Autor Wątek: Manhunt 3  (Przeczytany 2854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iko

  • Gość
Manhunt 3
« dnia: Marca 26, 2010, 12:36:35 pm »
Na samą myśl o nowej odsłonie Manhunta twardnieją mi suty i mimowolnie chwytają mnie dreszcze. Jeżeli plotki odnośnie spółgrania z PlayStation Move będą prawdziwe to ja już nie będe miał więcej pytań. W dodatku ma ona być eksluzywnym tytułem dla PS3, chociaż wątpie by wydawca skupił sie na jednej platformie. Atut PS Move coraz bardziej rośnie w siłe.
Nie wątpliwie Adrenalina jest największym atutem tej jak że chorej gry, ja czekam z wypiekami na jakieś konkrety.
A wy gracze czego oczekujecie od nowej odsłony?






Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Manhunt 3
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 26, 2010, 12:51:31 pm »
Po szumie jakiego narobił Manhunt 2 i problemach związanych z jego wydaniem (nawet w krajach o niezaostrzonych prawach wobec gier, nie mówimy tutaj o Australii czy Niemczech) nie spodziewałem się w ogóle powstania części trzeciej. Jeśli takowa naprawdę powstaje to podziwiam Rockstar za zaparcie, wiarę w siebie i lekceważenie wszelkich obyczajów. Pamiętajmy, że jest to tylko i wyłącznie plota, i z tej racji powstrzymuję moje suty przed przedwczesnym stwardnieniem ;)

A wy gracze czego oczekujecie od nowej odsłony?
Brudu, chorych klimatów, zaszczucia, mało strzelania, dużo skradania się w cieniu i cierpliwego wyczekiwania ofiary, brutalnych egzekucji, czyli wszystkiego co najlepsze z części pierwszej (w "dwójkę" nie grałem).
PSN ID: WojtqGO

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 625
  • Reputacja: 252
Odp: Manhunt 3
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 29, 2010, 23:01:04 pm »
Ale GoW III pokazał, jak gra może być brutalna i sugestywna zarazem. A grafika jaka w niej jest, każdy widzi. Więc może ....

BTW, ja już iko zaklepałem temat http://gameonly.pl/forum/index.php/topic,10667.0.html  :roll: