Autor Wątek: Graffiti-co o tym sądzicie ?  (Przeczytany 20128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 07, 2005, 21:00:46 pm »
Naucz się trudnego słowa jakim jest "tolerancja". I nie bądź taki hej do przodum bo Cie z tyłu braknie. :roll:

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 07, 2005, 21:02:18 pm »
A moj swiezo pomalowany blok wlasnie jacys wandale wymaziali biala farba... Gdyby to byl jakis rysunek, to jeszcze by uszlo, ale jakis pokrecony i niezrozumialy tag o wymiarach 2x2m? :?
Jedynie na Placu Krakowskim byly dosc przyjemne dla oka rysnki, w tym calkiem ciekawie narysowane oczy patrzace sie tajemniczym wzrokiem... Pomimo tego policja sie tym zajela i wycieto ten murek, na ktorym znajdowaly sie te artystyczne wypociny.
Moj stosunek do tego - podpisy, esy-floresy, etc. - NIE
Rysunki [bardziej zlozone, wielokolorowe, majace jakis przekaz] - TAK

Btw pamietam, jak kilka lat temu widzialem w Krakowie przy drodze przejazdowej z Olkusza w strone Rzeszowa [nie mam pojecia, jaka nazwa ulicy, jestem nietamtejszy xD] taki dluuugi mur ceglany, na ktorym byly namalowane calkiem zabawne komiksy, historyjki-paski i.. uwaga... podobizna Jana Pawla II!

JarotY_na_ZawszE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 07, 2005, 21:03:31 pm »
qrde sory nie przeczytalem wszystkich opstow nim to napisalem i sory za 2 posty ale jak pisalem nie umiem zbyt duzo zrobic bez myszy ;/

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 07, 2005, 21:20:34 pm »
Cytat: "dcf"
Jakoś ciężko mi to postrzegać jako sztukę, bez względu w jakiej formie..
Niedługo w podręcznikach będzie "Matejko i Zbyszek z osiedla to wielcy malarze byli"

Przyznaj się: czy widziałeś kiedyś pożądne grafy? Bo naprawdę na niektórych DZIEŁACH (tak tak) nie idzie nie zawiesić oka.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 07, 2005, 21:25:59 pm »
Cytuj
www.andegrand.pl


Pochwale sie ze tu farby kupowałem ;P;P

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 07, 2005, 21:32:44 pm »
Cytat: "JarotY_na_ZawszE"
hubi hodzi o te napisy<jezeli myslisz w ten sposob to sie mylisz poniewaz i litery potrafia tak namalowac i przyozdobic ze bedzie wygladalo lepiej


Cytuj
a co do wypowiedzi Hubiego bez obrazy ale graffiti to głównie napis a rysunek to ewentualne dopełninie calości wiec twoja wypowiedz jest minimalnie pozbawiona sensu

W moich postach chodzilo mi o grafiti wygaldajace jak te na zdjeciach (patrz nizej). IMO takie "grafitti" to wandalizm, a nie sztuka:


Jesli ktos namaluje jakis napis, bardziej sie do niego przykladajac i lepiej go wykonczajac niz te wyzej, to spoko- wtedy ladnie to wyglada.

szaluk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-01-2004
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 07, 2005, 21:59:31 pm »
Hubi to to na zdjęciach to nie grafiti tylko tzw. tagi, a to zupełnie inna sztuka, no może nie zupełnie, ale grafiti i tagi to różne rzeczy i tagi same w sobie też mogą byc sztuką. A co do grafiti to także uważam, że to sztuka, tylko takie prawdziwe porządne grafiti.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 07, 2005, 22:05:38 pm »
Cytat: "Jarek"
Cytat: "dcf"
Jakoś ciężko mi to postrzegać jako sztukę, bez względu w jakiej formie..
Niedługo w podręcznikach będzie "Matejko i Zbyszek z osiedla to wielcy malarze byli"

Przyznaj się: czy widziałeś kiedyś pożądne grafy? Bo naprawdę na niektórych DZIEŁACH (tak tak) nie idzie nie zawiesić oka.

