Forum GameOnly.pl
Inne => Cmentarzysko => Wątek zaczęty przez: Blotniaks w Marca 02, 2005, 20:56:17 pm
-
Witam ludziska kochane :) Jako ze zyjemy w panstwie biednym postanowilem w pewien sposob wspomoc osobe ktora posiada umiejetnosc tworzenia stronek www :) A wiec.. oglaszam konkursik w ktorym glowna nagroda jest gra Rocky 1 lub simpsons Road rage albo Fifa 2003 (zwyciezca wybiera gre ktora mu pasuje :) wysylka na moj koszt) Zalozeniem konkursu jest stworzenie ladnej funkcjonalnej stronki www poswieconej przedstawieniu oferty hotelu jak i baru (przybytki te naleza do moich starych) Glowna zaleta stronki musi byc mozliwosc prostego umieszczania nowych tekstow jak i fotek ,duza szybkosc ladowania oraz przejrzysta szata graficzna. Prace nalezy wysylac do 20 marca wlacznie na adres mailowy BLotniaks@o2.pl jako temat prosze wpisac KONKURS. Ogloszenie wynikow-31 marzec. Najlepsza praca zostanie nagrodzona wyzej wymieniona gra praca ktora zajmie 2 miejce takze dostanie mily upominek. Masz pytanie wal na maila Blotniaks@o2.pl lub na gg 3441073 pozdro i zapraszam do tworzenia :)
http://weronika.twojewczasy.com/ tu macie przyklad dosc trefny ale wiecie po czesci o co mi chodzi :)
-
hehe, bardziej mi sie podobal konkurs GO i WG gdzie do wygrania był Killzone, taki prosty był ten konkurs:P
Ja nie liczył bym na duzo maili, komu tam by sie chciało robic jakąś stronke:P no chyba ze nagroda to by była te 3 gry, a nie jedna:P ale mój brat sie bawi ostatnio we flashu więc sie spytam czy nie poprobuje cos zdziałać.
-
Zakładam, że to nie ma być amatorska strona, zresztą sam napisałeś, czego oczekujesz, a za takie rzeczy po prostu się płaci.
-
Fuckt, za dobrego layouta placi sie na prawde sporo. takze watpie by bylo duzo zgloszen, chyba ze ktos ma duzo czasu i sie nudzi, nagroda moim zdaniem nie adekwatna do wysilku i wkladu w prace
-
Brat mi powiedział, ze za zrobienie stronki internetowej mozna dostac nawet 1000zł :shock: a on sie tym interesuje, wiec moze ma racje :/
-
lol Błotniaku teraz to żeś nieźle pociągnął :D
-
No nie chłopaki Simpson Road Rage nie chcecie? Przecie to hit! A fifka 03 to normalnie dycha, czysta jak majtki Busha! Ludziska Rocky 1 to najlepszy boxing jaki ujrzał świat!
Ako: To ja ci powiem, ze za zrobienie strony można dostac 10 000 :D
-
rzeczywiscie, niezle te 'nagrody' ;d koles, nie wiem na co ty liczysz...