Autor Wątek: Praca w Rockstar  (Przeczytany 2809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Praca w Rockstar
« dnia: Grudnia 02, 2011, 10:41:19 am »
http://www.ppe.pl/news-12076-Graj_tlumacz_i_zarabiaj_funty.html
Cytuj
Roger wrzucił ostatnio na PPE info o tym, że Rockstar poszukuje testerów polskiej lokalizacji, co może wskazywać, iż w przyszłych tytułach wydawcy znajdziemy swojskie "ą", "ę", 'ś", "ć" i "sz."

Jak udało mi się dowiedzieć od znajomego, który wyraził swoje zainteresowanie ofertą, nie ma mowy o jakimś zachwycającym wynagrodzeniu. Te oscyluje w granicach minimalnego zarobku na terenie UK i wynosi 14,5 tysiąca funtów rocznie plus premie. Nie jest jednak z góry ustalone, gdyż mail zwrotny zawierał także pytanie: "Ile chciałby Pan zarabiać?" Po otrzymaniu odpowiedzi należyw wypełnić kilka formularzy i oczekiwać dalszych instrukcji ze strony Rockstar.

Dorbić się na tym nie można, ale zawsze to oromny zastrzyk doświadczenia i niezapomniana przygoda, a kto wie czy nie furtka do kariery w dewelopingu. Jeżeli posiada się pasję i odpowiednie umiejetności, to zawsze warto spróbować.


Jakby co uderzajcie w link poniżej:
https://www.rockstargames.com/jobs/position/4638d8c76f852355811fedf3a38e6e84/rockstar-lincoln
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2011, 10:54:15 am wysłana przez Ryo »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Praca w Rockstar
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 02, 2011, 11:24:22 am »
Popieram niektóre komentarze z ppe. Jakby to była praca "zdalna", możliwa do wykonania z Polski, to nie lada gratka, bo nawet przy minimalnej płacy wychodzi ok. 6 tysi na miesiąc. Przy konieczności pobytu i życia w UK to średnio opłacalny interes. Poza tym z tego co się naczytałem, tester to nie bułka z masłem i "przechodzenie gierek", tylko ciężka robota. Tutaj jednak chodzi o polską lokalizację, pewnie wyszukiwanie błędów w tłumaczeniu i sytuacjach, które mogą być niezrozumiałe dla mieszkańców naszego kraju, więc nie tak źle. Ja się jednak gówno znam i tak sobie gdybam.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2011, 11:28:07 am wysłana przez Kert »