TO tak ,jak powiedzieć ,że to ,co śpiewa Doda i jej podobne to sztuka , przecież to muzyka jest.

lupinator

  • Gość
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 07, 2005, 22:06:21 pm »

tak moze wyglądac grafiti i wcalace nie jest jakoś ładne :? (ale niekóre w odpowiadnich miejsach są nawet bardzo  ładne)

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 07, 2005, 22:09:36 pm »
Cytat: "dcf"
Cytat: "Jarek"
Cytat: "dcf"
Jakoś ciężko mi to postrzegać jako sztukę, bez względu w jakiej formie..
Niedługo w podręcznikach będzie "Matejko i Zbyszek z osiedla to wielcy malarze byli"

Przyznaj się: czy widziałeś kiedyś pożądne grafy? Bo naprawdę na niektórych DZIEŁACH (tak tak) nie idzie nie zawiesić oka.

TO tak ,jak powiedzieć ,że to ,co śpiewa Doda i jej podobne to sztuka , przecież to muzyka jest.

? Z tą różnicą że graffiti jest jakby nie patrzeć rysunkiem a dobry obraz= sztuka.

Cosmaty

  • Gość
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 07, 2005, 22:18:11 pm »
Chodzi mi o wrzuty wszelkiego typu, a nie graffiti... tego co niżej przedstawione raczej sztuką nazwać nie można, a Warszawa jest cała w takich pięknych malowidłach.









Czy na przykład ten wiadukt nie wyglądał by lepiej bez tego”dzieła”:


Graffiti to szyuka, ale zastanawiam się swoją drogą czy dojdzie kiedyś do sytuacji takiej jaki kilkaset lat temu kiedy to pewien Papież pozwolił pewnemu Michałowi wymalować pewną kaplicę i czy taka sytuacja może się dziś powtórzyć tylko w roli głównej występował by jakiś graficiarz.

oscyp

  • Gość
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 07, 2005, 22:37:05 pm »
Graffiti jest sztuką! a srebrne kragłe literki w czanej obwódce (taki stereotyp stolca na ścianie) to... no to nie jest graffiti. a graffiti nie koniecznie musi być malowane w legalnych miejscach. pociągi, budynki, mury, i wszystko co nie jest zabytkiem/wizytówką danego miejsca jak dla mnie może być pomalowane. jeśli pomarańczowo szary pociąg kojarżacy mi sie z szarymi latami 80. zostanie przyozdobiony porządnym grafkiem, to czy jest w tym coś złego? natomiast jeśli je**ie ktoś jakiś malunek na przysłowiowej Kolumnie Zygmunta no to niestety, ale pewnych żeczy nie powinno sie robić. i wszelakie napisy w stylu "mieczysław ssał mi pytona i do tego kocham goske" to powinni identyfikować po stylu bazgrania i dawać odpowiednie detergenty do zmywania z bonusowym przymusem własnie zmywania(po co od razu "łąpy ucinać i kopać po rowach")... i dla wszystkich ktorzy mowią że Graffiti to nie sztuka - jedźcie do Warszawy zobaczyć kilometrowy mur wyścigów...

Cosmaty

  • Gość
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 07, 2005, 22:45:39 pm »
Cytat: "oscyp'"
pociągi, budynki, mury, i wszystko co nie jest zabytkiem/wizytówką danego miejsca jak dla mnie może być pomalowane


I z tego to powodu Warszawa wygląda jak wygląda  :|

Cytat: "oscyp'"
a srebrne kragłe literki w czanej obwódce [..] to... no to nie jest graffiti.

Wrzuty to też graffiti...

Cytat: "oscyp'"
i dla wszystkich ktorzy mowią że Graffiti to nie sztuka - jedźcie do Warszawy zobaczyć kilometrowy mur wyścigów...


