Autor Wątek: Marvel vs Capcom 2  (Przeczytany 3547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Marvel vs Capcom 2
« dnia: Maja 01, 2009, 06:27:35 am »


Mysle ze tej gry nikomu nie trzeba przedstawiac, nie jeden z nas pewnie spedzil mase czasu grajac w tego fightera czy to na DC czy na automatach czy cholera wie gdzie jeszcze. Na poczatku byly plotki ze gra niby wyjdzie, a jak to zwykle z plotkami bywa, zawsze jest w nich ziarenko prawdy. Capcom juz oficjalnie zapowiedzial pojawienie sie Marvel vs Capcom 2 na Live Arcade w cenie 1200MSP i na Playstation Network Store w cenie $15.  W chwili gdy to pisze, na Playstation Network Store powinna byc juz dostepna wersja demonstracyjna gry.

Gra bazowana jest na kodzie z Dreamcasta a za port odpowiada ekipa z Foundation 9. Niestety nie bedzie to odnowiona wersja gry, ale za to dostaniemy standardowe filtry wygladzajace grafike a oprocz tego gra takze bedzie dzialac w trybie widescreen. Dostaniemy tryb online, w tym przypadku dostaniemy standardowe tryby, znane chociazby z Super Street Fighter II Turbo HD Remix czyli player, ranked i quarter.

Bardzo dziwnym posunieciem ze strony capcom jest to, ze w grze nie da sie niczego odblokowac i wszystkie 56 postaci bedzie dostepne od reki. Dlaczego tak postanowili ludzie z Capcom nie mam pojecia, bo przeciez nic nie sprawia takiej frajdy jak odblokowywanie kolejnych postaci. Jesli mam byc z wami szczery to osobiscie wolalbym dostac port jedynki, ale jak sie nie ma co sie lubi.....


Screeny








Gameplay

http://www.gametrailers.com/player/48742.html

http://www.gametrailers.com/player/48746.html

http://www.gametrailers.com/player/48744.html


Trailer

http://www.gametrailers.com/player/48721.html

« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2009, 06:58:33 am wysłana przez _ReD_ »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 12, 2009, 19:52:01 pm »
Ale z tym całym odblokowywaniem, było nieco problemów. Co do reszty - wybornie. Bowiem, to jedna z mych ulubionych pozycji na DC. Co prawda teraz nawet w połowie nie robi takiego wrażenia ( mogli dorzucić fHD). Wszedłem wczoraj do PSS, jednak gry jak nie było, tak niestety dalej nie ma. A będzie to ciekawa odskocznia od SF IV. Zobaczymy jak sprawa będzie wygladała w zakresie achi/dzbanów - i czy w ogóle taka opcja będzie dostępna.

To teraz jeszcze SF III 3rd Strike w 1920 - 1080 ....

hanza

  • Gość
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 12, 2009, 20:13:51 pm »
Producenci gier nie maja juz szacunku dla gracza sprzedajac to samo po raz kolejny z tym ze teraz juz nie pakuja plytek w pudelka.
MvC2 swietna gra no ale ile mozna bylo na Arcade, Dc, Ps2 nawet na X-box.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 13, 2009, 21:56:23 pm »
Z jednej strony to nie dziwie sie developerom ze wydaja stare gry w oryginalnej formie, sami wiecie ile jest w tej grze postaci, wyobrazcie sobie ile trzeba na to czasu i kasy aby to wszystko zrobic od nowa w HD. Co tu daleko szukac, zobaczcie ile powstawal KoF XII czy SSF2T HD Remix, a jak malo w tych grach jest postaci. Devloperom taki zabieg raczej sie nie oplaca, a poza tym gre i tak pewnie kupia tylko fani gatunku, wiec developer nawet sie za to nie bierze bo wie ze wiecej straci niz zarobi. Odnowione wersje gier, lub jakies nowe ich czesci pewnie beda powstawac raz na jakis czas przy wiekszych rocznicach czy okazjach.

Czy zle ze gra wychodzi w takiej formie? Pewnie ze nie, zawsze powtarzam ze lepiej tak niz wcale.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2009, 22:04:53 pm wysłana przez _ReD_ »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 13, 2009, 22:03:04 pm »
Zacznijmy od tego, Że juŻ w samym MvC2 - nowej wówczas grze -  Capcom nawet się nie pokusił o odnowienie wszystkich postaci (większość to po prostu uŻyte ponownie postacie z poprzednich bijatyk Capcomu; Morrigan to chyba nawet pamięta czasy pierwszego Dark Stalkera :lol:). Dlatego zdziwiłbym się ogromnie, gdyby teraz Capcom nagle, na potrzeby wersji na XBL i PSN, odnawiał wszystkie postacie.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2009, 22:26:13 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 13, 2009, 23:22:09 pm »
Producenci gier nie maja juz szacunku dla gracza sprzedajac to samo po raz kolejny z tym ze teraz juz nie pakuja plytek w pudelka.
MvC2 swietna gra no ale ile mozna bylo na Arcade, Dc, Ps2 nawet na X-box.

