Autor Wątek: Koniec PS2!!!!  (Przeczytany 15773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marioo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-05-2004
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Re: Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 28, 2004, 22:37:06 pm »
Na wstępie chciałbym powitać bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów:)
i życzyć mi/wam owocnych lecz niekoniecznie spokojnych dyskusji:D



Cytat: "Spike"
definitywny koniec ps2 zacznie sie wraz z pojawieniem sie HL2 i DOOM3 te gry zapierą dech w piersiach wszystkim graczom na swiecie i rozpocznie sie nowa  era w dziedzinie domowej rozrywki


Imo zanim Doom 3 się w koncu pojawi to już będzie ps3:P
A tak na powaznie to mam już wersje alpha dooma3 z targów,bodajże są tu dwie pełne misje ( oczywiście wsio na low, i tak się tnie niemiłosiernie, mam celerona 2200, 256mb, i GF Fx5200... i powiem wam szczerze że jeśli far cry nie zrobił na was jakiegos oszałamiającego wrażenia to w/w gra tez tego nie zrobi...Nie ma się czym podniecać...no ale nie moge oceniać skoro ten Doom żabkuje mi aż tak mocno??/ mam nadzieję że w wersji finalnej jakoś ten problem rozwiążą
Strange as I seem, I'm getting stranger by the minute...

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Re: Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 29, 2004, 10:06:39 am »
Cytat: "marioo"
Na wstępie chciałbym powitać bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów:) i życzyć mi/wam owocnych lecz niekoniecznie spokojnych dyskusji:D


Yo Yo witanko 8)

marioo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-05-2004
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Re: Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 29, 2004, 10:33:31 am »
Cytat: "Mielu"
Cytat: "marioo"
Na wstępie chciałbym powitać bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów:) i życzyć mi/wam owocnych lecz niekoniecznie spokojnych dyskusji:D


Yo Yo witanko 8)


Jak to mówi jeden z nielubianych raperów Młodego polskiego pokolenia(też go nie lubię) Joł Joł...Joł ..Joł jOł ...... :D  takze witam Ye Ye Ye
Strange as I seem, I'm getting stranger by the minute...

spontan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-05-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 30, 2004, 21:12:32 pm »
tede- wielkie yoł :wink:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 31, 2004, 18:24:24 pm »
A ja wam powiem: Elo!! :lol:  LOL
GT: Trusio

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 02, 2004, 14:12:48 pm »
Źle to robisz Trusio..prawdziwy,szanujący się ziomek wychowany przez ulicę mówi elo ziooooommm( z odpowiednim,gangsterskim akcentem) xD
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

jasiu master

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-06-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 10, 2004, 00:38:14 am »
Oj drogi autorze tego tematu obyś sie nie przeliczył.Dwie gry nie zniszczą jakiejś konsoli, nie ma na to szans.Poza tym tych gier jeszcze nie ma, a i na PS2 szykuje się MGS3, Burnout czy Killzone.Poza tym panie ''umiem przepowiadać przyszłość'' nie przewidziałeś jednej żeczy: jutro jest koniec świata:)

B(L)ANCOS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-06-2004
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 21, 2004, 12:20:59 pm »
Po tym co zobaczyłem w LA nie ma się co bać. Będzie od groma wyczesanych gierek na PS2. Nowy Prince mnie pozamiatał. Nie ma co panikować. No i widziałem filmik nowej Zeldy to będzie masakra!!!!!!!!!!!!!
RAUL MADRID

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 21, 2004, 14:29:39 pm »
Cytat: "B(L)ANCOS"
Po tym co zobaczyłem w LA nie ma się co bać. Będzie od groma wyczesanych gierek na PS2. Nowy Prince mnie pozamiatał. Nie ma co panikować. No i widziałem filmik nowej Zeldy to będzie masakra!!!!!!!!!!!!!