Tak jak już gdzieś tu o tym pisałem – w miejscach do tego przeznaczonych wygląda to najlepiej np. na „Wyścigach” wygląda to świetnie.

oscyp

  • Gość
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 07, 2005, 23:11:00 pm »
Cytat: "Cosmaty"


Cytat: "oscyp'"
a srebrne kragłe literki w czanej obwódce [..] to... no to nie jest graffiti.

Wrzuty to też graffiti...

ktoś połsłużył sie przykałdem muzyki, więc i ja sie wspomoge tym tematem- tłuczenie garów kuchennych bez żadnego rytmu i taktu jest muzyką? wrzut to dla mnie np.  takie coś, namiast tego  (obrazowy przykład wspomnianego przeze mnie wcześniejstolca na ścianie)za cholere nie nazwe wrzutem (jakies oferty pieniężne?)... żeby ozdabiać, wyrażać sie poprzez malowanie scian to trzeba poprostu umiec to robić!

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 07, 2005, 23:33:46 pm »
Ja uważam że graffiti jest dobre jeżeli jest ładne i jest robione w miejscu legalnym, bo jak widze to zazwyczaj tylko te coś sobą prezentują.
Miałem kiedyś taką "przygode", wybrałem się do opuszczonej fabryki domów. Ogroma przestrzeń, potłuczone szkło i gruz wszędzie, ale klimacik niesamowity, jak bym był w świecie fallouta ;). zapaliłem sobie fajka i przechodze, widze jakeś spleśniałe materace, "fajnie pewnie ktoś ty sobie spał" wchodze do innego pomieszczenia i rozglądam się czy nie ma jakiegoś zagrożenia (w takich ruinach trzeba ciągle lukać pod nogi i na sufit). I nagle widze drzwi a w nich postać w jakimś czarnym płaszczu, kaptur zasłania tważ ale widać odblask delikatnego światła w oczach. Myślałem że się posram ze strachu, patrzyłem się i stałem jak wmurowany, mało co nie zemdlałem, nie wiedziałem czy mam ucziekać. I nagle uświadomiłem sobie że całe to drzwi i postać to mega-realistyczne grafiti ale jeszcze bałem się podejść, nie wiem dlaczego ;). Zobaczyłem z bliska to dzieło, koleś nawet pomyślał o kącie padania światła w pomieszczeniu, po prostu majstersztyk. A stracha miałem tak ogromnego jak nigdy :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 08, 2005, 18:51:18 pm »
Graffiti to sztuka jak jacyś normalni ludzie malują na specjalnie przygotowanych do tego ścianach. Jak nawet ktoś narysuje ładne graffiti na bloku to mieszkańcy mogą sobie tego nieżyczyć więc tto też jest wandalizm :?

lupinator

  • Gość
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 08, 2005, 18:57:22 pm »
Cytuj
Graffiti to sztuka jak jacyś normalni ludzie malują na specjalnie przygotowanych do tego ścianach

no :) a nie na szkołach, zabytach, czy blokach a juz totalnym idiotyzmem wykazali się pewni młodzi "artyści"  w Toruniu gdzie "pomalowali" nowo postawiony płot w domku jednorodzinnym :?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 08, 2005, 19:04:48 pm »
Takie łomy psują wszystko i potem ludzie musza płacić za to :|  Niech sobie w domu na ścianach malują.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 08, 2005, 20:36:46 pm »
ekhm, no więc tak:
to o czym wy mówicie to nie graficiarze tylko jacyć "huligani od 7 boleści"
pokażcie mi jakiś naprawdę kozacki graf który jest zrobiony na nowo pomalowanym domku. takich nie ma.
Zazwyczaj takie coś robią tak zwani TOY'e na jakiś nowych budynkach żeby zwrócić na siebie uwagę(robią nędzne sreberka)
www.andegrand.pl jeszcze raz polecam poaptrzeć np,. na forum gdzie są tematy w którym writerzy skarżą się na wyganianie nawet z własnych demów itp.(np. działka) właśnie przez takich toyów.
to tyle ode mnie

