Autor Wątek: Blur  (Przeczytany 8026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Blur
« dnia: Maja 07, 2009, 17:11:17 pm »
Bizarre Creation ujawnia swoją nową ścigałkę o nazwie Blur. Premiera planowana jest na koniec 2009, na PS3 i X0.
http://darkzero.co.uk/game-news/bizarre-creations-new-racer-revealed-called-blur/

Cytuj
Via French gaming magazine Joypad, it has been revealed that Bizarre Creations will be doing something a bit different for their next racing effort. That next game will be titled Blur.
Even though Blur contains your regular race to the finish-line gameplay, it will up the ante by allowing use of various weapons against opponents. The weapons will include the likes of mines and shields, which hints the game will be something like Wipeout - but on four wheels.
The game will also allow cars to get much more damaged than other racers on the market, with multiple crumple zones on all the cars that react differently to each collision. Races in the game will take place is various real life cities, including San Francisco, New York, Los Angeles, London, Tokyo and more.
A huge part of the game will be multiplayer focused, with stats getting tracked via unique identity cards for each player. The option to post challenges to other players will be available too, as will normal racing sessions.
The game is set to be released on Xbox 360 and PS3 by the end of 2009.

Skany z magazynu Joypad:
http://goonlinegames.net/2009/04/22/blur-scans-from-joypad/






: Kwiecień 22, 2009, 07:43:44 am
Screeny:
http://goonlinegames.net/2009/05/07/blur-first-direct-feed-screens/










D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Blur
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 09, 2009, 17:53:11 pm »
Fajnie sie ta gra zapowiada  8)



DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Blur
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 10, 2009, 12:40:26 pm »
Zabójca Need for Speeda :D :D :D

lupinator

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 10, 2009, 12:40:59 pm »
Ciężko zabić coś martwego.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Blur
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 13, 2009, 11:12:22 am »
Plotka: Blur ma być pokazany na E3:
http://www.ps3addiction.com/news/96/rumor-blur-to-be-revealed-at-e3/

Cytuj
As of late, the only information on the game comes from French magazine, 'Joypad'. We were able to find some scans of the game as well as the article, so be sure to check those out by clicking 'Screens' underneath the games title above.
More intriguing, is that an inside source has good word that the game will be officially unveiled at this year's E3. Activision has proclaimed that the new game will 'do for racing what Call of Duty did for shooters'. If this holds true, we are in for one hell of a ride.

mateo

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 13, 2009, 11:18:44 am »
Ciężko zabić coś martwego.
blahh egzakli.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Blur
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 01, 2009, 16:47:29 pm »
Debut Trailer:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Blur
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 01, 2009, 18:00:33 pm »
Narazie wyglada to IMO bardzo slabo, ani to dynamiczne ani porywajace, a juz na pewno nie ladne. Mam nadzieje ze grafa ulegnie poprawie bo narazie to wyglada o wiele gorzej niz starusienki PGR3. Czy nie mogli zrobic normalnych wyscigow, jak stare PGR'y tylko z jakimis laserkami wyskakuja?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Blur
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 31, 2009, 01:34:08 am »
Nowy trailer ;] mogliby mniej gadac, a pokazac wiecej gameplay'u, nie potrzeba nikomu chyba tekstow o 'massive damage' - right? :p


BTW czy jestem jedyna osoba, ktorej sie ta gra podoba? :P Nawet o wiele bardziej mnie kreci niz Split/Second. Grafika jest co prawda srednia, podloze tragiczne, ale samochody sa ok, wiec moze bedzie szansa na 60fps? :>
Co by nie mowic, ale takiej gierce ultra plynnosc by sie baaardzo przydala.