Zaraz, zaraz... BYŁEŚ NA E3??!!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

B(L)ANCOS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-06-2004
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 22, 2004, 11:01:19 am »
Tia byłem. Pograłem pochodziłem wypas impra. Rozczarowała mnie Sega oprócz nowych ESPN nie pokazali nic ciekawego. Liczyłem na nową VF:(
Mocne było Konami MGS nowy RE i do bólu fajnych gierek. Widziałem dużo ale nie da rady we wszystko potłuc. 5 Colin trochę zmieniny, mozna będzie rozwalac małe drzewa. Dużo bardzo dobrycg gier będzie na PS2. mocne było Namco. I rewelacyjnie wygląda nowy Władca od EA. Na gacku rozczarował mnie trochę nowy Star Fox jest więcej latania niż chodzenia. Pozdr
RAUL MADRID

Mati16

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-06-2004
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 22, 2004, 23:33:31 pm »
jeszcze dlugo PS2 bedzie najlepsza konsola i nie zmienia tego nawet takie tytuly jak Halo2 czy HL2 nie zapominajmy o tym ze nie kazdy lubi takie gry i nie wszyscy patrza na grafe.Na PS2 jest duzo gier ktore beda przebijac te HITY ale tez o wiekszasci takich produkcji nie wiemy bo nie byly to gry robione za wielkiepienadze!!!

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #51 dnia: Września 04, 2005, 22:40:01 pm »
Tarny ty to zawsze potrafisz człowieka pocieszyć...przecież to temat "koniec PS2" a więc bardziej tyczy się gier a nie samego sprzętu...
ale dobra...jak muss tutaj to muss...
Tylko mi tu nie wyjeżdżajcie z offtopem, a nuż może pojawić mi się drugie ostrzeżenie bo wiadomo jak jest...

W tym temacie zaczynam inny temat...Wielu z was sądzi że PS2 jest konsolą słabą, niedopracowaną, bardzo wadliwą i słabą technologicznie...chce odpowiedzieć tu na to pytanie i posłuchać waszych opini co o tym sądzicie...

PS2 jest silne na papierze, już nie tak dobre w rzeczywistości...
BŁĄD!
Emotion Engine - tylko 300MHz
Karta graficzna - tylko 150 MHz
Pamięć - tylko 48 MB...itd
Czy to na papierze wygląda dobrze?Nie...wręcz kiepsko ale jednak grafika w PS2 zachwyca jeszcze dziś, po ponad 5 latach od premiery konsoli!Burnout 4, MGS 3, Tekken 5...czy to nie piękne gry???No właśnie...sądze że problem miałby z nimi nawet b. dobry kosztujący dziś grubą kase PC z prockiem 1.5GHz i niewiadomo jaką kartą graficzną...To fakt, grafika potrafi urzec a jest taktowana tak bladym taktowaniem zegarów w procesorach...
Słówko jeszcze o X'ie. Zarzuty padają że PS2 jest dużo gorsze...błąd!Gry zazwyczaj na X'ie mają tylko minimalnie ładniejszą grafe a jak wszyscy nie od dziś wiemy różnica czasowa między wypuszczeniem obu konsol na rynek to ponad 1,5 roku!!!

Dalej wielkość...pomińmy na chwile kwestie starego PS2 a zajmijmy się nowym PStwo...malutkie, ładne, eleganckie...porównajmy wielkością do X'a...no właśnie...dalej pad i te inne sprawy ale je pomińmy...i tak każdy wie że dual shock to najlepszy pad na świecie!!!

Czekam na wasze opinie!

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #52 dnia: Września 09, 2005, 21:20:30 pm »
ekhm kto napisze ze PS2 jets słabe technologicznie bo ma cienki procek to go wysmieje. B4 prezentuje wyzszy poziom niz duuza wiekszoc gier samochodowyhc na PC mimo duuzo słabszego sprzetu. ja daje PS2 jesze 10 lat :D:D

oscyp

  • Gość
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #53 dnia: Września 09, 2005, 21:31:06 pm »
ja jednak Ci powiem że ps2 jest konsolą niedopraocowaną! legandarna trwałośc laserów, mowi Ci to coś? pewnie powiesz "oooo u mnie wszystko wporzo wiec to jakieś mity" a ja powiem że te mity sa prawdziwe bo 80% znajomych mi przypadków kupienia ps2 koknczyło sie wymianą/naprawą/regulacją lasera sztynxowną jakość ta konsola prezentuje, ale i tak ją cenie, za gry poprostu.

