Autor Wątek: Prison Break  (Przeczytany 59019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Prison Break
« dnia: Lipca 18, 2006, 21:08:15 pm »
Piszemy , dyskutujemy ale nie spamujemy [pamiętaj o tym , Hubi ]

Serial , który popularnością ustepuje tylko sławetnym Zagubionym (w lesie , bez latarki i warunków do życia  :P ).O co biega . Lincoln Burrows zostaje wrobiony w morderstwo vice prezydenta czym  skazał się na krzesło . Na odsiecz przybywa brat winnego Michael Scolfield . Michałka cechuje nadludzka inteligencja i zdolnośc dostrzegania rzeczy , których zwykły śmiertelnik nie zwykł na trzezwo dostrzegać . Razem lądują do uroczego kurortu , gdzie czekają na nich z otwartym ramionami . Fox River to twierdza , z której podobno nikt nie jest w stanie się wydostac .
I tak się zaczyna zabawa .


Serial przypadł mi do gustu .Rzekłbym nawet ,że  w pewnych szczególikach przewyższa Sawyera i spółke . Bohaterowie stanowią o sile tego mimitasiemca .
Lincoln Burrowsa oprócz muskułków i ogolonej czachy nie wyróznia się niczym z tłumu , dlatego pomine ta osbistośc.O wiele ciekawiej przentuje się Scolfield .Mądry , ambitny , dobrze zarabiający chlopaczek nagle staje się   więzniem Fox River . Koleś ma wszystko ma obcykane do perfekcji .Do ocalenia braciszka ma pomóc plan wiezienia , który ... wytatuował sobie na całym ciele .Sprytne . Koleś zawsze ma przymrużone oczka ( ale na cpuna mi nie wygląda ) i dobra gadke  czyli to co powiniem będzie każdy bohater .Standardzik.
John Abruzzi . Włoch , który dzieli i rządzi na podwórku .Na poczatku niechetny do wspólpracy , z czasem staje się przyjacielem Scolfielda (jesli tak to mozna nazwać). . Bad guy majacy wiele  na sumeiniu . Jesli cenisz sobie zdrowie , to omijaj z daleka .
Kapitan Bellick . Boss policyjnej mafii .Tak mafii , bowiem tu policjanci  ukazani są w zupelnie innym , mroczniejszym swietle . Lubią wiedzieć o wszystkim , podkraść komuś zagarek , lub posadzić do celi z jakimś niewyżytym pedofilem .Taki i też jest szef .Nie lubi jak ktoś mu wchodzi w droge, wierny tylko swoim zasadom , słuchający dyrektora wieznia tylko z przymusu . Najchetniej sam by tu rządził i wprowadził swe surowe prawa.Nie dość ,że cham to w dodatku brutal . Rózniacy sie od pobliskiego tylko mundurem i odznaką
Panowie z Secret Service także mają dużo powiedzenia . Bacznie przyparujący się poczynaniom obrończyni narzeczonego Veronice dbaja o interes gospodyni domowej ukrywającej się na odludziu  szatkujac i krując swe ogórki i pomidory . Ludzie z SS najpierw strzelają , pozniej mysl. W ich przypadku cel uświeca środki . Działają po cichu .Lekki usmieszek w wykoaniu takiego pana z reguły oznacza pewną smierć .W prywatnym zyciu życzliwi i pogodni ludzie , korzy z chęcią pomagają  innym .Bo podczas pracy dbają tylko o własne interesy .

Pierwsza seria liczy 22 odcinki  i na tym napewno nie będzie . Dwójka wystaruje juz 21 sierpnia , a są juz przymiarki do 3 , 4 ... i może jeszcze pare :). Czy to dobrze ? Sami oceńcie
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Prison Break
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 18, 2006, 21:26:24 pm »
Nie znam :P Leci to na jakimś kanale bo coś nie kojarze

darekxx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-04-2005
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 18, 2006, 22:16:12 pm »
oglądam go ściągam z neta odcinek po odcinku bardzo ciekawy wciąga jak LOST Polecam  :D  :D
profil na xbox live gold: darekPOLSKA

"Bergkamp trafił bramką w słupek" - Dariusz Szpakowski (TVP)


mateo

  • Gość
Prison Break
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 25, 2006, 20:36:11 pm »
Sorry , ale Prison Break niszczy LOST

Co za serial  :shock:
Polecam jak CHOLERA ! kurde to mało powiedziane......

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 25, 2006, 21:01:15 pm »
Lost wcale nie jest taki super. Mnie znudził po 10tym odcinku...

