Autor Wątek: Probem w ffx !!!!!!!!!!  (Przeczytany 4830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Probem w ffx !!!!!!!!!!
« dnia: Sierpnia 27, 2004, 12:59:34 pm »
Prosilbym podac liste potworów jakie spotkamy na thunder place
poniewaz złapałem wszystkie (oprucz tego jednego typu) typy potwoerów i mam ich po 10 a tego jednego nichu** nie moge znalezc plz HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bądz jak złapać tego jednego zioma

Dred

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-04-2004
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Probem w ffx !!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 27, 2004, 13:01:55 pm »
Thunder Plains
  Melusine - 162 gil
  Aerouge - 216 gil
  Buer - 198 gil
  Gold Element - 160 gil
  Kusariqqu - 168 gil
  Larva - 495 gil
  Iron Giant - 900 gil
  Qactuar (page 2) - 4000 gil

+ cena za walke w Monster Arena

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Probem w ffx !!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 27, 2004, 13:27:02 pm »
DRED masz avatar mojego ulubionego bohatera "Shin-Chana" tez taki miałem zamiar se poszukac!!!!
Shin Chan RULEZ!!!!!!!!!!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Anonymous

  • Gość
Probem w ffx !!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 29, 2004, 10:39:00 am »
siemanko tutaj brat radzika ( wlasciwie to ja mam ten problem  on za bardzo w ffX nie gra) e dred  a jak ja moge zawalczyc z tym cactuarem wogole go nie zpotkalem  ani razu wszystkich mam po 10 a tego jednego wielkie zero . muj zamiar jest taki zdobyc wszystkie potwory z karzdego miejsca po 10 bo wtedy bede mugl zawalczyc z takim kolesiem jak Nemezis i jeszczze lepsza walka  z Pance .
 o wlasnie i mam jeszcze jedno pytanie jakie potwory musze polapac zeby mi sie odblokowal na special conclest ( to chyba ta arena  :P) taki ziomek co po zabiciu overkilem zostawia 2 str sphore

Dred

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-04-2004
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Probem w ffx !!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 29, 2004, 11:17:48 am »
żeby spotkać/walczyć z qactuarem musisz 'pomodlić się' przy conajmniej jednym świecącym kamieniu z cactuarem... [naciśnij kradrat przy którymś z ŚWIECĄCYCH kamieni]

Juggernaut wyrzuca 2 STR SPHERE albo 2x Dark Matter [przy OVERKILLu]

żeby go odblokować złap conajmniej 5 sztuk rogatych potworów:

Dual Horn (Mi'ihen Highroad),
Valaha (Cavern of the Stolen Fayth),
Grendel (Gagazet Cavern albo Zanarkand Ruins).

Anonymous

  • Gość
Probem w ffx !!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 29, 2004, 16:08:44 pm »
dzieki dred za wiadomosci  :D ale mam problemik  co do tego ziomka co daje str sphore , bo tak  dual horna mam 10 grendel tez mam 10 ale nie mam zadnego valaha  nawet nie wiem gdzie go mozna spotkac  jak bys mogl to powiedz :D . i mam jeszczze jeden problemik na monster arenie jest taka miejscowosc jak :  Sunken Cave i tam mam tylko 3 ziomkow odblokowanych nawet nie ppamientam jak tam dosc i z kond ja ich tam zlapalem  w airshipie nie pisze takie cos jak sunken cave nie wiem gdzie ta miejscowosc jest ( no i jak ja bez tego zawalcze z namezisem i pance ??  :P [to muj zamiar zawalczyc i zabic pance ] )
jak masz troszeczke czasu to wez cos mi tutyaj jeszczze podpowiedz