Autor Wątek: Fifa 11  (Przeczytany 26639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #160 dnia: Października 26, 2010, 17:50:49 pm »
TAK Nadal tak uważamy, :

Oto animację z Pro Evo, plus przy okazji widzisz jak świetnie są odwzorowane murawy(proporcję) względem reala:



Pokaż mi tak zajebiste animację z przybliżenia w Fifie :P

Poza tym może przeniesiemy się do innego wątku jak chcemy obie gry porównywać, i o nich podyskutować, bo nie chce robić tu Wam bałaganu, nie o to chodzi. :)

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #161 dnia: Października 26, 2010, 17:52:30 pm »
karne wygladaja slabo to prawda - glownie przez dziwna kamere ,,, to samo wprowadzenia do gry

ala najwazniejsze ze postacie kapitalnie sie poruszaja z normalnej kamery w grze z duzego oddalenia ;)

Wiadomość scalona: [time]Październik 26, 2010, 17:30:43 pm[/time]
dla niedowiarkow prosze video



kamera Broadcast - nadal twierdzicie ze stadion jest maly i sa dziwne proporcje ? a postacie poruszaja sie smiesznie ?  :roll:
pokazcie mi takie animacje w pro eve z gry

Sorry nic nie poradzę ale dla mnie to co tu widzę jest strasznie irytujące. Piłkarze poruszają się jakby mieli włączone jakieś turbo, ta odbijanka piłką, która się tu wyczynia wywołuje jedynie uśmiech politowania. Stary niezmienny feeling Fify którego nie mogę przełknąć. Gram w piłkę w klubie, jestem trenerem, więc co nieco mam pojęcia o tej grze. Tylko Pro ma tą specyficzną nutkę i feeling prawdziwej piłki nożnej. Już było to pisane milion razy, ale powtórzę Fifa to radosny arcade, Pro bardziej podchodzi pod real pomimo licznych błędów, które trapią tą serie po przejściu na next-geny. Takie jest moje subiektywne zdanie :).

nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #162 dnia: Października 26, 2010, 18:39:48 pm »
Unlimited czytaj uwaznie - ja ci gameplay pokazuje a ty mi trailer  :lol:

tu masz podobny gameplay z pesa




Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #163 dnia: Października 26, 2010, 18:46:52 pm »
Unlimited czytaj uwaznie - ja ci gameplay pokazuje a ty mi trailer  :lol:

tu masz podobny gameplay z pesa





Jaki Trailer?! o_O Wszystko wyjęte z gry, jest to fan made video z pełnej wersji gry(na końcu zresztą masz pokazane akcję z kamery z gameplayu a potem masz to samo na zbliżeniu).  :-?

Póki co wciąż czekam, aż mi pokażesz takie animację na zbliżeniu w Fifie, no chyba że się nie doczekam. Jak już dajesz jakiś mecz z Pes'a 11 to daj skillowy i z pełnej wersji gry a nie z kodu Alpha, to tak na przyszłość jeśli ktoś tu z Nas ma problemy z czytaniem, z zrozumieniem. :P

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #164 dnia: Października 26, 2010, 18:52:44 pm »
W Fifie się nie da, bo Fifa powtórki ma po prostu skopane. Nie mogę uwierzyć że od kilku lat oni tego jeszcze nie poprawili

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #165 dnia: Października 26, 2010, 19:03:46 pm »
No ktoś to wreszcie napisał, każda gra ma swoje plusy i minusy(mniejsze czy większe), obie są bardzo dobre, choć trafiają w inny target football'owych fanów. Brawo Moldar że chociaż Ty przyznajesz że Fifa ma też słabości. 8)

Myślę że możemy na prawdę przenieść się do innego wątku.

nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #166 dnia: Października 26, 2010, 20:03:39 pm »
no akurat replaya sa wazniejsze od gameplayu  :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #167 dnia: Października 26, 2010, 20:32:52 pm »
Nie, ale tam docenia się smaczki gamepaly'u. Zresztą Druchal też to wytłumaczył...

