Autor Wątek: Trofea  (Przeczytany 73834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Trofea
« Odpowiedź #600 dnia: Listopada 08, 2010, 17:37:59 pm »
Chyba nie ma pierogów tylko cyce :roll:

Ohtar

  • Gość
Odp: Trofea
« Odpowiedź #601 dnia: Listopada 08, 2010, 17:41:58 pm »
Chyba nie ma pierogów tylko cyce :roll:

Zebrałeś wszystkie ?  -_-

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Trofea
« Odpowiedź #602 dnia: Listopada 09, 2010, 09:19:11 am »
Pierogów tudzież bobrów nie ma, ale cyce są. I to jakie.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Trofea
« Odpowiedź #603 dnia: Grudnia 10, 2010, 14:45:33 pm »
A to jajca darmowy dodatek LBP move ma pucharki :o

Ohtar

  • Gość
Odp: Trofea
« Odpowiedź #604 dnia: Grudnia 10, 2010, 17:01:24 pm »
Ja zasysam wszystkie dodatki, nawet jak gry nie mam i nie wiem kiedy będę miał :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Trofea
« Odpowiedź #605 dnia: Grudnia 10, 2010, 17:38:48 pm »
Ja zasysam wszystkie dodatki, nawet jak gry nie mam i nie wiem kiedy będę miał :P
Tak na moje oko to ten dodatek dziala bez podstawy, chociaż nie wiem bo mam na dysku LBP :roll:.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Trofea
« Odpowiedź #606 dnia: Grudnia 13, 2010, 09:07:38 am »
Ja zasysam wszystkie dodatki, nawet jak gry nie mam i nie wiem kiedy będę miał :P
Tak na moje oko to ten dodatek dziala bez podstawy, chociaż nie wiem bo mam na dysku LBP :roll:.
Działa bez podstawy.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 597
  • Reputacja: 252
Odp: Trofea
« Odpowiedź #607 dnia: Grudnia 17, 2010, 22:23:32 pm »
To wszystko zależy od gry, ja teraz sie zastanawiam czy zbierać plakaty w Mafia2 czy sobie odpuścić :roll:

Ja zebrałem :P Tylko jeden jest wymagający dziwnego skoku autem, a reszta tyo pestka.
Jest takowy. Ja zrobiłem to podrasowaną, ciężką limuzyną. Dobrze jest wycelować w kominek. Ogólnie platyna banał i dodatkowo na kilkanaście godzin. Z łatwiejszych, które ostatnią zdobyłem to 100% w PoP:ZP. Chyba na niej na 16 lv nawet wbiłem.

Dżdżownica Jim w ha de jest HC trudna na bite sto. Coś dla lubujących się w staroszkolnym, przegiętym poziomie trudności. Groovy.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Trofea
« Odpowiedź #608 dnia: Grudnia 17, 2010, 22:25:35 pm »
To wszystko zależy od gry, ja teraz sie zastanawiam czy zbierać plakaty w Mafia2 czy sobie odpuścić :roll:

Ja zebrałem :P Tylko jeden jest wymagający dziwnego skoku autem, a reszta tyo pestka.
Jest takowy. Ja zrobiłem to podrasowaną, ciężką limuzyną. Dobrze jest wycelować w kominek. Ogólnie platyna banał i dodatkowo na kilkanaście godzin. Z łatwiejszych, które ostatnią zdobyłem to 100% w PoP:ZP. Chyba na niej na 16 lv nawet wbiłem.

Dżdżownica Jim w ha de jest HC trudna na bite sto. Coś dla lubujących się w staroszkolnym, przegiętym poziomie trudności. Groovy.

No Jim to jest jakiś kosmos. Przejść tą grę na najwyższym poziomie bez straty życia to chyba trudniejsze zadanie niż ubicie wszystkich demonów w Demon's Souls na 1 poziomie :P.

Ohtar

  • Gość
Odp: Trofea
« Odpowiedź #609 dnia: Grudnia 18, 2010, 19:11:04 pm »
David24Dici, conkervertex, skazzzz4  - pisać, może mają jakieś tipsy, jak to zrobić :P

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Trofea
« Odpowiedź #610 dnia: Stycznia 17, 2011, 19:51:01 pm »
Kto wie na czym polega trofeum wymaksuj wewnątrz tyranozaura w 5 graczy w Sackboy's PM ?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Trofea
« Odpowiedź #611 dnia: Stycznia 18, 2011, 07:53:16 am »
Musisz ukończyć poziom bez straty życia w piątkę - jeden move + 4 pady.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 597
  • Reputacja: 252
Odp: Trofea
« Odpowiedź #612 dnia: Stycznia 27, 2011, 11:05:11 am »
Jeśli faktycznie w najnowszym Fight Nighttak wygląda sprawa z pasami - a co za tym idzie, z platyną - to jawna kpina jakaś. Takie kółko wzajemnej adoracji powinni pod kilem przeciągnąć. 

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Trofea
« Odpowiedź #613 dnia: Kwietnia 20, 2011, 07:47:53 am »
Słuchajta ludziki, jest sprawa.