Prison Break to perełka. Polecam. Świetny serial. Ostatnio tylko Archiwum X (poza 2 ostatnimi sezonami) tak mnie zainteresowało (łezka się w oku kręci) i Gotowe na wszystko XD

PB wciągnie każdego, a jak nie, to się zdziwię. O.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

mateo

  • Gość
Prison Break
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 25, 2006, 21:04:29 pm »
PB wciągnie każdego, a jak nie, to się zdziwię. O.

heheh masz racje  :)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Prison Break
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 02, 2007, 21:11:59 pm »
Fajnie w końcu to obejrzę bo z tego co wy piszecie to niezły jest. Będzie co oglądać w ferie :D

syon

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-04-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • stay heavy
Prison Break
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 05, 2007, 10:39:38 am »
Nie no jak dla mnie to PB zjada Lost na śniadanie. Nie ma tu żadnych "udziwnień" w postaci duchów czy jakichś innych pierdół z magicznymi cyferkami - bawiło to przez pierwsze odcinki potem zaczęło męczyć. Obejrzałem pierwszy sezon i drugi do połówki. Mają teraz wznowić dalej dwójke ze względu na przerwę - co to będzie oj co to będzie :) Polecam!

Aha, co do przymiarek do kolejnych sezonów to jak mają pomysły to czemu nie, choć wolałbym, że jeśli już muszą to niech skończą na trzecim. Nie chcę żeby z tego zrobił się taki sam tasiemiec jak z Lost :?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Prison Break
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 23, 2007, 15:33:39 pm »
Czy ja dobrze kojarze i Prison Break będzie od niedzieli leciał na polsacie jako Skazany na Śmierć?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Prison Break
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 23, 2007, 15:41:56 pm »
tak.

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 28, 2007, 22:01:59 pm »
Wlasnie przelecialy pierwsze 2 odcinki i musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem. Ile odcinkow ma pierwszy sezon?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Prison Break
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 28, 2007, 22:05:41 pm »
No jestem po pierwszych 2 odcinkach. Serial naprawdę super, jednak IMO odrobinę lepszy jest LOST. Może dlatego że akcja trochę szybciej sie posuwa. 1 odcinek Prison Brake był dosyć powolny ale 2 już był lepszy. Troche porównywanie go z LOST jest nie odpowiednie. Oba są genialne i oba są bardzo od siebie różne. To jak porównywać MGS i SC. Czekam na następne.  A palec to bym odciął tłumaczowi tytułu.

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 28, 2007, 22:18:35 pm »
Serial nawet fajny. Chyba jednak bardziej podobało mi się LOST. Aczkolwiek więzienne klimaty są też fajne :D  Nie ma to jak profesjonalnie przetłumaczony tytuł  8)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 28, 2007, 22:20:09 pm »
No obejrzałem, choć z trudem bo trochę nudziło- bohaterskie wyczyny pani adwokat przyprawiają o mdłości, super źli agenci SS śmieszą, super spisek brzmi tragicznie- jedynie akcje w więzieniu dają radę, choć nie mogę powiedzieć że to coś odkrywczego. Gdyby nie główny bohater, to byłaby kapa wielka.  

Napewno nic specjalnego, choć ja nie przepadam za takimi serialami po prostu.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Prison Break
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 28, 2007, 22:34:17 pm »
Jestem po 2 odcinkach, które wywarły na mnie duże wrażenie. Podchodzą mi  takie więzienne klimaty (choć trafić bym tam nie chciał :P ), bohaterowie też ciekawi, a i dzieje się sporo. Z niecierpliwością czekam na następną niedzielę (albo na płytkę od kumpla :D ) !
Co do tłumacza tytułu - dał ciała :?
PSN ID: WojtqGO

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 28, 2007, 23:10:39 pm »
Serial nienajgorszy. Kojarzy ktos 'Brygade' lecial jakies 1.5 roku temu, to jest niezly serial. Rosyjska produkcja ale bardziej realna niz Amerykanskie hity.
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Prison Break
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 29, 2007, 21:45:54 pm »
Wczoraj obejrzałem dwa pierwsze odcinki i muszę przyznac, że całkiem nieźle się zapowiada póki co. Co prawda Lost swego czasu też miał niezły start, a potem było coraz gorzej/żałośniej, ale jestem dobrej myśli jeśli chodzi o PB.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

mateo

  • Gość
Prison Break
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 30, 2007, 15:33:20 pm »
Cytat: "RyoHazuki"
Wczoraj obejrzałem dwa pierwsze odcinki i muszę przyznac, że całkiem nieźle się zapowiada póki co. Co prawda Lost swego czasu też miał niezły start, a potem było coraz gorzej/żałośniej, ale jestem dobrej myśli jeśli chodzi o PB.


