Autor Wątek: Advent Children Complete  (Przeczytany 4972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_cloud_

  • Gość
Advent Children Complete
« dnia: Września 29, 2006, 20:45:39 pm »
A teraz cosik o Advent Children...tak, tak..ten temat nie jest jeszcze zamknięty.
 :twisted: Na targach został pokazany trailer Advent Children Complete. Jest to specjalne wydanie AC w formacie Blu-ray, które ma ukazać się 2007r. w Japonii.
Film ma zostać ulepszony technicznie, do tego mają dojść nowe scenki, a niektóre mają zostać przerobione. Dostępnych będzie także kilka ścieżek dźwiękowych.

Jeśli chodzi o nowe sceny, to na trailerze zostało pokazane, jak Sephiroth wbija Masamune w Clouda i unosi go w powietrzu (Nomura dodał póżniej, iż wcześniej nie mogli dać tej sceny, ze względu na ograniczenia wiekowe, co i prawdopodobnie znaczy, że ACC będzie dla starszych widzów). Ze zmodyfikowanych została pokazana scena podczas rozmowy z Rufusem, Kadaj trzyma wtedy w dłoni Materię (co nie miało miejsca w orginale). Nowe efekty natomiast zyskają min. pociski wystrzeliwane przez Yazoo, podczas pościgu nio i będziemy widzieć ubrudzonego Clouda XD (mają widać być drobinki kurzu na twarzy, ramieniu).

Na TGS zapezentowano plakat promocyjny filmu.
Plakat http://img.photobucket.com/albums/v213/hinkuto/ACCPosterbigger.jpg

Pojawiły się już także scany z Famitsu
Scan 1 – Cloud nabity na Masamune
http://mokkori60.free.fr/AC%20Complete/DENGEKIPS2-1%20FF7ACC.jpg
Scan 2
http://mokkori60.free.fr/AC%20Complete/DENGEKIPS2-2%20FF7ACC.jpg
Scan 3
http://mokkori60.free.fr/AC%20Complete/DENGEKIPS2-3%20FF7ACC.jpg

No i jak co o tym myślicie zapowiada się ciekawie   :D

mateo

  • Gość
Advent Children Complete
« Odpowiedź #1 dnia: Września 29, 2006, 21:04:50 pm »
Cudowna wiadomośc  :D
Film w formacie blu-ray , poprostu swietnie
(lepsza jakośc , dodanie scen)
Film był fenomenalny , już patrzałem 4 razy , a i niemoge sie doczekać i tej wersji !!


 Sairin Kata Tsubasa no Tenshi ~Advent One-Winged Angel~ (Uematsu Nobuo master) Pamiętna walka Sephirotha z Cloudem (wysmienity remix.. bardziej rockowy) Oczywiscie utwór przygrywa w Advent Children podczas walki urywającej Łeb...

FILM : 9+ na 10 i tyle z mojej strony
Za bardzo zmiażdzył mnie FFVII no i również ten film ahh
Niech fan FFVII zapłacze , ja już to zrobiłem  :!:

_Cloud_ .........DZIĘKI za wiadomość

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Advent Children Complete
« Odpowiedź #2 dnia: Września 29, 2006, 21:35:15 pm »
Nowa wersja filmu tylko dlatego, że Seph podnosi Clouda na mieczeu i Kadaj trzyma materię podczas rozmowy? LOL!
Mogliby przynajmnije już wstawić wyrzucone 9 scen które były pokazane na drugim dvd...

mateo

  • Gość
Advent Children Complete
« Odpowiedź #3 dnia: Września 29, 2006, 21:45:49 pm »
Blu-ray + HDTV poprostu doda smaku temu filmu !
Do premiery jeszcze czas i zapewne będzie jeszcze coś nowego (licze na to)
Ekhm , blu-ray troche zawiera wolnego miejsca prawda ?

_cloud_

  • Gość
Advent Children Complete
« Odpowiedź #4 dnia: Września 29, 2006, 21:57:06 pm »
Cytat: "mateo"
lu-ray + HDTV poprostu doda smaku temu filmu !
Do premiery jeszcze czas i zapewne będzie jeszcze coś nowego (licze na to)
Ekhm , blu-ray troche zawiera wolnego miejsca prawda ?


Licze na to że film przedłużą nawet o paręnaście  minut a może i dłużej 8)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Advent Children Complete
« Odpowiedź #5 dnia: Września 29, 2006, 23:28:41 pm »
Cytuj
Ekhm , blu-ray troche zawiera wolnego miejsca prawda ?