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Września 09, 2005, 21:46:37 pm »
Don Pedro : jezeli sadzisz ze taki Ninja Gaiden, Riddick, Doom3, RalliSport Challenge sa troche ladniejsze niz gry na ps2 to chyba nie widziales w zyciu tych gier

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Września 09, 2005, 23:03:12 pm »
Cytat: "Greg"
Don Pedro : jezeli sadzisz ze taki Ninja Gaiden, Riddick, Doom3, RalliSport Challenge sa troche ladniejsze niz gry na ps2 to chyba nie widziales w zyciu tych gier

Super, nadal tak twierdze...są developerzy dokonujący cudów!Z PS2 jeszcze mase można wycisnąć!
Dziwnym jest Oscypku że tylko niewielkie przypadki mówią o słabych laserach, ja osobiście nie znam nikogo kto by narzekał(chociaż mają nawet poprzerabiane konsole)

ArturNOW

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Października 23, 2005, 16:39:55 pm »
Cytat: "Don_Pedro"

PS2 jest silne na papierze, już nie tak dobre w rzeczywistości...
BŁĄD!
Emotion Engine - tylko 300MHz
Karta graficzna - tylko 150 MHz
Pamięć - tylko 48 MB...itd
Czy to na papierze wygląda dobrze?Nie...wręcz kiepsko ale jednak grafika w PS2 zachwyca jeszcze dziś, po ponad 5 latach od premiery konsoli!Burnout 4, MGS 3, Tekken 5...czy to nie piękne gry???No właśnie...sądze że problem miałby z nimi nawet b. dobry kosztujący dziś grubą kase PC z prockiem 1.5GHz i niewiadomo jaką kartą graficzną...To fakt, grafika potrafi urzec a jest taktowana tak bladym taktowaniem zegarów w procesorach...
Czekam na wasze opinie!


Hmmm właśnie PS2 wygląda silnie na pamierze, nie chodzi o zegary, ale w suchych liczbach (ile przerabia wielokątów itp) wypada nawet lepiej od Gacka, ale spójrzmy na RE4 na obie platformy... na GC wygląda wyraźnie lepiej... lepsze tekstury, lepsze efekty świetlne i dokładniejsze modele co łatwo zauważyć patrząć na drzewa/krzaki. PC mocą zjada PS2 już od dawna i z B4 czy MGS 3 nie miałby żandych problemów... szczególnie w tak niskiej rozdzielczości w jakiej działa PS2.

Mimo wszystko gry na PS2 wygląaja bardzo dobrze i to się chwali. Wszystko dzięki temu jak się gra na konsoli... telewizor który zakrywa niedoróbki i odległość od ekranu. Przy PC siedzi się kilkadziesiąt centymetrów od ekranu, widać każdy szczegół i to jest po części wadą... bo nie odbiera się obrazu jako całość, a badzije zwraca się uwagę na poszczególne rejony. Powiem więcej... wiadziałem PS2 z grą Batman Begins na zwykłym TV i gra wyglądał rewelacyjnie, nie było widać zbyt efektu ząbków itp... później widziałem ją na telewizorze LCD czyli wyświetlaczu o wysokiej rozdzielości, któy ukazał niską rozdzielczość itp.