Unlimited

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 31, 2009, 23:04:37 pm »
Trochę przypomina mi ta gra Flatouta, tylko z dodanymi udziwnieniami..póki co średnio to łykam.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Blur
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 10, 2010, 21:55:13 pm »
Pogralem troche w bete i jest nawet niezle. Graficznie jest srednio a miejscami slabo ale gamplayowo jest bardzo fajnie. Cholernie wciaga, mialem wlaczyc na chwile by sprawdzic a siedzialem przy tym prawie dwie godziny :) Moim zdaniem gra szalu nie zrobi, ot solidny racer z power upami taki na 8. Czy przetrwa starcie ze Split/Second? Ciezko powiedziec, IMO ta druga pozycja zapowiada sie i wyglada o wiele lepiej. Zdecydowanie wolalem normalne wyscigi od gosci z Bizzare.

lupinator

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 10, 2010, 20:57:49 pm »
Nowy trailer:



[gametrailers=420,360]http://www.gametrailers.com/video/power-ups-blur/100040[/gametrailers]

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Blur
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 26, 2010, 02:44:27 am »
Recenzja gametrailers oraz IGN

(kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mrocz

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 26, 2010, 12:32:28 pm »
Recenzja gametrailers oraz IGN

(kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kurde wydaje się spoko... Ale jakoś mi kompletnie nie leży art design tej gry... Kompletnie nie pasują mi do siebie prawdziwe licencjonowane samochody i bronie niczym z Wipeouta... Powiedziałbym wręcz, że split/second powinien się zamienić z Blurem car listą :P Bo uciekający przed walącym się budynkiem Dogde Viper dużo lepiej by pasował niż strzelający jakimiś świecidełkami o_O Z drugiej strony założeniem twórców Blura było stworzenie "Mario Kart"  ze znacznie "dojżalszym" wyglądem... Na pewno choć trochę się udało.

Mam nadzieje, że wyjdzie jakieś demo, bo może człowiek się przekona do tego szalonego tytułu...

nakimushi

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 26, 2010, 14:25:30 pm »
no gra troche dziwnie zrobiona / ja nie trawie takiej kombinacji
szkoda ze nie zrobili kolejnego Pgra  :-?

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Blur
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 26, 2010, 17:55:01 pm »
Mnie się to chyba podoba, w każdym razie zamierzam kupić.
Mam nadzieję, że z kierownicą gra pokaże na co ją stać, bo przy Split/Second spotkałem się z opinią, że granie w ten sposób to przerost formy nad treścią.

Mrocz

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 26, 2010, 17:58:08 pm »
Mnie się to chyba podoba, w każdym razie zamierzam kupić.
Mam nadzieję, że z kierownicą gra pokaże na co ją stać, bo przy Split/Second spotkałem się z opinią, że granie w ten sposób to przerost formy nad treścią.

Da się w ogóle podłączyć kierownice do Split/Second o_O ? W sumie nie próbowałem, ale to gierka taka jak Burnout, więc po cholere to robić? :P W Burnout Paradise chyba kierownica nie działa z tego co mi wiadomo...

W każdym bądź razie w Blur, nie spodziewałbym się czegoś innego... to są arcade racery, kompletnie wyprane z rzeczywistości... Naprawdę nie wyobrażam sobie nawet grać w to na kierownicy... Kierownica to się nadaje do symulatorów, bądź zręcznościowych samochodówek z elementami symulatora (Shift, GRID ) ale nie do czystego Arcade ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Blur
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 26, 2010, 18:30:58 pm »
Kierownica nie zda egzaminu w BLUR, no chyba ze zmienili troche model jazdy wzgledem bety, jesli nie to zapomnij o graniu na kierownicy ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blur
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 26, 2010, 20:24:05 pm »
Nie głupia się ta gra wydaje. Stwierdzam, że robi większe wrażenie jak ModNation Racers.



Wiem, że to gameplay z PC, ale daje radę. Fajne efekty, wyrównana walka na torze. W ModNation jak popełni się błąd to przeciwnicy szybko znikają i można zapomnieć o ciekawej walce. Tutaj cały czas kontakt i walka.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Blur
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 26, 2010, 20:29:39 pm »
Nie jestem w stanie powiedzieć czemu ale po prostu jestem na nie

Ohtar

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 26, 2010, 20:33:30 pm »
Nie głupia się ta gra wydaje. Stwierdzam, że robi większe wrażenie jak ModNation Racers.



Wiem, że to gameplay z PC, ale daje radę. Fajne efekty, wyrównana walka na torze. W ModNation jak popełni się błąd to przeciwnicy szybko znikają i można zapomnieć o ciekawej walce. Tutaj cały czas kontakt i walka.

