Autor Wątek: Straszny dylemat, PSP czy DS?  (Przeczytany 5039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« dnia: Lipca 21, 2005, 20:29:01 pm »
Zastanawiam sie nad zakupem nowej kieszonsolki, czy mozecie mi doradzic wymieniajac wady i zalety obu maszynek? Najlepiej gdyby wypowiedzialy sie osoby posiadajace maszynki.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 22, 2005, 01:11:16 am »
Przelecisz 34 strony tego tematu i będziesz wszystko wiedział :D http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=1541

Ja mam ds`a i jestem z niego zadowolony, ma świetne gry (SM64 naprawdę rządzi), dużo fajnych gier na horyzoncie ( sporo  strategi, super). Do grania na nim ciągnie dotykowy ekran, ma power, nawet kiedy używamy go tylko do poruszania się po menu :) Z wyglądu też jest bardzo najs. Jednak psp kusi undergroundowymi możliwościami i tą multifunkcjonalnością, jednak dużo kosztuje.
Masz mało kasy? Kup ds`a. Masz dużo kasy? Kup psp i ds`a.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 22, 2005, 11:26:33 am »
Z tego, co zauważyłem, to Ty - nochance - jesteś fanem Nintendo, lubisz ich gry oraz konsole, więc moim zdaniem możesz śmiało inwestować w DS`a ;).

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 22, 2005, 11:29:47 am »
tez mam taki dylemat, ale jezeli nie masz za duzo kasy to kupuj DS a jezeli masz cos wiecej to PSP, zreszta wybor powinien sie opierac glownie na grach , po prostu wybierz ta konsolke na ktora gry wedlug ciebie sa lepsze...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 22, 2005, 11:40:51 am »
Jesli ja miałbym wybierac PSP, czy DS to równiez miałbym wielki problem. Jednak stawiam te konsolki na równi i zdecydowanie wybrałbym tą duzo tańszą, czyli DSa. DS ma cos nowego, stylus, 2 ekranki, bardzo interesujące tytuły, a PSP boską grafikę, (filmy, mp3 itd. jednak mi by się to za bardzo nie przydało), jednak gry za bardzo mnie nie interesują poniewaz są przeniesione z ps2 (po co mam w nie grac po raz kolejny). Tak jak np. z DSem Mario 64 na pewno bym nie wzial bo na N64 przeszedlem go 2 razy i grałem troche na emulatorze.

Tez warto pod uwage wziasc to, ze DSika mozna zakupic smiało z naszego kraju, jakis problemik i nie ma wiekszego problemu z oddaniem na gwarancje (choc i tak uwazam ze nintendo robi wytrzymale konsolki). Z PSP juz bedzie do bani, uszkodzi ci się coś (lecz tez to jest malo prawdopodobne) i co ci z gwarancją bedzie? pojedziesz do USA, lub Japonii? :lol:

U mnie sprawa jest jasna, tylko DS, choc PSP tez jest swietny to i tak nie jest wart wydania takiej sumy pienieznej.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 22, 2005, 12:06:50 pm »
PSP czy DS???Ja miałem "zaszczyt" grać no obu konsolach i bardziej do gustu przypadł mi DS dlatego bo do gry wnosi cos innego, cos czego jeszcze nie było.Poza tym jak wiadomo DS jest tanszy,rowniez gry na DSa sa tansze od tych na PSP.Wiec jesli masz dylemat,którą łykać,a z kasą cienko to bierz DSa.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 22, 2005, 13:23:07 pm »
Mi raczej o kase nie chodzi, ta roznice sobie odpracuje, jak to mowi Kutaragi: "chcemy aby uzytkownik pragnal nasza konsole bardziej niz wszystko inne, popracuje dla niej kilka godzin dluzej" :D.
Narazie nachylam sie w strone DS'a, jednak po osatnich news'ach zaczalem sie gubic.
Dzieki za wypowiedzi i czekam na wiecej.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 22, 2005, 14:01:42 pm »
Przez ostatnie 4 dni mialem ten sam dylemat, niemal caly dzien o tym myslalem i... wybralem PSP. Byla to ciezka decyzja, ale przewazyla muzyka i filmy, bo gry troche bardziej pasuja mi na DS. Na kieszonce nie bede gral tak wiele jak na stacjonarkach ( w domu raczej nie gram na hh ), wiec skoncze raptem pare gier. Nie mam natomiast odtwarzacza MP3, a i filmy obejrzec od biedy mozna. :) Za pare dni ( mam nadzieje ) bede bawil sie na PSP.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 26, 2005, 01:54:33 am »
Bierz PSP. Ta konsola ma jeszcze przed sobą najlepsze lata i najciekawsze gry...NDS może i jest orginalne ale co będzie jak NINNY wprowadzi nowego Gameboya...

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 26, 2005, 02:06:49 am »
Nowy GameBoy pojawi się nie wcześniej jak za 2 lata, poza tym Nintendo stwierdziło, że będą to dwa całkowicie różne systemy nie kolidujące w żaden sposób ze sobą.

soolars

  • Gość
Straszny dylemat, PSP czy DS?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 26, 2005, 03:31:35 am »
Zostanów się też jak wyglada sprawa z kopiami bezpieczeństwa....  Jeszcze troche a gry z PSP odpalisz z karty Vitay Orlenu