Ps. Dla Ciebie lepsza jest Fifa, dla mnie PES. Nie dojdziemy do porozumienia, szczególnie że Tobie im dalej w las, tym mniej przedstawiasz argumentów. :whistle:

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #168 dnia: Października 26, 2010, 20:34:27 pm »
Wady nowej Fifki
-skopane replaye i wstawki
-karne (dla niektórych)
-sporadyczne kolizje zawodników, w tym sędziego. ;] Więcej poważniejszych minusów nie przychodzi mi do głowy.
UPDATE -czasem algorytm sędziego daje ciała że hej.
Co do kamery to jestem zgodny z Dawidem, że mogłaby być nieco odleglejsza.

A tak to ta gra jest Świetnaaa. ;D
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2010, 22:22:41 pm wysłana przez iko »

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 24, 2010, 16:15:40 pm »
Mam jedno zasadnicze pytanie odnośnie nowej Fify

Czy mam jakiś wpływ na ustalenie tempa gry w sieci!?
Proszę dopomóżcie, gdyż na wolnym tempie ta gra jest małym arcydziełem, a mecze przeważnie rozgrywam na szybkim ustawieniu, żenada. Od kogo to zależy, trochę ch*jnia, że nie moge rozegrać meczu na swoim tempie szybkości w sieci.. ;/

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 24, 2010, 16:28:02 pm »
Mam jedno zasadnicze pytanie odnośnie nowej Fify

Czy mam jakiś wpływ na ustalenie tempa gry w sieci!?
Proszę dopomóżcie, gdyż na wolnym tempie ta gra jest małym arcydziełem, a mecze przeważnie rozgrywam na szybkim ustawieniu, żenada. Od kogo to zależy, trochę ch*jnia, że nie moge rozegrać meczu na swoim tempie szybkości w sieci.. ;/

Tak, jest możliwość wybrania tempa wolnego, normalnego (domyślnie) i szybkiego, ale w meczach nierankingowych. Jak jest w rankingowych to nie wiem, bo ich jeszcze nie grałem.

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 24, 2010, 17:09:36 pm »
Albo jestem taki tępy, albo się po prostu nie da. Sprawdź to ubol, pleaseee. ;P

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 25, 2010, 13:33:03 pm »
Nie wiem o co wszystkim tu chodzi FIFA 11 to naprawdę dobra gra co prawda jeszcze nikt nie zrobił tak naprawdę dobre gry o piłce nożnej ale napawano FIFA jest lepsza od PES.
Co do zawodników to ustawiają się tak jak chcesz i jak chcesz ich ustawić inna sporawa jak ktoś nie umie i nic nie zmienia to niech się nie dziwi a te filmiki to możecie sobie w dupę wsadzić.



Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 25, 2010, 15:07:53 pm »
Nie wiem o co wszystkim tu chodzi FIFA 11 to naprawdę dobra gra co prawda jeszcze nikt nie zrobił tak naprawdę dobre gry o piłce nożnej ale napawano FIFA jest lepsza od PES.


Polecam zagrać w Pes-a.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 25, 2010, 15:26:22 pm »
Gram w PES-a.



Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 25, 2010, 16:41:17 pm »
To nie gadaj głupot że gra jest bardziej realna od PES'a, każda jest inna..Fifa stawia na widowiskowość.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 25, 2010, 22:36:57 pm »
Ojej zaczyna się, a co, nie może być dla niego bardziej realna ? ( dla mnie np. także bardziej przypomina mecz piłkarski ;) ) Za bardzo jesteś na tym punkcie Unlimited przewrażliwiony ;)   Świadczy też to, iż D3LTA_TOM nawet słowa "realna" nie użył  :P

nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 25, 2010, 23:32:02 pm »
z Pesa taki sam symulator jak z gt5  :lol:

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 26, 2010, 01:41:16 am »
z Pesa taki sam symulator jak z gt5  :lol:
Pes to symulator najbardziej zwalonego sterowania jakie tylko może być <ok>

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 26, 2010, 02:29:20 am »
W PESa kiedyś grałem więcej a dokładniej w PES 6 potem już każda cześć przestała mi się podobać a FIFA 08 jest lepsza dla mnie i już.
Próbuje czasem pograć w PESa ale po prostu nie mogę bo nawet jednego meczu mi się nie chce skończyć kiedyś nagrałem sobie replay z meczów rozegranych w FIFIE i PES i jednak ten z FIFY lepiej mi sie oglądało. Ktoś woli PESa jego sprawa jak zrobią lepszego niż FIFA to zacznę grac spowrotem.



Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 26, 2010, 07:33:04 am »
z Pesa taki sam symulator jak z gt5  :lol:

NO to sobie samobója strzeliłeś, bo Gt5 oferuję najlepszy model jazdy na tą generację, i przewyższa w tym względzie większość nawet SIM racerów z PC. :D Lubię czytać Twoje nietrafione wypociny :lol:

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 27, 2010, 16:26:05 pm »
Unli Święte Słowa, jeszcze raz świe.. jeszcze raz św... Fifa stawia na widowiskowość co jest według mnie autentyczną prawdą.

Po pierwsze.
Gra już na 'normalnej' prędkości jest dla mnie przebrzydłym arcade. Ludzie ile ja sobie zepsułem nerwów grając na tym poziomie szybkości, to nawet nie śniło się to filozofom. FIFA 11 dopiero na wolnym tempie pokazuje swój pazur i urok. (ubol dzięki!!!) Akcje plecie się bardzo przyjemnie, w stylu Pro Evo 2010. Dodane bajery, jak intensywność tempa gry pod prawą gałką, fajnie zrealizowane zwody są chlebem powszednim tej kopanki. Wszystko sprawia przyjemne wrażenie i na dobrą sprawę taka jest dzisiejsza FIFA, jednak nie wyobrażam sobie grania w nią z żywym kumplem (koło mnie), gdyż po prostu takowych nie posiadam. ;D
Wszyscy wychowani są na PRO EVO. Chcecie sprawiedliwej oceny dla FIFY11? Na wolnym ustawieniu ta gra ma ode mnie mocne 9!
Co do PESa.
Każdy PES cierpi na braki licencyjne, to stawia tą serię na gorszej pozycji, stąd takie oceny. ;/ Trzeba jednak nadmienić, że PES 2009 i 10 bardziej były grami nastawionymi na swobodną sielankową kopaninę, ale przyjemność z gry była na dobrym poziomie. Jaki zaś jest PES2011?
K*rwaaa to najlepszy PES jaki powstał do tej pory. Całkowity Reebot Serii!!, reset, odnowa, nadeszło upragnione oświecenie dla panów z Konami. To nie jest przyjemna gra, to jest automatyzm według mnie. Można to porównać do samochodu pozornie biednego, ale jak już do niego wejdziesz, to upierdala ci połowę stopy swoją rajcownością. Dla mnie jest to 'techniczny orgazm' , a ludzie którzy twierdzą, że jest w niej mnóstwo przypadku, to ma dla nich dobra radę.
Nauczcie się grać, dziękuje. :)
Moja subiektywna ocena co do PES'a? 9

FIFA 11: 9
PES 11: 9

Wybierzcie sami, gdyż obie gały są świetne. Osobiście jestem minimalnie za PES'em, gdyż nie ma to jak z kumplem pograć na dwóch z piwkiem przy boku. Reboot serii powiał niesamowitą wprost świeżością i dlatego taka, a nie inna ocena z mojej strony.

« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2010, 16:29:29 pm wysłana przez iko »

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 27, 2010, 19:24:24 pm »
Mógłbyś dodać, że jeśli chodzi o Pes-a oceniasz demo, a nie pełną wersje.

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 27, 2010, 19:49:27 pm »
Owszem. ;]

ps. Czy trzeba coś dodawać do oprawy graficznej PES'a!? Jest po prostu genialna, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy (wykonanie Robbena, 'szwajsztangera'? Lewy prosty dla Fifki, ogółem czysta moc), a co do kolorowej grafiki w FIFIE, to jest imo dobra nic ponadto.