Trochę zawiera.
Ale odwtarzacz kosztuje ok. 1000$

mateo

  • Gość
Advent Children Complete
« Odpowiedź #6 dnia: Września 30, 2006, 09:41:07 am »
_Music - a wiesz , że istnieje takie coś jak PS3 (które posiada ten nosnik)  :)

_Cloud_ - ja się za to modle hehe

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Advent Children Complete
« Odpowiedź #7 dnia: Września 30, 2006, 12:05:55 pm »
Bosko.

frioniel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-07-2005
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Advent Children Complete
« Odpowiedź #8 dnia: Września 30, 2006, 13:30:59 pm »
Square-Enix przechodzi samo siebie w eksploatowaniu FF'ów. Myślałem, że wydawanie kilkunastu produkcji z tą samą liczbą to szczyt (np. Kompromitacja tfu... Kompilacja FF VII, czy motyw z sześcioma grami FF XIII), ale teraz będą "rimejkować" te kontynuacje. Mówcie co chcecie, ale dla mnie polityka SE jest porównywalna z polityką Nintendo i ich Mariana tyle, że Mario NIGDY NIE MIAŁ uchodzić za ambitny tytuł, a seria FF rzekomo tak...

FF VII AC z nowymi scenami? Czegokolwiek by nie zrobili, temu filmowi nie da się już pomóc...

mateo

  • Gość
Advent Children Complete
« Odpowiedź #9 dnia: Września 30, 2006, 19:10:03 pm »
FF VII AC z nowymi scenami? Czegokolwiek by nie zrobili, temu filmowi nie da się już pomóc...

Sądzisz , że film był denny ?  :?
Mam dwóch kuzynów , zaciekłych konsolowców , któży ukończyli FFVII
Dla obu Advent Children to swietny film (zapewne ze względów na gre , ale i nie tylko) , cóż....szanuje twoje zdanie
Mnie AC zauroczył

frioniel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-07-2005
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Advent Children Complete
« Odpowiedź #10 dnia: Września 30, 2006, 20:04:36 pm »
Cytat: "mateo"
Sądzisz , że film był denny ?

Poza świetną oprawą audio-wizualną, ów film nic sobą nie prezentował. Fabuła maksymalnie naiwna, dodatkowo wygląda na dodaną na siłę. Jako tępawa bijatyka sprawuje się dobrze, ale nie jako kontynuacja FF VII... Takie moje zdanie ;P

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Advent Children Complete
« Odpowiedź #11 dnia: Września 30, 2006, 20:08:28 pm »
i pomyśleć że jeszcze przed przeczytaniem tego topicu uważałem że wszysyc przesadzają z tymi pojechankami na dojenie graczy przez square-enix :shock: panowie- zwątpiłem, teraz jestem z wami! no co to ma być! niech ktoś mi przemysli sprawe milion razy zanim znowu w ff7 zacznie grzebać!

PS a już miałem AC na dvd sobie sprezentować :shock:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Advent Children Complete
« Odpowiedź #12 dnia: Września 30, 2006, 20:15:57 pm »
<Aras> ale przecież wiele filmów które kiedyś wyszły na DVD teraz jest/będzie wydanych na BD/HD-DVD  :P

mateo

  • Gość
Advent Children Complete
« Odpowiedź #13 dnia: Września 30, 2006, 20:38:04 pm »
zapewne każdy fan FFVII pamięta Cosmo Canyon  :D
- bardzo klimatyczna miejscówka, i ta wspaniała przygrywająca muzyka..

Chciałbym wam zaprezentować remix  Reuben Kee'na który poprostu p o w a l a !
Oczywiscie zremiksowany utwór z tej miesjscówki !
Ascension to Cosmo Canyon
http://www.ocremix.org/remix/OCR01306/#

Kliknijcie na download i z jakiego chcecie http (chyba bez różnicy)

Bardzo był bym rad jakby fan tylko i wyłącznie FF VII skomentował ten utwór ...
Heh fani zapewne słyszeli ten remix...........nie ?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Advent Children Complete
« Odpowiedź #14 dnia: Września 30, 2006, 22:23:04 pm »
Wahałem się co do zakupu PS3 ale teraz, gdy wiem że zobaczę KURZ na twarzy Clouda O_O JA MUSZĘ MIEĆ PS3 ŻEBY TO OBEJRZEĆ!!