Gdzie tutaj niby ta wyrównana walka? Przecież gościu na końcu ich dubluje :/

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blur
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 26, 2010, 20:38:47 pm »
Fakt na tym filmiku tego nie widać, ale pooglądaj inne na YT. Podoba mi się to, że wszystko dzieje się płynnie. Widzimy długi czas co dzieje się przed nami i można fajnie wykańczać przeciwników. W ModNation wszystko dzieje się bardzo szybko.

Mrocz

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 26, 2010, 20:45:11 pm »
Gdzie tutaj niby ta wyrównana walka? Przecież gościu na końcu ich dubluje :/

Mam wrażenie, że ten pojedynek mimo wszystko wygra Split/Second... grę niedawno przeszedłem i... o kurde walka z komputerem bywa o setne sekundy czasem... Nie to co tu...

Nie jestem w stanie powiedzieć czemu ale po prostu jestem na nie

Mam to samo... Niby nic nie jest nie tak z tym tytułem, ale to po prostu wygląda dziwnie... Nie wiem... To wygląda jakby to miał być futurystyczny racer z jakimiś prototypami... A nie realnymi wozami... Dużo lepiej wypadłby design tej gry, jakby zamiast licencjonowanych wózków dali PRAWDZIWE concept car'y ważniejszych marek i futurystyczne trasy... A nie jakieś Clio atakujące mnie światełkiem o_O ?

Najbardziej mnie ciekawi, że kampania wygląda na taką mającą fabułę... (gdzieś był trailer z cutscenką z postaciami nawet), jestem ciekaw jak fabularnie tłumaczą obecność power-upów? o_O O ile to robią...

W Wipeout - Futurystyczne wyścigi daleka przyszłość wszystko jasne
Split Second - Telewizyjne show... Wysadzenie budynku wydaje się być realne ok
Mario Kart? - Gdybym się najadł tyle grzybów co Mario to też bym różne rzeczy widział...

Po prostu dla mnie ten Blur jest za bardzo groteskowy, chyba bardziej od Mario Kart o_O

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Blur
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 27, 2010, 20:26:24 pm »
Wideo recenzja:

Ocena:8,7
Split miał 8,4

Mrocz

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 27, 2010, 23:47:11 pm »
Wideo recenzja:

Ocena:8,7
Split miał 8,4

W IGN sytuacja odwrotna :)

Blur: 7
Split: 8.5

Z czego Video Recenzja Blur'a na IGN wypada bardzo negatywnie, wręcz wywnioskować z niej można, że jedyny względnie grywalny tryb to sieciowe tryby drużynowe, reszta to chaos i frustracja...

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Blur
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 29, 2010, 01:55:31 am »
Jezusie, dawno się nie zawiodłem na żadnej grze tak bardzo, jak na Blur dzisiaj. Gra jest drętwa, samochody lipnie się prowadzi [prościej jest się obijać od band niż hamować i normalnie zakręcać], multi w ciągu 30 minut dwa razy zawiesiło mi konsolę + jest strasznie randomowe. Najgorsze z tego wszystkiego to chyba grafika... miałem wrażenie, że gra chodzi na UE3 :lol: Kolorystyka szaro-sraczkowata, przywodzi na myśl popularne dziś fpsy. Grę stanowczo odradzam, ale żeby nie było, że same minusy, to jest jedno pole, gdzie gra błyszczy... a mianowicie soundtrack, jest boski :angel:

Mrocz

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 29, 2010, 15:09:17 pm »
Jezusie, dawno się nie zawiodłem na żadnej grze tak bardzo, jak na Blur dzisiaj. Gra jest drętwa, samochody lipnie się prowadzi [prościej jest się obijać od band niż hamować i normalnie zakręcać], multi w ciągu 30 minut dwa razy zawiesiło mi konsolę + jest strasznie randomowe. Najgorsze z tego wszystkiego to chyba grafika... miałem wrażenie, że gra chodzi na UE3 :lol: Kolorystyka szaro-sraczkowata, przywodzi na myśl popularne dziś fpsy. Grę stanowczo odradzam, ale żeby nie było, że same minusy, to jest jedno pole, gdzie gra błyszczy... a mianowicie soundtrack, jest boski :angel:

Aż tak słabo z tą grafiką? Na screenach i gameplayach prezentuje się świetnie... o_O

Co do reszty opinii, cóż podobne spostrzeżenia były na IGN, więc coś jest na rzeczy jednak...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Blur
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 29, 2010, 18:13:50 pm »
Nie wiem czy bardzo zmienila sie w stosunku do bety, bo w becie tez nie wygladalo to jakos dobrze. Bylo ladnie ale nie jakos specjalnie zajebiscie, miejscami bylo troche lepiej miejscami troche gorzej ale graficznie gra nie powalala. Widze ze modelu jazdy tez nie zmienili w takim razie i nadal lepiej zajebac w bande niz hamowac :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Blur
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 29, 2010, 19:11:54 pm »
technologiczne sekrety BLURa ;)

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-blur-tech-interview?page=2

Wiadomość scalona: Maja 29, 2010, 19:13:47 pm
technologiczne sekrety BLURa ;)

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-blur-tech-interview?page=2

--------

Mi trasy się podobają. Przypominają mi pierwszy Underground - szeroko i szybo ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2010, 19:13:47 pm wysłana przez andryush »

Ohtar

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 22, 2010, 20:08:53 pm »
Odpaliłem demo multi zachęcony losowaniem prawdziwego BMW i multi mi się spodobało jak jasna cholera. Nawet sporo autek do odblokowania jak na demo i chyba cztery trasy albo i więcej bo nie odblokowałem innych trybów. Grafa nie jest cudowna, ale to co się dzieje w multi na trasie pozwala się dobrze rozerwać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 22, 2010, 21:51:23 pm »
Odpaliłem demo multi zachęcony losowaniem prawdziwego BMW i multi mi się spodobało jak jasna cholera. Nawet sporo autek do odblokowania jak na demo i chyba cztery trasy albo i więcej bo nie odblokowałem innych trybów. Grafa nie jest cudowna, ale to co się dzieje w multi na trasie pozwala się dobrze rozerwać.

Na początku też mi się podobało, ale z czasem zaczyna ostro irytować. Bardzo często na trasie dzieje się kompletny "RANDOM" i chaos... :/

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Blur
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 24, 2010, 23:32:19 pm »
Ja nawet o losowaniu nie wiedziałem, ściągnąłem i bawiłem się świetnie.
Najbardziej mi się spodobała trasa offroad'owa, ale jakis czas po osiągnięciu 10 poziomu znudziło mi się to wszystko.

Ohtar

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 25, 2010, 18:47:08 pm »
Przed chwilą wpadł dziesiąty poziom, i trochę potwierdzają się słowa Mrocza. Jest lekki random. Jak dla mnie mogli by wywalić shunt (pocisk samonaprowadzający się), reszta powerupów jest w porządku. Dużą rolę w grze odgrywa właściwy dobór wozu do trasy, bo land rover po offroadowej trasie zapieprza jak ferrari. Dziś udało mi się odrzucić konkurencję w normalnych furach na 15 sekund i tylko co i raz musiałem uważać na pociski samonaprowadzające. Normalnie taki kozak nie jestem, na dwadzieścia wyścigów mam chyba ze trzy wygrane :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Blur
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 25, 2010, 19:08:08 pm »
Przed chwilą wpadł dziesiąty poziom, i trochę potwierdzają się słowa Mrocza. Jest lekki random. Jak dla mnie mogli by wywalić shunt (pocisk samonaprowadzający się), reszta powerupów jest w porządku. Dużą rolę w grze odgrywa właściwy dobór wozu do trasy, bo land rover po offroadowej trasie zapieprza jak ferrari. Dziś udało mi się odrzucić konkurencję w normalnych furach na 15 sekund i tylko co i raz musiałem uważać na pociski samonaprowadzające. Normalnie taki kozak nie jestem, na dwadzieścia wyścigów mam chyba ze trzy wygrane :P

Generalnie najbardziej konkretne wyścigi są wtedy kiedy wcale nie ma dużo osób na trasie... Wtedy nie ma takich przypadków, że prowadzisz i nagle leci w ciebie 5 razy pod rząd Shunt... :/ Serio coś takiego mi się przytrafiło :/ Generalnie fajnie... Ale z online arcade racerów to po prostu poczekam na Hot Pursuit i tyle...