby wiedzieć, że nie będzie mi smakować. Wystarczy, że na nie popatrzę. Już powąchanie tego gówna byłoby ekstremum. Poza tym myślisz, że jeśli chodzi o bijatyki 2D to grałem TYLKO w Street Fightera, TYLKO w jego czwartą część i TYLKO u Ciebie? ;d


Cytuj
Autor nie napomknął tylko podał to jako jeden z dwóch argumentów dlaczego gra jest lepsza.
No to jest już debilizm i aż wierzyć mi się nie chce, że to jeden z dwóch głównych argumentów. Ale nie chce mi się tego sprawdzać i czytać tego artykułu.



Cytuj
Litości.
Widzisz, Twoja sprawa z DoA4 wygląda jak moja ze SF4. Reckę DoA4 pewnie gdzieś czytałeś (albo i nie) i też jest cieszy się ta gra uznaniem.



Cytuj
W tym momencie porównujesz Point and Click do bijatyki. Chyba już mój durny pasjans był bardziej trafiony. Ewentualnie możemy też zaryzykować porównanie God of War do Sapera, w końcu tu i tu zdechnąć można.
Nie. Porównuję dwie stare gry w 2D, których oryginały dzielą jakieś nieco ponad trzy lata, które w podobnym czasie zostały zremasterowane i wypuszczone znów na rynek na XA/PSN. Te dwie gry są tak samo "nowe" jak moje problemy z potencją. Chociaż nie, te problemy zauważyłem niedawno. Albo muszę rzucić palenie, albo ta laska mnie jednak średnio podniecała. W każdym razie nie, nie możemy porównać Sapera do God of War. Jedna jest w 2D, druga w 3D, dzieli je w ch** lat etc. etc. Zdecydowanie więcej je dzieli.



Cytuj
Ale co ma piernik do wiatraka ?
Ktoś się czepił, że w pierwszym poście napisałem, że nie wszystkich to jara wbrew pozorom.


Co do tego, co napisał Mejs. No sam nie wiem, skoro to praktycznie ta sama gra. Genialnie sprawia przedstawia się z tym, co zrobili ze SF4, bo mimo że nie kręci mnie ta gra, to jak najbardziej doceniam i tak powinna wyglądać jakaś innowacja. Ale teraz i tak będą kraść pieniądze przy pomocy 10 wersji tej samej gry, do których dodane będą tylko durne podtytuły. Nie lekceważę, tylko ignoruję. Szpinaku też nie będę wpierdalał. Nie mam nic do ludzi, którzy go jedzą, ale mi jakoś nie smakuje.
Ja nie wątpię, że ludzi to jara, ale nikt mi nie wmówi, że nie jest to jakiś niewielki procent w porównaniu do ludzi grających w strzelanki, przygodówki itd. Więc z pewnością nie uważam tego za dinozaury. Oprócz SF2THDR  :hihi: Natomiast takie GG i BlazBlue popieram, bo one starają się coś wnieść do skostniałego gatunku.

Hehehe, cała ta gadka to offtop, a tamto napisałem w ramach ewentualnej obrony, że nie jestem tró, hardkorowy i nie mam x GS :(
Co do przeprosin, to laskę zrobicie i będziemy git.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2453 dnia: Marca 17, 2010, 02:55:43 am »
Cytuj
Poza tym myślisz, że jeśli chodzi o bijatyki 2D to grałem TYLKO w Street Fightera, TYLKO w jego czwartą część i TYLKO u Ciebie? ;d

Po tym co zaprezentowałeś mogę się tego domyślać.

Cytuj
Widzisz, Twoja sprawa z DoA4 wygląda jak moja ze SF4. Reckę DoA4 pewnie gdzieś czytałeś (albo i nie) i też jest cieszy się ta gra uznaniem.
Ja w nią grałem i mogę powiedzieć o niej więcej niż autor recenzji napisanej zapewne na podobnym poziomie co nasz artykuł.

Cytuj
No to jest już debilizm i aż wierzyć mi się nie chce, że to jeden z dwóch głównych argumentów. Ale nie chce mi się tego sprawdzać i czytać tego artykułu.

Czyli ogólnie prowadzisz dyskusje na której wyjebałeś już ładne kilka tysięcy znaków, na temat artykułu którego nie przeczytałeś.