Niektóre odcinki to poprostu ...mistrzostwo ?  :D
Dzisiaj będe oglądał ''Tonight'' , 20 odc.

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Prison Break
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 30, 2007, 17:08:19 pm »
Zastanawiam się czy nie lepiej pościągać sobie odcinki i oglądać po 2-3 tygodniowo. Nie chce mi się czekać aż tyle czasu na następne niedziele, po za tym lektor troche sux...

A i jeszcze jedno. Ci co myślą, że co tydzień będzie można obejrzeć 2 odcinki to się grubo mylą. TU jest napisany rozkład z którego wynika że co niedzielę beda po 2 odc., a patrząc TU mozna zmienic zdanie...

mateo

  • Gość
Prison Break
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 30, 2007, 17:17:31 pm »
To nad czym się zastanawiasz ? :)
Moge ci podać linki...jak chcesz ?

PS.Podoba wam się 24 godz ?
Dla mnie rewelacja.
Zwłaszcza drugi sezon, który ukazał się na Polsacie.
Wszystkie odc. bacznie oglądałem..
Heh Zwłaszcza końcowy !
PS2.Sorry za offtopa

oscyp

  • Gość
Prison Break
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 30, 2007, 17:18:32 pm »
No to dobrze chyba nie? w niedziele zamiast 2 dobrych seriali na polsacie będą 3 dobre seriale (o ile CSI sie sprawdzi)... 3 seriale, 4 godziny, no kułwa, świat i ludzie:F

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Prison Break
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 30, 2007, 18:47:34 pm »
Cytat: "oscyp"
No to dobrze chyba nie? w niedziele zamiast 2 dobrych seriali na polsacie będą 3 dobre seriale (o ile CSI sie sprawdzi)... 3 seriale, 4 godziny, no kułwa, świat i ludzie:F


Za CSI jestem jak najbardziej za tak, ale Gotowe na Wszystko to jedynie dla Evy Longorii można oglądać ;) hehe. Fabuła nudna, obejrzalem kilka odcinków i oglądam tylko z nudów czasem jak nie ma w co grać :D

Shiro

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-12-2006
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 30, 2007, 21:33:15 pm »
Ja mam zamiar zacząć oglądać Prison Break'a. Czekam na kontynuacje Losta (7 luty) więc chce się zająć jakimś serialem  :)  4400 też słyszałem że jest spoko. Leci teraz na TVP1

Shiro

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-12-2006
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 30, 2007, 21:37:25 pm »
Cytat: "gawi"


Za CSI jestem jak najbardziej za tak, ale Gotowe na Wszystko to jedynie dla Evy Longorii można oglądać ;) hehe.


Zgadzam się z tobą. Jak dla niej to można czasami popatrzeć na ten serial, chociaż rzeczywiscie nudnawy jest.

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 31, 2007, 15:37:12 pm »
Cytuj
Zgadzam się z tobą. Jak dla niej to można czasami popatrzeć na ten serial, chociaż rzeczywiscie nudnawy jest.

Jak się nie jest kobietą lub/i nie dostrzega się wysiłków twórców, to rzeczywiscie... Ja jestem kobieta i dostrzegam wysiłki i wole ten serial 100 razy bardziej niż LOST... koniec ot z mojej strony.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 04, 2007, 19:58:51 pm »
Przypominam, ze za chwile kolejny odcinek :mrgreen:

mateo

  • Gość
Prison Break
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 04, 2007, 20:03:09 pm »
Cytat: "_Maniek_"
Przypominam, ze za chwile kolejny odcinek :mrgreen:


Hehehe (tak MACIE OGLĄDAĆ !!)  :mrgreen:
Skończyłem pierwszy sezon !
Dzisiaj zaczynam drugi.
A odcinek zwie się ''Manhunt''.
Już się boje...Bellicka ?
 :wink:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Prison Break
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 04, 2007, 20:20:26 pm »
Cytat: "_Maniek_"
Przypominam, ze za chwile kolejny odcinek :mrgreen:

Ja oglądam :wink: , naprawde fajne serial szkoda, że właśnie musze sie uczyć i troche ciężko mi oglądać :cry: .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 04, 2007, 20:57:35 pm »
Nie ma to jak 10-minutowe reklamy tuz przed zakonczeniem -______-"
Coraz bardziej przychylam sie do tej serii. Tylko ze przy opowiadaniu Michaela o potworach w szafie zaliczylem lekka zgaske...