Ale czy to ważne, kiedy gry są dobre :-)

http://hardware.gamespot.com/Nintendo-GameCube-C-9400-x-4-4

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Października 23, 2005, 17:21:43 pm »
Cytat: "Greg"
Don Pedro : jezeli sadzisz ze taki Ninja Gaiden, Riddick, Doom3, RalliSport Challenge sa troche ladniejsze niz gry na ps2 to chyba nie widziales w zyciu tych gier
Ninja Gaiden jest twoim zdaniem dużo ładniejsze od gier na PS2??? A wiesz co ja ci powiem? Że jest dużo brzydzsze od gier na PS2! Nienawidzę tej gry! przeszedłem ją całą i bardzo się zawiodłem ponieważ spodziewałem się hitu! a tymczasem gra ma plastikową grafikę oraz denną muzykę a lokacje wołają o pomstę do nieba!W misji 4 i 5 chodzę po jakiejś Warszawie  :!: Nie zapomnę tej "pięknej" muzyki param param pał putupuf! :evil: Jeśli chcesz pograć w prawdziwie piękną grę zagraj w DMC 1 i 3! Tam jest muza, lokacje, główny bohater umie mówić! A nie jak Ryu podczas jednej ze scen ... To kill them! Whow gostek rządzi! :x A Dante wyluzowany gostek i jest spoko!
Nie pokonuje głupich przeciwników w stylu czołgów(O DMC2 nie mówię bo to był chłam) oraz czerwonych smoczków jak zabawetki dla dzieci i nie zdobywa loga PS2 tak jak Ryu logo X w NG! Oczywiście musieli dać reklamę bo by nieprzeżyli! Facet tak samo spójrz na Onimushę oraz na Genji i co PS2 nie ma poweru? ma! :!:  Czy na X-boxa masz platformery w stylu Ratcheta, Jaka czy Sly'a??? Nie masz!Tylko takie gry jak Blinx czyli przykład na to, że na X-a nie ma dobrych platformerów(oprócz Conkera) Ralli Sport challenge?Buahahaha To jest gra w której widać te świetne możliwości X-a o których piszesz? Spójrz na Gran Turismo!
Owszem co do Riddicka i Dooma przyznaje ci rację bo na PS2 nie ma takich strzelanin! Ale z resztą gier X-boxa o których piszesz może się schować a zwłaszcza mówię tu o Ninja Gaiden gra której nienawidzę bo wydałem na nią kasę i zawiodłem się na niej! :evil:

mdwoods

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2004
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Października 26, 2005, 12:31:33 pm »
Panie Sowa - kubeł zimnej wody by ci się przydał.
Prawda jest taka, ze Xbox jest dużo lepsze niż PS2 pod względem graficznym.
Co do Ninja Gaiden to nie przesadzaj.To że tobie się nie podobała nie znaczy że to crab.
Ja przeszedłem ta grę- i powiem że mi sie bardzo podobała.
Grafika rewelacja- wysoka rozdzielczość tekstur i lość poligonów- PS2 by tego nie pociągneła- płynnie oczywiśćie.
Rozgrywka też wcziągająca- choć trudna.
Mi na przykład bardziej się podobała niż np. DMC. ale to moje zdanie.

lupinator

  • Gość
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Października 26, 2005, 13:11:19 pm »
Cytuj
PS2 nie ma takich strzelanin

Ma np. Killzonne i Time Spliters
----
Co do wyścigów to Xbox ma Forzę a PS2 GT więc dla każdego coś dobrego (i tak Burnout jest najlepszy ;) )
----
A co do Ninja Gaiden to jest tak samo ja z wyścigami X ma NG a PS2 DMC i co za problem ze ktos lubi jedno a ktos drugie? zaden
----
Sowa troche luzu by ci sie przydało (wszystko mozna powiedziec na spokojnie)

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Koniec PS2!!!!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 14, 2005, 19:00:33 pm »
Ciekawostki. Nowe info - "Phil Harrison on the future of PlayStation" (PS2, PS2 i PS3)

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=62158

Wywiad Harrison:

Eurogamer: How many PS2s do you think you'll eventually sell?

Phil Harrison: Well at this rate we should be getting up to well into the mid-hundred-millions - I mean, 140, 150 million would be a fantastic achievement - but I'm not unfortunately able to make any predictions on that, because it's an issue which would have implications for our share price, so I'll have to decline to answer that one.