Cytuj
Hehehe, cała ta gadka to offtop, a tamto napisałem w ramach ewentualnej obrony, że nie jestem tró, hardkorowy i nie mam x GS Sad

Tą całą gadkę sam zapoczątkowałeś starając się nieudolnie pojechać Mejsa. W sumie miałeś racje na forum o grach wideo ostatnim poruszanym tematem powinny być gry, nazwa Gameonly sama wskazuje na to, że tu powinno się pisać o butach, pantalonach i apaszkach.








« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2010, 12:59:53 pm wysłana przez Patosław »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2454 dnia: Marca 17, 2010, 07:17:41 am »
Panowie na PM z takimi rozmowami, albo utworzyć odpowiedni temat w dziale Bijatyk ;).

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2455 dnia: Marca 17, 2010, 09:22:13 am »
Zauważyłem jeden problem, nie wiem czy wynikający z winy mojego oprogramowania, czy strony. Mianowicie, strona się "rozjeżdża" w swojej górnej części. Używam FF3.6, program do filtrowania treści (AdBlock) wyłączony.
Spoiler: Zdjęcia (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 09:25:22 am wysłana przez Kert »

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2456 dnia: Marca 17, 2010, 09:41:09 am »
Panowie na PM z takimi rozmowami, albo utworzyć odpowiedni temat w dziale Bijatyk ;).

Zezwalam rowniez na przeniesienie rozmowy do komentarzy na stronie glownej. Od tego wlasnie sa. Jest artykul i wszelkie kwestie z nim zwiazane powinny znalezc sie pod nim;]

http://gameonly.pl/artykul/czy-upadek-bijatyk-jest-bliski
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 09:43:46 am wysłana przez Conker »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2457 dnia: Marca 17, 2010, 11:27:43 am »
Zauważyłem jeden problem, nie wiem czy wynikający z winy mojego oprogramowania, czy strony. Mianowicie, strona się "rozjeżdża" w swojej górnej części. Używam FF3.6, program do filtrowania treści (AdBlock) wyłączony.

Trudno mi powiedzieć, czym to może być spowodowane. Stronę sprawdzałem pod FF3.6 (z włączonym blokowaniem skryptów i z wyłączonym), FF3.7 alpha (włączony AdBlock, wyłączony NoScript), IE8, IE8 w trybie kompatybilności, Chrome i Opera 10.5 i na wszystkich banery wyświetlają się poprawnie. Ba, nawet pod IE6 układ banerów się nie rozwala (cała reszta już tak - sidebar schodzi na sam dół a przezroczyste png się źle wyświetlają, ale to już wina przestarzałej przeglądarki :P).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2458 dnia: Marca 17, 2010, 12:38:19 pm »
Znalazłem winowajcę. Kaspersky bruździł. Dziękuję za zainteresowanie.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2459 dnia: Kwietnia 13, 2010, 08:50:47 am »
Zgłasza zażalenie na Lupiego, ten człowiek to jest pomyłka ,karze innych niby za spam, a sam używa słów kur** itp
Mnie również obrażał na czacie, ale mniejsza z tym.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2460 dnia: Kwietnia 13, 2010, 10:45:13 am »
http://gameonly.pl/forum/index.php/topic,9035.msg608024.html#msg608024
Lol
Sylwka tu nie bronię, ale przyznawanie osta za spam, gdy pisze się na temat to już trochę pokręcone.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2461 dnia: Kwietnia 13, 2010, 10:52:31 am »
No, Lupiego poniosło.
PSN ID: WojtqGO

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2462 dnia: Kwietnia 13, 2010, 10:57:36 am »
No, Lupiego poniosło.
Poniosło? Chyba żartujesz, on co chwila jedzie po kimś jak po szmacie, to ma być moderator?

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2463 dnia: Kwietnia 13, 2010, 11:04:12 am »
Nie wiem wszystkiego, co się dzieje na forum, więc trudno mi cokolwiek orzec w tej sprawie. Przypuszczam, że te wszelkie wyzwiska mają miejsce na czacie, tak ?
PSN ID: WojtqGO

