Forum GameOnly.pl
Inne => Pomoc => Wątek zaczęty przez: radeq1 w Września 06, 2004, 09:03:56 am
-
Witam - mam małe wątpliwości co do poprawności działania PS2. Kupiłem wczoraj konsolę PS2 + Eye toy. Ponieważ niewiele wiem o konsoli odpaliłem płytę demo i z tej płyty otwiera się jedynie tekken 4 reszta filmów i gier takich jak WRC II, Tomb Rider i inne nie "wchodzą" - komunikat "no data", a na płycie wyraźnie jest napisane, że grywalne dema. Przy Grand Prix 2003 coś czyta ale nic nie wchodzi? Dodam, że nie mam karty 8 MB a gra do Eye Toy razem z kamerą działa bez zarzutu.
Co może być z tym PS2 ??? Pomocy !
-
Najprawdopodobniej zjebane są te dema!!! jesli chcesz sprawdzic, czy to wina konsoli, musisz porzyczyc od gogos gry z psx, ps2 i sprawdzić, czy wszystko chodzi :) film dvd rowniez.
-
ako rulez!!
-
zjebane demo. ja tez mielem male ekscesy ze swoim, kiedy ucieszony, wrocilem do domu z nowo zakupionym ps2, wlaczylem sobie wrc zeby poszalec, i mi sie zwiesiolo, po jakichs pietnastu minutach... od tamtej pory, nie wlozylem tego dema do ps2, i nic podobnego sie niezdazylo :) so... relax.
-
Wiece, juz huj z tymi demami, najwazniejsze zeby konsola była sprawna!!