Nie przesadzasz trochę Hanza? Ja sam jestem wielkim i  zadeklarowanym przeciwnikiem nowej  mody wydawania wszystkiego co popadnie w formacie DLC, jednak akurat MvC2 to chyba jedyna jak na razie gra którą kupię na pewno i to w dniu premiery.  W końcu to przede wszystkim dla niej kilka ładnych już lat temu kupiłem PS2. Problem w tym że do dziś w nią nie zagrałem bo...nie udało mi się jej zdobyć. Nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze kilka lat temu każda kopia tej gierki na poczciwą czarnulkę znikała z Allegro w trybie błyskawicznym (a oczywiście mowa tu o używkach). Zdaję się wiążę się to z faktem, że - jak czytałem jakiś czas temu - wersji na PS2 i X-boxa wydano o wiele mniej niż na DC z powodów licencyjnych. No, oczywiście są jeszcze emulatory, ale ja już jestem za stary i za leniwy na wyszukiwanie poszczególnych emulatorów i romow do nich, a później modlenie się, czy mi to wszystko zadziała...;) Dlatego chyba po raz pierwszy cieszę się z pazerności Capcomu - dzięki niej wreszcie zagram w gierkę, która śniła  mi się po nocach od czasu ujrzenia jej pierwszej recenzji w TV lata temu. Fakt, że w formie DLC ale cóż - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma;)

PS W sumie jak się nad tym zastanowiłem doszedłem do wniosku że określenie DLC chyba średnio tu pasuję bo nie mamy do czynienia z dodatkiem a rzekomo "pełnoprawną grą". Myślę jednak że wszyscy się domyślają że chodzi tu generalnie o dystrybucję cyfrową samą w sobie więc już nic nie będę zmieniał...:P
Your mysterious ice blue eyes...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 21, 2009, 20:44:02 pm »
Dobrze, że to zrobił. Podobnie jak namco z T DR. Tak przy okazji, właśnie demo MvC2 się zasysa. Liczyłem, że już gra jest, ale najwidoczniej będzie trzeba poczekać.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 22, 2009, 12:17:01 pm »
Jak juz sie nagrasz to zdaj relacje co i jak, czy cos poprawiono, jak wyglada i takie tam, ciekawe dlaczego nie ma dema na x0?


Lista achievementow

Mega Buster 10 
Win 50 Ranked Matches online.

#1 in the Hood 20 
Win 100 Ranked Matches online.

I Am Doom 20 
Defeat opponent in under 15 seconds. (Multiplayer)

Hyakuretsu Kyaku 10 
Perform a 100 hit combo. (Multiplayer)

Berserker Barrage 20 
Perform a 200 hit combo. (Multiplayer)

Shun Goku Satsu 10 
Perform a 3 part hyper combo. (Multiplayer)

The Best There Is (At What I Do) 50 
Perform 50 One Character Victories within 20 unique teams. (Ranked Match)

Get Out Of Here!!! 10 
Perform 10 snapbacks within 20 unique teams. (Ranked Match)

Avengers Assemble! 20 
Beat the game with Avengers theme team. (Arcade Mode)

Vampire Saviors 10 
Beat the game with Darkstalkers theme team. (Arcade Mode)

Uncanny Heroes 10 
Beat the game with X-Men theme team. (Arcade Mode)

World Warriors 10 
Beat the game with Street Fighter theme team. (Arcade Mode)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 22, 2009, 12:49:54 pm »
w te demko to się w ogóle da pograć? bo single player jest zablokowany, multi to tylko local match..tyle że nie działa...no kur*wa!

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 22, 2009, 13:06:33 pm »
Eeee to lipa troche, widze ze zrobili tak samo jak z HD Remix, zeby pograc trzeba drugiego pada podpiac i lac stojacego goscia. No bo przeciez nie bede sciagal kumpli tylko po to aby obadac demko lol

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 22, 2009, 11:09:40 am »
Marvel vs. Capcom 2 delayed
http://www.examiner.com/examiner/x-6894-SF-Console-Game-Examiner~y2009m6d21-Marvel-vs-Capcom-2-delayed

Cytuj
Marvel vs. Capcom 2 has been delayed until late July at the earliest. The upcoming Playstation Network/Xbox Live Arcade port of the classic 2D fighting game was originally scheduled for a late June release. Capcom posted the following message from thier official Twitter:

?No official release date for MVC2 as of yet. Digital release dates can be tricky. Do not expect before end of July, tho.?

Fans of Marvel vs. Capcom 2 would have to wait at least one more month for game to arrive on the Playstation Store and Xbox Live Marketplace.

Tango

  • Gość
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 22, 2009, 21:33:05 pm »
szkoda   :-x :-x :-x

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Marvel vs Capcom 2
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 14, 2009, 14:44:38 pm »
Nowa data premiery dla MvsC2 to 29 lipca, miejmy nadzieje ze nie bedzie wiecej przekladania.
: Czerwiec 28, 2009, 12:15:29 pm
Marvel vs. Capcom 2 Episode III