No i teraz CSI, Hell Yeah  :twisted:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 04, 2007, 21:09:38 pm »
Cytuj
Skończyłem pierwszy sezon !
Dzisiaj zaczynam drugi.


Z pewna niepewnością zapytam- jak wygląda drugi sezon? Tak bez spoilerów?
Nie wiem jak ten się zakończy, ale na logikę majn hiroł powinien prysnąć z kicia. W drugim sezonie znowu go osadzają, czy jak?

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 04, 2007, 21:13:38 pm »
akcja dzieje sie na ulicach
to troche tak jakby lost nie byl na wyspie, no ale ja jestem dopiero na 12 odcinku 1 sezonu, wiec nie powiem jaki jest 2 sezon ;]

i kto tu ma najwiekszego gs ??

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 04, 2007, 21:22:05 pm »
To już tak srednio prison break wtedy...

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 04, 2007, 21:50:52 pm »
Cytat: "Slay"
akcja dzieje sie na ulicach
to troche tak jakby lost nie byl na wyspie, no ale ja jestem dopiero na 12 odcinku 1 sezonu, wiec nie powiem jaki jest 2 sezon ;]


Ee? Bez sens. Dobrze to ująłeś, tak jak lost nie był by na wyspie..
A mi sie wlasnie w 'Skazany na smierc' najbardziej podobał ten więzienny klimat, porażka..

mateo

  • Gość
Prison Break
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 04, 2007, 22:05:01 pm »
Ludzie ''Manhunt'' mnie zniszczył (1 odc , 2 sezon)  :shock:
Najlepszy (pierwszy) odcinek EVER !
Koncówka mnie....szkoda jej ?!
Sory za mały spoiler.
Najlepszy serial, co do tego nie mam wątpliwości !!!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Prison Break
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 05, 2007, 08:20:33 am »
Cytat: "mateo"
Ludzie ''Manhunt'' mnie zniszczył (1 odc , 2 sezon)  

zniszczy cię cały 2 sezon  :wink:  

Jestem narazie po 6 epach i muszę stwierdzić , że akcja nabiera rozpędu dopiero jak panowie wybiegną na wolnośc Dojdzie parę nowych postaci ( Mahone jest troche podobny do naszego Ziobro -jak już coś ma do zrobienia to to zrobi ) . Przybędzie troche nowych wątków , niekiedy trup padnie ale ogólnie jest miło i sympatycznie  :) . Każdy obejrzany do tej pory odcinek to kolejna dawka emocji , która zazwyczaj trwa od chwili rozpoczęcia do ujrzenia napisów końcowych.

Aha , Prison Break wciąga Lost  na śniadanie .Ten serial nie pozwala się nudzić .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Prison Break
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 05, 2007, 13:12:20 pm »
Nie jestem jakos specjalnie zachwycony po tych 3 odcinkach w TV. Przyjemnie sie oglada, ale bez rewelacji. Moze pozniej sie cos rozkreci

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Prison Break
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 05, 2007, 14:54:31 pm »
Cytat: "Hubi"
Nie jestem jakos specjalnie zachwycony po tych 3 odcinkach w TV. Przyjemnie sie oglada, ale bez rewelacji. Moze pozniej sie cos rozkreci

Dokładnie, jak na "serial który wstrząsnął światem" jest troche... może inaczej - wolno się rozkręca. Ogólnie fajnie pooglądać w niedzielny wieczór, ale mam nadzieję, że to dopiero niemrawy początek.
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Prison Break
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 06, 2007, 10:46:56 am »
Cytat: "Off"
Dokładnie, jak na "serial który wstrząsnął światem" jest troche... może inaczej - wolno się rozkręca. Ogólnie fajnie pooglądać w niedzielny wieczór, ale mam nadzieję, że to dopiero niemrawy początek.

To samo, Lost od początku atakował zaskoczeniem, niebezpieczeństwem i niewiedzą co dalej.
Trochę wnerwia mnie pokazywanie w reklamach nowych odcinków. O ile w Lost to mi nie przeszkadzało to w PR już jakoś bardziej. Za dużo Polsat spojleruje.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Prison Break
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 06, 2007, 19:21:24 pm »
Nie martwcie sie o 2 sezon Wkoncu "Escape is only the beginning"  :D. A tak na poważnie to jestem po 16 odc 2 sezonu i musze stwierdzic , że 2 sezon jest  nawet lepszy od 1 !! :shock: teraz czekam na 17-18 juz za 2 tyg....... :)