W "InFamous" jest takie trofeum, aby zabić 25 lolków siedząc na jadącym pociągu. W grze są chyba 2-3 misje, gdzie się uruchamia pociągi i najlepiej wtedy to wykonać, ale o ja genialny, niestety nie zostawiłem sobie różnych save'ów i wszystko nadpisuję pod jednym, zatem odpada mi możliwość loadingu danej misji. Niemniej pociągi jeżdżą sobie po mieście i teraz pytanie, gdy już przeszedłem grę, to można go dosiąść i się wozić i liczyć na to, że gdzieś się napotka jeszcze jakieś niedobitki przeciwników? Są może gdzieś jakieś miejsca, gdzie wrogowie cały czas są i się tam respawnują już po przejściu gry? Bo zostało mi jeszcze kilka stuntów do wykonania.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Trofea
« Odpowiedź #614 dnia: Kwietnia 20, 2011, 15:13:29 pm »
Słuchajta ludziki, jest sprawa.

W "InFamous" jest takie trofeum, aby zabić 25 lolków siedząc na jadącym pociągu. W grze są chyba 2-3 misje, gdzie się uruchamia pociągi i najlepiej wtedy to wykonać, ale o ja genialny, niestety nie zostawiłem sobie różnych save'ów i wszystko nadpisuję pod jednym, zatem odpada mi możliwość loadingu danej misji. Niemniej pociągi jeżdżą sobie po mieście i teraz pytanie, gdy już przeszedłem grę, to można go dosiąść i się wozić i liczyć na to, że gdzieś się napotka jeszcze jakieś niedobitki przeciwników? Są może gdzieś jakieś miejsca, gdzie wrogowie cały czas są i się tam respawnują już po przejściu gry? Bo zostało mi jeszcze kilka stuntów do wykonania.
Właśnie ja się bałem że nie dam rady poza misjami zrobić tego z pociągiem--ja robiłem to tak że zabijałem z kilku typków z pociągu, a potem się zabijałem, restart misji i tak dopóki nie wpadnie puchar. A przeszedłeś już drugi raz jako zły/dobry? Najwyżej wtedy to zrób. Albo próbuj jeździć na pociągach i liczyć na to że się pojawią.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Trofea
« Odpowiedź #615 dnia: Kwietnia 20, 2011, 16:22:58 pm »
Słuchajta ludziki, jest sprawa.

W "InFamous" jest takie trofeum, aby zabić 25 lolków siedząc na jadącym pociągu. W grze są chyba 2-3 misje, gdzie się uruchamia pociągi i najlepiej wtedy to wykonać, ale o ja genialny, niestety nie zostawiłem sobie różnych save'ów i wszystko nadpisuję pod jednym, zatem odpada mi możliwość loadingu danej misji. Niemniej pociągi jeżdżą sobie po mieście i teraz pytanie, gdy już przeszedłem grę, to można go dosiąść i się wozić i liczyć na to, że gdzieś się napotka jeszcze jakieś niedobitki przeciwników? Są może gdzieś jakieś miejsca, gdzie wrogowie cały czas są i się tam respawnują już po przejściu gry? Bo zostało mi jeszcze kilka stuntów do wykonania.
Właśnie ja się bałem że nie dam rady poza misjami zrobić tego z pociągiem--ja robiłem to tak że zabijałem z kilku typków z pociągu, a potem się zabijałem, restart misji i tak dopóki nie wpadnie puchar. A przeszedłeś już drugi raz jako zły/dobry? Najwyżej wtedy to zrób. Albo próbuj jeździć na pociągach i liczyć na to że się pojawią.
wpis inaczej mozesz tylko nerwice złapac a nie pucharek :P

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Trofea
« Odpowiedź #616 dnia: Kwietnia 20, 2011, 21:01:28 pm »
No właśnie najgorsze jest to, że misje z pociągami mam już za sobą, a właśnie nie chciałem robić tego, tak wiecie, kuchennymi drzwiami. Wygląda jednak na to, że platynka pójdzie się je**ć :( przez pociąg. Niemniej jednak będę próbował jeszcze przed wielkim finałem z Kesslerem zrobić wszystko, bo wiem, że póki z nim nie walczę to gdzieniegdzie jeszcze pojawiają się przeciwnicy, więc kto wie, może się uda.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Trofea
« Odpowiedź #617 dnia: Kwietnia 20, 2011, 22:30:00 pm »
Ja tak stuknąłem to Trophy, że właśnie jeździłem pociągiem dookoła miasta i zabijałem ryśków, którzy się pojawiali. O ile pamiętam, to nie miałem przejętych wszystkich dzielnic, tak więc było większe prawdopodobieństwo pojawienia się przeciwników.

Zawsze pozostaje rozpoczęcie gry po raz kolejny, dojście do misji z pociągiem i szybkie wbicie Trophy.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Trofea
« Odpowiedź #618 dnia: Kwietnia 20, 2011, 22:32:57 pm »
Cytat: Ryo
Zawsze pozostaje rozpoczęcie gry po raz kolejny, dojście do misji z pociągiem i szybkie wbicie Trophy.

No jest to kuszące, ale jak w kolejce czekają takie tytuły jak Uncharted 1 i 2, God of War I, II, III, AC: Brotherhood czy RDR, to chyba raczej odpuszczę jak przez weekend nie uda mi się platyny wbić.