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 08, 2005, 21:13:48 pm »
Graffiti jest sztuką, pod warunkiem, że jest tworzona na specjalnie do tego przygotowanych miejscach i przedstawia "coś" konkretnego, a nie tylko jakieś bluzgi czy 3 literki. W Warszawie i nie tylko można spotkać fajne graffiti. Ale wnerwia mnie wandalizm, czyli malowanie pierdół na ścianach bloków czy w miejscach publicznych. To jest po prostu zwykłe chamstwo. A co stworzyło wandali, którzy spowodowali, że nie ma w Polsce praktycznie kawałka czystego muru? Oczywiście wasz pier****** hip hop :roll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 08, 2005, 21:15:46 pm »
Cytat: "djprodigy"
Oczywiście wasz pier****** hip hop Rolling Eyes


A nie s8t? Nieważne. A niby satanizm to metale.... nie..

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 08, 2005, 21:23:48 pm »
Hip hop to niby styl życia, tak? No tak, promuje rap, zioło, graffiti, ulice. I jest odpowiedź. Ciekaw jestem, ilu tych wandali malujących gdzie popadnie słuchają hh. Zapewne 95%.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 08, 2005, 21:25:30 pm »
Jak dla mnie to wszystko za sprawą GTA:P

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 09, 2005, 18:33:51 pm »
U mnie w miescie nie spotkalem sie jeszcze z zadnym porzadnym grafiti, ale w sasiednim miescie widzialem 2 porzadne: jedno graffiti przedstawialo jakas postac, a drugie kilka zwierzat (fachowo namalowanych). Co ciekawe te drugie grafiti bylo na bocznej scianie sklepu zoologicznego.

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 09, 2005, 22:15:45 pm »
graffiti. Spoko, są ludzie, którzy naprawdę malują lepiej, niż u mnie na uczelni na kierunku artystycznym. Ale pasi mi to tylko wtedy, kiedy art jest zrobiony na jakimś murku, który jest krótko mówiąc- bezpański. Widząc malunki na garażu sąsiada, nie daj Boże domach rzygać mi się chce, jak niektórzy nie mają mózgu.

Apropo gadania o skejtach. wkur**a mnie jak ktoś porównuje deskarzy do tępaków, którzy stoją na klatkach i gadają od 6 rano o tym jak się najarali/nawciągali/nawąchali 2 godziny temu i tępą muzyką, którą jarają się 12 letnie panny ('reprezentuje biede'). Jeżdżę na desce od kilku dobrych lat i naprawdę boli, jak porównują deskorolkowców do przedstawionych wyżej przykładów.

Dodatkowo rozwala mnie pogląd dzieciaków. Pracuję w podstawówce i jestem czasem świadkiem tak żałosnych scen, że często nie obchodzi się bez komentarza z mojej strony. Dzieciaki jarają się tym, że ktoś bredzi o ziole, malują zioło na ścianach i kupują se czapki z ziołem na targu. Nie wiem zatem, czy muzyka (jeśli tak można nazwać gadanie pod rytm skradzionego jakiemuś wykonawcy utworu), którą śpiewają "życiowi ludzie" (tak się określają - LOL) ma opowiadać o życiu, skoro interesuje ona tylko niedojrzałą dzieciarnię, która IMO bardzo interesuje się jak jest po ziółku, o którym śpiewał ich ulubieniec (ciekawe, czy wiedzą, że ich ulubieniec zakończył edukację na 4 podstawówce). Nie krytykuję całego Hip-Hopu, do niektórych mam duży respekt, ba, niektórych nawet znam osobiście i są to osoby bardzo oddane swojej pasji, pracujące i starające się zdobyć wykształcenie. Jednak czasem czytając i oglądając brednie coniektórych żałuję, że Papieżem nie został murzyn.
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 11, 2005, 22:22:23 pm »
Oczywiście, że hip hop to kultura. Nie wszystko jest w niej dobre, ale są też te fajne. I nikomu krzywdy nie robiące ( :D ). Na przykład jeżdżenie na desce, słuchanie rapu czy właśnie graffiti. Można to przecież nazwać sztuką. Ale nie bazgraniem bezsensownych napisów na ścianach o klubach sportowych. Chodzi o bardziej "głębokie" czy "treściwe" rysunki/napisy. Dlatego nie mam nic przeciwko tej "ulicznej sztuce".

