Autor Wątek: Tomb Raider Underworld (PS2)  (Przeczytany 2805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szarak

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Tomb Raider Underworld (PS2)
« dnia: Stycznia 25, 2009, 19:24:12 pm »
Grał już ktoś w wersje na PS2 ? , czy jest lepsza od legends i czy poza grafiką dużo różni się od innych wersji?

www.projectzero.republika.pl - Strona o świetnym horrorze na Ps2: FATAL FRAME . "Zobacz czym jest prawdziwy strach..."

mateo

  • Gość
Odp: Tomb Raider Underworld (PS2)
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 25, 2009, 21:34:57 pm »
szarak chyba jeszcze nikt nie posiada takowej wersji nie było jeszcze premiery.

szarak

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Odp: Tomb Raider Underworld (PS2)
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 25, 2009, 21:48:24 pm »
Już jest w sklepie psxextreme i na torrentach.

www.projectzero.republika.pl - Strona o świetnym horrorze na Ps2: FATAL FRAME . "Zobacz czym jest prawdziwy strach..."

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Odp: Tomb Raider Underworld (PS2)
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 25, 2009, 23:00:42 pm »
Z tego co widziałem u kumpla (jakieś pierwsze pół godziny) jest to dokładna konwersja z konsol HD (chodzi o poziomy) z okropnie rozmazaną grafiką i mnóstwem błędów w jej wyświetlaniu (przenikanie i migotanie niektórych tekstur itp.), do tego lekko klatkująca, przez co ruchy Lary nie wydawały się takie płynne. Ale to zapewne tylko dlatego, że jestem zepsuty przez X0, sama gra jest jak najbardziej OK.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Tomb Raider Underworld (PS2)
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 31, 2009, 11:48:17 am »
Pograłem dosyć sporo, klimat jest jak jasna cholera 8) uwielbima takie gry ciesze sie że zafundowali mi na Ps2 jeszcze takie cudeńko. Animacja Lary zupełnie inna niz we wcześniejszych częściach, grafa troszke lepsza niz w Aniversary tak na oko bo nie porównywałem;) Jedyny minus to to że widziałem wczesniej wersje na next geny, orócz oczywistej róznicy w grafice przynajmniej z tego co widziałem inna budowa poziomów, inne zagadki. Ogólnie Polecam:)