Autor Wątek: pecetowe bijatyki  (Przeczytany 4404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaform

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-12-2005
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« dnia: Grudnia 25, 2005, 15:39:33 pm »
pecetowa bijatyka. czy ktos mi moze polecic jakąś dobrą bijatyke na kompa, tyle ze nie chodzi mi o jakies 3d. raczej w stylu virtua fighter. tak więc czekam..
peja jest bogiem a hip hop nałogiem

van dall

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 25, 2005, 15:43:06 pm »
Pecetowe bijatyki... eee... a co to jest?  :lol:

Poza starymi Mortal Kombat w 2D NIC nie przychodzi mi do głowo.

Virtua Fighter to jest teraz 3D...

EDIT: Guilty Gear X faktycznie jest na kompa!  :D

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 25, 2005, 15:44:24 pm »
Hmmm... Jeśli jesteś pecetowcem i chcesz pograć w bijatyki, to jedynym rozwiązaniem będzie kupno PS2 i kilku najlepszych bijatyk. Kilku? Kilkanastu, licząc bijatyki 2D. Co do pecetów, to dostaniesz Mortal Kombat (różne części), Virtua Fighter, kiedyś widziałem też demo Guilty Gear X. Ale jak to w kompach bywa, coś sie musiało je*.., bo nie widziałem zawodników podczas walki :lol:

Jaform

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-12-2005
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 25, 2005, 16:26:15 pm »
jak mam za glupie ps2 zaplacic 700-800 zeta to sorki ale wole w kompa wlożyć. ale widzęże tu tylko konsolowcy siedzą... żal siedzenie ściska
peja jest bogiem a hip hop nałogiem

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 25, 2005, 16:29:17 pm »
Cytat: "Jaform"
jak mam za glupie ps2 zaplacic 700-800 zeta to sorki ale wole w kompa wlożyć. ale widzęże tu tylko konsolowcy siedzą... żal siedzenie ściska



Bo tak gdzies slyszalem, ktos tam kiedys mi mowil, ze to forum konsolowe jest... ale ciii, nikomu nie mow.)

Powodzenia z tym upgradeowaniem pieca, ja tymczasem ide pociorac w plynniutka i megagrywalna forze. Tymczasem.
Fryty tyty dotknij pyty

Wrobel

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 25, 2005, 16:33:09 pm »
Powiem Wam,że PC wcale nie kuleje tak bardzo pod względem bijatyk. Jest Gulity Gear X,XX i Slash a poza tym wszelakie emulatory. Tak więc 2D jest dobrze reprezentowane.Z drugiej strony w nowego Tekkena, Soula czy VF'a sobie pececiarze nie pograją-więc 3D kuleje.Chyba,że załatwimy sobie hentajowego Battle Rapera-fajny jest:)


PEOPLE = SHIT

koldi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-08-2005
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 25, 2005, 16:33:32 pm »
albo to jakas glupia prowokacja albo koles radze ci tu juz nie wchodzic

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 25, 2005, 16:33:40 pm »
Cytat: "Jaform"
jak mam za glupie ps2 zaplacic 700-800 zeta to sorki ale wole w kompa wlożyć. ale widzęże tu tylko konsolowcy siedzą... żal siedzenie ściska


Wiesz, jak lubisz bijatyki to chyba nie ma lepszego rozwiązania, bo poza starymi MK to naprawdę nie ma innych bijatyk na pieca. A Ps2 możesz kupić już za 5 stówek, jak się dobrze rozejrzysz.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 25, 2005, 16:42:50 pm »
Haha...bijatyki na PC ? kiedyś sie grało ... w Mortal Kombat 4 :P Teraz się gra ... w Tekken 5, Soul Calibur 2 itp... widze że masz jeszcze Pegazusa to coś się tam znajdzie, ale telewizor nie jest konsolą, chłopcze. Siedzenie to ci może ściskać fakt że nie zasmakujesz prawdziwej przyjemności z gry, sio !

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 25, 2005, 16:52:42 pm »
Cytat: "Jaform"
jak mam za glupie ps2 zaplacic 700-800 zeta to sorki ale wole w kompa wlożyć. ale widzęże tu tylko konsolowcy siedzą... żal siedzenie ściska


Ej no Ty poważnie mówisz? Bez obrazy, ale co Ty kupisz do kompa za 700? Kartę graficzną, która ledwo pociągnie poziom "medium" detali w nowych grach? A co z procesorem? A co z ramem? Czy to naprawdę fajnie granie w taki sposób? A poza tym chyba nie będziesz sterował klawiaturą w nawalance? PS2 na allegro kupisz o wiele taniej i pograsz w zawaliste nawalanki na jednym z najlepszych kontrolerów ever, bez żadnych zwolnień, i co najważniejsze, przy grafice, którą taka karta graficzna za 700 zł nie uciągnęłaby.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 25, 2005, 17:02:37 pm »
Daj spokój Prodigy, on cie nie posłucha co najwyżej Duala do kompa dokupi  :lol: ( a jest taki ? )

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 25, 2005, 17:05:25 pm »
Cytat: "Jaform"
jak mam za glupie ps2 zaplacic 700-800 zeta to sorki ale wole w kompa wlożyć. ale widzęże tu tylko konsolowcy siedzą... żal siedzenie ściska


Skąd tyś się urwał? GO jest serwisem poświęconym konsolom, jakiej się odpowiedzi spodziewałeś?