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2464 dnia: Kwietnia 13, 2010, 18:27:34 pm »
Co takich zaskoczonych udajecie? Tak jakby to był pierwszy "popis" moderacji GO. :lol: :lol: :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2465 dnia: Kwietnia 13, 2010, 22:01:52 pm »
Precz z dziećmi jako modami! Btw. ludzie skarżą się tylko na tych modów co robią coś... staro ekipo wróć! Wtedy się wiedziało co wolno a co nie a teraz to parodia jest.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2010, 22:04:30 pm wysłana przez Devilek »
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2466 dnia: Kwietnia 13, 2010, 22:57:09 pm »
Rok starszy dorosły by się nadał, co nie Devil?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2467 dnia: Kwietnia 13, 2010, 23:00:13 pm »
Dokładnie 17 nie może być musi być 18! Nie wiem po co ten post ale może kogoś uszczęśliwi...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2468 dnia: Kwietnia 13, 2010, 23:01:36 pm »
Nom, mnie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2469 dnia: Kwietnia 13, 2010, 23:28:27 pm »
http://gameonly.pl/forum/index.php/topic,9035.msg608024.html#msg608024
Lol
Sylwka tu nie bronię, ale przyznawanie osta za spam, gdy pisze się na temat to już trochę pokręcone.

Ale zaraz będzie odp. od jakiegoś moda, że to za całokształt :lol:

W końcu napis "Permanentny spam". Więc to nie odnosi się do jednego posta :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2470 dnia: Kwietnia 14, 2010, 09:50:14 am »
Ja składam zażalenie na osobę odpowiedzialną za regulamin, bowiem ja podczas rejestracji dostałem inną wersję, niż ta Lupi'ego najwidoczniej.
Opcjonalnie na Lupi'ego (nad)interpretację własną regulaminu.

Przecież relacja użytkownik forum - moderator - forum, to nic skomplikowanego (choć jak widać po zachowaniu moderatora, nie do końca).
Ktoś kogoś obraża ("ty ch** złamany" / "ty bucu") -> kara. Ktoś odnosi się ze swoją miłością do KKK, czy drwin z mniejszości narodowych -> kara.

Ale cała reszta, a już ostrzeżenia za spam/prowokację, to śmiech na sali, bowiem zależą od interpretacji danej osoby. Jak interpretować "ty ku**".... Nie da się inaczej jak obrazę, a już "MGS4 jest fajny, ale tak na 8/10", jeden uzna za zwyczajny post, inny zinterpretuje jako prowokację, a trzeci natomiast stwierdzi, ze nic nie wnosi do tematu i uzna za spam.

Lupi zbliża się niebezpiecznie do słynnego "gówno mnie to obchodzi, że nie łamiesz reg. wku** mnie i zrobię wszytko byś wyleciał, a spam pod wszystko można podciągnąć ;)".

Jeśli :
Cytuj
"Teoretycznie każda z nich zachwycała. Ale biorąc pod uwagę koniec żywota konsoli, to CT była kilka klas ładniejsza."
zasługuje na kropkę, to cały czas poświęcony zalogowaniu Lupi musi
przeznaczyć za radosne rozdawanie kropek. Zwłaszcza w "Różne". Ale przecież na litość Boską nie o to chodzi.

"Za całokształt?" .... głupotę tego już tłumaczyłem dobitnie to przy okazji wielce niesprawiedliwego bana dla Tomasza.  Poprało ową tezę kilku innych użytkowników zresztą.

Jak ktoś co parę dni pisze "weź głupia k**", "sra mnie to ty pipo", i co jakiś czas kropy dostaje, to można za całokształt "docenić" taką osobę.

Zresztą jeśli Lupi mnie ukarał z tak trywialnego i niedorzecznego powodu, to .... jakie on harakiri efektowne zrobi, wszak ....
Cytuj
Regulamin forum
3. Na forum, pod groźbą otrzymania ostrzeżenia lub zbanowania, zabronione jest:
(...)
2. przeklinanie

A teraz :

Cytuj
Lupi: ciekawe czy odezwa sie te kur**
Lupi: jak pis dostal taki wpie**ol

Lupi temat "wkurza"
je**ny TVN ma jakieś je**ne pojęcie o zmianie programu na okres żałoby. Rozumiem, że rozrywka wypada, tak powinno być, ale kur**, zamienili Frantic Polańskiego na jakieś je**ne gówno Greystoke: Legenda Tarzana, Władcy małp z 1984. No kur**, tydzień filmów dla ludzi nie będzie?

Lupi temat "polityka"
JA pier**le O_O

Lupi temat "rozśmieszylo"
je**ny sadysta podstawil gifa pod obraz z kamerki, zeby zobaczyc cycki. Na stos, sukinsyna!