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 12, 2005, 16:34:30 pm »
malowanie po ścianach jest częścią tej kultury,i każdy kto ją zna wie że bazgroły za warzywniakiem i obrażliwe napisy na biedronce :D  nie mają z nią nic wspólnego.
   częścią hip hopu jest właśnie graffiti,Djowanie,rap,i bboying.Wszystko inne,łącznie z deskorolką jest POZA hh :!:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 12, 2005, 17:29:22 pm »
Cytat: "<Aras>"
malowanie po ścianach jest częścią tej kultury,i każdy kto ją zna wie że bazgroły za warzywniakiem i obrażliwe napisy na biedronce  nie mają z nią nic wspólnego.
częścią hip hopu jest właśnie graffiti,Djowanie,rap,i bboying.Wszystko inne,łącznie z deskorolką jest POZA hh


Ale według mnie, graffiti jakie by nie było, może być i totalnie zawaliste, malowane bez powzolenia, jest zwyczajnym wandalizmem.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 12, 2005, 18:39:04 pm »
Moja miasto słynie z graficiarzy, pełno ich jest u nas...

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 19, 2005, 16:40:20 pm »
Cytat: "djprodigy"
malowane bez powzolenia, jest zwyczajnym wandalizmem.
może i racja ale przecież graficarze nie malują po domach czy pomnikach tylko pustych szarych murach i pociągach żeby było trochę kolorów w tym naszym szarym kraju...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 19, 2005, 16:43:06 pm »
Trzeba uszanować fakt, że to nie jest ich własność i nie można po prostu tego robić.

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 19, 2005, 17:44:43 pm »
Jeśli graffiti powstaje w dozwolonych miejscach, a nie na murach bloków, to wszystko jest ok. Na jednym z głównych rond Krakowa jeden taki chłopak narysował bardzo ładny portret papieża po śmierci Jana Pawła II i nawet dostał jakąś kasę za to od miasta.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 15, 2007, 20:10:02 pm »
Chcialem zalozyc temat o graffiti, ale cos mnie tknelo i uzylem opcji "szukaj" :D
Chcialem wkleic kilka ciekawszych prac:


(to jest graffiti z Łodzi. Powierzchnia- prawie 300 m2!!) W pelnej krasie:







Moze to nie jest strice- graffiti, ale warte obejrzenia. Niestety, nie pamietam nazwiska tego goscia, tak wiec nie udalo mi sie znalesc wiecej zdjec. On maluje na chodniku, zeby nie bylo :D



Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 21, 2007, 22:57:11 pm »
Ja uważam, że graffity to element kultury i sztuki.Ładnie zrobione i schludne graffity naprawdę ładnie wygląda.Gorzej jest z "idiotami", którzy kupują spray'a i walną napis o jakimś klubu w stylu " Grześki kupieniewo Rox!" i do tego robią to tak na odwal się, aby tylko zniszczyć.Takie coś potępiam całą mocą swą.:P



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Graffiti-co o tym sądzicie ?
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 02, 2007, 13:50:50 pm »
Napis jak mieszkalem w polsce, widnial na stodole "ks sianoi gitara " jakies 5 guwniarzy zalozylo sobie klub sportowy na wsi nawet pilke za 9.99 kupili  :lol: