Autor Wątek: Bójka na imprezie:P  (Przeczytany 4698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Bójka na imprezie:P
« dnia: Lipca 18, 2005, 13:43:10 pm »
Piszę ten topic gdyż ostatnio jestem zainteresowany multi-playerowymi mordobiciami takimi jak Super Smash Brothers. O czym będziemy dziś dyskutować? Będziemy właśnie dyskutować o najlepszych mordobiciach na imprezy tudzież na wizytę kumpla w domu.
Otóż ostatnio odwiedził mnie ze 2 razy kumpel z robty i graliśmy w Tekkena 3. Słowo daję! Ta mordoklepka idealnie nadaje się na wizyty kumpli, ale niestety jako, że jest opcja tylko dla 2 graczy ( jeśli chodzi o multi-playera ) i dlatego też ostatnio staram się dostać jakąś nową mordoklepkę dla kilku graczy. Puki co poza Tekkenem 3 mam obydwa SmackDowny na PSX'a i Sonic Battle na GBA. Ale jak znacie mój zapał i entuzjazm do wszelakiej maści gier zręcznościowych to wiecie, że to mi nie wystarczy. Aktualnie przymierzam się na wiele mordobić jak np. Super Smash Bros. Bundlle czy w końcu na Jump Superstars ( www.gametrailers.com <--- tu znajdziecie kilka reklam i trailer gry ).
Pomimo iż cieszy mnie fatk, że tych bijatyk jest coraz więcej to dobija mnie fakt, że nie wszyscy wiedzą jak "popchnąć" dalej taką grę. Do czego zmierzam? Otóż jakiś czas temu Konami by dorównać Ninny i ich SSB wraz z Hudsonem i Takarą stworzyło Dream Mix TV World Fighters. Podobnie jak w Smash Brosie tak i tu miały się pojawić postacie z gier wyżej podanych firm. I tutaj był pierwszy szkopuł. Z fajniejszych postaci byli jedynie Solid Snake, Yugo, Bomberman, Kun, Goemon, Optimus Prime, Megatron oraz kilka innych postaci których imion nie znam. Reszta to popaprańce z jakiś nieznanych mi gier. Mam tutaj na myśli Twinbee, która tańczy zamiast walczyć i jednego takiego pedzia, który jest nagi ( bleeee :?  :x  ). No nie wiem, może by się przydało wrzucić tutaj więcej licencji innych licencji ( gdzie Frogger??? ) i nie trzymać się zasady "Jedna gra, jeden bohater" ( wyjątkiem były Transformery reprezentowane przez Optimusa i Megatrona ), bo fajnie by było się np. pobić takimi postaciami jak Grey Fox, Revolver Ocelot, czy Big Boss ( plus jego specjalna wersja Naked Snake ). A do tego fajnie by było gdyby tą grę urozmaicono o jakieś bajery w systemie walki ( wiecie, multipartsy, stuny, juggle, uppercuty itp. ) oraz znacznie urozmaicić areny o różne przeszkadzajki itp.
 A tak to się zawiodłem. Szkoda moich ulubionych licencji.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Player01

  • Gość
Bójka na imprezie:P
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 18, 2005, 13:55:59 pm »
TEKKEN - to wszystko co mozna napisac.
SSBM IMO nie jest bijatyka.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Bójka na imprezie:P
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 18, 2005, 14:00:28 pm »
Tak, SSBM to przygodówka czy RPG :lol:
SSBM bardzo dobra gra, zwłaszcza w cztery osoby. Jest co prawda trochę za szybko ("eee... to ja byłem tym co wypadł?" itp.) ale daje mocno radę.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Bójka na imprezie:P
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 18, 2005, 14:23:56 pm »
Nie ma to jak zrobić błąd w nazwie tematu. Bójka.
SSBM jest mistrzowski na multi, ale w single jest do niczego. :P

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Bójka na imprezie:P
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 18, 2005, 15:38:49 pm »
Dead or Alive 2 grałem w czterech na DC i fajnie było  :D a tak pozatyma to
WORMS 3D to niezła nawalanka jak wywali się broń i granaty a zostawi piąchy , beizbole , topory  :lol:

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Bójka na imprezie:P
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 18, 2005, 19:08:01 pm »
Dla mnie rządzi Soul Calibur 2. Na nockach u kumpla odchodzily takie akcje, że jego mama o 3 w nocy waliła miotłą w sufit. Kumpel, króry jest najlepszy wymiataczem z naszej nockowej trójki, gdy zaczynał już się z nami bawić, niejednokrotnie podczas snu bywał napadany i prany na żywca ;). Ech, to były czasy...

Tarniak

  • Gość
Bójka na imprezie:P
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 01, 2005, 00:38:23 am »
Jeśli chcesz skopać komuś ryuo 1 vs 1 f2f to polecam Tekkena 5, jeśli jest was więcej świetnie sprawdzi się DOA2: Hardcore - nie ma to jak wytagować kolege jak mu dobrze idzie ;]

KLP

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2004
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Bójka na imprezie:P
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 01, 2005, 03:07:09 am »
tekken tag i dead or alive ultimate (w trybie tag ofkoz) - pierwsza na melanzykach spisuje sie znakomicie, za to druga jest imo esencja wszelkich bijatyk imprezowych  :twisted:
ph34r t3h cute ones...