Autor Wątek: Universe At War  (Przeczytany 2967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ukr

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-03-2008
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Universe At War
« dnia: Maja 22, 2008, 02:07:27 am »
Tak sie sklada, ze dzisiaj jest premiera i trzeba co nieco powiedziec o tej grze, bo nie przypuszczam zeby byla tak slaba i nikt o niej nie wspominal. Jest to strategia, w ktorej fabula zaczyna sie na ziemi, kiedy to w 2012 roku przybywaja na ziemie jedna rasa obcych a zaraz druga by podbic ta planete, oczywiscie ludzie nie maja szans. Nie mniej jednak pojawia sie starozytna rasa, ktora stworzyla ludzi i staje w ich obronie ( jeszcze raz o_O ) i tak w ten sposob uczestniczymy w ciekawym dosc konflikcie. Pomysly jesli chodzi o jednostki stron konfliktow sa naprawde oryginalne a jednoczesnie sciagniete z gwiezdnych wojen czy wojny swiatow. Hehe dosc dziwny pomysl by czerpac inspiracje z filmow, ale czy ja wiem czy to glupi pomysl ? Gra jest bardzo dynamiczna i duzo sie dzieje na mapie, tym bardziej ze sa tam ladne efekty wybuchow i roznych opcji jesli chodzi o masowa destrukcje :P
http://www.gram.pl/galeria.asp?id=869&gid=1179 <--- galeria jak wyglada gierka
Opublikowane: Marzec 06, 2008, 02:40:29


Nie wiadomo kiedy bedzie premiera w Polsce szkoda :/

Chicken

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-02-2008
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Universe At War
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 03, 2008, 20:30:23 pm »
Fajna strategia, taka co cos wnosi nowego do gatunku taka innowacyjnosc no i pomysly jakby sciagniete z filmow, sa strzalem w dziesiatke dla mnie, efekty jednostek robia wrazenie, a fabula jest dosc ciekawa i nietypowa z tym 2012 :D