Ankieta

Co jest lepsze według Ciebie

Midnight Club 3 DUB edition
8 (80%)
Juiced
1 (10%)
Need For Speed Underground 2
1 (10%)

Głosów w sumie: 8

Głosowanie skończone: Kwietnia 21, 2005, 01:20:23 am

Autor Wątek: Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???  (Przeczytany 3750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« dnia: Kwietnia 21, 2005, 01:20:23 am »
Ostatnio zacząłem kończyć Juiced (według mnie najlepszą grę o tuningu na X-a ) kiedy wpadł mi w ręce genialny Midnight Club 3 , teraz sam już nie jestem pewien co jest najlepsze :)
Za MC3 przemawia: SPEEEEED , zniszczenia,soundtrack i klasyczne fury , których zawsze jest mało w innych grach , motocykle .
Za Juiced przemawia 60 fps :D , rewelacyjny tryb kariery (demko to paść) , zniszczenia i klasyczne fury(mała ilość).
Za Underground 2 przemawia :dźwięk i rozbudowane miasto , więcej nic mi do głowy nie przychodzi :P .
Głosujcie
sws

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 21, 2005, 01:35:28 am »
Nie głosuje na nic, bo:
- NFS: U2 to dla mnie typowa gra EA- takie niby wszystko super, a jednak... no "nie fajnie".. ogólnie IMO badziewna i niesamowicie bezpłciowa(nawet, jak na standardy EA).. i zarazem najlepszy przykład tego, że "marka czyni cuda"..
- MC3: DE- gra z gatunku "prostych, szybkich i przyjemnych", których nie lubie..
- Juiced- no niezłe.. z tych trzech IMO najlepsze, ale all in all tylko niezłe..

BTW Czy tylko mnie nudzą już arcedowe racery?

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 21, 2005, 14:50:50 pm »
Cytat: "Frank Jaeger"
BTW Czy tylko mnie nudzą już arcedowe racery?


Mnie rowniez arkejdowki nudzily, ale do niedawna, a dokladniej do czasu zagrania w Burnouta 3. Tobie tez polecam sprobowania tej terapii. Jesli nie pomoze, to juz sam nie wiem...
Fryty tyty dotknij pyty

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 21, 2005, 15:07:04 pm »
Cytat: "szafa"
Cytat: "Frank Jaeger"
BTW Czy tylko mnie nudzą już arcedowe racery?


Mnie rowniez arkejdowki nudzily, ale do niedawna, a dokladniej do czasu zagrania w Burnouta 3. Tobie tez polecam sprobowania tej terapii. Jesli nie pomoze, to juz sam nie wiem...

Nie no B3 jest super.. ale chodzi mi o to, że za dużo arcadówek wychodzi...

Rutran

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-01-2005
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 21, 2005, 16:22:48 pm »
W tym porównaniu Midnight Club 3 wygrywa i tego nie da się zmienić. Ta gra naprawdę mnie wciągneła, dlatego że są tam super miasta: San Diego, Atlanta i Detroit. Dotego jest masa fajnych samochodów, a muzyka też jest spoko. Moja ocena wygląda tak:
Grafika 9
Muzyka 9
Grywalność 10
Ogólnie 10-
Xbox

CymbrO

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-06-2005
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 07, 2005, 14:22:34 pm »
MC3 za poczucie pretkości :twisted:

Player01

  • Gość
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 07, 2005, 14:47:48 pm »
A graliscie w Juiced finalne, czy ta wersje sprzed roku?
Juiced nie jest arcade'owka, bardzo duzy nacisk zostal polozony na fizyke jazdy, pozatym tuning sprawia mnostwo frajdy. Z tych trzech tylko gra od THQ jest godna uwagi.
MC3 tez jest fajny ale juz mi sie przejadly klimaty nocnego miasta.

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 10, 2005, 00:14:16 am »
Grałem w 'betę' JUICED od acclaim i mogę śmiało powiedzieć żę NFS U2 może mu tylko kariery pozazdrościć (jeszcze nie skończyłem , a tu już się ukazała wer od THQ :P )
sws

Tarniak

  • Gość
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 10, 2005, 06:43:36 am »
Bezapelacyjnie MC3. Bo jest połączeniem najlepszych cech NFSa i Burnouta.

A co do arcade'owych wyścigów, to nie znudziły mnie, w przeciwieństwie do "symulacji " (vide GT4 czy FORZA :/). Chyba po porstu nie jestem samochodowym entuzjastą (Enthusiastą :wink:?)...

ryosuke

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-02-2005
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 17, 2005, 21:08:59 pm »
Jak dla mnie Midnight Club 3 to jest gra, która daje najwięcej frajdy z grania. Pozostałe dwie gierki tyle miodu nie mają. Zagrajcie sobie MC3 w trybie online - to dopiera urywa łep.
Do zalet MC3 mogę dorzucić jeszcze niesamowity speed, fenomenalny soundtrack (naprawdę jest kilka światowej sławy kawałków) no i motorki, których w innych grach tego typu nie uświadczycie. Grafika nie jest może rewelacyjna (ulepszony engine GTA:SA) ale nie można marudzić, bo gdy masz gaz do dechy to modlisz się tylko, żeby nagle zza zakrętu nie "wyrósł" jakiś autobus, a nie o to z ilu wielokątów składa się twoja bryka.
Poza tym ta gra nie wymaga od grających zdolności kierowcy rajdowego (via Richard Burns Rally), to kawał "pysznego plasterka miodu", który najlepiej smakuje podczas gry z żywym przeciwnikiem.
Muszę napisać, że oprócz MC3 mam również WRC 4, RBR, GT4 i NFS:U2 (wszystkie oryginalne) i jeżeli chodzi o miód płynący z gry to stawiam ją na równi z GT4.
Polecam tą grę każdemu komu znudziło się wyśrubywanie czasów okrążeń, ćwiczenie swojej techniki jazdy itp. Z tej gry płynie czysta, niczym nie skrępowana zabawa na wiele tygodni (przynajmniej tak jest  w moim przypadku).
A i jeszcze jedno: grając online spotkałem kilku graczy, którzy w trybie cooperative (capture the plag, tag, paint itp) wyczyniali niezłe numery i stosowali ciekawe taktyki (co może świadczyc, że nawet w takiej arcadowej ścigałce "szare komórki" sie przydają)
No to już wszystko.
MIDNIGHT CLUB 3: DUB EDITION RZĄDZI!!!

CymbrO

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-06-2005
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 18, 2005, 00:46:31 am »
Pooieram w 100%

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Midnight Club 3 , NFS-U2 czy może Juiced???
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 02, 2005, 13:43:58 pm »
MC3 jest najlepsze ponieważ ma najlepszy soundtrack i można robić samochodami rużne tricki nap jazda na dwóch kółkach cz zajefajne palenie gumy samochodam z napędem na przednią oś czy chociażby motocykle z nitrusem ROX :D