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 25, 2005, 17:09:48 pm »
Da rade połączyć z przejściówką. Nie no ja po prostu spokojnie tłumaczę moją postawę wobec tego wszystkiego... No nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna, że pecet się nadaje do bijatyk; nawet jeśli się by nadawał, to tych bijatyk praktycznie nie ma. Są mortale stare, ale z nowych rzeczy praktycznie nic.

van dall

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 25, 2005, 17:28:08 pm »
A jak ktoś napisał o dziale PC na GameOnly i go delikatnie wyśmiałem (buahahaha) to kilku użytkowników miało do mnie jakieś "ale"...
Cytat: "Jaform"
jak mam za glupie ps2 zaplacic 700-800 zeta to sorki ale wole w kompa wlożyć. ale widzęże tu tylko konsolowcy siedzą... żal siedzenie ściska

Naprawde chcecie tu więcej takich?  :wink:

Sorry za OT  :mrgreen:

sempaiolet

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-12-2005
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 25, 2005, 21:38:55 pm »
Cytat: "Shadowek"
Daj spokój Prodigy, on cie nie posłucha co najwyżej Duala do kompa dokupi  :lol: ( a jest taki ? )

Witam wszystkich jestem nnowy na tym forum wiec z gory pozdrawiam ;]
a widzialaem  nawet na PC podróbe Dual shock'a  ale wiesz to lipa jest konkretna ;]

Jaform

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-12-2005
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 25, 2005, 22:01:14 pm »
ja przyznaję że na kompy nie ma bijatyk ale z drugiej strony granie na konsoli pokroju ps2 w strategie w czasie rzeczywistym mija się z celem... a poza tym do kompa mozesz normalnie pod usb kupic pada. mam pytanie: czy wy wszyscy wchodzicie na to forum poprzez ps/ps2/psp/gc/n64 etc?? sorki pogubiłem sie w konsolach juz daaaaawno. a do kompa za 700 zeta moge kupic nowe MoBo z Athlonem 64 minimum 3 ghz, i juz mam po prostu kombajn. a na kompach nawet na "medium" wszystko wygląda lepiej niz na konsolach. i jeszcze jedno: czy któryś z was pomyślał jak mozna np na ps2 na padzie grac w takie cudo jak far cry, half life 2 lub inne?? a na tym forum napisałem to pytanie bo wiem ze konsole to właściwie tylko bijatyki... chciałem się zwrócić do "znawców"...
peja jest bogiem a hip hop nałogiem

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 25, 2005, 22:08:10 pm »
Wiesz, jedno nie wyklucza drugiego - można mieć peceta do strategii i fpsów (choć z revo to się pewnie zmieni :lol: ), a konsole do wyścigów, gier sportowych itp. Choć przyznam, że do gry na padzie w FPPy można się przyzwyczaić. Wiem z doświadczenia, bo grałem w Far Cry na PC i na klocku.

 
Cytat: "Jaform"
a poza tym do kompa mozesz normalnie pod usb kupic pada. mam pytanie: czy wy wszyscy wchodzicie na to forum poprzez ps/ps2/psp/gc/n64 etc??


Nie wchodzimy, ale nikt nie mówi, że konsola zaraz ma służyć do przebywania w necie. Konsola to maszynka pomyślana z myślą o jednej rzeczy - grach.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Jaform

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-12-2005
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 25, 2005, 22:10:36 pm »
mcjohn zgadzam sie z tobą konsole to przede wszystkim gry... jak to sie zmieni to wam obiecuję ze sprzedam kompa i kupie... (to będzie juz cos kolo ps7??)
peja jest bogiem a hip hop nałogiem

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 25, 2005, 22:12:52 pm »
Cytat: "Jaform"
jak to sie zmieni to wam obiecuję ze sprzedam kompa i kupie...


To akurat się nie zmieni, ale kupić możesz i tak. :wink:Mówię - jedno nie wyklucza drugiego. Ja na przykład jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch konsol i piecyka, na którym gram namiętnie właśnie w strategie.  :mrgreen:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 25, 2005, 22:18:08 pm »
Cytuj
ja przyznaję że na kompy nie ma bijatyk ale z drugiej strony granie na konsoli pokroju ps2 w strategie w czasie rzeczywistym mija się z celem...


