Autor Wątek: EYE TOY!  (Przeczytany 7072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« dnia: Stycznia 04, 2004, 14:28:53 pm »
Święta spędziłem w austri (salbach) grając w EYE TOYA (PLAY) i powiem wam szczerze: TA GRA RZĄDZI! Super gry, super efekty- i filmiki mozna kręcić (co prawda najwyżej 1 minutowe...) A co wy sądzicie??

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 04, 2004, 15:43:21 pm »
Giera "daje rade" ale tylko i wylacznie w multi, na bibie, w towarzychu, gdzie na stole alkohol "rzadzi" niemilosiernie. Wtedy zabawa jest maks przednia! Ale grac samemu i to jeszcze na trzezwo? Phi! 8)
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
EYE TOY!
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 04, 2004, 16:07:55 pm »
Zauważyłem ze piki MUSI sie pochwalić każdym swoim nowym nabytkiem na forum  8) No ale w koćnu od tego są fora ;) Ja równiez na Gwaizdke dostałem Eye toya i zabawa w singlu jest całkiem spoko przez pierwsze kilka godzin a na imprezy nie jest najlepsza bo nie kazdy od razu potrafi sie polapac "o co chodzi jakby" i zniechęca się po pierwszej przegranej  :? Mam też Groove- to jest dużo lepsze. Zresztą na dniach pewnie wrzuce recke obydwu Eye toy'ow :D

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
EYE TOY!
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 04, 2004, 20:03:03 pm »
ja miałem eye toya i po dwóch dnaich już mi się znudził...no comment 8)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 05, 2004, 08:43:31 am »
A co chwalić się nie można?:-) A jaka jest wasza ulubiona gierka? Bo moja to KUNG FU, MIRROR TIME i SLAP STREAM. (MT najlepszy na hardzie!)

Miazga- oprócz tańczenia co oferuję Groove?

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

B4rb

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 05, 2004, 13:17:01 pm »
Dla mnie rządzi Wishi Washi, ten śmieszny boks (wyjazd z bani prawie zakończony glebą :lol: ) i kung-fu-cośtam ;] Normalnie ubawiłem się jak nigdy (i te zakwasy...:>)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 05, 2004, 16:43:12 pm »
Cytat: "B4rb"
Dla mnie rządzi Wishi Washi, ten śmieszny boks (wyjazd z bani prawie zakończony glebą :lol: ) i kung-fu-cośtam ;] Normalnie ubawiłem się jak nigdy (i te zakwasy...:>)


Boks jest jakoś dziwnie zrobiony. Chciałbym, żeby  w TEKKENie 5 można było używać ajtoja:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
EYE TOY!
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 05, 2004, 18:44:31 pm »
Cytat: "mrpiki"
A co chwalić się nie można?:-) A jaka jest wasza ulubiona gierka? Bo moja to KUNG FU, MIRROR TIME i SLAP STREAM. (MT najlepszy na hardzie!)

Miazga- oprócz tańczenia co oferuję Groove?

Moje ulubione gierki- Kung Foo, odbijanie piłki (nie pamietam jak sie nazywało) i Wishi Washi. Mirror time tez jest super, ale wiesz, bez chwalenia, ale te gierki nawet na hardzie juz nie stanowai dla mnie wyzwania... po prostu po kilku godzinach machania rękami wszystko dzieje sie "automatyczni" i w zasadzie ciezko sie pomylić... :?
Co do Groove- zacznijmy od tego, że tam się nie tańczy. To jest "upgradowana" wersja Beat Freaks z Play'a. Teraz cięzko sie rozpisać.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 05, 2004, 19:54:40 pm »
Cytat: "Miazga"
Cytat: "mrpiki"
A co chwalić się nie można?:-) A jaka jest wasza ulubiona gierka? Bo moja to KUNG FU, MIRROR TIME i SLAP STREAM. (MT najlepszy na hardzie!)

Miazga- oprócz tańczenia co oferuję Groove?

Moje ulubione gierki- Kung Foo, odbijanie piłki (nie pamietam jak sie nazywało) i Wishi Washi. Mirror time tez jest super, ale wiesz, bez chwalenia, ale te gierki nawet na hardzie juz nie stanowai dla mnie wyzwania... po prostu po kilku godzinach machania rękami wszystko dzieje sie "automatyczni" i w zasadzie ciezko sie pomylić... :?
Co do Groove- zacznijmy od tego, że tam się nie tańczy. To jest "upgradowana" wersja Beat Freaks z Play'a. Teraz cięzko sie rozpisać.


Może wyda wam się to dziwne, ale ani razu nie zagrałem w beat freaks ponieważ płytka mi się zarysowała w tamtym miejscu. Buuu...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 05, 2004, 21:26:59 pm »
Rzadza krotkie filmiki, ktore mozna sobie nagrac, a nie siakies tam gry 8)
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 06, 2004, 12:29:01 pm »
Najfajniejsze są zdjęcia przepoconych mordek, jakie GROOVE strzela podczas kręcenia FREESTYLE! Kapitalna gra! Jedna z najlepszych w jakie grałem! A "aytoy" play... no cóż... kung foo jeszcze przejdzie. A te szyby... szkoda słów.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 06, 2004, 13:52:49 pm »
Cytat: "daras"
Rzadza krotkie filmiki, ktore mozna sobie nagrac, a nie siakies tam gry 8)


Jak byłem w Salbach na sylwestrze to moja lekko nietrzeźwa siostra nagrała filmik. Pod koniec filmu słychać tylko takie "ŁUP!" Otóż moja siostra poślizgnęła się na gazecie.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 11, 2004, 22:20:05 pm »
A ja mam takie dziwne pytanko. Czy jakbyście mieli możliwość podsuwać pomysły właścicielowi przyszłej knajpki to czy zaproponowalibyście żeby ta osoba zakupiła Eye Toy'a żeby rozruszać kilka osób? :D A może Dance Dance Revolution? Bo karaoke to już sprawdzony shit. Może czas na nowy rodzaj lokalu? :wink:

B4rb

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 11, 2004, 23:11:54 pm »
DDR w wersji Max albo Max 2, choć o wiele bardziej rozbudowany jest DWI (pecetowa wersja jakby co) - mnogość songów do zassania jest ogromna o_O Do tego dwie maty i jazda!

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 16, 2004, 15:54:46 pm »
mam pytanko. Mam EyeToya PLAY. Po kilku dniach mi się znudził (chyba że przychodzi jakiś kolega). Zastanawiam się nad GROOVE. Powiedcie, o co w nim chodzi ?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
EYE TOY!
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 16, 2004, 16:00:10 pm »
Kojarzych gierkę Beat Freaks z zestawu PLAY? Krótko mówiąc Groove to jest mocno rozszerzona wersja tej gry. Wrzucili do niej koło 25 starych i niemodnych piosenek i grasz w ich rytmach. Za 10 zł warto (kopia zapasowa ;)) ale 200 zł bym nie dał.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
EYE TOY!
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 16, 2004, 18:05:15 pm »
weduug mnie jeśli nie masz innych gier wykorzystujących obsuuge ET to nie warto w ten sprzęt inwestować...po 2 dniach jest już strasznie nudny w pojedynkę, a kumple wolą pograć w PES3 albo B2... 8)

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 17, 2004, 10:52:21 am »
pozostaję czekać na coś fajnego....może jeszcze coś wyjdzie (coś bardziej poważnego, a nie mycie szyb)...

Anonymous

  • Gość
EYE TOY!
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 20, 2004, 17:05:05 pm »
W8 a minute. Po pierwsze stwierdzam, że Eye Toy jest rewolucyjny. Sorry ostatnią grą w jaką szarpnęła moja rodzicielka był Tetris, a przy Boogie Down bawi się współmiernie dobrze, a to już znak. O ojcu nie wspominam (60h w Burnouta 2 na singlu mówi samo za siebie :shock:). Mnie osobiście bardzo podoba się Kung Foo, a na Hardzie ostro się wyżywam. Wishi Washi jest ekstra z kumplami, a Keep Ups'y moim psem to niemały Hardcore (5 kg żywej wagi :wink:)

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
EYE TOY!
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 20, 2004, 19:11:31 pm »
:shock: ŁOŁ :shock: Twoi rodzice rypią ostro na konsoli?!!
GT: Trusio

Anonymous

  • Gość
EYE TOY!
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 21, 2004, 14:35:09 pm »
Ze starszą to jest tak. Kobita chce ćwiczyć i zrzucać kilo, choć noie wiem co chce zrzucać, 55 kg waży 8)...no i gra  w te taneczne gierki na Eye Toyu. A ojciec to inna sprawa...:D Ten ciupie namiętnie w piątki i soboty wieczorami. Strach się przyznać, że dostaje od niego ciory w Burnout'a :twisted:. Taką to mam rodzinkę. Le żeby nie było OT to mam pewne wyjaśnienie, co do niebieskich pasów przy użytkowaniu cacka.
Cytuj
Otóż dokładnie wczoraj dostałem kamerkę z gierką play (moja opinia:
wypas!!! :)) i zauważyłem co następuje. Od godziny 10:00 (rano) do
około 17:00 nie stwierdziłem, żadnych uchybień (vide niebieskie pasy),
lecz koło 20:00 22:00 pojawiły mi się na ekranie. Według mnie sprawa
nie jest z kamerką, a z oświetleniem sztucznym lub jego nadmiarem.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
EYE TOY!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 30, 2005, 17:06:36 pm »
Zapoda mi ktoś linka, jak podłączyć Eye Toya pod kompa...
GT: Trusio

Silencer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-10-2004
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 30, 2005, 17:17:45 pm »
Sprawdź FAQ w 66 numerze Neo Plus 8)

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
EYE TOY!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 30, 2005, 17:43:47 pm »
Ja mam na dysku sterowniczki :p

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
EYE TOY!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 30, 2005, 22:54:09 pm »
Jaki "enigmatyczny" podpisik pod ksywą???... :twisted:  :wink:
GT: Trusio

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Re: EYE TOY!
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 02, 2005, 11:54:08 am »
Cytat: "mrpiki"
Święta spędziłem w austri (salbach) grając w EYE TOYA (PLAY) i powiem wam szczerze: TA GRA RZĄDZI! Super gry, super efekty- i filmiki mozna kręcić (co prawda najwyżej 1 minutowe...) A co wy sądzicie??

Wiesz, mnie gry obsługujące kamerki cyfrowe ( Eye Toy i Manebito ) interesują już od rozpoczęcia boomu na tego typu gry. Właściwie czekam, aż będzie więcej takich gier. Tak zchodząc odrobinę z tematu Eye Toy'a nie wiecie gdzie mogę znaleźć informacje o Peach Hime ( gry, która ma także obsługiwać kamerkę - Manebito )? Z resztą założę się, że któraś z następnych części Wario Were na GC też będzie obsługiwać taką kamerkę ( mam na myśli Manebito a nie Eye Toy'a ).

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
EYE TOY!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 31, 2005, 18:51:33 pm »
Mam do was pytanie. Chcę sobie kupić Eye toy'a 2 ale sżłysząłem ze w 1 są dosepne m.in. opcja dowolnego pływania, skanowania się itp. słysząłem ze w 2 jest tez dostepna opcja kemerowani pokuju ale czy opcje z jedynki i jakies inne są tez dostepne??

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
EYE TOY!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 31, 2005, 20:20:26 pm »
eye toy wymiata:P moją ulubioną gierką z zestawu E:P jest Kung poo!na hardzie wyskakuje tyle hipków że jak jeszcze nie umiałam w to grać brałam szmatę i kręciłam nią wirek :P:P i tak przeszłam :D.Z Eye toy 2 fajne jest Air guiar i serwowanie żarcia
Cytat: "Mikes"
Mam do was pytanie. Chcę sobie kupić Eye toy'a 2 ale sżłysząłem ze w 1 są dosepne m.in. opcja dowolnego pływania, skanowania się itp. słysząłem ze w 2 jest tez dostepna opcja kemerowani pokuju ale czy opcje z jedynki i jakies inne są tez dostepne??

jest taka śmieszna opcja zostawienia włączonej kamery że jak kamerka wykryje ruch to zaczyna nagrywac czyli jeśli cie nie ma a wejdzie jakies wredne rodzeństwo do pokoju to nagra się co robią...czy jakoś tak :p

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
EYE TOY!
« Odpowiedź #28 dnia: Września 01, 2005, 18:28:45 pm »
no to o tym napisałem przeciez ale czy jest cos pozatym?