Autor Wątek: Dziewczyna czy kumple?  (Przeczytany 11988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Dziewczyna czy kumple?
« Odpowiedź #40 dnia: Września 22, 2005, 17:11:30 pm »
E tam, moim zdaniem porządne dziewczyny nie palą fajek, wiedzą, że to nałóg, że nic im nie daje, że tracą przez to na kobiecości a mogą zyskać tylko u dresa, który je poprosi o papierosa.
Wspólne chwile przed konsolą są spoko, ja z dziewczyną pogrywałem w Wormsy na psx`ie, pożyczyłem jej też ds`a. Nawet nie wiesz jak się wtedy cieszyłem, że ona gra :D

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Dziewczyna czy kumple?
« Odpowiedź #41 dnia: Września 22, 2005, 17:13:26 pm »
tzn moja w mario sobie pyka czasami... :wink:

Nesser

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Dziewczyna czy kumple?
« Odpowiedź #42 dnia: Września 22, 2005, 21:50:49 pm »
Najlepsza rada - jednego dnia dziewczyna, drugiego kumple i tak po prostu egzystować, najlepszy sposo na rozplanowanie czasu.
Miejsce na podrobienie mojego podpisu: _________.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Dziewczyna czy kumple?
« Odpowiedź #43 dnia: Września 22, 2005, 22:26:23 pm »
Cytat: "Don"
Zależy jaka kobieta i zależy jacy kumple...

PS: I pamiętajcie wszyscy zarzekający się, że co jak co ale "kumple to 4 life!" - na każdego przyjdzie pora... I z uśmiechem na ustach będziecie poświęcać kumpli, konsole, mecze Ligi Mistrzów tylko po to, aby spotkać się z kobietą :D



Co jak co ale Ligi Mistrzów to ona nigdy mi nie zabierze  :D

Tak właściwie to Zuza nie lubi jak biore PS2 i ide do kumpli pograć w PES  :(
Za to niema nic przeciwko jak ide pokopać piłke na boisku a potem na piwo  :)  Więc się pytam kto zrozumie dokońca kobiety  :?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Dziewczyna czy kumple?
« Odpowiedź #44 dnia: Września 22, 2005, 23:55:10 pm »
Cytuj
A ja bym takiej nie chciał... W ogóle dziewczyny z nałogami odpadają (no, chyba że konsolowy nałóg, ale takiej nie spotkałem i raczej nie spotkam na moim zadupiu).


Niektórzy mają takie zboczenie, że lubią "ostre" kobiety :roll:

Cytuj
No tak, ale przyznaj, że wspólne chwile spędzone przy konsolą byłyby czymś cudownym  Kompromis byłby wtedy. I o to chodzi w tym wszystkim.


Moja raz zagrała- Rouge Squadron 2 na NGC. Myślałem że ściany powybija dziewczyna i wzrokiem spali konsolkę. Nawet kumplowi który się przypatrywał, się dostało.
Może gdybym miał Mario... :roll:

Don

  • Gość
Dziewczyna czy kumple?
« Odpowiedź #45 dnia: Września 23, 2005, 09:52:56 am »
Cytat: "JimDeGriz"
Tak właściwie to Zuza nie lubi jak biore PS2 i ide do kumpli pograć w PES  :(
Za to niema nic przeciwko jak ide pokopać piłke na boisku a potem na piwo  :)  Więc się pytam kto zrozumie dokońca kobiety  :?


Właśnie też się zastanawiałem kiedyś, dlaczego (niektóre) kobiety nie lubią za bardzo konsol... Jedynym powodem wydaje mi się fakt, że słowo konsola występuje w  rodzaju żeńskim - może upatrują w niej rywalkę? :roll:  :lol:

Tak czy siak, prosimy o odpowiedź na nurtujące Nas pytanie użytkowniczki tego forum...


Cytat: "_Music"
Moja raz zagrała- Rouge Squadron 2 na NGC. Myślałem że ściany powybija dziewczyna i wzrokiem spali konsolkę. Nawet kumplowi który się przypatrywał, się dostało.
Może gdybym miał Mario... :roll:


Z własnych doświadczeń wiem, że gusta dziewczyn są podzielone tak samo, jak preferencje męskiej populacji. Ogólnie rzecz biorąc, chyba najbardziej bezpiecznie będzie gdy zapuścisz Tekkena (jedna moja kumpela przepada za Eddym :lol: ). Z braku laku na GCN polecam Soul Calibur II.

PS: A z Mario nie próbowałem... Choć ostatnio w pewnym poznańskim domu kultury zostawiłem Gacka z włączonym Super Mario Sunshine - po chwili, gdy wróciłem do sali, zbaczyłem pewną harcerkę (na oko 18 latek), którą zainteresował na tyle wąsaty hydraulik, że rozpoczęła grę... (Lewik może poświadczyć, że niczego wtedy nie piłem i ta harcerka grała w Mario na prawdę   :lol: )

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Dziewczyna czy kumple?
« Odpowiedź #46 dnia: Września 28, 2005, 12:54:03 pm »
Na wszystko jestodpowiedni czas na dziewczynę na kumpli na granie,trza tylko znaleźć ów złoty środek między nimi :)
live by honor