Forum GameOnly.pl
GameOnly => Różne => Kultura => Wątek zaczęty przez: Von Zay w Lutego 15, 2007, 16:23:58 pm
-
Ogólnie rzecz biorąc - jeśli nie wiecie, Klasyka zmarła śmiercią naturalną (i nie ma się czemu dziwić :) ).
W zaawansowanym stadium jest następny projekt (taki dla ludzi) i ewentualne sugestie możecie przedstawiać tutaj (wszystkie mile widziane). Zasadniczo jednak główne pytanie do Was jest takie:
O jakiej porze takie coś powinno być emitowane?
-
Jakby leciała nonstop muza i np na gg mozna było by od czasu do czasu wysyłac djowi sugestie dotyczące utworów z gier to było by swietnie
-
Problem z Klasyką... był taki, że było to tylko raz na tydzień, 15-20min, z czego 5 minut to było gadanie o samej grze; w efekcie raz na tydzień puszczono góra trzy utwory z jednej gry (i nie zawsze akurat ta gra trafiała do wszystkich) :/.
Pomysł był świetny, ale z wykonaniem już gorzej.
-
Hmmm na pewno nie w piątek o 21:00 ta pora nadawania audycji była bardzo chybiona ponieważ, o tej porze prawie każdy zaczyna się bawić w pubach , dyskotekach czy organizuje domówke a tam raczej radia nikt słuchał nie będzie - ja np, audycje dał bym tak o 22:30 w niedziele aby odprężyć się po ciężkim weekendzie^^ i nastawivć pozytywnie do pracy i szkoły zaczynajacej się w poniedziałek.
-
zdecydowanie w tygodniu po 22-23, bo o tej porze chyba kazdy ma czas na sluchanie audycji radiowej oraz to, ze milo jest posluchac dobrych kawalkow do poduszki:)
-
caly tydzien w godzinach wieczornych (byle nie 22-23 bo szklo kontaktowe na tvn24 leci :P) i bedzie git (http://www.psxextreme.info/style_emoticons/default/happy.gif)
-
środa godz 18 . W tiviku nic ni ma a z konsoli zbyt często nie korzystam . Godzinna audycja bylaby okej .
aa i niech to będzie zwykłe RMF Fm a nie jakieś odnogi ;/
-
zdecydowanie w tygodniu po 22-23, bo o tej porze chyba kazdy ma czas na sluchanie audycji radiowej oraz to, ze milo jest posluchac dobrych kawalkow do poduszki:)
Dokładnie- w tygodniu wydaje się najbardziej neutralnie i pasuje chyba wszystkim.
-
Kto by w weekend wieczorem radia słuchał :D. Zdecydowanie wieczory w tygodniu.