Autor Wątek: [S] PS3 60 GB, uszkodzona  (Przeczytany 2252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
[S] PS3 60 GB, uszkodzona
« dnia: Sierpnia 09, 2011, 17:49:39 pm »
Sprzedam konsole PlayStation 3 w wersji 60 GB (dysk został sformatowany), która jest uszkodzona. Opis co się z nią działo:
"Konsola wróciła po ylodzie pochodziła mi parę dni i znowu kolejny problem. Tym razem podczas gry konsola mi się zawiesiła i po chwili wyłączyła, przestraszony, że to kolejny ylod włączam i o dziwo się włącza ale przy napisie playstation obraz siadł i od tej chwili nastąpił czarny ekran i kolejny reset i dalej ciemny ekran, próbowałam zresetował ustawiania lecz po tej operacji w ogóle tv straciło komunikacje z PS3. Próbowałem kolejne resety lecz to nic nie dało więc wziąłem kabel euro i reset nic nie dał i dalej to samo. Teraz już nie wiem co próbować, jeszcze bez dysku próbowałem włączyć ale nic. I jeszcze podczas resetu ustawień zawsze były dwa piknięcia teraz zawsze tylko słyszę jeden podczas wyłączania tylko."
Dodam jeszcze, że pudełko nie jest w najlepszym stanie (urywa się w środku tektura co trzyma konsole w miejscu i przez co niewygodnie się ją wyciąga) ale konsola oczywiście nie lata w środku i jeszcze wymieniona została rączka do trzymania bo się urwała pierwsza na szczęście podczas podnoszenia się więc nic się nie stało.
W skład zestawu wchodzi:
- konsola PS3 60 GB
- kabel zasilający
- pudełko
Na życzenie mogę dołączyć nowy kabel do tv, ten dołączany standardowo do konsoli.
Cena: 150zł + koszty wysyłki.
Yeahh, me and hate that's an odd couple