Autor Wątek: Ridge Racer Unbounded  (Przeczytany 4842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ridge Racer Unbounded
« dnia: Marca 16, 2011, 19:00:54 pm »


Cos mi sie wydaje, ze nowy Ridge chce sie w Burnouta zmienic :)
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2011, 19:07:46 pm wysłana przez _ReD_ »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 16, 2011, 22:26:40 pm »


Cos mi sie wydaje, ze nowy Ridge chce sie w Burnouta zmienic :)

Tak jak na jednym z portali napisali...

"Czemu jej czolg wyglada jak samochod?"

 :troll: :troll: :troll:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 23, 2011, 10:05:13 am »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 23, 2011, 14:22:08 pm »
Zrobili z tego mix Burnouta, NFS i MotorStorma (najnowszego) - Ridge Racera nie ma w tym ani krztyny. Chujnia z patatajnią. Kolejna klasyczna marka RIP.

Unlimited

  • Gość
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 23, 2011, 14:29:45 pm »
WTF  :wtf:

Ta generacja to królowa w rozdrabnianiu dobrych i cenionych marek na drobne. :neutral:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 24, 2011, 07:58:43 am »
Japońska impotencja developerska połączona z chęcią zarobku powoduje przesuwanie odpowiedzialności za klasyczne i kultowe serie na developerów zachodnich. Którzy nie są Japończykami i nie są w stanie zrobić japońskiej gry, waląc najczęściej amerykańską lekkostrawną sztampę dla każdego (Capcom, Namco, Konami).
Inni japońscy developerzy postanowili trzymać dalej swoje serie po ręką, ale za to organizacyjnie tkwią w poprzedniej generacji (PD).

Mrocz

  • Gość
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 24, 2011, 10:46:21 am »
Dobra dobra... Już pomijam fakt, że dostajemy kolejnego klona Burnouta z elementami Split Second itp. I tak żyjemy w generacji, gdzie jak coś się stanie modne to wszyscy to kopiują, a gry wyścigowe z niszczeniem otoczenia, unikaniem go itp. Stają się swojego rodzaju Call Of Duty wśród samochodówek. Jakiś nowy Burnout w sumie też pewnie będzie miał destrukcje otoczenia, i jestem tego pewien (tak jak nowy NFS to ma).

Problem w tym, że ten gameplay jest po prostu durny nawet jak na klona Split Second i Burnouta!! Sorry taranowanie samochodem sportowym betonowych słupów? Ja rozumiem, że jest to czysty Arcade, ale bez przesady o_O Burnout pomimo swojej lekkości w zachowaniu realiów nie pokazywał tak idiotycznych elementów, to samo Split/Second i Motorstorm.
Ta nowa mechanika Ridge Racera jest po prostu durna o_O

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 24, 2011, 11:02:43 am »
Plus przypadkowe dzwony w stylu: "Myślałem, że można to rozjebać." RR umarł.

el becetol

  • Gość
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 24, 2011, 11:04:25 am »
Abstrahując pd Unbounded, zawsze uważałem że ta seria jest strasznie marna. Na PS One po premierze już była żenada - 1  trasa (z wariacjami), fikcyjne samochody, co to ma być w porównaniu do chociażby pierwszego NFS, albo gier z których się przesiadłem (Lotusy na Amidze - sporo tras, licencjonowane fury). 3 liga od zawsze, tak było, jest i będzie - jak widać po powyższym filmiku.




prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 24, 2011, 11:19:05 am »
Co Ty gadasz, RR był zawsze ikoną arcadowej japońskiej ścigałki. Pierwsza częśc na PSX była konwersją "arcade perfect", takie było założenie, więc nie mogła być bardziej rozbudowana. Żaden zarzut, takie były czasy. Wiele gier automatowych tak wyglądało i wygląda, taka cecha "arcade". Taki Rage Racer to szczytowe osiągnięcie serii, gra idealna. Model jazdy z charakterystycznymi poślizgami może się nie podobać, ale pisać, że RR to żenada i bieda bo pierwsza wersja miała mało tras i samochodów to fail kolego.

W żaden sposób nie możesz stawiać poprzednich części razem z tym "czymś" od Bugbear.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 24, 2011, 11:22:28 am »
Co Ty gadasz, RR był zawsze ikoną arcadowej japońskiej ścigałki. Pierwsza częśc na PSX była konwersją "arcade perfect", takie było założenie, więc nie mogła być bardziej rozbudowana. Żaden zarzut, takie były czasy. Wiele gier automatowych tak wyglądało i wygląda, taka cecha "arcade".
+1

Dla mnie na szczycie pozostaje (i jak widać dalej pozostanie) RR Type 4.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 24, 2011, 11:23:54 am »
Abstrahując pd Unbounded, zawsze uważałem że ta seria jest strasznie marna. Na PS One po premierze już była żenada - 1  trasa (z wariacjami), fikcyjne samochody, co to ma być w porównaniu do chociażby pierwszego NFS, albo gier z których się przesiadłem (Lotusy na Amidze - sporo tras, licencjonowane fury). 3 liga od zawsze, tak było, jest i będzie - jak widać po powyższym filmiku.

W sumie tu się zgodzę, klasyczny Ridge Racer ma prawo bytu jedynie na Automatach i tam go polubiłem, bo jak to prart napisał była to gra "Arcade perfect" ale żeby grać w to w domowym zaciszu to lekka przesada...

No na PSP też uważam, że klasyczny RR by się lepiej sprawdził, ewentualnie jako gra z PS Store/XBLA

Z gier mu podobnych lepiej wspominam Screamera 2... Model jazdy podobny, a dużo większa różnorodność. Gra stworzona do grania w domu a nie na Automacie.

el becetol

  • Gość
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 24, 2011, 11:34:27 am »
No powiedziałem że to moje zdanie, ja tak uważam. Wiem że istnieją na rynku święte krowy, które każdy bronił "bo klasyk, a mickiewicz wielkim poetą był" i złego słowa nie można powiedzieć, ale dla mnie Ridge Racer to najbardziej przereklamowana gra w historii marki Playstation. Pamiętam po prostu pierwsze dni PSX, ściągałem konsole zza granicy po tekście Gulasha w SS bo miała być nowa jakość, musiałem opylić Amige, rower i motorynkę żeby mi się rodzice dołożyli, wiec liczyłem na totalny rozjeb. I był. Tekken - WOW, Wipeout - WOW, demo techniczne z dinozaurem i płaszczką - WOW, Ridge Racer - meh. Takie było moje odczucie już wtedy i nie zmieniło się z żadną kontynuacją. Średniak, wypadający blado na tle konkurencji. Tyle.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2011, 11:38:04 am wysłana przez el becetol »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 24, 2011, 11:58:45 am »
Seria RR nie jest żadną świętą krową, tylko wzorcową wręcz japońską ścigałką arcade*. Deal with it.

* poza Unbounded.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 24, 2011, 12:02:34 pm »
Seria RR nie jest żadną świętą krową, tylko wzorcową wręcz japońską ścigałką arcade*. Deal with it.

* poza Unbounded.

Obojętnie co uważamy o klasycznym RR...

W jednym jesteśmy zgodni. Unbounded to będzie totalna kicha.

Unlimited

  • Gość
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 24, 2011, 14:27:37 pm »
Przecież RR V pokazywał pierwszą moc PS2, i każdy kto kupił PS2 kupił też RR V. Becet jak widać tego nie pamięta. :P Choć to był dla mnie ostatni dobry RR.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 24, 2011, 14:53:20 pm »
Przecież RR V pokazywał pierwszą moc PS2, i każdy kto kupił PS2 kupił też RR V. Becet jak widać tego nie pamięta. :P Choć to był dla mnie ostatni dobry RR.
To była moja pierwsza gra na PS2 i tłukłem ją miesiącami (zrobiona na 100%).

el becetol

  • Gość
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 24, 2011, 15:05:39 pm »
Przecież RR V pokazywał pierwszą moc PS2, i każdy kto kupił PS2 kupił też RR V. Becet jak widać tego nie pamięta. :P

Dobrze ze ty pamiętasz że każdy kto kupił PS2 kupił też RR V. :lol: Wiesz że gdyby ten twój bełkot był prawdą, RR V byłby najlepiej sprzedającą się grą w historii z ponad 150 milionami sprzedanych kopii?

Mrocz

  • Gość
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 24, 2011, 15:08:42 pm »
Przecież RR V pokazywał pierwszą moc PS2, i każdy kto kupił PS2 kupił też RR V. Becet jak widać tego nie pamięta. :P

Dobrze ze ty pamiętasz że każdy kto kupił PS2 kupił też RR V. :lol: Wiesz że gdyby ten twój bełkot był prawdą, RR V byłby najlepiej sprzedającą się grą w historii z ponad 150 milionami sprzedanych kopii?


I teraz gralibyśmy w klony Ridge Racera V a nie Call Of Duty :D

Unlimited

  • Gość
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 24, 2011, 15:14:29 pm »
Becet jak zawsze czepia się wszystkiego, sam nie rozróżniając na zdjęciu BMW od Lancera :P Ołłłł je.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 24, 2011, 15:14:59 pm »
Oj tam, dopierdalacie się - przecież oczywistym jest, że miał na myśli moment premiery PS2 (RR V startował razem z nią we wszystkich regionach świata).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ridge Racer Unbounded
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 08, 2012, 23:04:02 pm »