Lupi temat "szokuje"
Właśnie kur** oglądam O _______________O

Właściwie w dwa dni tego się dorobił. Komuś daje za niby spam kropkę, to jak ocenia poziom swoich postów, bowiem o czym mówi "JA pier**le", czy "właśnie kur** oglądam"

 8)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2471 dnia: Kwietnia 14, 2010, 09:52:31 am »
Lupiego już dawno nie ma na forum, więc nie musiałeś się żalić ;).

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2472 dnia: Kwietnia 14, 2010, 09:54:06 am »
Dobrze wyniuchałeś, Sylvanie, ale z tego, co się orientuję, to Lupiego już nie ma, a więc nie ma również potrzeby, żebyś to wklejał.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2473 dnia: Kwietnia 14, 2010, 10:07:21 am »
Jak to Lupiego nie ma już dawno na forum- zrezygnował?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2474 dnia: Kwietnia 14, 2010, 10:08:31 am »
Sam nie wiem. Sylvan, Devilek, kilgort, Tomasz i Boban mogą świętować i otwierać szampana  :hihi:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2475 dnia: Kwietnia 14, 2010, 10:10:48 am »
Jak to Lupiego nie ma już dawno na forum- zrezygnował?

Usunął konto. Nie miał ochoty dłużej babrać się w sylvanowym gównie i w sumie mu się nie dziwię.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2476 dnia: Kwietnia 14, 2010, 10:17:14 am »
Ehh, nie spodziewałem się że z Lupiego taka dupa cienka.


kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2477 dnia: Kwietnia 14, 2010, 10:28:37 am »
Lupiego już dawno nie ma na forum, więc nie musiałeś się żalić ;).
Ty i winda dużo gorsi nie jesteście, zresztą jak 2dni to "dawno", to fajnie.
A Ty Iras idź wypić, albo zrób jak Lupi, bo tez dobry jesteś, albo piszesz, że metro trzeba napier**lać, albo wszędzie pedalstwo widzisz. No i ten język. na sylvanowe gówno krope dostać powinieneś.

To może teraz ja  :lol:
Cała trójka Drombo się nadaje się na modów jak Mandaryna do śpiewania. tytaczz, winda, Lupi. Bo jakoś nie widziałem by takie osoby jak(wdech):
parts, ubol, Devilek, BoBaN, MrZombie, Music, kun, Ohtar, Zielarz, Tomasz, sieq, apheliona, ReD< Patosław, Solid Anake, An, Ryo, Master, Wooyek, Unlimited, moja skromna osoba marudziły kiedykolwiek po wypowiedziach Sylvana.

A wchodzę do Killzone 3 ten pisze o bossach. 3 osoby też. Lupi i tytacz , że nie rozumieją o co kaman. Wchodze na System Wars, sieq pyta jak tam z teksturami, Sylvan foty pokazuje. Sieq dziękuje 2-3 osoby gadają o teksturach, a tytacz, zę nie wie o co chodzi. Czytam "magię gier". 3-5 osób pisze , że nie czuje Halo, w tym Sylvan , a Lupi "za tani dla Ciebie" Tak, TYLKO do jednego się dopieprza. A winda: SW:cześć chłopaki, Ohtar:AVE, BoBaN:hej, Ryo : cześć windomeral: spier**laj , jak ja go nie znosze. I to jest mod?

W ogóle z Lupim za to sugerowanie userowi by eutanazji się poddał, albo jego matka aborcji to Conker ich wyje**ć na zbity pysk z kanciapy i może nie tylko z niej powinien. To, że userzy się sprzeczają, ok, po to forum jest, jednemu Zelda pasuje innemu nie. Ale jak mod tak jak tytacz pisze że "najbardziej załosny user z przyjemnością bym go zbanował", to juz śmiechy są , tak jak warny za spam.

Ja też nigdy nic nie dostałem. Nagle Lupiemu zwróciłem uwagą i parę dni później "spam". Acha. A jak on (czy inni) dają kropy za spam, to niech swoje posty poczytaja , bo juz przy tej kapie dla Tomasza były kopiowane "super" posty tytacza,a teraz Lupiego .

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2478 dnia: Kwietnia 14, 2010, 10:36:47 am »
ILE KAZIMIERZY LEŚNY WIELKI PRZELAŁ NA ODPOWIEDNIE KONTO ABY POZBYĆ SIĘ NIEWYGODNEGO MODA?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2479 dnia: Kwietnia 14, 2010, 10:38:30 am »
Kilgort nie wiem kim jesteś, ale mądrze piszesz. Podpisuję się pod tą wypowiedzią. Szczególnie trzeci akapit jest bardzo słuszną uwagą.