Zgadza się. Jednych rzeczy nie ma na konsolach - innych na pecetach. Każda platforma ma sfoją specyfikę.

Cytat: "Jaform"
mam pytanie: czy wy wszyscy wchodzicie na to forum poprzez ps/ps2/psp/gc/n64 etc??


Nie wiem jak inni, ale ja wchodzę przeważnie przez stronę główną serwisu.

Cytat: "Jaform"
do kompa za 700 zeta moge kupic nowe MoBo z Athlonem 64 minimum 3 ghz, i juz mam po prostu kombajn.


No i świetnie. Ale ja nie potrzebuję komabajna, tylko urządzenia do grania. A na kompie nie ma pozycji w które chcę grać.

Cytat: "Jaform"
jeszcze jedno: czy któryś z was pomyślał jak mozna np na ps2 na padzie grac w takie cudo jak far cry, half life 2 lub inne??


Normalnie. Nie widzę problemu, to jedynie kwestia przywyczajenia.

Cytat: "Jaform"
a na tym forum napisałem to pytanie bo wiem ze konsole to właściwie tylko bijatyki...


I jrpgi, i party-games (pokroju singstara), i wyżywki pokroju Burouta..  :wink:

Cytat: "Jaform"

mcjohn zgadzam sie z tobą konsole to przede wszystkim gry... jak to sie zmieni to wam obiecuję ze sprzedam kompa i kupie... (to będzie juz cos kolo ps7??)


A po co? Jeśli na konsolach nie ma interesujących cię pozycji, to nie ma sensu wydawać pieniędzy.

van dall

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 25, 2005, 22:23:17 pm »
To sie zaraz zrobi topic konsole vs pc...

Najbardziej lubie PeCetowców który niemają pojęcia o swoich maszynkach - jak chcesz kupić Athlona 3GHz (swoją drogą jeszcze niema takiego) za 700 złotych skoro 4000 z zegarem 2,4 kosztuje 1,5k?  :mrgreen:

Za 700 złotych kupisz sobie co najwyżej 3000 z zegarem 1,8 za 500 zł (promocja) i starczy Ci na kiepskie mobo... Żeby wszystko sie kupy trzymało potrzeba karty graficznej za minimum 600-700 złotych, oczywiście zakładamy że masz "jakiś" ram i dysk twardy - komputer na którym w najnowsze gry pograsz maksymalnie na medium i to w niskiej rozdzielczości masz za cene trzech PS2  :lol:

Co do grania w FPP na padzie - z Quake i Unreal mógłby być problem bo są bardzo szybkie i dynamiczne ale w FarCry'a czy Falf Life'a z powodzeniem można grać na padzie  :twisted:

Aha! Jeszcze jedno - PC jest do pracy i internetu, konsole - czy się to komuś podoba czy nie - są do grania!  :wink:

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: pecetowe bijatyki
« Odpowiedź #21 dnia: Października 21, 2007, 16:05:08 pm »
Cytuj
ja przyznaję że na kompy nie ma bijatyk ale z drugiej strony granie na konsoli pokroju ps2 w strategie w czasie rzeczywistym mija się z celem...

Zgadza się. Jednych rzeczy nie ma na konsolach - innych na pecetach. Każda platforma ma sfoją specyfikę.

Cytat: Jaform
mam pytanie: czy wy wszyscy wchodzicie na to forum poprzez ps/ps2/psp/gc/n64 etc??

Nie wiem jak inni, ale ja wchodzę przeważnie przez stronę główną serwisu.

Cytat: Jaform
do kompa za 700 zeta moge kupic nowe MoBo z Athlonem 64 minimum 3 ghz, i juz mam po prostu kombajn.

No i świetnie. Ale ja nie potrzebuję komabajna, tylko urządzenia do grania. A na kompie nie ma pozycji w które chcę grać.

Cytat: Jaform
jeszcze jedno: czy któryś z was pomyślał jak mozna np na ps2 na padzie grac w takie cudo jak far cry, half life 2 lub inne??

Normalnie. Nie widzę problemu, to jedynie kwestia przywyczajenia.

Cytat: Jaform
a na tym forum napisałem to pytanie bo wiem ze konsole to właściwie tylko bijatyki...

I jrpgi, i party-games (pokroju singstara), i wyżywki pokroju Burouta..  :wink:

Cytat: Jaform
mcjohn zgadzam sie z tobą konsole to przede wszystkim gry... jak to sie zmieni to wam obiecuję ze sprzedam kompa i kupie... (to będzie juz cos kolo ps7??)

A po co? Jeśli na konsolach nie ma interesujących cię pozycji, to nie ma sensu wydawać pieniędzy.

 pojechał..........  :twisted: