Autor Wątek: Lego The Lord of the Rings  (Przeczytany 7630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Lego The Lord of the Rings
« dnia: Grudnia 16, 2011, 16:18:38 pm »
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2012, 21:21:09 pm wysłana przez Lupi »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LEGO LOTR
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 16, 2011, 16:50:52 pm »
Korzystając z okazji w końcu wyleję swoje "uczucia" co do LOTR.

Dla mnie cała ta trylogia jest strasznie powalona. Oglądając filmy miałem wrażenie że "reguły" świata zmieniają się na potrzeby bohaterów. Np zaje**li Gandalfa..to się wziął odrodził, ale inni już nie mogą.
Albo motyw z pierścieniem, no kuźwa najlepszych wojowników puszczają inną drogą, a do wulkanu gdzie można zniszczyć pierścień  wysyłają karłów z owłosionymi stopami. W dodatku jeden z tych karłów do swojego "przyjaciela" mówi Panie Frodo...to ma być jego kumpel czy paź?
No jeszcze to że praktycznie przez zniszczenie pierścienia upada cały reżim Saurona...to potwierdza to że wystarczyło wysłać całą drużynę by wyje**li ten pierścień w ten wulkan i darować sobie te wszystkie bitwy. OK nie powiem bo widowiskowo jest, Aragorn, Legolas i reszta drużyny (prócz karłów)  to fajne postacie. W dodatku jeszcze akcje w stylu: "bohaterowie udali się gdzieś tam"..aha super..ale skąd ja mam wiedzieć gdzie to jest? czy to zaraz za najbliższym wzgórzem czy kilka dni drogi?

Naprawdę chciałbym polubić tą trylogię, ale pełno jest rzeczy które mnie odpycha od niej.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: LEGO LOTR
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 17, 2011, 01:39:42 am »
To jest prowo, tak?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: LEGO LOTR
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 17, 2011, 08:58:39 am »
Korzystając z okazji w końcu wyleję swoje "uczucia" co do LOTR.

Dla mnie cała ta trylogia jest strasznie powalona. Oglądając filmy miałem wrażenie że "reguły" świata zmieniają się na potrzeby bohaterów. Np zaje**li Gandalfa..to się wziął odrodził, ale inni już nie mogą.
Albo motyw z pierścieniem, no kuźwa najlepszych wojowników puszczają inną drogą, a do wulkanu gdzie można zniszczyć pierścień  wysyłają karłów z owłosionymi stopami. W dodatku jeden z tych karłów do swojego "przyjaciela" mówi Panie Frodo...to ma być jego kumpel czy paź?
No jeszcze to że praktycznie przez zniszczenie pierścienia upada cały reżim Saurona...to potwierdza to że wystarczyło wysłać całą drużynę by wyje**li ten pierścień w ten wulkan i darować sobie te wszystkie bitwy. OK nie powiem bo widowiskowo jest, Aragorn, Legolas i reszta drużyny (prócz karłów)  to fajne postacie. W dodatku jeszcze akcje w stylu: "bohaterowie udali się gdzieś tam"..aha super..ale skąd ja mam wiedzieć gdzie to jest? czy to zaraz za najbliższym wzgórzem czy kilka dni drogi?

Naprawdę chciałbym polubić tą trylogię, ale pełno jest rzeczy które mnie odpycha od niej.
Książka w łapę, kur**!

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10829734,LEGO__Lord_of_the_Rings__Na_razie_tylko_klocki__ale___.html

Na razie tylko zabawki, ale i tak bardzo zajebiście się stało.  8)
Dawać grę jak najszybciej. 8)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: LEGO LOTR
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 17, 2011, 20:13:41 pm »
Korzystając z okazji w końcu wyleję swoje "uczucia" co do LOTR.

Dla mnie cała ta trylogia jest strasznie powalona. Oglądając filmy miałem wrażenie że "reguły" świata zmieniają się na potrzeby bohaterów. Np zaje**li Gandalfa..to się wziął odrodził, ale inni już nie mogą.
Albo motyw z pierścieniem, no kuźwa najlepszych wojowników puszczają inną drogą, a do wulkanu gdzie można zniszczyć pierścień  wysyłają karłów z owłosionymi stopami. W dodatku jeden z tych karłów do swojego "przyjaciela" mówi Panie Frodo...to ma być jego kumpel czy paź?
No jeszcze to że praktycznie przez zniszczenie pierścienia upada cały reżim Saurona...to potwierdza to że wystarczyło wysłać całą drużynę by wyje**li ten pierścień w ten wulkan i darować sobie te wszystkie bitwy. OK nie powiem bo widowiskowo jest, Aragorn, Legolas i reszta drużyny (prócz karłów)  to fajne postacie. W dodatku jeszcze akcje w stylu: "bohaterowie udali się gdzieś tam"..aha super..ale skąd ja mam wiedzieć gdzie to jest? czy to zaraz za najbliższym wzgórzem czy kilka dni drogi?

Naprawdę chciałbym polubić tą trylogię, ale pełno jest rzeczy które mnie odpycha od niej.

Przeczytaj książki J.R.R.'a, zapoznaj się z historią i mitologią świata, a nie mi tu pier**lisz! :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: LEGO LOTR
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 17, 2011, 22:22:48 pm »
Korzystając z okazji w końcu wyleję swoje "uczucia" co do LOTR.

Dla mnie cała ta trylogia jest strasznie powalona. Oglądając filmy miałem wrażenie że "reguły" świata zmieniają się na potrzeby bohaterów. Np zaje**li Gandalfa..to się wziął odrodził, ale inni już nie mogą.
Albo motyw z pierścieniem, no kuźwa najlepszych wojowników puszczają inną drogą, a do wulkanu gdzie można zniszczyć pierścień  wysyłają karłów z owłosionymi stopami. W dodatku jeden z tych karłów do swojego "przyjaciela" mówi Panie Frodo...to ma być jego kumpel czy paź?
No jeszcze to że praktycznie przez zniszczenie pierścienia upada cały reżim Saurona...to potwierdza to że wystarczyło wysłać całą drużynę by wyje**li ten pierścień w ten wulkan i darować sobie te wszystkie bitwy. OK nie powiem bo widowiskowo jest, Aragorn, Legolas i reszta drużyny (prócz karłów)  to fajne postacie. W dodatku jeszcze akcje w stylu: "bohaterowie udali się gdzieś tam"..aha super..ale skąd ja mam wiedzieć gdzie to jest? czy to zaraz za najbliższym wzgórzem czy kilka dni drogi?

Naprawdę chciałbym polubić tą trylogię, ale pełno jest rzeczy które mnie odpycha od niej.

Jak powiedział Snake:

Książka w łapę, kur**!

Co do karłów wysłanych inną drogą: chodziło o to, aby zająć czymś Saurona, który nie zauważyłby hobbitów popierdalających do wulkanu. Poza tym Tolkien pisał to zgodnie z maksymą "nawet najmniej istotna osoba może odmienić losy świata".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2011, 22:25:12 pm wysłana przez Castor Krieg »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LEGO LOTR
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 17, 2011, 22:35:51 pm »
No ja rozumiem że Tolkien to musiał mieć niezły łeb żeby to wszystko wymyślić. Potrafię zrozumieć zachwyt ludzi, po prostu wyszedłem z założenia że skoro te filmy zgarniają takie opinie to nie potrzebna mi lektura książki.   Nie powiem bo filmy są "epickie"--te wszelakie bitwy, czy efekty ale jakoś po prostu nie trafiają do mnie.

Cytuj
  Co do karłów wysłanych inną drogą: chodziło o to, aby zająć czymś Saurona, który nie zauważyłby hobbitów popierdalających do wulkanu. Poza tym Tolkien pisał to zgodnie z maksymą "nawet najmniej istotna osoba może odmienić losy świata".
No domyślałem się że chodzi o odwrócenie uwagi, ale mimo to wydaje mi się, że 2 hobbitów to za mało :P

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: LEGO LOTR
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 18, 2011, 01:32:19 am »
Cytuj
  Co do karłów wysłanych inną drogą: chodziło o to, aby zająć czymś Saurona, który nie zauważyłby hobbitów popierdalających do wulkanu. Poza tym Tolkien pisał to zgodnie z maksymą "nawet najmniej istotna osoba może odmienić losy świata".
No domyślałem się że chodzi o odwrócenie uwagi, ale mimo to wydaje mi się, że 2 hobbitów to za mało :P
To metafora taka

lupinator

  • Gość
Odp: LEGO LOTR
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 01, 2012, 19:23:30 pm »


Wypas  8)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: LEGO LOTR
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 01, 2012, 23:28:25 pm »
Tutaj trochę info:
Cytuj
W LEGO The Lord of the Rings będziemy mogli wziąć udział w wydarzeniach znanych z trylogii – Drużyny Pierścienia, Dwóch Wież i Powrotu Króla. Sama rozgrywka nie będzie różnić się zbytnio od tego, co znamy z poprzednich gier z duńskimi klockami – nacisk położony zostanie głównie na co-op i zbieranie monet. Nowością mają być mówione dialogi – tradycyjny pisk zastąpiony będzie kwestiami znanymi z filmów, które wypowiadane będą przez odpowiednich aktorów.

W trakcie pokazu LEGO The Lord of the Rings dla dziennikarzy, w którym uczestniczył portal Polygon, zaprezentowano fragment walki z trollem w kopalniach Morii. W trakcie rozgrywki dostępna była cała dziewiątka z Drużyny Pierścienia – pomiędzy bohaterami można było przełączać się w dowolnym momencie.

Każda postać dysponuje własnymi umiejętnościami. Np. Legolas wysyłał strzały w kierunku trolla, a nim wystrzelił ostatni pocisk, przebiegł po ciele stwora. Zastosowanie odpowiednich skilli konieczne będzie także w czasie wykonywania zagadek. Będzie można m.in. rzucić Gimlim o ścianę, otwierając tym samym sekretne przejście.

LEGO The Lord of the Rings ukaże się na PC, X360, PS3, Vicie, Wii, NDS-ie i 3DS-ie jesienią tego roku.
http://www.cdaction.pl/news-26825/e3-2012-lego-the-lord-of-the-rings---wladca-pierscieni-w-wersji-z-klockow-oficjalnie-potwierdzony-wideo.html

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: LEGO LOTR
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 02, 2012, 08:41:54 am »
Biorę z miejsca. :D

lupinator

  • Gość
Odp: Lego The Lord of the Rings
« Odpowiedź #11 dnia: Października 25, 2012, 21:22:47 pm »