 :lol:

Przy PS4 dostaniemy trzecią wersje filmu z poprawioną chmurką, bo lekko krzywa była

 :lol:

Misterbuu

  • Gość
Advent Children Complete
« Odpowiedź #15 dnia: Października 01, 2006, 03:23:41 am »
Przecierz to wyjdzie na BlueRay'u....formacie bez przyszłości..już mogli to wypuscić na jakimś VHS..było by więcej pożytku niż z BlueGay'a :twisted: A tak wogóle...średnio mi sie podobał Advent Children i nie wiem czym wy sie podniecacie...

yoda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-05-2005
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 0
Advent Children Complete
« Odpowiedź #16 dnia: Października 01, 2006, 03:44:18 am »
"Przecierz to wyjdzie na BlueRay'u....formacie bez przyszłości..już mogli to wypuscić na jakimś VHS..było by więcej pożytku niż z BlueGay'a Twisted Evil A tak wogóle...średnio mi sie podobał Advent Children i nie wiem czym wy sie podniecacie..."


MA NOWEGO FANBOY XBOX360
sam kupie ten film na BR, i tesz Silnet Hill, x-men3, Star wars i inne


ps: " Mniejsza o fabułę, zrozumiałą tylko dla graczy. "Advent Children" to wizualny majstersztyk, utkany z wiarygodnej animacji ruchów postaci, ich włosów i ubiorów, oraz rozmachu przekraczającego wszystko, czego do tej pory dokonano w filmie animowanym. Przede wszystkim zaś rzuca się w oczy nieprawdopodobne tempo opowieści, mobilność wirtualnej kamery i szybkość montażu."( to cytat z Film.org.pl)
ps2: Najwiec hit to bedze na ps2, juz na xbox, GC, X360!

_cloud_

  • Gość
Advent Children Complete
« Odpowiedź #17 dnia: Października 01, 2006, 13:32:27 pm »
Cytat: "Misterbuu"
Przecierz to wyjdzie na BlueRay'u....formacie bez przyszłości..już mogli to wypuscić na jakimś VHS..było by więcej pożytku niż z BlueGay'a Twisted Evil A tak wogóle...średnio mi sie podobał Advent Children i nie wiem czym wy sie podniecacie...


Ehh... naprawdę, muszę zacząć dodawać wszędzie gdzie się da "IMO", zresztą jakbym nie pisał cały czas, że to moją SUBIEKTYWNE zdanie i że to ja nie mogę znieść tego typu jeżdżenia... Ok., niech będzie - my bad ;) A na serio - od samego początku seans byłem porażony wyglądem filmu i wtedy też nie zwracałem na to uwagi, ale już drugi czy trzeci rzut okiem pozwolił wyłapać kilka kiksów animacyjnych, bo graficznych nie ma żadnych. Średniak... w sumie od tego filmu od samego początku nie wymagałem w najmniejszym stopniu przesłania czy głębi gry, ba - nawet nie oczekiwałem, że przemówi tą samą poetyką, w końcu inne medium. Na dodatek już pierwsze screeny pokazały bardzo amerykański design postaci - reasumując nie spodziewałem się czegoś wyjątkowego. Nie powiem Ci teraz, czy film spodobał mi się tak bardzo, bo oczekiwałem kompletnego gniota - a tu udany, sprawnie poprowadzony film s-f z całkiem wartką akcją (chociaż same sceny akcji... spodobały mi się tylko dwie: desant oddziału Gray'a i krótka akcja na pokładzie statku powietrznego, gdy
Aki została postrzelona
natomiast reszta była średnia), zwojem fabuły zawiniętym całkiem nieźle, chociaż na pewno nie mistrzowskim i możliwym do zrobienia lepiej.

Rozumiem, nie ma problemu. Nie każdemu musi się ten film spodobać. Ale postacie nie były aż tak rozmyte charakterologicznie.Akurat IMO uważam, że były po prostu realistyczne i wypośrodkowane - bez żadnych przerysowań i ekstrem znanych z FF, bo nie ma co się oszukiwać, tam każda postać ma jakąś cechę wypchniętą na przód, która ma za zadanie uczynić ją widoczną i zapamiętywaną, a tu postawiono raczej na postacie zwykłych ludzi, bez uwypuklonego kontrastu jaki widać chociażby miedzy Zell'em a Squall'em. Nie mówię też że to postacie idealnie realistyczne - bo czasami ich decyzje i postępowanie nie trzymało się logiki i jakiegokolwiek sensu, a bardzo często wszystko było motywowane w baaardzo naiwny sposób, ale mimo wszystko, uważam że nie były takie złe, a film ciekawy.

Edit:

Cytat: "mateo"
Kliknijcie na download i z jakiego chcecie http (chyba bez różnicy)

Bardzo był bym rad jakby fan tylko i wyłącznie FF VII skomentował ten utwór ...
Heh fani zapewne słyszeli ten remix...........nie ?


mateo fajny kawałek  :wink: