Autor Wątek: nowy PoP  (Przeczytany 3647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
nowy PoP
« dnia: Grudnia 06, 2005, 01:34:38 am »
wczoraj kupilem nowego PoP, musze przyznac ze jest troche zmian, ale nie uwazam ze zrobili lepsza czesc, SoT bylo niezle, WW, bylo moim zdaniem lepsze, a teraz wyszlo polaczenie obu czesci i raczej nie za bardzo mi sie to widzi, w WW cenilem sobie fabule, wprawdzie nie moge za bardzo sie wypowiedziec o fabule w najnowszej czesci bo dopiero sie zaczela, ale jakos po 3 godz grania, chyba musze stwierdzic, ze nie dalbym tej grze wiecej niz 7, przy 9 jakie daje WW  Jakie sa wasze odczucia?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
nowy PoP
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 06, 2005, 22:48:52 pm »
A czy jest swoboda w poruszaniu sie po miescie, jak to bylo kiedys opisywane na łamach PE?

van dall

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
nowy PoP
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 06, 2005, 23:03:38 pm »
No niestety zasuwasz przed siebie - swobody zero  :evil:

Ale gra jest mega miodna - skradanie i ciche wykańczanie sprawia ogromną przyjemność (znakomitą większość przeciwników można załatwić po cichu), jazda rydwanem urywa łeb przy samej szyji a walki z bossami są jak narazie bardzo ciekawe  :shock:

Ciesze sie że jest mniej sieki a więcej skakania.

Nowy POP jest równie dobry jak Sand of Time i moim zdaniem lepszy od Warrior Within.

Narazie siedze na trzecim bosie i niemam pojęcia jak gnojka (gnojków) podejść  :twisted:

PS: Proponuje zmienić tytuł na jakiś normalniejszy ==>> Prince of Persia the Two Throne  :wink:

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
nowy PoP
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 06, 2005, 23:49:21 pm »
swoboda jako taka jest bo w sumie mozesz sobie poskakac po kilku dachach :) przestrzen jest naprawde ogromna...

van dall

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
nowy PoP
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 07, 2005, 00:16:00 am »
Cytat: "Zeratul"
swoboda jako taka jest bo w sumie mozesz sobie poskakac po kilku dachach :) przestrzen jest naprawde ogromna...


Nieprawda! Żeby przejść dalej musisz skoczyć na JEDEN JEDYNY WŁAŚCIWY dach  :lol:

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
nowy PoP
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 07, 2005, 12:32:22 pm »
w GTA SA zeby przejsc tez musisz wykonac misje, ale pojezdzic zawsze sobie mozna...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Re: nowy PoP
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 08, 2005, 15:42:06 pm »
Cytat: "Zeratul"
wczoraj kupilem nowego PoP, musze przyznac ze jest troche zmian, ale nie uwazam ze zrobili lepsza czesc, SoT bylo niezle, WW, bylo moim zdaniem lepsze, a teraz wyszlo polaczenie obu czesci i raczej nie za bardzo mi sie to widzi, w WW cenilem sobie fabule, wprawdzie nie moge za bardzo sie wypowiedziec o fabule w najnowszej czesci bo dopiero sie zaczela, ale jakos po 3 godz grania, chyba musze stwierdzic, ze nie dalbym tej grze wiecej niz 7, przy 9 jakie daje WW  Jakie sa wasze odczucia?


"kupiłes".... chyba "zassałes z netu" ???  :wink: :lol:

bajdełej, mi bardziej od SOT podobał sie WW, wiec mam nadzieje ze TT bedzie klimatem bardziej podobny do własnie WW.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
nowy PoP
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 11, 2005, 22:17:29 pm »
Cytuj
"kupiłes".... chyba "zassałes z netu" ??? Wink Laughing

nie, ja kupuje gry... nie mieszka  w Pl... 50$ dalem

dzis skonczylem... fabula cierpi i moim zdaniem jest slaba, brakuje jej swiezosci jak to bylo w SoT, brakuje jej zabawy czasem jak to bylo w WW, ogolnie mile dokonczenie trylogii, ale tak czy inaczej najnizej ja plasuje ze wszystkich tytulow, do tego walka z glownym bossem jest za prosta, ani razu nie rzucilem padem o ziemie, co robilem np przy 3 bossie (bossach). Sa wprawdzie momenty, ktore zapieraja dech w piersiach, ale jest ich za malo, tam samo cos mi sie zdaje ze w WW bylo wiecej filmikow. Graficznie oczywiscie najlepiej sie spisuje, gameplay tez nienajgorszy, ale tego wszyscy oczekiwali po kolejnej czesci wiec to tak naprawde nic. Reasumujac polaczenie SoT z WW nie wyszlo PoP za dobrze.  Moge jednak dac tej grze 7, WW dostaje 9, a SoT 8

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
nowy PoP
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 26, 2005, 16:26:09 pm »
Przeszedłem to na easy,normal, teraz biore się za harda ... Fabuła może być Zeratul, stoi na "poziomie", ale wydaje się prosta...klimat czuć , ale nie tak jak w Warrior Within, tam to była sieka :) A właśnie, sieka, tutaj niema tak dużo walk co może ludziom się spodobać lub nie, mi akurat wyszło to na "źle" bo jestem miłośnikiem bijatyk, ale już na normalu czuje się tak jakbym grał w WW na hardzie :) Gra jest trudniejsza , jest więcej zagadek ( co mi się podoba ), tylko ten Dark Prince... jest tylko kopią tego gościa w którego zamieniał się Prince w WW po założeniu maski...traci życie jak nie "je" piasków, ee tylko łańcuch mi się w nim podoba, kiedy walczyłem z jednym z bossów ( a raczej z bossówką :P ) to zamieniłem się w D.Princa i role sie odwróciły...ona uciekała a ja byłem bossem...POWER!
I wkurzający jest fakt że ta dziewczyna Farah mnie nie poznaje :( A współpracowaliśmy w SOT !! , daje grze 8+, Warrior Within 9 a Sands Of Time 7 , buerk.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
nowy PoP
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 27, 2005, 13:56:28 pm »
Jestem w polowie gry. Co moge powiedziec? POWER! Jak dla mnie zdecydowanie najlepsza część trylogii. W sumie każda częśc jest ekstra. Mnóstwo nowych patentów. Wbijanie sztyletu, bieg po okrągłych ścianach, kombinacje z łańcuchem i poprzeczne wybicia masakrują. Walki jest naszczęście mniej - to mi sie podoba. Nowy pop ma u mnie 10-/10. (Pop:ww 9+/10, Pop:Tsot 8/10). Ale cóż poradzić - to moja ulubiona seria gier. Gdybym jednak patrzyl bardziej obiektywnie to Dwa trony dostaly by mniej o jedno oczko. Ale kij to - genialna gra - jak zwykle. Brawo Ubisoft!

i kto tu ma najwiekszego gs ??

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
nowy PoP
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 06, 2006, 15:34:34 pm »
a ja juz ukonczylem jakis czas temu i powiem: MIX TSOT & WW (naprawde mieszanka)
i co powiem? hmm... na pewno jest swietna, ale fabuła.... :|
WW miał wspaniałą zakręconą historię (cos wspaniałego! zwłaszcza zakonczenie:),
TSOT tez miał ciekawą fabułkę. TTT niestety koncentruje sie raczej na samej frajdzie fizycznego i umysłowego grania - typowego dla serii,
ale "opowiastka" kiepska niestety z niej :? (chociaz kilka fajnych scenek jest)